Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

+21
animegirl1
`` C o 0 k i e ^^
BlloodyCupcake
varto11
Ryapoff
Butterfly
Black Wings
`M.и.s.h.и.t.0`
Топчету
L E X Ĭ
kiki_chan
Tobidara
Schweinsteiger
jiktaker
Flying Cat
IVE-STORM(bg)
Mega Pwn!
-*-What The Hell-*-
Аллiie ™
Obsession
Privaте L♥ve
25 posters
Go down
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Дек 06, 2010 6:15 pm
First topic message reminder :

Обмисляли ли сте за нещо такова ?? Ако да,, къдее ?? Аз мисля след 16 да си слагам пиърсинг отстрани на носа - суперр сексии е ;] тату ако си слагам ше е някое уникално отзад на кръста постоянно да ми се вижда ;p .. kичури аз имам няколко руси ;)) ама мисля да добавя още .. маникюрии всяка седмицаа си правяя .. Абе споделяйте и вие ;] kakво си правите и как си го правите ;д

chibideru
Любител
Любител
Мнения : 210
Дата на рег. : 14.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Zombie Loan

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Фев 06, 2011 10:00 pm
За татус мисля да си татуирам на едната ръка Kagrra а на другата Versailles

Пиърс - замислям една индустрийка свързваща горната и долната устна от дясно,и един пиърс по средата xD

До сега съм бил зелен /неуспешен опит за перхидролизация/ и лилав.....и отново мисля да се направя ^^ Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] - Page 2 975213
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Вто Мар 29, 2011 11:51 pm
Пиърсинг като цяло много ми харесва .. навита съм да си сложа обица на езика ама не ся като порасна още .. сега ми е рано .. но ме е страх ако ида при някой къде е неграмотен .. знам ли го .. една фр си е изгубила 50 % от вкуса.. и ме е шубе..
Кичури имам (някви oранжеви а аз съм с г/д светло кафява коса.. седи супер яко ) , но за малко и да си имам проблеми в училище заради тях.. мноо е строг правилникът. Това лято вече като кандидатствам и ида в друго училище искам цялата коса да си направя , но дано до тогава да са паднали тия , за да не се наложи да се боядисвам..
Tattoo много искам да си направя .. абе що не бях родена 2 - 3 години по - рано Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] - Page 2 12694 .. Ще си направя със сигурност , но не съм решила какво .. преполагам надпис .. абе много трябва да се внимава щото не е като да си залепиш татттоо от дъвка .. остава завинаги освен ако не го преправиш .
Маникюр имах лятото , но ми омръзна . Много занимавка , но сега пак ми е кеф да си пусна ноктите . Когато имам ми се иска да нямам , а когато нямам искам.. hehe
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Апр 10, 2011 10:12 am
Якото при мен е, че Старшата ми разрешава да си правя пиърси или тату, стига да са готини. За началото на тва лято или края му на 15 септември / все още не сме стигнали до консенсус/ ще си правя пиърс на езика и веждата, както и още 1 дупка на ухото, горе на кожичката. Относно тату винаги съм искала, но на мен нещата много бързо ми омръзват, така че трябва да е нещо суоер яко, оето да си го пазя като хубав спомен. За косата нищо не съм правила, щяха да ме изселят от нас заедно с котката. Въпреки това навих Старшата за тъмно- червени кичури, което е важен напредък. Маникюр си е ........ майката Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] - Page 2 787605 Никога не съм можела да имам маникюр- аз ходя на айкидо / бойно изкуство/ играя футбол и волейбол и все нещо ми се чупи :Д За цветове рядко се лакирам и то или в черно или някакви по- естествени цветове, защото талантът ми определено не е там. :д
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 98
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Май 02, 2011 12:37 am
Flying Cat написа:
тфа за свирките не е верно..

Аз мисля си пробивам езика тфа лято..

Татус ще си правя на тила,който ще представлява баркод..
А ся наскоро ще си правя татус на устата, на който пише хЕпи..

Всеки ден се лакирам сама, а на 10 дена ходя на маникьор..

Боядисвам се на всеки 2седмици

oле ся тфа кат го прочетох се хванах за главата... Мише не ма пускай напушена в форума.. :д не не не .. кфи ги пиша кат се напушаа ;д
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Май 02, 2011 4:48 pm
Flying Cat написа:
Flying Cat написа:
тфа за свирките не е верно..

Аз мисля си пробивам езика тфа лято..

Татус ще си правя на тила,който ще представлява баркод..
А ся наскоро ще си правя татус на устата, на който пише хЕпи..

Всеки ден се лакирам сама, а на 10 дена ходя на маникьор..

Боядисвам се на всеки 2седмици

oле ся тфа кат го прочетох се хванах за главата... Мише не ма пускай напушена в форума.. :д не не не .. кфи ги пиша кат се напушаа ;д
Tи па кога сколаса да го напишеш това уе хДД наркоманка мръсна хДДД
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пет Дек 16, 2011 11:17 pm
Жалко, че не ми дават иначе аз искам пиърсинг, боядисване и татуировка Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] - Page 2 4485 Искам да се боядисам черна с тъмно сини кичури, пиърсинг на долната устна и веждата, татуировка малко под врата - лапичка, отстрани на корема някакъв надпис като "Think before touch !!" и отзад на рамото не много голямо прилепче с отворени крилца и пълнолуние Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] - Page 2 4949 Но това ще стане след няколко години rev
Sponsored content

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите