Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

+26
kiki_chan
Queen B
CookieMonsta
lymoly
mariqvladi
Mega Pwn!
blood
miss_kuklA
krustal-chan
agressivebitch
Azmudar
Sweeney Todd
Thэ Dark Girl
-*-What The Hell-*-
presitooo
Fler
sand_team
chernata_perla_94
Sexy_Mileidy
..Bunny-By..!!
Lover.
Кей
.: Gangsta_4_life :.
Flying Cat
tan4eto_vd
`M.и.s.h.и.t.0`
30 posters
Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 29
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 27, 2010 3:46 pm
First topic message reminder :

такам то все още излиза 1 сезон но нищо , аз говоря за сериала а не за книгите vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 631890
Резюме : Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погре*ани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .

vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 C19613 vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 Vampire-diaries-three-in-the-field vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 New-poster vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 The%20Vampire%20Diaries%20S01E06%20Lost%20Girls%20HDTV%20XviD-FQM


ето линк към целият първи сезон http://zamunda.net/details.php?id=244708&hit=1

сезон 2 ..
vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 2948749Y


Последната промяна е направена от `M.и.s.h.и.t.0` на Съб Фев 05, 2011 1:11 am; мнението е било променяно общо 1 път

lymoly
Любител
Любител
Мнения : 254
Дата на рег. : 09.08.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight,DNAngel,Karin,Аvatar, Kaichou wa Maid,Elfen Lied,Rosario + Vampire,Avatar,Soul Eater

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Фев 13, 2012 9:19 pm
УНИКАЛНО умирам до петък докато излезат новите еп. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 242502
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Вто Фев 14, 2012 8:42 am
кофти.. всичките древни се събраха.. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 242502
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Съб Фев 18, 2012 4:21 pm
Klaus & Caroline ღ
Обоижавам ги! За сега те са ми най - големите фаворити. И отделно, и заедно за страхотни персонажи. Най - сетне, нещо по - различно от глупавият триъгълник на Елена, Стефан и Деймън. Относно това, ясно е, че Елена винаги ще предпочита Стефан. Деймън просто се самозаблуждава, а тя го използва, вече дори и съзнателно. Подрекрепям Ребека, в жаждата и за мъст към нея. Не е никаква случайни жертва, светица, нито пък е невинна. Заслужава и двамата да я зарежат. Стефан да бъде с Катрин, а Деймън с Ребека. Някак си си подхождат. И двама се държат като гадняри най - много, точно тогава, когато са наранени от някой друг. Пък и ... той е тъмнокос и красив, тя е руса и сладурана. Просто си отиват. Елена е кучка, точка по въпроса. Кол е дразнещ, но огромен чаровник. Катрин ми липсва. Илайджа е секси с всичките си тези благородни приказки, след това властни и хладокръвни действия. Жалко, че древните се разделиха толкова рано. Макар че, твърдо се съмнявам това да е края. Самият край на епизода също беше интересен. А промото за следващия епизод определено обещава различно и ново развитие.
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 19, 2012 12:59 pm
Съгласна съм с B.I.T.C.H. Елена не заслужава нито един от двамата. Най - много ме е яд че така наранява Деймън, а пък после се прави на разкаяна и пр.
И не само Деймън и Стефан, всеки един от героите е страдал по някакъв начин заради нея. И защо?! Само, за да я опазят жива.
Древните са много готини персонажи.
Любимец ми е Кол, въпреки че е малко дразнещ, но аз си го обичкам.
Ребека не е лоша, но понякога държанието и е адски гадно.
Клаус... ами той като че ли е най - променливия характер от тях. В един момент е зъл и безмилостен, в следващия се чуди как да омае Керълайн...
Илайджа е много сладичък, особено с новия си външен вид, но ми е някак странен като личност.
Определено епизодите стават все по - интересни и завладяващи, направо нямам търпение да дойде другият месец, за да пуснат следващия.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Фев 19, 2012 2:29 pm
Thэ Dark Girl написа:Най - много ме е яд че така наранява Деймън, а пък после се прави на разкаяна и пр.
Ребека не е лоша, но понякога държанието и е адски гадно.
Клаус... ами той като че ли е най - променливия характер от тях. В един момент е зъл и безмилостен, в следващия се чуди как да омае Керълайн...
Илайджа е много сладичък, особено с новия си външен вид, но ми е някак странен като личност.
Определено епизодите стават все по - интересни и завладяващи, направо нямам търпение да дойде другият месец, за да пуснат следващия.[/color][/font]

съгласна съм с това написано, даже ми е някак забавно да гледам как Клаус ухажва Кер vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 242502 Последно време елена се държи адски гадно и се чудя нарочно ли е или самата тя е такава. Хубаво е да видя, че Деймън се връща към "старото" си аз, имайки напредвид колко време то "отсъстваше". Колкото и лошо да беше то, именно тази негова "самоличност" ни накара да го обичаме smile Аз също мисля, че заслужава повече, но дори Елена продължава с това си държание, той ще продължава да я обича. Има обаче едно нещо, което адски ме дразни. всички Стелена фенове постоянно точат лиги по двойката, а не се опитват да видят, че ако Стефан обича толкова много Елена ще превъзмогне всичко, дори и отмъщението, да се събере с нея и да намери друг начин. Дори и да я обича толкова, колкото твърдят Стеле-феновете нямаше да постъпи така!!
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пет Май 04, 2012 7:40 pm
Aз съм тотално разбита след този епизод !
Единствената причина, поради която не ревнах, когато спряха сърцето на Клаус бе това, че смъртта му не е истинска. Попринцип никога до сега не съм проливала сълзи на филми или сериали, но този път бях на крачка от това. Тази глупост с партито беше просто крайно излишна. Не мога да повярвам, че Керълайн не показа и капка тъга. Не заслужаваше да я спасява, макар и краткият им момент наистина да беше много въздействащ, поне за мен. И как, по дяволите са способни, да хвърлят това секси тялото в някаква си проклета река !? Вярно, това е просто герой, но е перфектен. Секси акцент и глас, чаровен, зъл, безсмъртен, джентълмен, художник, способен да те убие само с вестник, седейки на няколко метра от теб! С огромно удоволствие бих го взела за себе си. Може и брак да сключим, ако настоява, макар че не съм по тия неща, но, заради него бих се жертвала. : дд Ако го изкарат за толкова време, колко изкараха и Катрин, не знам. Единственото хубаво нещо на това, че го '' убиха '' е, че сега можем да очакваме появата на Катерина във финалният епизод. Чакам епичен край и дано най - накрая, вечно изгубената в своите правилни, грешни и глупави решения, Елена, най - сетне да избере някой от двамата Салватор.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Пон Юли 23, 2012 9:05 am
На снощните награди "Дневниците на вампира" и актьорите печелят 6 награди Teen Choice 2012!

CHOICE TV SHOW (SCI-FI/FANTASY)
“The Vampire Diaries”

CHOICE TV ACTOR (SCI-FI/FANTASY)
Ian Somerhalder

CHOICE TV ACTRESS (SCI-FI/FANTASY)
Nina Dobrev

CHOICE MALE TV SCENE STEALER
Michael Trevino

CHOICE FEMALE TV SCENE STEALER
Candice Accola

CHOICE MALE HOTTIE
Ian Somerhalder


Снимки от събитието може да разгледате на БГ страницата на сериала във фейсбук - https://www.facebook.com/AllAboutVD
Mаdneѕѕ
Mаdneѕѕ
Състезател
Състезател
Male
От : New Orleans
Рожден ден : 20.08.1914
Години : 109
Мнения : 1117
Дата на рег. : 10.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, D. Gray Man...

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Нед Сеп 16, 2012 2:05 am
С нетърпение очаквам сезон 4. vampire - The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 13 811726
Sponsored content

red Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите