Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

+26
kiki_chan
Queen B
CookieMonsta
lymoly
mariqvladi
Mega Pwn!
blood
miss_kuklA
krustal-chan
agressivebitch
Azmudar
Sweeney Todd
Thэ Dark Girl
-*-What The Hell-*-
presitooo
Fler
sand_team
chernata_perla_94
Sexy_Mileidy
..Bunny-By..!!
Lover.
Кей
.: Gangsta_4_life :.
Flying Cat
tan4eto_vd
`M.и.s.h.и.t.0`
30 posters
Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 27, 2010 3:46 pm
First topic message reminder :

такам то все още излиза 1 сезон но нищо , аз говоря за сериала а не за книгите vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 631890
Резюме : Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погре*ани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .

vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 C19613 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 Vampire-diaries-three-in-the-field vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 New-poster vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 The%20Vampire%20Diaries%20S01E06%20Lost%20Girls%20HDTV%20XviD-FQM


ето линк към целият първи сезон http://zamunda.net/details.php?id=244708&hit=1

сезон 2 ..
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 2948749Y


Последната промяна е направена от `M.и.s.h.и.t.0` на Съб Фев 05, 2011 1:11 am; мнението е било променяно общо 1 път

`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Окт 24, 2011 1:09 pm
Аз ся изгледах 5 епизод .. остави ме доста .. ъмм .. без думи . :Д
Та, почвам да мисля, че Клаус ще се нареди на опашката " I Like Elena" :Д нзм що, но имам такова предчувствие ;дд Друго. Деймънт, героят на деня! :Д Стефан, почттииии успя да не убие Елена, но накрая .. прецакано . Вики .. мислих я за лоша, но глей ти , и тя излезе една от добрите, а? И супер много ми се искаше да видя Бони и Мат като .. нещо повече от приятели. *-* Ще е яко? :Д Тая от русалките ме дразни .. все още :Д бтв, в началото почна епизода много яко ;д искам и аз тей да направя в даскало ;д ще е .. забавно :Д:Д:Д
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Сря Окт 26, 2011 12:25 am
Тва нещо трябваше да му бия едно експеритивно гледане. За около 4-5 дена изгледах всичките сезони. Нее-чан досаждаше, нещо я възбужда тоз сериал и сега ще трябва да е задоволявам с РП по него. Тъъ, не ми напраи особено голямо впечатление. Не е зле, но има и много по-добри сериали като цял (е, има и по-зле). Сега стана интересно, щото Майкъл ше иде да трепе сичките досадници. Мн ме изкефи как наджвака Катерина. Муахаха!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Окт 28, 2011 9:56 pm
В новия епизод имаше неща по МНОГО vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 много изненади, много призраци и много тийн драма vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Моментите, които ми направиха впечатление бяха: Деймън и Аларик в пещерата, Ана и Пърл, има и други, но съм шокирана от епизода и не мога да направя обстоен коментар за 1 път... Общо взето останах без думи, но гледах промото на 8 епизод и ми се струва, че той ще е по-интересен...
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Окт 29, 2011 6:40 pm
Лол .. Добре, от начало епизода беше .. съвсем нормален, но на 12 минута .. нещо се претоварих х_х Всички духове се завърнаха :Д Тая приятелката на Стефан .. Лекси, да, тя много ме кефи , ейй <3 Дано да успее Елена да довърши със Стефан! Деймън в тоя епизод ме кефеше! Чак да се учуди човек! Хаха, но пак Стефан ме кефеше повече хД Дъъъ .. Ана ме разочарова малко, а Джерами ме разочарова много! В края на епизода, някво ме побиха тръпки и ме хвана страх. Първо, че огърлицата не може да бъде унищожена ?! Това значи ли , че всички духове ще се върнат? Второ, сцената с Аларик и Деймън .. не знам, но там очаквам нещо .. неочаквано? :Д ии страшно! :Д Абе тоя епизод беше .. много луд :Д
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Окт 29, 2011 7:34 pm
Гледахте ли днес? vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Аз да, и от 10 и от 18 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Изобщо не съм зарибена, неееееееееееееееееее! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Окт 29, 2011 8:28 pm
-*-What The Hell-*- написа:Гледахте ли днес? vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Аз да, и от 10 и от 18 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Изобщо не съм зарибена, неееееееееееееееееее! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502

какво? Къде? за кое говориш О_О_О_О_О_О_ОО_О какво съм изпуснала ;ооооооооо
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Окт 29, 2011 9:10 pm
ПО БТВ синема го даваха 1 епизод на 1 сезон от 10 и от 18 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Утре ще има пак vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Как може да изпуснещ премиерата по бг ефир???????????? vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Ное 07, 2011 12:26 pm
Много чувствен епизод. Имаше доста сцени древните и това ме накара да се замисля какво е преживяла Ребека и защо е станала такава и сега сякаш не я мразя толкова, но това не променя факта, че е гадна кучка vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 Сцените ДЕЛЕНА много ме израдваха, а накрая пак двамата в леглото... Много нежна сцена... A, да, забравих да кажа как се смях на сцената, където Елена се биеше с Деймън vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502
mtaci
mtaci
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : София
Рожден ден : 02.09.1996
Години : 27
Мнения : 11
Дата на рег. : 13.11.2011

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Ное 13, 2011 12:55 pm
Дам, последният епизод беше много добър. Края беше мега-добрия и непредвиден, тъпото е, че ще чакаме чак до Януари за нов епизод. :)
М/у другото имам "The vampire diaries" - Група в скайп, тоест общ чат, където обсъждаме сериала, ако някой иска да го адна да ми пише на скайпа. :)
Напоследък няма какво да си кажем за сериала, защото обсъдихме всичко, но Януари пак ще има дълги и широки дискусии :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Ное 13, 2011 5:15 pm
Последния епизод за тази година ме остави в изумление отново. Делена моментите бяха много силни. Още отначало си личеше, че няма да убият Клаус, защото иначе много бързо ще свърши интересното. Определено има още много неща, които предстоят да видим. Все пак, нали са подписали договори до 5 сезон! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 787605
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Ное 13, 2011 6:09 pm

Ии отново, отдавна не съм коментирала тук. : D
Последният епизод за тази година наистина беше интересен. Не очаквах много от нещата, които се случиха, което е добре. Много се зарадвах, когато се оказа, че Катрин си е жива. Всъщност, още когато гледах промото бях почти сигурна, че е, понеже я дадоха за един ужасно кратък миг, но достатъчен, за да се забележи характерният за нея поглед. Деймън и Елена много ме идразниха, обаче. Елена не трябваше да убива Ребека и в крайна сметка, освен това, нищо друго, полезно не направи. Деймън се е обсебил от глупостите си и действа ужасно лекомислено. Не ми харесва на къде се развива героят му, определено. Аз съм го казвала и друг път. Стефан както винаги, този сезон не спира да ме впечатлява. Не съм предполагала, че ще започна да го обожавам толкова много. Хареса ми и развитието между Керълагн и Тайлър. Беше прекалено хубаво, за да е истина, а и така ще е по - интересно.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Дек 29, 2011 1:00 pm
ОГРОМНА НОВИНА ЗА "ТВД" ФЕНОВЕТЕ!!!!
ЩЕ ИЗЛЪЧВАТ 2 СЕЗОН НА СЕРИАЛА НИ ПО БТВ СИНЕМА ОТ 14 ЯНУАРИ vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 637210 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 347404
http://www.btv.bg/cinema/news/story/1956290935-Vtoriyat_sezon_na_Dnevnitsite_na_vampira_s_premiera_po_bTV_Cinema.html
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Дек 29, 2011 1:45 pm
suh ... дублажите със сигурност ще са ужасни ... не могат ли да го пуснат със субтитри ? :\
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Яну 05, 2012 2:20 am
Не хулете дублажите, актьорите ни са добри. Още по-трудно е да дублираш защото е само реч без игра.Според мен срахотно се справят и много си ме кефи дублирано. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 92772
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Яну 05, 2012 6:30 pm
Утре ще излезе епизодааа vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 637210
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Яну 07, 2012 2:42 pm
Новия епизод е мега добър. Нещата станаха още по-интересни! Въпреки, че не съм голяма фенка на Ребека ми стана жал, че я оставиха мъртва. Имаше доста тъжни сцени, но хубавото е, че братята пак са в играта като отбор! А края просто беше невероятен. "Знаеш ли какво, ако се чуствам виновен нека да е за това" - това направо ме разби. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Яну 07, 2012 5:42 pm
kiki_chan написа:А края просто беше невероятен. "Знаеш ли какво, ако се чуствам виновен нека да е за това" - това направо ме разби. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502

vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 68766 Гледам го вече за 100000 път vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 347404 За епизода - добър беше, но най - много ме израдва Делена сцените vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 323337 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 73713 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 73713 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 73713 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 73713 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 Tumblr_lxezfqvsO41r2novio1_400
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Яну 14, 2012 7:08 pm

Големи сте маниячки, обаче. : дд
За последният епизод ще кажа само, че за следващият ми рожден ден,
искам Клаус да ми избира подараците. ; дд
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Яну 14, 2012 7:39 pm
Ъм, тая работа с Клаус и Кер ми бърка в здравето Стефан е тъпак, Деймън кефи, а аз много се смях на Елена в началото на епизода vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 ох, тия 3та - Мат, Елена и Бони как изненадаха Кер у тях vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 чак на мен ми стана яко, все едно е моя рожден ден vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Яну 15, 2012 5:14 pm
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 811726 Вече и аз съм фенче на сериала! Скоро ще стигна 3ти сезон blush
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Яну 16, 2012 9:02 am
IVE-STORM(bg) написа: vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 811726 Вече и аз съм фенче на сериала! Скоро ще стигна 3ти сезон blush
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 добре, признавам! Виновна съм vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 23388 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 23388 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 476926
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Яну 16, 2012 8:09 pm
Стефан е real cold-blooded badass , а не някакво pussy скрито зад маската на cool vamp. - както е Деймън ... Стефан > Деймън , а Клаус ... най-епичния персонаж ^_^
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Яну 16, 2012 9:35 pm
Mega Pwn!™ написа: Стефан > Деймън
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 880706
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Сря Яну 25, 2012 5:31 pm
Стефан започва да кефи, дано в скоро време натрият носа на Клаус, че дразни откакто се появи. Също не сме виждали какво става с Катрин. А Деймън почна да лигавее и да не ме кефи. И защо по дяволите се появява все по-гол?! Да не се опитват да си спечелват женска аудитория? Евтини трикове...

Колкото до мистериозния ковчег... чудя се къде ли съм виждал това преди..? А толкова дълго да не разкриват какво има в него... и това ми е до болка познато... А сега великата неумираща тема - какво има в ковчега? Според мен е майката на Клаус, Като възкръсне ще има яко да го шляпа за непослушание - какво лошо момче. Представям си сценката! хД Защо ли досега няма дуб пародия на тоз сериал? Могат да излезат големи гафове.
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Фев 02, 2012 12:03 pm
Mega Pwn! написа:Стефан е real cold-blooded badass , а не някакво pussy скрито зад маската на cool vamp. - както е Деймън ... Стефан > Деймън , а Клаус ... най-епичния персонаж ^_^

Да, голямата истина. Жалко, че и аз се бях заблудила в началото. : д
Между другото, тия прекъсвания, които правят започват да ме изнервят. Няма да е зле, ако завършат сезона, без повече забавяния, отлагания, ваканции и тн. Иии, струва ми се, че й е време на Катрин, да се покажеш в 14 епизод. Все пак ще има бал, убийства, интриги ... а тя винаги се появява в характерни и подобни за нея моменти. Пък и отсъствието й не ми харесва. Тъкмо ще разсее малко Стефан от Елена, особено сега, когато разбра, че го е прецакала, целувайки Деймънчо. : дд
lymoly
lymoly
Любител
Любител
Female
От : .....??!!.......
Рожден ден : 11.10.1998
Години : 25
Мнения : 254
Дата на рег. : 09.08.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight,DNAngel,Karin,Аvatar, Kaichou wa Maid,Elfen Lied,Rosario + Vampire,Avatar,Soul Eater

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Фев 13, 2012 9:19 pm
УНИКАЛНО умирам до петък докато излезат новите еп. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Фев 14, 2012 8:42 am
кофти.. всичките древни се събраха.. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 12 242502
Sponsored content

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите