Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

+21
animegirl1
`` C o 0 k i e ^^
BlloodyCupcake
varto11
Ryapoff
Butterfly
Black Wings
`M.и.s.h.и.t.0`
Топчету
L E X Ĭ
kiki_chan
Tobidara
Schweinsteiger
jiktaker
Flying Cat
IVE-STORM(bg)
Mega Pwn!
-*-What The Hell-*-
Аллiie ™
Obsession
Privaте L♥ve
25 posters
Go down
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Дек 06, 2010 6:15 pm
Обмисляли ли сте за нещо такова ?? Ако да,, къдее ?? Аз мисля след 16 да си слагам пиърсинг отстрани на носа - суперр сексии е ;] тату ако си слагам ше е някое уникално отзад на кръста постоянно да ми се вижда ;p .. kичури аз имам няколко руси ;)) ама мисля да добавя още .. маникюрии всяка седмицаа си правяя .. Абе споделяйте и вие ;] kakво си правите и как си го правите ;д
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Дек 06, 2010 6:20 pm
Хммм... като стана на 20 може да си сложа някой як дракон за tattoo иначе цяло лято съм с маникюр + украси по ноктите smile
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Дек 06, 2010 6:51 pm
МмМ кът напрая 19-20 мисля да си напрая тат00 на кръста трябва да 0значава нещу ест, дъ имъ някъф смисъл..;дд и маникюр пр0меням г0 всяка седмица..хд.. всеки н0кът г0 лакирвам в различен цвят.. хд трябва да съм шаренъъ..;дд
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Вто Дек 07, 2010 8:31 pm
За татус не съм мислила, но сигурно няма! За пиърсинг също! Може да звучи едва ли не глупаво, но според мен не е толкова яко, щот се 1 както биковете са им слагали халки на носовете! WTF Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Ама може би ще ми отива обица на веждата! хДTattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 За маникюр - сама си го правя! Най - обичам черен и червен лак, може понякога и с цветенца, които сама си правя! Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Само веднъж за 18 години си пипнах косата с боя! Беше преди 2-3 гидини по Коледа! Направих си 3-4 леки руси кичури в краищата! Не се получи, но косата ми изсветля леко. Тя и без това понякога в краищата си е направо руса, а сега на повечето снимки си излизам се 1 блондинка! Това е! Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Сря Дек 08, 2010 9:11 pm
Аз мислех да си слагам един надпис на бузата [не на лицето] , който да гласи - "Славян" :D :D :D бъзик , ама верно , тоя път минах мно'у границите , чак гадно ми стана , кат' го пиша ! (puke)

А всъщност бих могъл да си сложа някакъв tatto , само че ще бъде на гърба и ще бъде огромен - да запълва повечко място и това ще е . xD Още не съм решил , дали да е тигър , мечка или орел , но във всеки случай няма да е дракон - доста остаряло е , ама пък не съм сигурен , че ше се навия ... може би ще си направя просто от ония "плетеници" на двете ръце ... т'ва ше е xD
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Сря Дек 08, 2010 9:24 pm
Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 787605 аз мисля за пирсинг на устната, но нямам смелост да си сложа нещо такова. /ако сте видели снимките ми във фейсбука - това не е истински пирсинг/, а за тату...м може би, но все още не съм решила какво искам До сега не съм си боядисвала косата и не смятам да я барам още дълго време Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 787605
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Съб Дек 11, 2010 5:43 pm
only god can judge me е мноу яко за гръбб ама е адски изтъркано всеки 2 го има .. ; бту чувала съм че свирките стават по яко ако си с пиърсинг на езика :dd
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 98
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Сря Дек 15, 2010 8:15 pm
тфа за свирките не е верно..

Аз мисля си пробивам езика тфа лято..

Татус ще си правя на тила,който ще представлява баркод..
А ся наскоро ще си правя татус на устата, на който пише хЕпи..

Всеки ден се лакирам сама, а на 10 дена ходя на маникьор..

Боядисвам се на всеки 2седмици
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Сря Дек 22, 2010 4:23 pm
Privaте L♥ve написа:
only god can judge me е мноу яко за гръбб ама е адски изтъркано всеки 2 го има .. ; бту чувала съм че свирките стават по яко ако си с пиърсинг на езика :dd

abe тфа за свирките зависи как е настроено момчето според мен ама аз само тка казвъм че съм чувала ;dd
jiktaker
jiktaker
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Hell
Рожден ден : 02.11.1992
Години : 31
Мнения : 510
Дата на рег. : 20.12.2009

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Сря Дек 22, 2010 4:31 pm
Еми... за боядисване.. вече съм го правил и продължавам да го правя, а за Татус... Мисля да си напиша на гърба едно дълго изречение с як шрифт, което да значи "Nobody is perfect, I'm Nobody!"
Schweinsteiger
Schweinsteiger
Състезател
Състезател
Male
От : с.София
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 1451
Дата на рег. : 22.07.2008

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Дек 27, 2010 9:57 pm
Начи татус може ... ама пирсинг такива "ла*на" никога...
а начи манкюр ми праят през ден съученичките
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пон Дек 27, 2010 10:07 pm
скоро татус ама не съм решил какъв да е
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Вто Дек 28, 2010 3:42 am
Ми попринцип съм навита да си пражя пирсинг на езика, но малко ме е страх и незнам кога ще е Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 548440
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Яну 09, 2011 5:41 pm
Аз съмм навита за Пиърсинг тип "Snake bites" <33 ии за Татус на глезена "Love me if you dare" :33
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Яну 09, 2011 7:33 pm
Замисляло съм се над татус и бих си направило на сокол или ястреб, може би черна каня - обожавам ги тези животни!
А за боядисване, единствено временни оцветители в черно и то само за Мадара косплей, например на публично място. Иначе родителите никога няма да разрешат! WTF
Пиърсинга не ми харесва и едва ли някога ще си слагам. То аз и обеци нямам, пък вие пиърсинг Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 751198 Не ми харесва идеята за надупчена кожа заради някакви метални джаджафки.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Яну 16, 2011 2:18 am
ем на едното си ухо вече имам 3 обици, но нищо инт, ще си прая след няколко годинки тату на десният крак отдоло, като дривна някво тквос :д ама искам да е змия сСссСС .. боядисване .. ем аз сам с кестенява попринцип, за една година бях руса, червена, черна и ся сам няква смесица ;дд зависи от светлината Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502
Black Wings
Black Wings
Редовен
Редовен
Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 28
Мнения : 659
Дата на рег. : 02.06.2010

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Яну 16, 2011 2:54 am
Ами аз имам tatto на ръката и не мисля (засега) да си правя другаде... За косата - мисля да се боядисвам в черно, а за маникюра - аз си го правя сама и съм доволна от произведенията, които измайсторявам, ааа за Пиърсинга - мисля да си сложа на веждата Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Яну 16, 2011 6:59 am
Забавна тема... Обожавам татуировки! Пиърсинг също, но зависи къде е сложен. Аз имам тату на гърба. Представлява дракон и не е много голям. Мисля да си правя скоро друга на ръката или крака, ще видим. Пиърсинг... Имам да. На езика. Преди време ми беше пробита устната, но я махнах. Сега тази обеца в устата, страшно си ме кефи. Вече две години става, ако не и повече, и не ми е омръзнала! Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 787605
Ryapoff
Ryapoff
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Хисар
Рожден ден : 25.09.1994
Години : 29
Мнения : 59
Дата на рег. : 15.01.2011

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Яну 16, 2011 5:16 pm
Тату смятам да си правя , таман две . Едно с лицето на сестра ми на рамото , другото един скорпион на раката (китката). Пиърсинг не ме радва нещо , а колкото до другите работи :д без коментар .
varto11
varto11
Модератор
Модератор
Male
От : Шумен
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 2039
Дата на рег. : 23.07.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Death Note, Fullmetal Alchemist, Another, Avatar the last airbender, Avatar the legend of Korra

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Пет Яну 21, 2011 5:59 pm
Знчи мн са ми интересни татоситеи мисля като стана по - голям да си направя някакъв Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502
BlloodyCupcake
BlloodyCupcake
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Троян
Рожден ден : 09.01.1995
Години : 29
Мнения : 16
Дата на рег. : 31.01.2011

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Вто Фев 01, 2011 12:34 pm
много се радвам на пиърсинга и май ще си напражя snake bites ама кат стана на 18 поне че наще ш'ме изселят иначе Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502 татус ... мойе би едни крилца на гърба c[: за боята ... изсветлих си вече 2,3 кичурчета и шъ оговарям my parents да се боядисам у черничко с червени кичурчета ;DDD маникюрче ... ако намеря малко свободно време си правя c[: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 787605 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 787605 Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 787605
`` C o 0 k i e ^^
`` C o 0 k i e ^^
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Rousse ^^
Рожден ден : 18.09.1998
Години : 25
Мнения : 32
Дата на рег. : 05.02.2011

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Съб Фев 05, 2011 7:43 pm
Малка съм,нямам пиърсинги или татуси .. но мисля и съм решила да си направя като порасна.Или на гърба отзад до рамото или на глезена.Може и на китката не знам..
А пиърсинг искам на езика и на пъпа = ]
Малка съм за боядисване,но пък едни ку*вета от другите класове,на моята възраст си ги боядисват вече..черни,руси .. тц .. тц .. ;хх
А пък аз сега искам руси кичури.Косата ми е Много светло-кестенява .. и мисля,че ще ми отива.Като бях малка първи клас имах кичури,добре бях.
А за маникюра - винаги ноктите ми са дълги като търнокопи ;дд
Ама ми харесва и се лакирвам .. когато си реша = ]
animegirl1
animegirl1
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пловдив~
Рожден ден : 24.11.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 31.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sword Art Online, Pandora Hearts, Mirai Nikki, Guilty Crown, Natsume Yuujinchou, D.Gray-Man, Katekyo Hitman Reborn

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Съб Фев 05, 2011 8:11 pm
татуси ... мм като стана по-голяма ще си направя.. smile
А пъкк сега искъм да си пусна р0з0в кичур тъкм0 к0сата ми е русичка Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 242502
chibideru
chibideru
Любител
Любител
Male
От : Центъра на България
Рожден ден : 24.03.1995
Години : 29
Мнения : 210
Дата на рег. : 14.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Zombie Loan

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Нед Фев 06, 2011 10:00 pm
За татус мисля да си татуирам на едната ръка Kagrra а на другата Versailles

Пиърс - замислям една индустрийка свързваща горната и долната устна от дясно,и един пиърс по средата xD

До сега съм бил зелен /неуспешен опит за перхидролизация/ и лилав.....и отново мисля да се направя ^^ Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 975213
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Вто Мар 29, 2011 11:51 pm
Пиърсинг като цяло много ми харесва .. навита съм да си сложа обица на езика ама не ся като порасна още .. сега ми е рано .. но ме е страх ако ида при някой къде е неграмотен .. знам ли го .. една фр си е изгубила 50 % от вкуса.. и ме е шубе..
Кичури имам (някви oранжеви а аз съм с г/д светло кафява коса.. седи супер яко ) , но за малко и да си имам проблеми в училище заради тях.. мноо е строг правилникът. Това лято вече като кандидатствам и ида в друго училище искам цялата коса да си направя , но дано до тогава да са паднали тия , за да не се наложи да се боядисвам..
Tattoo много искам да си направя .. абе що не бях родена 2 - 3 години по - рано Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ] 12694 .. Ще си направя със сигурност , но не съм решила какво .. преполагам надпис .. абе много трябва да се внимава щото не е като да си залепиш татттоо от дъвка .. остава завинаги освен ако не го преправиш .
Маникюр имах лятото , но ми омръзна . Много занимавка , но сега пак ми е кеф да си пусна ноктите . Когато имам ми се иска да нямам , а когато нямам искам.. hehe
Sponsored content

red Re: Tattoo; Пиърсинг; Боядисване; Маникюр; [ не е само за момичета ;)) ]

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите