Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

+26
kiki_chan
Queen B
CookieMonsta
lymoly
mariqvladi
Mega Pwn!
blood
miss_kuklA
krustal-chan
agressivebitch
Azmudar
Sweeney Todd
Thэ Dark Girl
-*-What The Hell-*-
presitooo
Fler
sand_team
chernata_perla_94
Sexy_Mileidy
..Bunny-By..!!
Lover.
Кей
.: Gangsta_4_life :.
Flying Cat
tan4eto_vd
`M.и.s.h.и.t.0`
30 posters
Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 27, 2010 3:46 pm
First topic message reminder :

такам то все още излиза 1 сезон но нищо , аз говоря за сериала а не за книгите vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 631890
Резюме : Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погре*ани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .

vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 C19613 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Vampire-diaries-three-in-the-field vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 New-poster vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 The%20Vampire%20Diaries%20S01E06%20Lost%20Girls%20HDTV%20XviD-FQM


ето линк към целият първи сезон http://zamunda.net/details.php?id=244708&hit=1

сезон 2 ..
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 2948749Y


Последната промяна е направена от `M.и.s.h.и.t.0` на Съб Фев 05, 2011 1:11 am; мнението е било променяно общо 1 път

..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Сеп 10, 2010 12:49 pm
`M.и.s.h.и.t.0` написа:ето го и епизода в замунда
http://zamunda.net/details.php?id=233780&hit=1

но четох коментарите че качеството е лошо и няма субс vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 519416

тва е вярно но на мен ми харесва пак hehe
presitooo
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 24
Дата на рег. : 09.09.2010

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Сеп 10, 2010 9:11 pm
Мен лично ми харесва и с нетърпение чакам втори сезон . vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 274454
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Сеп 10, 2010 11:40 pm
presitooo написа:Мен лично ми харесва и с нетърпение чакам втори сезон . vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 274454
Гъзи , нали за туй приказваме, че втори сезон почна vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Окт 21, 2010 9:53 pm
оооооооооо, "дневниците! О, Деймъъън, о вампирииииииииииии vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 490642 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 490642 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 476926 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 23388 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 23388 *Става разногледа и текат океани от лиги* Други няма да кажа.... vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 23388 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 23388 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 23388 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 23388
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Окт 21, 2010 11:55 pm
Отначало го мислех за някой лигав сериал + вампири подобни на ония от ''Здрач'' , ноо си промених мнението след като в един скученн ден реших да дам шанс ии на следващите епизоди, тъй като преди т'фа бях почнала да го гледам, но стигнах само до 2-рия еп. щоту нещо ми затапя. Ии така де.. след 3 дена изгледах първия сезон както и втория. Супер мн ми харесва сериала и определено не е някфа простотия подобна на ''Здрач'' ;]]

Аа и да не казвам че Деймън къртии отвсякаде, супер е сексии и характера му мн ме кефи. <3
Тоя Едуарт ли къф беше, неможе да се мери по нищо с него! ;д
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Окт 22, 2010 9:54 am
Невероятно е! И аз отначало го смятах за тъпо, но като седнах да го изгледам супер мн ми хареса vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 И както казхте, Деймън е хипер секси vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Окт 22, 2010 11:18 am
Не ме кефи.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Сря Ное 10, 2010 3:39 pm
Sweeney Todd написа:Не ме кефи.
тооо тебе кво ли та кефи ? :Д


та по сериала :
Моля не го сравнявайте със Здрач ! Та това е обида ! :Д
Azmudar
Azmudar
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Долината на Дълбоките Гащи
Мнения : 175
Дата на рег. : 17.09.2010

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Чет Дек 02, 2010 9:13 am
Сега стана ясно що Катрин е такава кучка!!!!! 'мчи тя била нашо чедо. Т'ва обяснява доста неща vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 787605
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Сря Фев 02, 2011 11:17 am
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 787605 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 787605 Такаааааааам, по сериала, как ПО ДЕМОНИТЕ, ни накараха да чакаме 40 и повече дни???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! @ @ @ @ @ @ Нооооо нищоо, поне си заслужаваше, тъпата Роуз се гътна и ся няма нимой между Дейми и Ел, освен лигавето Стефчу vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 Ся и него да го 'апнат и ще стане медец vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Сря Фев 02, 2011 3:23 pm
Зори, ако си гледала трейлара на 13 еп , Дейми се кисс с няква и май и Секс ще прай с нея ;дд тей че нова роуз има .. ;дд
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 05, 2011 1:19 am
Пфф Деймън и Елина .. т'фа вече ми стана супер банално !! Смисълл, Деймън к'фо ли не направи, за да и се хареса, аа тя човек к'фо му казаа .. само едно умряло ''Благодаря'' и това беше !! Аа и в последно време мн се дразня как се опитва да го контролира мислейки си, че като му кажее нещо с нежно и миличко гласче, той ще се съгласи само и единствено, защото тя го е казала !! Даже в последния епизод той сам си и го каза.

Както и да ее ..aз съм за Деймън и Катрин ! Вярноо че вмомента не са кой знае какви приятели или квото и да билоо .. но ако занапред има нещоо между тяхх, ще бъде жестоко !! ;d И двамата са арогантни, зли и хитри, така чее ако са заедно ще е супер интересно и ще има голям екшън ! ;D
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 05, 2011 11:54 am
B.I.T.C.H написа:
Пфф Деймън и Елина .. т'фа вече ми стана супер банално !! Смисълл, Деймън к'фо ли не направи, за да и се хареса, аа тя човек к'фо му казаа .. само едно умряло ''Благодаря'' и това беше !! Аа и в последно време мн се дразня как се опитва да го контролира мислейки си, че като му кажее нещо с нежно и миличко гласче, той ще се съгласи само и единствено, защото тя го е казала !! Даже в последния епизод той сам си и го каза.

Както и да ее ..aз съм за Деймън и Катрин ! Вярноо че вмомента не са кой знае какви приятели или квото и да билоо .. но ако занапред има нещоо между тяхх, ще бъде жестоко !! ;d И двамата са арогантни, зли и хитри, така чее ако са заедно ще е супер интересно и ще има голям екшън ! ;D

така , съгласна съм с началното ти изказване че елена командори деймънд, Нооо Катрин и Деймънд Мнее! Деймънд покрай Катрин става като някой лапи , тъп и нзм, влюбен хДД Ся ме кефи мн Стефан и Каролайн ;дд
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 05, 2011 12:53 pm
`M.и.s.h.и.t.0` написа:така , съгласна съм с началното ти изказване че елена командори деймънд, Нооо Катрин и Деймънд Мнее! Деймънд покрай Катрин става като някой лапи , тъп и нзм, влюбен хДД Ся ме кефи мн Стефан и Каролайн ;дд

Нее е вярноо !! ;d
Деймън вече знаее що за стока е Катрин и когато бяха там на маскарада ( или както му се викаше ) не се поколе*а да я убиее, така че вече неможе да се кажее, че когато е около нея не е себе си .. т'фа по-точно важи за Елена както казах вече ! Пък и наистина ще е супер интересно, ако нещата се развият така, че Катрин забрави Стефан ( който не я иска ), а Деймън забрави Елена ( която очевидно не го иска ) ии по някакъв начин се съберът !! И двамата си приличат, коeто ще бъде причината редовно да спорят и тн. но пък и ако не си забелязала и двамата знаят какво е да си сам .. така че до няква степен и ще се разбират !! ;d
Накратко .. мисълта ми е, че ще бъде забавно как двама хладнокръвни убийци се обичат и мразят едновременно !! ;D
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 05, 2011 5:02 pm
мне, по скоро Деймънд ще има доверие на Катрин, пък Катрин мисли само за себе си ! Деймънд пропиля колко време за търсенето й , а тя не го е*аа за слива ;д Ако нещо стане между тях, Катрин или ще прецака Дейманд което е 100% сиг, или .. нзм кво др или :Д
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 06, 2011 6:59 pm
Ся *не издържа и се намесва* vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 Айде взимайте си вий Ел и Кат, Дейм си остава за мене и край на спора!!! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 12, 2011 3:04 pm


я виж ти! Нашия добричък Cтефан май май не е бил толкова добър в миналото ..
devil
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 12, 2011 3:49 pm
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 787605 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 787605 Аз затова не го харесвам тоя лигльо!! Може да е бил гаден и добро то му държание сега не го оправдава! Демън рулзз vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 13, 2011 12:36 am
Не, вече Тайлъър РулзЗзз vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 4949
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 13, 2011 11:08 am
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 Туй, дето отчайващо прилича на мъж ли,бе? vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 Ти си луда за замениш Деймън за Тайлър!! Ама поне Дейм си е изцяло мой!! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 Ти беше лудата бивша vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 880706 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 880706
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 13, 2011 12:05 pm
Бях, ама Тайларчоо xD е супер сладууур <33 kiss ся и деймънт го бива, ама .. Тоо ти, катрин, елена, всички за него се бият ;дд че и май май и Каролайн идва и тя ;дд xx Иии Бони и Джерами vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 бахти яката двойка дет са blush
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 13, 2011 4:41 pm
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 Деймънт vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 И да, Бони и Джеръми са големи сладури! vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 811726 А пък ония кучкиии, могат да ми ядат ... носа xD xD xD xD xD
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 13, 2011 9:53 pm
Дай на мен ... АМмм xD
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Фев 18, 2011 7:55 pm
Оле краят на новия епизод беше страхотенн !! Деймън беше ацки смешен докато гледаше Катрин! Ъхх.. нямам търпение за следващия еп. !!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Фев 18, 2011 10:53 pm
B.I.T.C.H написа:
Оле краят на новия епизод беше страхотенн !! Деймън беше ацки смешен докато гледаше Катрин! Ъхх.. нямам търпение за следващия еп. !!
Оуу, и аз таакаа vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 386611 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 386611 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 386611 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 386611
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 19, 2011 1:03 pm
даАа деймън само как гледаше катрин ;х и тя гола пред него вече се фръцка хДД оле не очаквах елайджа да умрее ;( той ме кефеше ;дд абе почва да стаа мн интересно0о0о00о0о0о0о0о vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 19, 2011 11:21 pm
хора, гледайте кво намерих
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 3004661A

веднага да напраят пародия vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 519416

Обама искал да играе в ролята на стефан vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 242502
Sponsored content

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите