Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

OP, Bleach or NS

+18
galkata
Alone (-_0
sekai
~Vindicator~
ANIME-MASTER
s.m.i.l.e.p.e.s.t
agressivebitch
Lost November
Sweeney Todd
Little Weezy
Lubomir98
krustal-chan
Shinoku
NollyChan12
Crimson
Azmudar
Thэ Dark Girl
Топчету
22 posters
Go down

Кое предпочитате?

4 - 17%
5 - 22%
14 - 61%
 
Общо гласове: 23
 
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red OP, Bleach or NS

Нед Окт 24, 2010 2:57 pm
First topic message reminder :

Naruto Shippuuden, Bleach или One Piece и защо?
Моля ви обособявайте отговорите вместо да пишете само името на предпочитаното аниме от трите и да наблъсквате 100 емотиконки рофл Може да коментирате и мангата.

Така, моето мнение
За OP - признавам не съм го гледало, не мога да дам томно мнение, но работата е там, че за да тръгна да го гледам, трябва да ме привлече с нещо. А това нещо май че липсва. Чело съм ревюта, виждало съм гифчета и картинки, както и част от мангата. От това изхождам следното - пиратски истории не ми допадат, плюс това не ми харесва как са нарисувани героите. Очите са странни, а в муцуните повечето са с рибешки физиономии ... Това е, дано не съм обидил някой фен.
За Bleach - Анимето определено е добро, даже смея да твърдя по-добро от мангата, като изключим някои филъри, които досаждаха, но то всяко популярно аниме си ги има тез падения. Битките добре са пресъздадени, даже ми беше по-инт да ги гледам в движение, отколкото в самия комикс. Опенингите през повечето време са приятни, а особено последните два бяха направо убийствени! Но тъй като Блийч май че свърши по мангата, и на анимето не му остава много, давам му половин година време. Та, края ми се стори някак скучен. Много неща останаха неизяснени и все още се чудя Гин последно умря ли или не (май никога няма да разберем). Като цяло останах с чувството, че нещо липсва ... Като арт, Кубо се е постарал, визията на анимето също е добра, а единствено не ми харесваха страниците с твърде много мастило разлято по тях рофл
За Наруто: Аа, да, няма как да не изкрещя Това е велико аниме!! все пак съм нарутоард. И все пак, Наруто също си има своите падения. За анимето наай-големият проблем са филърите - нещо, което може да те накара да се метнеш през прозореца. Първата част от анимето е предимно създадена от тях. Беше голяма мъка докато ги изгледам и може да се каже, че бяха като за малки деца на фона на оригиналната история. Освен това не ми харесва, че съкращават някои от кървавите сцени, но какво да се прави ... И все пак визията на героите пасва точно на моите предпочитания! Макар и на някои моменти анимето да разваля качеството си (преобладава в Наруто Шиппууден), мангата не го е променила и това ме радва. Има богато наличие от персонажи и различни истории. Тайни, които те държат в напрежение и разбира се, битки. Наруто освен това засяга и различни теми - самота, война, приятелство, предателство, корупция (Данзо). Сиг има и още ама сега не ми се задълбава. Наруто Ураганни Хроники обаче вече е друга история - там нещата са по-като за нашата възраст, Наруто разбира, че света, в който живее не е толкова безгрижен и трябва да намери решение как да върне приятелят со, който пропада още повече в тъмнината. Наруто е просто като основа за предстоящото в Шиппуудена.

Така че, то си личи, че Наруто завинаги ще си остане най-доброто аниме за мен колкото и други да гледам. Едва ли някой ще ме разубеди да променя мнението си. Забавно е да си нарутоард!

Dj-Enigma
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 280
Дата на рег. : 08.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Fairy Tail,Naruto,Broken Blade

red Re: OP, Bleach or NS

Сря Юни 06, 2012 10:02 pm
OP, Bleach or NS - Page 2 274454 Bleach The Best OP, Bleach or NS - Page 2 274454
Mrs. Murderer
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 35
Дата на рег. : 04.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Юни 12, 2012 2:57 pm
Като цяло бих казала Наруто. Това аниме е неразделна част от моя живот, артът е добър, а във всяка една от историите е засегната важна тема или проблем и колкото и да продължава, Мисаши винаги намира с какво да грабне феновете. Във ОР арта ме отблъсква, опитах да чета, ама не става. От Блийч съм гледала малко и ми е интересно, но не мога да го сравня с Наруто.
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Юни 12, 2012 2:59 pm
Само One Piece ooo da
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: OP, Bleach or NS

Чет Юни 28, 2012 11:36 pm
Аз не гласувах защото Блийч - хич не ми допада, незнам защо но още от първият епизод не ми хвана окото. Наруто - много добро аниме е и е едно от любимите ми, но наистина взима малко да омръзва, с тез отмъщения и омрази и една битка дълга 10 епизода става банално и почва да губи оригиналноста си. ОП - допада ми но не следя епизодите хД кефи ме стилът на геройте, но пък и то малко като Наруто, една битка дълга 10 епизода! :д
VongolaDecimo
VongolaDecimo
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Sofia
Рожден ден : 24.08.1998
Години : 25
Мнения : 141
Дата на рег. : 15.07.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Katekyo hitman reborn,D gray man,Ao no exorcit,Fairy tail,Soul eater

red Re: OP, Bleach or NS

Вто Юли 23, 2013 4:47 pm
така,така от 3те анимета не съм гледала само one piece.Както и другите са споменали,мен също не ме влече особено главно заради арта.(иначе си падам по пирати OP, Bleach or NS - Page 2 787605)
за naruto i NS:това наистина е 1то ми аниме,което да знам,че е такова xD Дълго време бях зарибена по него тъй като в него се срещат както битки така и интересни истории от миналото на героите,а също и забавни моменти.С 1 дума има си всичко xD.Филърите са си досадно нещо,но са неизбежни при по-дългите анимета:D.
за bleach:мнението ми е горе-долу като това за наруто харесвам го почти толкова колкото и наруто. И на мен края ми се стори някак скучен,пък и тъкмо всички си появиха с нови сили и го спряха. OP, Bleach or NS - Page 2 787605 
Извод: naruto на 1во място и bleach на 2роOP, Bleach or NS - Page 2 787605 
а на one piece може и да му дам шанс по нататък
Sponsored content

red Re: OP, Bleach or NS

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите