Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

OP, Bleach or NS

+18
galkata
Alone (-_0
sekai
~Vindicator~
ANIME-MASTER
s.m.i.l.e.p.e.s.t
agressivebitch
Lost November
Sweeney Todd
Little Weezy
Lubomir98
krustal-chan
Shinoku
NollyChan12
Crimson
Azmudar
Thэ Dark Girl
Топчету
22 posters
Go down

Кое предпочитате?

4 - 17%
5 - 22%
14 - 61%
 
Общо гласове: 23
 
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red OP, Bleach or NS

Нед Окт 24, 2010 2:57 pm
Naruto Shippuuden, Bleach или One Piece и защо?
Моля ви обособявайте отговорите вместо да пишете само името на предпочитаното аниме от трите и да наблъсквате 100 емотиконки рофл Може да коментирате и мангата.

Така, моето мнение
За OP - признавам не съм го гледало, не мога да дам томно мнение, но работата е там, че за да тръгна да го гледам, трябва да ме привлече с нещо. А това нещо май че липсва. Чело съм ревюта, виждало съм гифчета и картинки, както и част от мангата. От това изхождам следното - пиратски истории не ми допадат, плюс това не ми харесва как са нарисувани героите. Очите са странни, а в муцуните повечето са с рибешки физиономии ... Това е, дано не съм обидил някой фен.
За Bleach - Анимето определено е добро, даже смея да твърдя по-добро от мангата, като изключим някои филъри, които досаждаха, но то всяко популярно аниме си ги има тез падения. Битките добре са пресъздадени, даже ми беше по-инт да ги гледам в движение, отколкото в самия комикс. Опенингите през повечето време са приятни, а особено последните два бяха направо убийствени! Но тъй като Блийч май че свърши по мангата, и на анимето не му остава много, давам му половин година време. Та, края ми се стори някак скучен. Много неща останаха неизяснени и все още се чудя Гин последно умря ли или не (май никога няма да разберем). Като цяло останах с чувството, че нещо липсва ... Като арт, Кубо се е постарал, визията на анимето също е добра, а единствено не ми харесваха страниците с твърде много мастило разлято по тях рофл
За Наруто: Аа, да, няма как да не изкрещя Това е велико аниме!! все пак съм нарутоард. И все пак, Наруто също си има своите падения. За анимето наай-големият проблем са филърите - нещо, което може да те накара да се метнеш през прозореца. Първата част от анимето е предимно създадена от тях. Беше голяма мъка докато ги изгледам и може да се каже, че бяха като за малки деца на фона на оригиналната история. Освен това не ми харесва, че съкращават някои от кървавите сцени, но какво да се прави ... И все пак визията на героите пасва точно на моите предпочитания! Макар и на някои моменти анимето да разваля качеството си (преобладава в Наруто Шиппууден), мангата не го е променила и това ме радва. Има богато наличие от персонажи и различни истории. Тайни, които те държат в напрежение и разбира се, битки. Наруто освен това засяга и различни теми - самота, война, приятелство, предателство, корупция (Данзо). Сиг има и още ама сега не ми се задълбава. Наруто Ураганни Хроники обаче вече е друга история - там нещата са по-като за нашата възраст, Наруто разбира, че света, в който живее не е толкова безгрижен и трябва да намери решение как да върне приятелят со, който пропада още повече в тъмнината. Наруто е просто като основа за предстоящото в Шиппуудена.

Така че, то си личи, че Наруто завинаги ще си остане най-доброто аниме за мен колкото и други да гледам. Едва ли някой ще ме разубеди да променя мнението си. Забавно е да си нарутоард!
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Ное 23, 2010 7:12 pm
Bleach. Защо ли? Ами от трите, то е най - якото /според мен OP, Bleach or NS 242502 /. Битките са най -... добри, така да се каже. Мангата... ами не е зле, но самото аниме е по - въздействащо. Naruto Shippuuden взе отдавна да ми омръзва, мангата му все едно не позазва нищо ново. О OP... ами като че ли му липсва нещо... не знам, просто не ми е интересно.
Azmudar
Azmudar
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Долината на Дълбоките Гащи
Мнения : 175
Дата на рег. : 17.09.2010

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Ное 30, 2010 10:33 pm
OP определено OP, Bleach or NS 787605
Crimson
Crimson
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : София
Рожден ден : 01.11.1996
Години : 27
Мнения : 60
Дата на рег. : 08.01.2011

red Re: OP, Bleach or NS

Съб Яну 08, 2011 9:29 pm
One Piece.

Най-добро е откъм атмосфера, герои, интересни способности, character development и прочие.

Bleach e един голям фенсървиз за хора, които се кефят на екшън сцени.

В Naruto почти всички главни герои не струват. Има и моменти, в които прелива от скука.

Therefore, OP.
NollyChan12
NollyChan12
Развиващ се
Развиващ се
От : Tokyo
Рожден ден : 03.09.1997
Години : 26
Мнения : 32
Дата на рег. : 29.01.2011

red Re: OP, Bleach or NS

Съб Яну 29, 2011 12:53 am
Топчету написа:Naruto Shippuuden, Bleach или One Piece и защо?
Моля ви обособявайте отговорите вместо да пишете само името на предпочитаното аниме от трите и да наблъсквате 100 емотиконки рофл Може да коментирате и мангата.

Така, моето мнение
За OP - признавам не съм го гледало, не мога да дам томно мнение, но работата е там, че за да тръгна да го гледам, трябва да ме привлече с нещо. А това нещо май че липсва. Чело съм ревюта, виждало съм гифчета и картинки, както и част от мангата. От това изхождам следното - пиратски истории не ми допадат, плюс това не ми харесва как са нарисувани героите. Очите са странни, а в муцуните повечето са с рибешки физиономии ... Това е, дано не съм обидил някой фен.
За Bleach - Анимето определено е добро, даже смея да твърдя по-добро от мангата, като изключим някои филъри, които досаждаха, но то всяко популярно аниме си ги има тез падения. Битките добре са пресъздадени, даже ми беше по-инт да ги гледам в движение, отколкото в самия комикс. Опенингите през повечето време са приятни, а особено последните два бяха направо убийствени! Но тъй като Блийч май че свърши по мангата, и на анимето не му остава много, давам му половин година време. Та, края ми се стори някак скучен. Много неща останаха неизяснени и все още се чудя Гин последно умря ли или не (май никога няма да разберем). Като цяло останах с чувството, че нещо липсва ... Като арт, Кубо се е постарал, визията на анимето също е добра, а единствено не ми харесваха страниците с твърде много мастило разлято по тях рофл
За Наруто: Аа, да, няма как да не изкрещя Това е велико аниме!! все пак съм нарутоард. И все пак, Наруто също си има своите падения. За анимето наай-големият проблем са филърите - нещо, което може да те накара да се метнеш през прозореца. Първата част от анимето е предимно създадена от тях. Беше голяма мъка докато ги изгледам и може да се каже, че бяха като за малки деца на фона на оригиналната история. Освен това не ми харесва, че съкращават някои от кървавите сцени, но какво да се прави ... И все пак визията на героите пасва точно на моите предпочитания! Макар и на някои моменти анимето да разваля качеството си (преобладава в Наруто Шиппууден), мангата не го е променила и това ме радва. Има богато наличие от персонажи и различни истории. Тайни, които те държат в напрежение и разбира се, битки. Наруто освен това засяга и различни теми - самота, война, приятелство, предателство, корупция (Данзо). Сиг има и още ама сега не ми се задълбава. Наруто Ураганни Хроники обаче вече е друга история - там нещата са по-като за нашата възраст, Наруто разбира, че света, в който живее не е толкова безгрижен и трябва да намери решение как да върне приятелят со, който пропада още повече в тъмнината. Наруто е просто като основа за предстоящото в Шиппуудена.

Така че, то си личи, че Наруто завинаги ще си остане най-доброто аниме за мен колкото и други да гледам. Едва ли някой ще ме разубеди да променя мнението си. Забавно е да си нарутоард!

Bleach e далече от end-а ! OP, Bleach or NS 787605
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: OP, Bleach or NS

Пон Яну 31, 2011 4:42 pm
NollyChan12 написа:
Топчету написа:Naruto Shippuuden, Bleach или One Piece и защо?
Моля ви обособявайте отговорите вместо да пишете само името на предпочитаното аниме от трите и да наблъсквате 100 емотиконки рофл Може да коментирате и мангата.

Така, моето мнение
За OP - признавам не съм го гледало, не мога да дам томно мнение, но работата е там, че за да тръгна да го гледам, трябва да ме привлече с нещо. А това нещо май че липсва. Чело съм ревюта, виждало съм гифчета и картинки, както и част от мангата. От това изхождам следното - пиратски истории не ми допадат, плюс това не ми харесва как са нарисувани героите. Очите са странни, а в муцуните повечето са с рибешки физиономии ... Това е, дано не съм обидил някой фен.
За Bleach - Анимето определено е добро, даже смея да твърдя по-добро от мангата, като изключим някои филъри, които досаждаха, но то всяко популярно аниме си ги има тез падения. Битките добре са пресъздадени, даже ми беше по-инт да ги гледам в движение, отколкото в самия комикс. Опенингите през повечето време са приятни, а особено последните два бяха направо убийствени! Но тъй като Блийч май че свърши по мангата, и на анимето не му остава много, давам му половин година време. Та, края ми се стори някак скучен. Много неща останаха неизяснени и все още се чудя Гин последно умря ли или не (май никога няма да разберем). Като цяло останах с чувството, че нещо липсва ... Като арт, Кубо се е постарал, визията на анимето също е добра, а единствено не ми харесваха страниците с твърде много мастило разлято по тях рофл
За Наруто: Аа, да, няма как да не изкрещя Това е велико аниме!! все пак съм нарутоард. И все пак, Наруто също си има своите падения. За анимето наай-големият проблем са филърите - нещо, което може да те накара да се метнеш през прозореца. Първата част от анимето е предимно създадена от тях. Беше голяма мъка докато ги изгледам и може да се каже, че бяха като за малки деца на фона на оригиналната история. Освен това не ми харесва, че съкращават някои от кървавите сцени, но какво да се прави ... И все пак визията на героите пасва точно на моите предпочитания! Макар и на някои моменти анимето да разваля качеството си (преобладава в Наруто Шиппууден), мангата не го е променила и това ме радва. Има богато наличие от персонажи и различни истории. Тайни, които те държат в напрежение и разбира се, битки. Наруто освен това засяга и различни теми - самота, война, приятелство, предателство, корупция (Данзо). Сиг има и още ама сега не ми се задълбава. Наруто Ураганни Хроники обаче вече е друга история - там нещата са по-като за нашата възраст, Наруто разбира, че света, в който живее не е толкова безгрижен и трябва да намери решение как да върне приятелят со, който пропада още повече в тъмнината. Наруто е просто като основа за предстоящото в Шиппуудена.

Така че, то си личи, че Наруто завинаги ще си остане най-доброто аниме за мен колкото и други да гледам. Едва ли някой ще ме разубеди да променя мнението си. Забавно е да си нарутоард!

Bleach e далече от end-а ! OP, Bleach or NS 787605

Да, май на Кубо не са му свършили идеите, ама аз спирам с Блийч, че сега ми тъпее.
NollyChan12
NollyChan12
Развиващ се
Развиващ се
От : Tokyo
Рожден ден : 03.09.1997
Години : 26
Мнения : 32
Дата на рег. : 29.01.2011

red Re: OP, Bleach or NS

Пон Яну 31, 2011 6:02 pm
Топчету написа:
NollyChan12 написа:
Топчету написа:Naruto Shippuuden, Bleach или One Piece и защо?
Моля ви обособявайте отговорите вместо да пишете само името на предпочитаното аниме от трите и да наблъсквате 100 емотиконки рофл Може да коментирате и мангата.

Така, моето мнение
За OP - признавам не съм го гледало, не мога да дам томно мнение, но работата е там, че за да тръгна да го гледам, трябва да ме привлече с нещо. А това нещо май че липсва. Чело съм ревюта, виждало съм гифчета и картинки, както и част от мангата. От това изхождам следното - пиратски истории не ми допадат, плюс това не ми харесва как са нарисувани героите. Очите са странни, а в муцуните повечето са с рибешки физиономии ... Това е, дано не съм обидил някой фен.
За Bleach - Анимето определено е добро, даже смея да твърдя по-добро от мангата, като изключим някои филъри, които досаждаха, но то всяко популярно аниме си ги има тез падения. Битките добре са пресъздадени, даже ми беше по-инт да ги гледам в движение, отколкото в самия комикс. Опенингите през повечето време са приятни, а особено последните два бяха направо убийствени! Но тъй като Блийч май че свърши по мангата, и на анимето не му остава много, давам му половин година време. Та, края ми се стори някак скучен. Много неща останаха неизяснени и все още се чудя Гин последно умря ли или не (май никога няма да разберем). Като цяло останах с чувството, че нещо липсва ... Като арт, Кубо се е постарал, визията на анимето също е добра, а единствено не ми харесваха страниците с твърде много мастило разлято по тях рофл
За Наруто: Аа, да, няма как да не изкрещя Това е велико аниме!! все пак съм нарутоард. И все пак, Наруто също си има своите падения. За анимето наай-големият проблем са филърите - нещо, което може да те накара да се метнеш през прозореца. Първата част от анимето е предимно създадена от тях. Беше голяма мъка докато ги изгледам и може да се каже, че бяха като за малки деца на фона на оригиналната история. Освен това не ми харесва, че съкращават някои от кървавите сцени, но какво да се прави ... И все пак визията на героите пасва точно на моите предпочитания! Макар и на някои моменти анимето да разваля качеството си (преобладава в Наруто Шиппууден), мангата не го е променила и това ме радва. Има богато наличие от персонажи и различни истории. Тайни, които те държат в напрежение и разбира се, битки. Наруто освен това засяга и различни теми - самота, война, приятелство, предателство, корупция (Данзо). Сиг има и още ама сега не ми се задълбава. Наруто Ураганни Хроники обаче вече е друга история - там нещата са по-като за нашата възраст, Наруто разбира, че света, в който живее не е толкова безгрижен и трябва да намери решение как да върне приятелят со, който пропада още повече в тъмнината. Наруто е просто като основа за предстоящото в Шиппуудена.

Така че, то си личи, че Наруто завинаги ще си остане най-доброто аниме за мен колкото и други да гледам. Едва ли някой ще ме разубеди да променя мнението си. Забавно е да си нарутоард!

Bleach e далече от end-а ! OP, Bleach or NS 787605

Да, май на Кубо не са му свършили идеите, ама аз спирам с Блийч, че сега ми тъпее.
Да сега не е интересно и докато Ичиго си възвърне силите ... OP, Bleach or NS 659188 OP, Bleach or NS 548440
Shinoku
Shinoku
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

red OP, Bleach or NS

Пет Май 27, 2011 5:53 pm
Наруто i Naruto Shippuuden n.n
krustal-chan
krustal-chan
Любител
Любител
Female
От : Dobrich
Мнения : 339
Дата на рег. : 20.04.2011

red Re: OP, Bleach or NS

Съб Юни 11, 2011 8:24 pm
Thэ Dark Girl написа:Bleach. Защо ли? Ами от трите, то е най - якото /според мен OP, Bleach or NS 242502 /. Битките са най -... добри, така да се каже. Мангата... ами не е зле, но самото аниме е по - въздействащо.

и аз така OP, Bleach or NS 787605 OP, Bleach or NS 787605
Lubomir98
Lubomir98
Състезател
Състезател
Male
От : Konoha
Рожден ден : 16.04.1998
Години : 26
Мнения : 1402
Дата на рег. : 28.06.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-man_Naruto Shippuuden_Bleach_Death Note_Fairy Tail_Helsing_FMA Brotherhood_Darker Than Black

red Re: OP, Bleach or NS

Нед Мар 18, 2012 8:36 pm
Naruto Shippuuden
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: OP, Bleach or NS

Нед Мар 18, 2012 9:12 pm
офф аз вече в много форуми съм водил точно тази дискусия и съм стигнал до заключението, че от изброените Блийч най-много ми харесва.
Започва много интересно... но признавам - с напредването на епизодите малко започва да поутъпява.
Филърите им са добри като идея, но се провалят в "реализацията" им.
Баунто арка - добър замисъл, но предължи прекалено дълго.
Филърите, в които духовете излизат от занпактоутата - също страшно добра идея, но пък в крайна сметка не се оказаха нищо особенно...
Все пак, в края на краищата се стига до факта, че анимето на Блийч винаги се е движело прекалено близо до мангата и филърите са неизбежни...
Наруто, в това отношение, е съвсем друг въпрос...
(или поне беше до момента, в който аз все още го следях... вече нз и те до къде са стигнали...)
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: OP, Bleach or NS

Нед Мар 18, 2012 11:18 pm
One Piece кърти!
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: OP, Bleach or NS

Пон Мар 19, 2012 3:55 pm
Наруто,мн ясно OP, Bleach or NS 800521
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: OP, Bleach or NS

Чет Мар 22, 2012 2:28 pm
Наруто hehe
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: OP, Bleach or NS

Чет Мар 22, 2012 3:31 pm
И при мен така-В OP няма нещо, което да ме привлече.Самият Луфи ми изглежда смешен.xD.Не смешен, като забавен, а смешен като нелеп.
Наруто си е "класика в жанра".Почти всички/всички, всички :D/ са гледали първо него!Ако няма такъв да каже/:D /.

Блийч-а не си спомням защо тръгнах да го гледам, виждаше ми се интересно, като го гледах ми хареса, но не до такава степен , че да продължа от 100-ния епизод нататък.В Наруто каквато и да е битката е интересна, а във Блийч-а се разтягат едни локуми и накрая ти писва да го гледаш.От време на време хвърлям по едно око на някой епизод-но уви!-Интересът ми не се подновява :D.Докато на Наруто гледам епизодите, чета мангата, оцветявам мангата, превеждам Наруто-доужуншита..такива неща.
Извод: От трите изброени Наруто е the best :D
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: OP, Bleach or NS

Чет Мар 22, 2012 6:59 pm
NS, направи страхотно аниме, няма какво друго да казвам... OP, Bleach or NS 242502
~Vindicator~
~Vindicator~
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Компютърът a.k.a Компа :D
Рожден ден : 03.05.1999
Години : 24
Мнения : 360
Дата на рег. : 14.09.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1.Soul-Eater 2.Naruto Shippuuden 3.Fairy Tail 4.Rosario to Vampire 5.D.Gray Man

red Re: OP, Bleach or NS

Пон Апр 23, 2012 9:55 pm
Naruto Shippuuden 4Ever OP, Bleach or NS 637210
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Апр 24, 2012 4:24 pm
One Piece, не знам защо, но пък защо трябва да има причина?
Това аниме, за огромно съжаление, не е преведено, но, аз съм толкова запалена, че смятам да науча японски, за да го гледам, защото с английския никак не се разбираме :beee:
Звучи лудо, но пък вече знам няколко йероглифа и доста думички :ha-ha:
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Апр 24, 2012 4:27 pm
sekai написа:One Piece, не знам защо, но пък защо трябва да има причина?
Това аниме, за огромно съжаление, не е преведено, но, аз съм толкова запалена, че смятам да науча японски, за да го гледам, защото с английския никак не се разбираме OP, Bleach or NS 92542
Звучи лудо, но пък вече знам няколко йероглифа и доста думички OP, Bleach or NS 787605

Как ще го няма преведено?!!?!? Ето го--> https://naruto-hit.catsboard.com/f234-forum smile
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Апр 24, 2012 4:28 pm
Но нямат бг субс :X:
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Апр 24, 2012 6:53 pm
Това е само в началото, докато върви theme song-a :D Дай малко по нататък да видиш, че има субс-и.
Alone (-_0
Alone (-_0
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Абе там от неква държава съм
Рожден ден : 20.07.1994
Години : 29
Мнения : 42
Дата на рег. : 04.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Наруто.

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Апр 24, 2012 9:05 pm
Наруто Шиппуден.
Защо? Гледал съм десетина анимета, от който това най-много ме привлича! Не знам защо просто самото развитие е много интересно, с всяка серия която гледаш ти става интересно какво ще е на следващата..
Като приказката за 1001 нощи е.. :Д
galkata
galkata
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Плевен
Мнения : 51
Дата на рег. : 06.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden

red Re: OP, Bleach or NS

Пон Май 21, 2012 4:37 pm
Най-ми харесва Наруто( OP, Bleach or NS 4949 )
ОР нещо геройте не ме кефат
Bleach- ми нещо не мога му хвана смисъла и края
Dj-Enigma
Dj-Enigma
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Добрич
Рожден ден : 27.07.1993
Години : 30
Мнения : 280
Дата на рег. : 08.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Fairy Tail,Naruto,Broken Blade

red Re: OP, Bleach or NS

Сря Юни 06, 2012 10:02 pm
OP, Bleach or NS 274454 Bleach The Best OP, Bleach or NS 274454
Mrs. Murderer
Mrs. Murderer
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 10.12.1995
Години : 28
Мнения : 35
Дата на рег. : 04.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Юни 12, 2012 2:57 pm
Като цяло бих казала Наруто. Това аниме е неразделна част от моя живот, артът е добър, а във всяка една от историите е засегната важна тема или проблем и колкото и да продължава, Мисаши винаги намира с какво да грабне феновете. Във ОР арта ме отблъсква, опитах да чета, ама не става. От Блийч съм гледала малко и ми е интересно, но не мога да го сравня с Наруто.
Sponsored content

red Re: OP, Bleach or NS

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите