Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 4:29 pm
First topic message reminder :

Това е първият ми фик Историята на едно момиче вампир... - Page 2 787605 Незнам дали ще стане хубаво... Историята на едно момиче вампир... - Page 2 631890 Много е фантастично...Ако не ви харесва ми пишете, за да знам дали да продължавам да пиша Историята на едно момиче вампир... - Page 2 787605 Всичко е измислено от собствената ми фантазия (и малко от едно аниме) Дано да ви хареса...

Първа глава


В света ни се крият много сенки в тъмното,много красиви но опасни девойки,а също така и едно семейство вампири.В едно малко градче се бе заселило и оцеляло това семейство вампири.Това е историята на едно момиче на име Карин...
Здравейте, аз се казвам Карин Маака. Произлизам от семейство на вампири,което пие кръв,а след това заличава спомените на жертвите си.Аз нямам тази сила да заличавам спомените,не ме изгаря слънчевата светлина и не виждам в тъмното.Мисията на всеки един член на семейството ми е да запази тайната си от човеците.Сигурно се питате кои са членовете на семейството...те са:
Анджу – по-малката ми сестра,която заличава спомените на жертвите ми.Тя има много играчки,които притежават силата да говорят.
Рен – по-големият ми брат.
Майка ми и баща ми.Започвам исторята ми...
Всяка сутрин се събуждам,обличам и мия за училище.Трябва да умея да готвя,защото няма никой сутринта.След всичко свършено аз отивам на училище.За съжаление всичко се провали щом се появи новият ученик в класа.Обикновенно аз не харесвам физкултурата,но се явявах на всеки час.Госпожата реши да покани новия да се присъедини към часа(между другото той бе закъснял).
-Ученици това е Усуи Кента-кун той е новият...-започна госпожата,но като Усуи се появи пред класа нещо в неговия поглед ме накара да се чувствам някак различно.Сърцето ми заби лудо,пулса ми се повиши и получих странна болка в гърдите.Преди госпожата да е довършила аз припаднах...


Късо е, Историята на едно момиче вампир... - Page 2 4485 но това е засега...

Цуки
Фен
Фен
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пон Мар 08, 2010 9:08 pm
Ако има грешки сори Историята на едно момиче вампир... - Page 2 4485 Бързах да я напиша...
bLear_cHan
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 50
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пон Мар 08, 2010 9:38 pm
О да вампири!!!! много е хубаво !!! БРАВО!!!!!! :bravo:
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пон Мар 08, 2010 9:48 pm
Ем, мерси Историята на едно момиче вампир... - Page 2 58594 Ще се опитам утре да кача следващата глава Историята на едно момиче вампир... - Page 2 92772 Но не е сигурно :m1:
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 12, 2010 8:27 pm
Къде е главата Историята на едно момиче вампир... - Page 2 659188 Няма я Историята на едно момиче вампир... - Page 2 103897 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 856421 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 074 Искам я сега Историята на едно момиче вампир... - Page 2 704328 Сега! Историята на едно момиче вампир... - Page 2 704328 СЕГА!!! Историята на едно момиче вампир... - Page 2 704328
Искам я ВЕДНАГА Историята на едно момиче вампир... - Page 2 800521 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 800521 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 800521
Ако не я качиш ще се ядосам Историята на едно момиче вампир... - Page 2 38105 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 38105 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 38105
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 12, 2010 9:02 pm
Ето ти и главата Историята на едно момиче вампир... - Page 2 787605 Сори за грешките...само, че вече имам много малък достъп до лаптопа ми и нямам време...много гадно...Наслаждавайте се! (Колкото и да е къса)

-А-а-ахх! – извиках аз щом отново ме цапардоса чехъл...този път за СТАВАЙ!!! – К-кой беше!?!
-Майка ти, мързелано! Хайде ставай ще тръгнем без теб! – майка ми ми се развика, а аз още потресена от „хубавото” събуждане измърморих. – Коя дата сме?
-Датата, в която всяка година ходим край езерото на почивка. – тя отново ме цапардоса с чехъла. – Искам те до пет минути в хола!
-Д-добреее. Идвам веднага. – казах аз и веднага започнах да се преобличам.Слязох долу точно след пет минути.
-Здравей, како. – поздрави ме малката ми сестра Анджу.
-Здравей, Карин! Значи си се наспала. – баща ми, както винаги добър и мил с мен, всравнение с майка ми.
-Карин, казах ти пет минути. Не десет! – майка ми извика и после заговори спокойно. – Този път може да поканиш някой да дойде с теб. Някоя приятелка или нещо подобно.
-Ама вие луди ли сте!?! Не трябва да каня никой на семейни сабирания край езерото. Вие ми го натяквахте всеки път, а...а сега ми го позволявате без да слагате и условия. Това е някаква уловка нали? – аз се учудих и седнах на дивана в очакване на отговор.
-Виж Карин-сан сега може да поканиш някой...но ти сама знаеш, че няма да ти го позволим затова...затова трябва да чакаш. – измърмори тате и се обърна към майка ми.
-Значи да не се надявам, а? – усмихнах се и някак чехъла изпратен по мой адрес се блъсна в баща ми.
-Ох...това болиии. – викаше тате докато се свличаше бавно на земята.
-И-извинявай! Исках да улуча нея не теб... – мама: винаги тази, която иска да цели мен...
-Ще тръгваме ли? Умрях от скука! – малката ми сестра го измърмори и веднага всички я спогледахме като отнесени от вихъра.Съгласихме се, оправихме бъркотията с чехъла и веднага се запътихме към езерото.

***

-Карин, дърва за огъня!
-Карин, трябва да отвориш тази консерва!
-Карин, искам да ям нещо!
-Карин трябва ми една чаша вода!
-Карин, ела тук!
„Боже спаси ме от това мъчение...” мислех си аз, докато се разкарвах нагоре-надолу чудейки се къде да отида първо.
-Карин! – всичко беше направо...”идеално”. Спънах се в едно малко дънерче и паднах по лице в една малка кална локвичка.
-Това е краят! Това беше! Не мога повече да ви слугувам! Всичко си правете сами! Аз не ви трябвам! – виках като обезумяла, чувах се из цялата гора, която ни заобикаляше, а най-хубавото беше, че всички ме гледаха все едно туко що съм излязла от лудницата.
-Д-добре де! – извикаха всички в един глас и започнаха да вършат нещата, за които ме молеха.
-Како? – дръпна ме някой отзад като ме хвана за блузата.
-А? А, Анджу...малката ми какво искаш? – вече успокойла се аз се наведох леко и й се усмихнах.
-Како, може ли да дойдеш с мен до някъде? – попита ме тя с ледения си глас.
-Д-да може. Къде искаш да те заведа? – попитах аз като продължавах да се усмихвам.
-Искам да ми помогнеш с куклите...искам да ги разтовариш...ако може де. – тя се запъти към колата и извади цял сак с кукли вътре. Малката го отвори и всички кукли в един глас извикаха: „Ох! По задушно място няма! А, щом и Смръдливко е с нас...става по зле.”. Аз се засмях леко и отидох да извадя куклите.
-Какво ти е толкова смешно? Не е добре да си със Смръдливко в един сак...особено след като е ял бурито. Незнаеш какво мъчение е ако се сещаш какво имам впредвид. – извика една кукла в ръцете ми.
-Добре ще извадя първо Смръдливко. – извадих бедната кукла и я оставих на земята.Когато бях готова ги пренесох в палатката на сестра ми и ги подредих. – Ето готово е! Сега може да си почина...
Запътих се към палатката си и какво да видя...някой я разглобил.
-НЕЕЕ!!! Кой беше? Не може да бъде. Хоп-хо-хоп. Готово! – отново разпъната и подредена отвътре палатка аз си легнах и се загледах нагоре в „тавана” на палатката. Имаше нещо странно сякаш трябваше да се справя с нещо трудно, което ми предстоеше...сякаш беше битка на живот и смърт...


Малко е къса ама нямам време...
Goshkoo
Goshkoo
Развиващ се
Развиващ се
Male
Мнения : 30
Дата на рег. : 03.03.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 12, 2010 9:15 pm
Глвата ме зарадва Историята на едно момиче вампир... - Page 2 787605 Фъни моментс, а? Историята на едно момиче вампир... - Page 2 787605 Ай, качвай още...
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 12, 2010 10:41 pm
Дам, Фъни моментс. Ама ще качвам нова глава, когато мога... Историята на едно момиче вампир... - Page 2 4485
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 12, 2010 10:57 pm
Страхотно е! Историята на едно момиче вампир... - Page 2 811726 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 811726 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 811726 Искам още Историята на едно момиче вампир... - Page 2 23388
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 12, 2010 11:08 pm
Ехей, слушаш ме а? Историята на едно момиче вампир... - Page 2 787605 И аз искам още... Историята на едно момиче вампир... - Page 2 23388
Goshkoo
Goshkoo
Развиващ се
Развиващ се
Male
Мнения : 30
Дата на рег. : 03.03.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Нед Мар 14, 2010 10:18 pm
Още! Кога ще пускаш още между другото? Нещо много се бавиш...забелязал съм го Историята на едно момиче вампир... - Page 2 741743 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 741743 Историята на едно момиче вампир... - Page 2 741743
Sponsored content

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите