Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 4:29 pm
Това е първият ми фик Историята на едно момиче вампир... 787605 Незнам дали ще стане хубаво... Историята на едно момиче вампир... 631890 Много е фантастично...Ако не ви харесва ми пишете, за да знам дали да продължавам да пиша Историята на едно момиче вампир... 787605 Всичко е измислено от собствената ми фантазия (и малко от едно аниме) Дано да ви хареса...

Първа глава


В света ни се крият много сенки в тъмното,много красиви но опасни девойки,а също така и едно семейство вампири.В едно малко градче се бе заселило и оцеляло това семейство вампири.Това е историята на едно момиче на име Карин...
Здравейте, аз се казвам Карин Маака. Произлизам от семейство на вампири,което пие кръв,а след това заличава спомените на жертвите си.Аз нямам тази сила да заличавам спомените,не ме изгаря слънчевата светлина и не виждам в тъмното.Мисията на всеки един член на семейството ми е да запази тайната си от човеците.Сигурно се питате кои са членовете на семейството...те са:
Анджу – по-малката ми сестра,която заличава спомените на жертвите ми.Тя има много играчки,които притежават силата да говорят.
Рен – по-големият ми брат.
Майка ми и баща ми.Започвам исторята ми...
Всяка сутрин се събуждам,обличам и мия за училище.Трябва да умея да готвя,защото няма никой сутринта.След всичко свършено аз отивам на училище.За съжаление всичко се провали щом се появи новият ученик в класа.Обикновенно аз не харесвам физкултурата,но се явявах на всеки час.Госпожата реши да покани новия да се присъедини към часа(между другото той бе закъснял).
-Ученици това е Усуи Кента-кун той е новият...-започна госпожата,но като Усуи се появи пред класа нещо в неговия поглед ме накара да се чувствам някак различно.Сърцето ми заби лудо,пулса ми се повиши и получих странна болка в гърдите.Преди госпожата да е довършила аз припаднах...


Късо е, Историята на едно момиче вампир... 4485 но това е засега...
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 4:46 pm
На мен ми харесва Историята на едно момиче вампир... 811726 Давай още Историята на едно момиче вампир... 531613
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 4:59 pm
Оцелила си темата Историята на едно момиче вампир... 531613 ВАМПИРИ Историята на едно момиче вампир... 845958 много си падам по тях Историята на едно момиче вампир... 73713 Много ми харесва Историята на едно момиче вампир... 838984 Пускай още много е готино...чакам следващото Историята на едно момиче вампир... 787605 Историята на едно момиче вампир... 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 6:42 pm
ей първа бях аз с вампирски фик Историята на едно момиче вампир... 787605 след мен още 2/3 пуснаха Историята на едно момиче вампир... 4485 Историята на едно момиче вампир... 4485 баси Историята на едно момиче вампир... 4485 Историята на едно момиче вампир... 4485 Историята на едно момиче вампир... 4485 ем за фик-а ... продалжавай :bravo: :bravo: :bravo:
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 7:01 pm
Ем,сори Историята на едно момиче вампир... 4485 не съм искала да те копирам... Историята на едно момиче вампир... 856421 А, за фика мерси Историята на едно момиче вампир... 715557
viko0o
viko0o
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : blizo do varna
Рожден ден : 03.09.1997
Години : 26
Мнения : 81
Дата на рег. : 18.01.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 7:35 pm
яко е Историята на едно момиче вампир... 787605 :bravo:
miss_Murder
miss_Murder
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Долна Оряховица
Рожден ден : 01.02.1998
Години : 26
Мнения : 56
Дата на рег. : 13.12.2009

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 7:43 pm
мяууу Историята на едно момиче вампир... 476926 Историята на едно момиче вампир... 476926
изглежда интересно
пусни още
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 7:43 pm
мхм...дано утре качиш следващата глава Историята на едно момиче вампир... 617815 кефи ме и нямам търпение :bravo: :bravo: :bravo: star
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 8:04 pm
Радвам се,че ви харесва Историята на едно момиче вампир... 787605 Утре ще се постарая за новата глава и ще я кача Историята на едно момиче вампир... 631890
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 10:01 pm
Айде,качвам я още сега

Втора глава


-Какво става? – отворих очите си и видях,че отново съм в лекарския кабинет. (Постоянно съм в него)
-Карин,добре ли си? – обърнах глава и до мен седеше едно момиче на име Маки Токиту,тя ми беше приятелка откакто започнах училище. – Оплаши ме!Не може така да припадаш!Е,поне ме измъкна от физкултура... - огледах се и видях,че няма никой вътре...
„Сега няма никой в стаята...мога да я ухапя никой няма да забележи...” при тази мисъл започнах да се приближавам до нея.Усетих се и веднага се дръпнах от нея като се скрих под одеалото.
-Хмм...няма да се измъкнеш толкова лесно! – тя се нахвърли върху мен като се опитваше да ме изкара от леглото.
-Ти си найстина много силна... – казах й аз като вече бяхме в класната стая.
-Ммм...да. – уплези ми се тя и отново започна да ме прегръща.Видях Усуи-кун и отново същото осещане отново сърцето ми заби като лудо,пулсът ми се повиши,а болката в гърдите беше по-силна от преди...Осевен това усетих онова,което се случваше,когато исках да ухапя някого...Излязох от стаята тичайки, Усуи-кун ме последва...
Аз бях спряла между първия и втория етаж на училището запъхтяна не от тичането,а от това което се случваше,или което щеше да се случи...
- Ма-Маака. – каза Усуи-кун тихо като ме погледна уплашено. Обърнах се към него и веднага се уплаших. – Маака добре ли си? – отново онзи поглед.Неможех да издържам.Неочакван обрат...Започна да ми тече кръв от носа...Държах се,а кръвта продължаваше да се стича по пода...Това е моята тайна...Аз не съм истински вампир,аз не пия кръв,а я преливам така да се каже...цялото ми семейство пие кръв,а аз съм винаги тази,която е страничела.Усуи-кун не трябваше да вижда това,не трябваше да узнава нито тайната на семейството ми,нито моята тайна...Аз отново припаднах като последното,което чух бе:
-Ма-Маака!


Отново е прекалено къса Историята на едно момиче вампир... 4485 Историята на едно момиче вампир... 856421 Историята на едно момиче вампир... 886489 Обещавам ви, Историята на едно момиче вампир... 913760 че следващата глава ще се опитам да я направя по-дълга! Историята на едно момиче вампир... 531613 Дано ви харесва... Историята на едно момиче вампир... 367407 Историята на едно момиче вампир... 783191
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 10:03 pm
Много ми харесва продължавай Историята на едно момиче вампир... 787605 Историята на едно момиче вампир... 787605 Историята на едно момиче вампир... 787605
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Вто Мар 02, 2010 10:08 pm
T-ти си качила и следващата глава Историята на едно момиче вампир... 838984 Даа! Историята на едно момиче вампир... 964694 Много ми харесва! Историята на едно момиче вампир... 73713 Ммм...продължавай Историята на едно момиче вампир... 531613
Goshkoo
Goshkoo
Развиващ се
Развиващ се
Male
Мнения : 30
Дата на рег. : 03.03.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Сря Мар 03, 2010 7:18 pm
:bravo: Готино е! Продължавай Историята на едно момиче вампир... 274454
sakura_vampire
sakura_vampire
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : ВаРнА мОрЕтО сИнИтЕ вЪлНи.........
Рожден ден : 16.08.1996
Години : 27
Мнения : 355
Дата на рег. : 30.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Darker than BLACK, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, Ouran High School Host Club, Pandora Hearts, Fairy tail

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Сря Мар 03, 2010 9:06 pm
Това не е ли Карин (имам предвид анимето) много яко наистина и ми е интересно дали ще промениш нещо от историята.
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Сря Мар 03, 2010 9:12 pm
Да от анимето е Историята на едно момиче вампир... 787605 ...мисля да променя някоя друга част и да добавя...не искам да копирам всичко все пак Историята на едно момиче вампир... 787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Чет Мар 04, 2010 7:39 pm
Напълно съм съгласна с теб. Ще бъде супер, ако има и добавки, макар, че и сега е много яко! (сорри за нахалството)
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Чет Мар 04, 2010 8:04 pm
Ех, не нахалстваш Историята на едно момиче вампир... 787605 То т'ва ако е същото като анимето ще е клише. А, аз ги мразя... Историята на едно момиче вампир... 631890
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Чет Мар 04, 2010 8:19 pm
Пускам нова глава... Историята на едно момиче вампир... 787605 ... дано да ви хареса! По - дълга е както обещах. Сори ако има грешки Историята на едно момиче вампир... 4485

Трета глава
-Къде съм? - отворих очи...
-Припадна... – каза Усуи – кун, а аз се стреснах.Бях се озовала на гърба му и той ме водеше някъде.Какво беше това?
– Виж мерси, но не трябва да се грижиш за мен...Знаеш ли какво? По-добре не ми говори повече!Зарежи това мислене, че момичетата са слаби и немощни...ние не сме такива! – защо се развиках така?Какво ми ставаше? Незнаех какво повече да кажа и...и да се извиня и затова се обърнах и се затичах към удома...Сигорно ме гледаше странно и си мислеше „На нея нещо й хлопа дъската...”.
Движех се бавно към вкъщи като минавах през нещо приличащо на парк.Минавах през горичката към вкъщи, но бях прекалено слаба...трябваше да ухапя някой.Бинго! Видях един спящ човек на пейка.Приближих се към него, а той се събуди,стана и ме видя.Преди да е направил каквото и да било аз го ухапах...
През това време явно Усуи е търсил природния парк и се е изгубил.Минал е покрай нас и ни е видял (демек аз ухапвам човека)...
След всичко аз се отделих от него и вдигнах глава нагоре като затворих очи. Сестра ми (Анджу) дойде и изтри спомените му.
-Браво на теб! Ами ако някой те бе видял... – започна да говори куклата в ръцете й – ...ти си много зле.Знаеш, че Анджу няма да е винаги до теб и да изтрива спомените на смъртните...
-Ехехе. – започнах да махам с ръце и да се смея, а тази проклета кукла не спираше да дрънка празни приказки.
- Млъкни Рбе – кун! – каза Анджу и му запуши устата.Ние тръгнахме, а Усуи – кун и явно беше чул всичко.
-Прибрахме се. – викнах аз и се приближих до хола.Там бяха мама и татко.Тате тъкмо сипваше кръв в една чаша на майка ми.Тя опита като опитен винар.
-Пфу! Това какво е? Не става! – викна тя и изплю всичко, което бе в устата й.
-Кръв от отчаяни хора... – усмихна се баща ми и си сипа.
- Аз не искам това...искам кръв от лъжци, които не са спряли да лъжат през целия си живот! Хахаха. – тя се засмя зверски. Аз включих лампата, а в следващия момент ме цапардоса един чехъл.
-Ти си единсдвения член на това семейство, който неможе да вижда в тъмното. – каза майка ми.
- Но-но беше тъмно-о-о... – измърморих под носа си и се изправих. – Къде е батко? – попитах аз като се огледах из стаята. – А, да разбирам... – усмихнах се мазно, а след малко отново ме цапартдоса един чехъл.
- Ах, знаеш, че брат ти е много важно момче. – започна отново да мърмори Рбе – кун.
- Виж качи се в стаята си.Не ни досаждай повече! – заповяда майка ми, а аз станах и се запътих натам. Легнах на леглото и започнах да мисля за това, което се бе случило през деня.
-Как избухнах пред Усуи – кун само...Но той не трябваше да узнава това! Постъпих правилно... – след няколко минутки бях заспала.
На сутринта станах оправих се и тръгнах по-рано за даскало.
-Трябва да се извиня на Усуи – кун за вчера.- аз тичах, тичах надолу по улицата, но по едно време...БАМ!!!...Блъснах се в едно момче. Бяхме в неудобна поза...Аз навирила крака нагоре, полата ми се свлякла надолу, а той зяпнал изчервен...Станах и казах:
-Извинявай! – затичах се зачервена.Бях разбрала,че е Усуи-кун. Когато стигнах училище се бях скрила зад една стена.
-Мамка му...това май не е деня за здобряване. – тръгнах към първия час. Влязох и часът започна.
-Добро утро, деца.Искам да ви съобщя утре сме на екскурзия из природата.Ще пусна един тест, за да ви разделя на две групи.Така, а сега да проверим кой е дошъл на училище... – аз се обърнах към него заплашително и веднага се изчервих...онзи момент не излизаше от главата ми.
На обяд аз отидох на покрива, за да се наобядвам.Там беше и Усуи – кун.
-Извинявам се! Ще тръгвам... – обърнах се и се затичах по стълбите, а той тръгна след мен. Настигна ме и ме хвана за ръката...Отново същите чувства, отново същото действие – припадък...
- Ах, а-аз т-ти...какво пак правя на гърба ти? – попитах аз като се събудих и веднага слязох.
-Ти отново припадна! Не се притеснявай мисля да те заведа увас... – преди да е казал още каквото и да било аз го зашлевих(но леко).
-Виж ние да не сме гаджета? Имам предвид да не ме харесваш, та ме изпращаш до вкъщи...
-Виж аз...просто исках да помогна! – извика той като ме прекъсна. – Мислех, че си зле и ти помогнах. Или ти искаш някой да те намери и да каже на всички...
-Ти пък какво си видял, и какво значи „да каже на всички” ?
- Добре помниш ли вчеращния ден? А, помниш ли? Е, аз го помня много добре.Не бях виждал по – голямо кървене особено от носа! Мисля, че искаш да го запазиш в тайна...не е ли така? - каза той и ми хвана ръката.
- Всъщност, аз...не съм такава аз...не зашлевявам всеки аз просто... чувствам нещо, когато ме докоснеш... аз, съжалявам! – избягах от него и веднага се прибрах не дочаках дори да се стъмни.Насила заспах...
Събудих се на сутринта.
-Екскурзия! Дано да е хубаво...
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пет Мар 05, 2010 8:21 pm
Леле ooo da Дълга е... точно това исках...Ще чакам следващата глава с нетърпение.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Съб Мар 06, 2010 2:25 pm
Историята на едно момиче вампир... 631890 супер е Историята на едно момиче вампир... 631890 и аз чакам с нетърпение Историята на едно момиче вампир... 631890 Историята на едно момиче вампир... 631890
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Съб Мар 06, 2010 10:47 pm
Четвърта глава


-Екскурзия! Дано да е хубаво... – казах си аз и започнах да се оправям.Облякох си униформата (тъпо правило на даскалото) взех една малка чантичка и излязох.
-Уфф! Не отново... – пак се блъснах в Усуи – кун.
-Оу... – мазно ми се усмихна, а аз отново му се развиках...
-Ама к’во ти...ти к’во си ме зяпнал ся? Сори, ама тря да тръгвам не ми се спори точно в момента... чао! – затичах се и като стигнах видях Маки.
-Здрасти! Готова ли си за екскурзията? Разбрах, че ще сме заедно с теб и новия в една група...не е ли яко? – усмихна се тя.
-К-какво? Н-Не е яко! Всъщност е цяла трагедия...опитвам се да го отбягвам, защото се чувствам странно покрай него... – веднага спрях да говоря, защото забелязах погледа й – А, имам предвид...ами...аз. – започнах да обяснявам.
-Карин е влюбена в новия...Хахаха, Карин е влюбена в Усуи Кента – ку... – тя млъкна като видя Усуи точно зад мен.Аз се обърнах и веднага се изчервих като домат.
-Извини ни за минутка... – хванах Маки за ръката и я повлякох. – Т-Ти какво си мислиш?Как можа да кажеш такава глупост... – обърнах се и отново Усуи-кун беше зад нас наострил уши и усмихващ се. – А-аз не ти ли казах да ни извиниш за минутка?
-Да, но след като чуеш, че те харесва момиче, което те е зашлевило...трябва да научиш повече... – каза той, а аз започнах да измислям оправдание.
-В-виж а-аз не т-те харесвам...даже е точно обратното...просто казах на Ма...
-Тя ми каза, че изпитвала странно чувство, когато си до нея или я докоснеш. – прекъсна ме тя, а аз направо се ядосах.
-Н-не е вярно! Казах това, но не е честно да смяташ така. А, и някой ще си помисли, че го харесвам... – посочих Усуи-кун и се усмихнах.
-Този някой си има име... Усуи Кента, ако не си го разбрала, защото припадна, когато ме представяха пред класа... – нацупи се той.
-В-виж аз... Ах, немога да ви обясня най-простото нещо! Каква съм само... – плеснах се по челото и веднага се затичах. – А, чао...ъм, трябва да свърша нещо.
-Д- довиждане...Така, а ти харесваш ли я? – Маки ми помаха и се усмихна мазно.
-А-аз ли? Ами н-не аз просто... ъ, чао и аз имам малко работа. – помаха й той и веднага се затича към мен.
-Любовта витае във въздуха...дано и аз си намеря някой скоро време... – каза тя и вдигна рамене.
Усуи- кун се доближи до мен и ме хвана за ръката,а аз се изчервих.
-Виж ако това, което казва тя е истина...можеш да кажеш само на мен.Аз няма да те предам...Обещавам!
-А-ами... – в този момен звънеца би и аз тръгнах. – После ще ти кажа.Сега ще ходим на екскурзия. Иеи! – аз го хванах за другата ръка и го повлякох към класната стая. – Да знаеш в една група сме аз, ти и Маки...
-Добро утро на всички, които дойдохте! В първа група са:... – тя започна да изброява, а аз направо си умирах от скука.
-Да тръгваме! – учителката се провикна и ние тръгнахме. Качихме се в автобуса и веднага започнахме да си говорим. Момичетата, както винаги на задните седалки.
-Знаете ли, че ще идват и другите класове? – попита едно момиче и ни подшушна нещо.
-Наисина? Ти? Това не е възможно... – казах аз, а след минута всички се засмяха.
-А, знаете ли, че Карин харесва новия? – подметна Маки, а аз я изгледах някак злобно и обидено.
-КАКВО?! – викнаха всички в един глас. –ТИ СИ ХАРЕСВАШ НОВИЯ? ЗА УСУИ КЕНТА ЛИ СТВА ВЪПРОС? – това беше, всички чуха, а аз започнах „великите” оправдания.
-Н-не го харесвам! Просто Маки го каза...откъде знаете, че не е някаква лъжа? – всички ме погледнаха сякаш ще ги изям.
-Ами добре щом не си признаваш...
-Момичета, момичета... – обади се един глас. – Не се карайте за новия, карайте се за мен...
-ЗА ТЕБ?!!! НИКОГА! – отново всички в един глас.Това беше най-големия сваляч в цялото училище.
-Виж аз вече съм заета използвай някой от тях за мишена. – усмихнах се дяволито, а те се нацупиха. Всъщност имаше няква полза от това да си мислят, че го харесвам.
-Добре, ти Маки ми изглеждаш красива...искаш ли ме? – попита той.
-Какво аз...не! – провикна се тя и го зашлеви. – Пробвай с някое друго момиче или по- добре клас. Тук никой не те харесва.
-Добре де! Може да не ме биеш. – отмести се той, а автобусът спря.
-Деца, хайде слизайте! Момичета, Маки не искам повече такива плесници. Разбра ли ме? – попита госпожата ни докато слизахме.
-Да госпожо. А, сега накъде? – попита Маки и се заогледа.
-Насам – насам! – обърнаха се всички и видяхме някакъв мъж да стои пред нас.
-Аз съм Уки Янува и ще съм екскурзовода ви. Сега се намираме в средата на града, тук е запостяло от много години. Знаете ли, че екскурзията ви е с учебна цел? Сигурно не...така отиваме първо в музея...
-КАКВО? НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!!! – отново всички като в хор.
-Добре, сега малко ще поучим...- каза госпожата.
-Не няма да стане! Дойдохме за екскурзия сред природата не в мозея! – започнахме да мрънкаме.
-Ах, добре! Ще ви пиша по една отлична оценка по всички предмети. Доволни? – тя вече се бе отчаяла.
-ДА!!! Хайде да тръгваме! Всички в една колонка... – викнахме заедно, веднага се подредихме и тръгнахме. Сменяхме място след място, а минутите минаваха като часове за мен.

***

-Удома съм! – извиках и ме посрещна една чехла за „Добре дошла отново”.
-К-какво беше това? – извиках аз.
-Ами... трябваше да е за баща ти, защото отново не е донесъл точната кръв – оправда се майка ми.
-Аха...Аз се качвам горе. – казах аз и веднага се качих в стаята си.Измих се, приготвих се за лягане, легнах на леглото и заспах.

Следва продължение...



Ай май не се получи, както исках, но все пак...Забавлявайте се!
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Съб Мар 06, 2010 11:01 pm
Т-ти си пуснала новата глава :?: Супер Историята на едно момиче вампир... 386611 Кефи ме Историята на едно момиче вампир... 73713 Ай, са ще чакам следващата Историята на едно момиче вампир... 715557
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пон Мар 08, 2010 9:04 pm
Пета глава

-Ох! Главата ми...явно съм получила по-силен удър с чехала на мама. – събудих се с ужасно главоболие и въобще не ми се ходише на училище.Станах облякох се и излязох.
-Маака...Маака чакай. Маака! – можех да позная този глас навсякъде, това беше Усуи-кун...но защо ме наричаше по фамилия?...
-Маака, хайде заедно на даскало какво ще кажеш? – попита ме той,а аз се изчервих леко.
-Дам, добре.Нямам нищо за вършене...имам предвид...Да добре! Да тръгваме. – е, след като казах това ние потеглихме към даскалото.
-Карин!Ооо...явно си с гаджето няма да ви прекъсвам. – каза Маки отзад зад нас.
-М-М-Маки! Т-ти...ти какво търсиш тук? И, и какво е това „явно си с гаджето няма да ви прекъсвам”? И какво би трябвало да значи според теб? – аз явно се бях ядосала от нейното изказване.
-Ами, аз си помислих, че излизате.Толкова сте сладки заедно.Нямате конкуренция! – явно това тъмнокосо момиче искаше да ме изкара от нерви и да премине границата на нормалното...и успя.
-Виж Маки. Това, което вероятно мислиш, че се случва явно е някаква... ТВОЯ ХАЛЮЦИНАЦИЯ!!!...Хмм, сега вече ясно ли ти е? – след викането леко се поуспокоих и натъжих, защото тя ме гледаше с онези голями очи...беше направила кучешкия поглед! Това винаги ми е действало някак странно и...да ме накара да се замисля в думите си. – Виж Маки, съжалявам но е странно да ме мислиш за гадже с Усуи-кун.
-Но,аз. Аз си мислих, че...няма значение! Сега, хмм какво ще правим? – тя се отметна от цялата ситуация изведнъж. Явно с нея наистина сме много добри приятелки.
-Ами какво ще кажете да се запътим към класната стая? Все пак има няколко неща и домашни, които не съм написала. Маки, можеш ли да ми дадеш да препиша? Само този път.Моля те. – отново бях забравила домашното си, но винаги имаше приятел, на който да се доверя за това.Той беше Маки.
-Добре, ще ти дам, но ми обещай: Няма да забравиш днес тренировката по футбол.Ще дойдеш нали? – отново онази красива усмивка и този дразнещ кучешки поглед.
-Дадено! Имаме сделка. Сега вади тетратките и да се залавям с преписването. – започнах да се разпореждам.Преписах всяка една буква и като бях готова станах. – Сега към класната стая. – посочих с ръка прозореца на класната ни стая и тримата се запътихме натам.
-Звънеца би деца! Хайде в час! – госпожата явно викаше някакви наши съученици от коридора. – Така кои са тук? Усуи Кента-сан?... – отново мъчителното преброяване на децата. – Вадете учебниците по чужди езици!
-Зънн,зънн! – звънеца най- накрая ме спаси от часа.
Целия ден мина, а аз както винаги нокога не оставах за дълго.
-О,не! Тренировката по футбол на Маки,закъснявам. – плеснах се по челото и се затичах. – Здрасти Усуи-кун.Довиждане Усуи-кун. – минах покрай него с цял пушек дим зад мен.
-Ма-Маака чакай! – той се затича към мен и отново ме хвана за ръката, за да ме спре.
-Усуи-кун... – същите чувства като преди. Отново започнах да кървя и отново припаднах.

***

-Усуи-кун...отново съм при теб. И отново съм на гърба ти. Отново опитващ се да ме заведеш вкъщи. – аз го прегърнах и понечих да го ухапя, но нещо в няговия глас ме накара да спра и да се стъписам.
-Маака, покажи ми къде е домът ти, за да те заведа там. – за какво му беше да знае къде живея? А,и никой не трябваше да узнава тайната на семеството ми.
-Ами знаеш ли... чувствам се по-добре.Ще си отида сама. – слязох от гърба му и се запътих към вкъщи...

***

-Онии-чан...здравей! Видях да говориш с някой. Кой беше този? – този глас някак ме прониза отвътре...странно като се обърнах там беше сестра ми.
-Ами, едно момче от училище...помагаше ми. – сложих ръце зад връта си и продължих да ходя към вкъщи.
-Онии-чан...може ли да се прибера с теб? – попита тя с леден глас, а аз се съгласих веднага.
Отново удома. Отидох до кухнята и веднага започнах да приготвям вечерята. Когато тя беше готова я разположих на голяма маса и поканих всеки член на семейството да се присъедини.
-Онее-чан? Ти си тук? За първи път от цялата седмица...Ох! – отново чехъла ме цапардоса...сигурно, защото споменах по-големият си брат Рен, който за първи път бе стъпил вкъщи от цяла една седмица(Поне сега го бях видяла да си е вкъщи). – А, заповядай. Настанявай се! Сега доволна ли си, мамо?...Ох! Това не беше нужно. – явно ударите с чехъл по мен беше навик на майка ми.
След цялата вечеря и миенето на чиниите ми остана само едно: да си легна и да отпочина добре. Качих се в стаята си, приготвих се за лягане и заспах.

Следва продължение...
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пон Мар 08, 2010 9:08 pm
Ако има грешки сори Историята на едно момиче вампир... 4485 Бързах да я напиша...
bLear_cHan
bLear_cHan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Нейде......
Рожден ден : 22.06.1996
Години : 27
Мнения : 50
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Пон Мар 08, 2010 9:38 pm
О да вампири!!!! много е хубаво !!! БРАВО!!!!!! :bravo:
Sponsored content

red Re: Историята на едно момиче вампир...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите