Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

+26
kiki_chan
Queen B
CookieMonsta
lymoly
mariqvladi
Mega Pwn!
blood
miss_kuklA
krustal-chan
agressivebitch
Azmudar
Sweeney Todd
Thэ Dark Girl
-*-What The Hell-*-
presitooo
Fler
sand_team
chernata_perla_94
Sexy_Mileidy
..Bunny-By..!!
Lover.
Кей
.: Gangsta_4_life :.
Flying Cat
tan4eto_vd
`M.и.s.h.и.t.0`
30 posters
Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 27, 2010 3:46 pm
First topic message reminder :

такам то все още излиза 1 сезон но нищо , аз говоря за сериала а не за книгите vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 631890
Резюме : Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погре*ани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .

vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 C19613 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 Vampire-diaries-three-in-the-field vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 New-poster vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 The%20Vampire%20Diaries%20S01E06%20Lost%20Girls%20HDTV%20XviD-FQM


ето линк към целият първи сезон http://zamunda.net/details.php?id=244708&hit=1

сезон 2 ..
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 2948749Y


Последната промяна е направена от `M.и.s.h.и.t.0` на Съб Фев 05, 2011 1:11 am; мнението е било променяно общо 1 път

agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 01, 2011 7:16 pm
супер е сериала vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 811726
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 01, 2011 7:19 pm
sand_team написа:7 АПРИЛ???????? whoah whoah whoah МОЛЯ ТЕ, КАЖИ МИ, ЧЕ СЕ ШЕГУВАШ!
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 Тъкмо на РД й ден vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 02, 2011 3:04 pm
Малко повече инфо за новия еп, и малко съобщение от деймън и стефан ;д









с бг превод ;дд








vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 811726
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 02, 2011 3:45 pm
Олелелеее, гледах 2то на Стефан, ама заспах vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 Каня се да гледам тези с Деймън, но се опасявам от повишаване на пулса vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 08, 2011 6:05 pm
"Здравей, Катерина" vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 617815 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 617815 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 617815
Обаче на мен ми се пречу, че вика "ЗдрОвей, Катерина"
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 08, 2011 6:28 pm

Епизода беше интересен, а и видяхме отново Деймън наполовина без дрехи ! ; ))
Малко гадно прецакаха Катрин, но да се надяваме, че ще успее да се измъкне, както през повече време .
Супер смешно ми стана и като видях, къде Деймън беше скрил камъка . ;дд А тоя Мат, напослетък започва да ме дразни, прекалено ми е драматичен вече .
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 08, 2011 8:08 pm
Съгласна , тоя Мат ако го видя ще го шутирам едно хубаво ;ххх Ама и Аларик е Клаус ?!? WTF ?? Много интересен беше епизода, Джена пък кво толкова се разстрой ... пф ! Изабел пукна завинагии ;дд Бони ще пукне и тя май май .. Деймън както винаги красавец <33 Горко и на Елена и двамата й бодигарда .. Дано успеят да я предпазят .. ;хх нямам търпение за следващия еппп .. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 08, 2011 9:18 pm

Аз, ако трябва да съм честна, искам Бони, Джереми и Мат да умрат .
Бони, според мен трябва да се жертва, за каузата '' Да убием Клаус ''.
Джереми и той след време, да направи нещо подобно, а Мат, за него незнам, но някак си също го виждам, като жертва в името на доброто . ;дд

Пък и все пак, трябва да има и жертви, неможе всичко да свършва с happy end ! ;d А и ако Бони умре, какво, Джереми след 3 - 4 епизода, ще си намери пак друга ли ?! Малко банално става вече . А Мат според мен просто трябва да умре, за да може Тейлър да заеме мястото му . Сещате се, там нещата с Карълайн . Пък и Мат винаги е бил, един такъв .. неправещ нищо . Няма да е зле, да се жертва за нещо . Може дори да е, за да спаси Карълайн . Ъхх .. незнам, ще се види какво ще стане . ;дд

Само не искам да убиват Катрин, Деймън и от части Стефан . ;дд За братята е ясно, че нямам как да ги убият, защото за главните герои, но за Катрин не съм толкова сигурна . Може изведнъж да им хрумне, че всичко зло накрая трябва да умре ! ;д
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 08, 2011 10:09 pm
Аз пък си мисля, че Мат ще се самоубие vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 08, 2011 11:55 pm
sand_team написа:Аз пък си мисля, че Мат ще се самоубие vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
Това ме разсмя на глас хДД Ама съм съгласна с Лилу отново ;дд
Мат е някак такъв смисл.. смотан, невзрачен .. само пречи! От 1 сезон дето пречеше на Елена и Стефан, ся пречи на Каролайн и Тайлър ( ох де избяга Тайлър ;((((( ) Но не мисля, че ще убият Катрин .. Тя също е една от главните .. ако умре, с нея заминава всякаква интрига ;дд то сериала го има благодарение на нея ;дд
Бони .. няква ми е мн черна ;дд и не ме кефи, прилича ми на кучка .. как тормозеше Деймънд .. абе нещо не ме кефи .. Джерами - Емо бой ;дд опита се да се самоубие .. (само дето не си и преряза вените ...) и все в едни се влюбва .. ии някъв мн емоционален ;дд не стаа ..
Ама аз не схванах, настина ли оня е Клаус ?? :хХх
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 09, 2011 12:03 am

Да, Клаус е, само че е в тялото на Аларик ! :д Което ако питаш мен е по - добре за него, защото това е друга пречка, която не позволява на добрите да го наръгат с нещо . :д Е, освен ако не решат да жертват Аларик, но малко се съмнявам . :д
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 09, 2011 12:34 am
тикат на Аларик пръстена на гилбърт и всичко е ок ?! :Д
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 09, 2011 5:21 am
Еми той Мат сам си каза, че няма за какво да живее, тей като всичките му приятели са лъжци, на майка му не й дреме през оная й работа за него и сестра му е мъртва.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 16, 2011 1:32 pm
Леле, тоя клаус направо ме уби vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 Катрин Х Клаус форевър ;дд ии нещо се заформя пак караница Деймън вз Стефан ;дд леле, и тая Бони, простакесата, как ме стресира ;хх ииии тоя МАТ :Х ще го убия , мн ме дразни !!!!!!!!!!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 16, 2011 1:34 pm
`M.и.s.h.и.t.0` написа:
Леле, тоя клаус направо ме уби vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 Катрин Х Клаус форевър ;дд ии нещо се заформя пак караница Деймън вз Стефан ;дд леле, и тая Бони, простакесата, как ме стресира ;хх ииии тоя МАТ :Х ще го убия , мн ме дразни !!!!!!!!!!
ооо и аз така vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502


Последната промяна е направена от -*-What The Hell-*- на Съб Апр 16, 2011 1:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 16, 2011 1:35 pm
леле и човека с "хубавата прическа" Илайджа се завърна , мухахах ;дд
ето за следващия еп ;д
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Апр 17, 2011 6:15 pm

Епизода беше хубав, само че някак си очаквах повече . Следващия ми се струва, че ще е доста по - интересен, ако трябва да съдя по промото, аа и забелязах, че май Катрин ще купонясва . :дд
( Мн ме кефи как си танцува > https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/nosz04.jpg :дд )

Деймън ме разби, докато танцуваше с ония двете мацки около него . :д А че беше супер секси, мисля, че няма смисъл да казвам.
Елена освободи Илайджа, така че пак ще го гледаме в сериала за което се радвам . Точно 1 - 2 епизода преди да го наръгат с онова нещо, започна да ми допада доста като грой . :д

А относно това което каза Мишето цитирам : '' Катрин х Клаус форевър :д ''
и аз съм на същото мнение . Някак си, си подхождат . А и Катрин я е страх единствено от него . :д Пък и Клаус ми изглежда забавен . Смисъл, не е някакъв скучен злодей . :д Не искамм да го убиват . :д
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Апр 17, 2011 8:40 pm
и аз така за Клаус ;дд мн кефи ;д
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Апр 22, 2011 11:21 pm
Добре .. този епизод беше скучен ;дд само ме изкефи Иладжа с неговото "ОМГ" ии Катерина кат танцуваше ,Клаус в тоя еп се изложи, нито една смешка не чух от него .. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 787605
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 23, 2011 6:43 pm

Дам и на мен ми беше скучен този епизод. Поне разбрахме малко повече за миналото на Илайджа и Клаус.
Катрин, трябва да я накарат да танцува с Деймън в някой епизод. И двамата са просто страхотни, като започнат да се развихрят. :дд
Ии мисля, че определено трябва да кажа : '' Клаус се оказа голям пич ! :дд ''
Достаа ми допада на външен вид, ако трябва да съдя по това което видях в края на епизода. Само да не се окаже в др епизоди, че не е толкова як. :д
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Апр 23, 2011 9:12 pm
нее, Клаус мн мн не ме кефи ;дд по убав ми е май Иладжа ;дд

№1 Деймън
№2 Тайлър
№3 Стефан
№4 Аларик
№5 Джереми
№6 Илайджа
№7 Клаус
№8 Мат

vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 моето топ 8 :Д
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Апр 25, 2011 10:01 pm
Омггггггггггг гледайте>>>
СЛУХОВЕ за края на 2-ри сезон!

Втори сезон на Дневниците на вампира е към своя край. Спойлери и интригуващи слухове се носят за хита на CW Дневниците на вампира. Имайте предвид че това са само слухове и никой не ги е потвърдил.

По време на жертвоприношението Деймън ще получи ухапване от върколак и това, което трябва да е нежен момент между Елена и Стефан, ще се окаже еднo горчиво сбогуване. Стефан отива да търси лек за умиращия си брат в 3-ти сезон. По време на филмовата вечер на площада – нощта на „Отнесени от вихъра“, деменцията на Деймън го подтиква да обърка спомените, които е преживял с Катрин през 1864 година, с настоящите му чувства към Елена. Дългоочакваният Делена момент се случва точно когато Рет обхваща Скарлет („Отнесени от вихъра“) за тяхната епична целувка, тогава Деймън целува страстно нашата героиня. Този път Елена не го отхвърля и отвръща на целувката му, докато той не рухва на земята. Елена пада с Деймън, на колене до него, объркана и несигурна.

превода принадлежи на: http://thevampirediariesbgfans.wordpress.com/

Това означава ли, че Деймън може да умре????????? ;(;(;(
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Апр 26, 2011 3:44 pm

Hell, NO .
Какъв е тоя шибан крайй . И в никакъв случай Деймън не трябва да умира.
Ако това ще става, наистина ( макар че се надявамм да е пълнаа измислица ) то тогава, защо това не стане със Стефан. Дам .. така ми звучи по-добре. Толкова, славещия се с добрината си Стефан, се жертва за Елена ии умира. Аа накраяя, може и да направят така, че Елена да остане с Деймън след това. Макар че, както казах аз го харесвам повече с Катрин, или с тая, репортерката. Дето е вмомента с нея. Някак си ме кефи. Не е някаква лигла, пък и й пука за него.

Иначее не отказвам и Клаус да не го убият и той да прости на Катрин. А послее да са заедно. Да, така е пефеткно. :дд

И все пак, приемам и други варианти за край, но не и това което прочетох горе! В абсолютно никакъв начин. :д
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Апр 26, 2011 5:57 pm
Деймън + смърт = мм невъзможно !!!
Деймън няма как да умре, понеже той е главен герой => т.е. умре ли , свършва сериала, поради 2 причини
1 - няма да бъде гледан вече сериала ..
2 - след като не е гледан, няма да имат кинти за да снимат .. ;дд

Така де, но ем ако ще "мре" деймън, Еленката ще разбере, кой всъщност найстина го е грижа за нея !! Иии 100% Стефан ще го спаси, ии така ще почне нова световна война хД ии Елена тогава найстина ще бъде раздвоена кого да избере от двамата ..
Аз предпочитам Делена, И Стефан Х Катрин ;дд Ноо това ако е краят .. ще е мн шибан .. някак си .. баш като туй вихара хД прекалено романтично иии лигаво е за вампирските .. невярвам да е истина ...
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Апр 26, 2011 6:47 pm
Абе, има 1 истина и тя е: ДЕЙМЪН Но.1 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 347404 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 347404 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 347404 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 347404 Стефан? уот дъ хелл, нееееееееееееееееееее vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 394277 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 394277 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 394277 Деймън е супер секси, с Елена, с Катрин, все тая vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 10436 Аа, да, Лилз е права. трябва да направят така, Кат и Дейм да денсат, супер са vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 10436 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 274454 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 274454 Честно казано се съмнявам да махнат Деймън, причините вече ги каза Мишката, така чее ..... хихиихихих
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Апр 26, 2011 7:00 pm
мишката ?! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 напрао плъх ме наречи vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Апр 26, 2011 7:08 pm
`M.и.s.h.и.t.0` написа:мишката ?! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 напрао плъх ме наречи vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
С цел да спамя : кво се прайш???????? vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 751198 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 751198 нали знаеш, че така си ти викам vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 242502
п.с. по темата http://thevampirediariesbgfans.files.wordpress.com/2011/04/vd222_0276r.jpg
супер сладурска снимка от 22 епизод на 2 сезон (Н) vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 4 787605

Източник: http://thevampirediariesbgfans.wordpress.com/
Sponsored content

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите