Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

[ Фик без име! xD ]

+14
X®i$Ttk@TaA
lips_of_an_angel
Lover.
onyx&pink
KoniTy
Thэ Dark Girl
..Bunny-By..!!
peps_png
Privaте L♥ve
Tuttu
Little Weezy
JoInT{}MaNia4ka
vandala
death_kiss
18 posters
Go down
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red [ Фик без име! xD ]

Нед Окт 25, 2009 8:21 pm
Съжалявам,че това е поредният фен фик за двойката СасуСаку,но тази двойка ме кефи.
Фика си е мой и още не е довършен напълно,но ако ви хареса ще го продължа.
Все пак ще се надявам и по опитните в тази област да ме критикуват за да знам какво трябва да поправя при присането на фикове. [ Фик без име! xD ] 787605

Такам...

Глава 1-Така,началото!
Казвам се Харуно Сакура и съм на 15 години.Живея в Коноха както се и предполага уча в мес-
тното училише Konoha High School.Темари,Хината и Тен-Тен са ми най-добри приятелки,а
Карин и Ино естествено врагове.
Следващата седмица са изпитите и имаме толкова много за учене,а аз дори не съм го заго-
ворила още.Да става въпрос за онова момче с черната коса,черните очи и сладникавата физи-
ономия на която никога не бях виждала усмивка,но това го правеше...готин.Поне да го загово-
ря ми трябваше известна доза чар,а всичко което имах е...голямо чело.Ужас!

-Междучасието в тоалетните-

-Сакура,успя ли?!-Запита злобно Ино
-Не...-отговорих и аз като извърнах глава на другата страна само и само да не я гледам в очи-
те.Исками се да съм на мястото на някоя от приятелките ми,толкова са готини.Незнам до-
ри как са приятелки точно на такава като мен.
Темари излизаше с Шикамару,та тя успя да го промени тотално.Беше толкова мързелив,а
сега ако тя му плеснеше той като кученце веднага се "събуждаше".Преди в училище му се но-
сеше прякора Мързелмару,но както казах Тем го промени страшно много.
Хината бе с Наруто.Също са идеални,допълват се.Тя е супер срамежлива,а той е толкова от-
ворен и весел винаги.
Тен-Тен пък бе с братовчеда на Хината-Неджи.Те също са си готини заедно.
Ино се умилква на Сай който няма представа какво думата емоция и думата чувство значи.
Карин пък се запозна с братовчед ми-Суйгетсу който за щастие не учи тук и за щастие НЕ
я харесва.Живее в Калифорния,Лос Анджелис,което си е на другия край на света за щастие.Не,
че не искам да го виждам,а просто от съображения за сигурност.И така малко се отклоних
от темата.
-Ох,милата съчувствам ти!-изрева подигравателно Карин,а после се изсмя в лицето ми.
-Гадна,тъпа лигла!Как смееш!?-Веднага показа юмрук Темари.
-Недей!-креснаха Хината и Тен-Тен в един глас,а аз сложих ръка пред нея.
-Тем не си заслужава да се занимаваш с нея!Остави ги!-казах и и тръгнах да излизам.
-Тъпачка!-изрева Карин и ме блъсна,а аз излетях през вратата на женската тоалетна право
в коридора,на земята.


Последната промяна е направена от death_kiss на Сря Мар 17, 2010 4:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
vandala
vandala
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Коноха
Рожден ден : 24.08.1996
Години : 27
Мнения : 460
Дата на рег. : 15.09.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Нед Окт 25, 2009 8:28 pm
Не е зле ама е доста късичко като за първа глава
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [ Фик без име! xD ]

Нед Окт 25, 2009 10:35 pm
Така... лошо не знам от къде да започна за да не ми се расърдиш или да те откажа от писането.

Не оставяш интервал след точки, запетайки, многоточия... абе общо взето след определен пунктуационен знак. Твърде бързо се развиват действията, особенно в началото. Разказваш от името на Сакура, ок това е добре. Забелязах, че още в началото ти толково бързо спомена за приятелите й и враговете й, че аз се зачудих дали не съм пропуснала поне 3 или 4 глави преди съответната 1 глава.... o_0
Главата ти е доста къса. Попринцип това не се брой за глава, а за някакъв откъс от "нещо". Все едно ни казваш какво горе долу ще се случи в следващата глава или нещо от тоя сорт.
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: [ Фик без име! xD ]

Пет Ное 27, 2009 10:57 am
тва е се едно предлог на предстоящия фик ... продължавай
Tuttu
Tuttu
Любител
Любител
Female
От : София
Мнения : 241
Дата на рег. : 26.08.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Вто Дек 15, 2009 3:51 pm
това е от една манга .. Konoha High School [ Фик без име! xD ] 4485
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Пон Дек 28, 2009 12:32 pm
Не е от Konoha High School това,но без да исках изгубих главите на този си фик [ Фик без име! xD ] 4485 /Не,че беше кой знае колко хубав,защото ми беше първия/
Но реших да започна един нов фик и ако ви хареса може да го продължа [ Фик без име! xD ] 787605
Та ето ви..не мога да кажа,че е първа глава,защото е малко найстина,но може би нещо като..пролог ли ддз :

Йей най-накрая Хелуин.Това ми е един от любимите празници не заради тоалетите който мама ми правеше откакто
станах на 6 години, а заради цялото настроение което създаваше този празник във всички които го празнуваха.
По отношение на тоалетите :
1-во-Хубаво, че вече съм на 17 и мога сама да си направя тоалет за Хелуин.
2-ро-Като малко не харесвах празника, защото майка ми ме обличаше като...принцеса, а аз не бях от тези момичета които
се кипреха по два часа пред огледалото и после допълнително искаха още два за да се дооправят защото не им е стигнало времето.Всъщност повечето ми съученички бяха такива..мм..как да се изразя...сами се сетете...
Добре де, всичките бяха такива с изключение на една - Темари.Най-добрата ми приятелка,момичето с което си паснахме идеално и сега сме неразделни.И докато си мисля за нея...
*звън на телефон*
-Тем!!-Казах аз като вдигнах телефона, малко трудно предвид положението в което се намирах с тоалета си за Хелуин.
-Хей готова ли си ?-Попита ме Тем.
-Хех..Ъм..ии..-Заекнах аз, а със свободната си ръка се опитвах да завържа връзките на корсета си.
-Не си нали?-Пита с насмешка Темари.
-Не съм!!-Изхилих се аз като пак продължавах да се опитвам с връзката.
-Окей идвам след 5 мин.-Каза Тем и затвори.
Супер поне ще дойде да ми помогне, защото аз нямам ръце на гърба си,а и мама правеше тоалета на малката ми сестра
Миави.Голямо е изнуваче малкото дяволче, но аз понеже съм и сестра нали разбирате, че няма начин да не съм намерила номера
с който да я злепоставям? Винаги се вързва и все тя е виновна.Лошо е да си най-малкия в къщата и още по-лошо когато се
опитваш да правиш мръсно на голямата си и умна сестра.
След около 5 минути чакане и изнервяне с тъпата връзка на корсета ми на вратата се позвъни.
-Пуу щастието е при мен и ще ми помогне!-Въздъхнах спокойна и се провикнах на сестра си:
-Отвори вратата инъче ще кажа на мама,че не искаш да ядеш бонбоните който ти дават!
Отдолу се чу звук от изплезване и последва трополене от краката на малката за да отвори вратата.И все пак не разбирах
за какво не иска да яде бнбоните,а ходи по домовете на Хелуин?Аз лично обожавах всички сладки, но това е друга тема...
Чух как Темари се изкачва нагоре по стълбите и с тихи движения се промъкна като крадец в стаята ми.
-Ауу Сакура!!!-Намуси се Темари като ме видя.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Извинявам се ако имам грешки някъде! :;):
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: [ Фик без име! xD ]

Пон Дек 28, 2009 9:10 pm
Малко странно навързано.. кратинко.. но айде, да видиме..
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Фев 17, 2010 2:39 pm
Super :lah: :lah: :lah:
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 10, 2010 1:26 pm
много яко давай ощи ooo da ooo da ooo da ooo da ooo da
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 10, 2010 4:01 pm
Съжалявам [ Фик без име! xD ] 4485 Ще се опитам да напиша нова глава до довечера и ако ви харесва ще го продължа.Но найстина си мисля, че съм го измислила леко...не...много тъпо и май няма да ви хареса.. [ Фик без име! xD ] 659188
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 10, 2010 4:49 pm
Ето една главичка, после казвайте дали ви харесва и дали да го продължа...

-Ауу Сакура! – изрева недоволно Темари.
-Не казвай нищо, знам, че изглеждам отвратително! – Измрънках аз след нея. Ами какво?! Не съм като нея да ми върви със модата и стилните дрешки, мисля за далеч по – важни неща. Като как да имам по – добри оценки. Не съм известна и не съм отличничка. При мен нещата бяха някак си объркани, обикновено, ако не си известен ще си зубър с други думи отличник, а ако не си отличник ще си известен. При мен нито едното не се проявяваше като по – добрата ми страна.
В училище има доста момичета който не харесвах и много пъти съм си мислела дали не ги мразя за това, че са красиви? За разлика от мен. Нямах конкретни сблъсъци с тях, защото не желаех да се вясвам в компанията им, там е просто отвратително място на което такава като мен, дори такава като Темари не би издържала. При тях е доста лигаво и розово, а аз много рядко си слагах розовите очилца и забравях да всичките си проблеми и недоволства.
Имам голямо чувство за хумор, но до сега не съм си патила от него и се надявам да не влизам в лоши ситуации, заради проявата на хумор. Точно и заради това, не бях за групата на “Известните”. При тях се обсъждат само теми като : “Как да изиграя някого”,”Момчетата”,”Козметика”.
-Сакура-а? Там ли си? – Подкани ме Темари.
-Ъ, да кажи? – Стреснах се.
-Пак ли за него? – Попита ме с вдигната вежда Темари.
-Кой него? Аз не познавам човек с името НЕГО?! – Направих се на ударена, пък ако имах късмета Темари да спре да говори за това.
-Знаеш за…Саске? – Пак настояваше тя.
-Не, шшт! Аз се опитвам да не го харесвам, а ти може ли да не ми проваляш опитите? Почти бяха успешни! – Скарах се.
-Съжалявам, не исках да преча на мисията “Да забравя Саске Учиха, ей така!”- Обърна се на другата страна Темари.
-Виж и аз не те критикувам, че харесваш Шикамару, но… - Започнах с леко изнервящ тон за Темари.
-Млъкни, не е вярно, че го харесвам… - Твърдо отсече тя.
-Мисли… - Подканих я аз.
-Не…Не…Добре де, харесвам го, но…мълчи си! – Сепна ми се.
След като си поговорихме на една по – наболяла тема в нашият случай, Темари ми помогна с прословутия костюм и излязохме. Надявам се всички знаете какво се прави на този празник Хелуин и няма нужда да ви обяснявам.
Едва, едва се влачех по улицата към къщи, която бе толкова оживена само 1 или 2 пъти в годината, като вторият не знам към старата или новата година да го пиша, защото се сещате, този празник е Нова Година. Мотах се, мотах се и накрая не знам как се бях домъкнала пред вратата на къщата си. Влязох тихо, защото нямах идея какво става вътре, а и някой може да си беше легнал. Вътре бе тъмно и не виждах много, много. Затворих тихичко вратата след себе си и когато се обърнах :
-ААА! – Креснах ужасена. Пред мен стоеше, стоеше…
-Мияви?! Какво по дяволите е това? – Попитах с ужас.
-Това ли? – Тя посочи някакво грозно нещо което стоеше на дивана, любимият ми! – Това е Джери. Кръстих го Джери, на мишката от Том и Джери. – Съобщи тя със самодоволна усмивка.
-Веднага разкарай този плъх от дивана, защото не отговарям за последствията госпожице. – Говорех със заплашителен тон, като се приближавах към нея.
-Така ли, а аз ще кажа на мама, че харесваш Саске! – Смота под носа си тя.
-Моля!? – Откачих като чух името му. И още повече, от къде това лапе знаеше, че харесвам Саске? Опа използвах забраненото име, но какво пък… - Добре, аз си мълча за мишката, а ти да не си посмяла да кажеш това име пред мама още по – малко свързвано с това, че го харесвам. Ясно?
-Да! – Кимна ми съгласна Мияви.
-А и ако по някаква ирония на съдбата мама разбере за Саске, ти ще си виновна и не ми пука, за това пази тази тайна като очите си. – Усмихнах се злобно.
-Няма да излезе от устата ми! – Съгласи се тя с мен.
-А и ако разбера, че онази…как се казваше…приятелката ти…Хели разбере, мишката се маха. Също, аз нямам нищо общо с грозния плъх. – Ухилих се и се запътих нагоре.
-Казва се Хали, и разбрах не ме питай повече! – Намуси ми се.

По - късно ще гледам за грешки, а ако има такива съжалявам! =]]
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 10, 2010 5:08 pm
Харесва ми [ Фик без име! xD ] 811726 Пусни още [ Фик без име! xD ] 23388
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 10, 2010 5:18 pm
суперррррррррррр ееееееееееееееее [ Фик без име! xD ] 637210 [ Фик без име! xD ] 637210 [ Фик без име! xD ] 637210
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 10, 2010 10:11 pm
ЛОЛ [ Фик без име! xD ] 787605 [ Фик без име! xD ] 787605 [ Фик без име! xD ] 787605 [ Фик без име! xD ] 787605 [ Фик без име! xD ] 637210 [ Фик без име! xD ] 637210 [ Фик без име! xD ] 637210
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Вто Мар 16, 2010 8:59 pm
ЕТО ВИ И ТРЕТА ГЛАВА :
Усещах как лъчите на слънцето бавно се бяха промъкнали през завесата на прозореца ми и в този момент се бяха спрели точно на лицето ми. Аз се намусих недоволно на слънцето и скочих от леглото си.
-Добро утро, Сакура поредният скапан ден! – Измрънках под носа си и се запътих към банята за да се докарам в прилежен вид, защото изглеждах ужасяващо. Под ужасяващо имам предвид наистина ужасяващо, дори малкото злобарче можеше да се стресне от вида ми.Та поне няма да се навърта около мен, много често. Мияви бе смесица, в някой моменти можеш да кажеш, че е прекалено досетлива за възрастта си – 6 годишна е. В други случай можеш да я манипулираш за твое добро. Едно от любимите и занимания бе да бърка в компютъра ми, но сега след като сложих парола и тя няма начин да разбере, се опитва да се добре до телефона ми. Това са доста грешни ходове от нейна страна тъй като, не очаква да съм такава глупачка и да и кажа: “О да Мияви, мила може да си играеш с телефона ми който пазя като очите си, защото едва накарах нашите да ми го купят предвид цената му.”
В този момент телефона ми звънна, а на дисплея видях смътно “Тем”. Грабнах телефона и вдигнах :
-Идвам, идвам недей да мрънкаш, моля! – Оплаках се.
-Пред вас съм! – Съобщи тя. Аз изтичах до прозореца и погледнах надолу, видях как Темари ми се хилеше насреща.
-Добре, това е добре, идвам ей сега! – Успокоително започнах.
-Действай! – Кресна тя на слушалката и аз моментално затворих и грабнах чантата си. Едва успявах да напасна стълбите, тъй като ги преминавах през две.
Казах Чао” на мама, със Мияви си разменихме погледи от типа “Внимавай” и “Внимавам” и аз излетях през вратата.
-Тук съм! – Креснах пред лицето на Темари.
-Добре-е! – Отвърна ми със същия тон тя. След като си покрещяхме тръгнахме за училище, което не беше на близо, но не и на далече.
-Нямаш си и на идея, какъв мръсен номер ми погоди малката! – Завайках се.
-Какво може толкова лошо да е направила, Сакура. Тя е на шест. – Ококори ми се Темари.
-Е ако ти кажа, че знае за Саске? – Запитах с вдигнати вежди.
-МОЛЯ?! – Стресна се Темари. – Това може да е доста опасно за теб, Сакура.
-М не само и за мен. Не знам какво друго знае, ако знае и за теб…Трябва да измислим нещо, нещо с което за запушим устата на малката гадина. – Замислих се аз.
-Кажи ми, че държиш ситуацията в свой ръце? – Помоли ме Темари.
-Да, за сега да. Снощи се върнах и на дивана имаше мишка. Мияви си я била хванала и я искала за домашен любимец. Скарахме се и тогава ми каза, че знае за Саске, а аз я заплаших, че ако някой разбере за това мишката изхвърча от нас. – Обясних снощната ситуация.
-Добре сериозно се нуждаем от план. Първо, че трябва да разбереш дали знае за Шикамару, и второ – да измислим как да направим така, че нещата да са в наша полза и хлапето да не си отвори устата. – Смръщи се тя.
-Има как. Въпрос на време е да реши да направи поредната щуротия и аз да я хвана. Тогава отново ще разиграя същата случка и Мияви ще е принудена да забрави за това, че може да ме използва. – Ухилих се злобно.
-Признавам, че си най – добрата в сферата с прецакването на малки сестрички, вероятно и братчета. – Съобщи Темари и ми се поклони. – А и в Информационните технологии и Английския език. – Допълни после тя.
Влязохме в двора на училището, а там си бе абсолютно същото какво си бе всяка нормална сутрин във даскалото на Коноха където учехме. На една страна лигавите, на друга тежкарите, на трета първокурскничетата (1 –ви до 4 –ти клас), а на друга ние. Абсурд бе ние да се впишем в групата на лиглите или тежкарите. Ние с Темари си бяхме отделни, и понякога дружахме с Тен-Тен и Хината, но рядко. Нямам особенно много против Карин и Ино, но те дружаха единствено за да държат под око другата. Защото и двете бях влюбени в Саске Учиха. Като се замисля, хубаво, че не съм кривнала в тяхната посока, че щях да съм приятелка с някого който дори не мисли дали съм добре или не, а само го интересува, дали съм по близо до Саске или не съм. И хубаво, че не съм по – близка със Саске, че постоянно щях да получавам заплахи от рода на : “Внимавай, че ще има последствия”, “Не се доближавай до Саске, защото той е мой” и т.н.
Саске пък от своя страна бе в групата на тежкарите. Там се събираха момчетата.
Наруто, Саске, Шикамару, Неджи. От това се състоеше тяхната група. Точно заради това в училището нямаше момиче, независимо от каква възраст е да не ги харесва. Като казвам нямаше, наистина нямаше.
Оставаха 5 минути до началото на първият час и затова решихме да се качваме нагоре, за да се приготвим за часа. Стигнахме до стаята в която бе и първият ни час – Физика. Кофти нали? Стоварих чантата си на най – задният чин, където седяхме с Темари и тя последва примера ми. С недоволство изкарахме учебниците си по Физика. Не мина много и всички от нашият клас влязоха в стаята и се настаниха на местата си. Звънеца би и гадната ни учителка по Физика влезе в стаята с гръм и трясък.
-Така да видим до къде сме… - Замисли се тя и се надвеси над дневника за да види оценките ни. – О между другото, Сакура?
-Да? – Сепнах се аз.
-Казваха ми да ти кажа, да извикаш майка си в училище. Заради Мияви е, създава проблеми, отново. – Натърти на последната дума госпожата.
-Съжалявам госпожо, просто е по – буйна и такива хора има. – Обясних като стрелнах поглед към Саске, който в този момент ме гледаше. – Казвала съм много пъти на мама, и тя и се кара, но няма ефект. – Продължих израза си.
-Добре, и все пак кажи на майка си. В сряда в 14:30 в директорският кабинет. – Съобщи тя. Аз само кимнах и се надвесих над учебника си, защото можеше да реши да изпитва мен, знам ли.За щастие вдигна Ино. Интересно ми беше какво може да разкаже по урока за Успоредно и Последователно свързване едно момиче като нея, защото в главата и се въртя други неща. Мрънка, мрънка, мрънка и нищо особено не каза, но все пак и писаха 6 – тица. На това му викам нахалство. Ако аз не си научех урока, вероятно щяха да ми пиша 2-ка на момента, но понеже това е Ино – любимката на даскалките. Карин също беше любимка на даскалките, втората при това. Часа мина страшно скучно, след като изпита Ино и още няколко човека тя предаде новият урок. Вторият ни час бе Литература. Отново мина скучно, дори и тъпо, защото учителката ни по Литература много обича да се вживява в нещата, че дори изглежда като филмирана. Каквато и творба да вземехме, тя ни я описваше по най – емоционалният начин по който е възможно. По лигав, ужасен и тъп начин не бях виждала в живота си. Дори Мияви не се лигавеше така, или може би я беше страх да не й се случи нещо лошо? Понеже аз не обичам лигавите и номера…
Дойде голямото междучасие, а ние с Темари не обичахме да излизаме навън и да се тъпчем, понякога заради това, че ни предстой важен час и си преговаряхме, а понякога просто така.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Айде понеже съм благосклонна, ако ви е интересно ето ви и Четвърта глава :

Това междучасие не бе по различно от другите. Не, че часа бе важен, но просто нямаше какво да правим, ако излезехме. Не бяхме гладни, нито пък ни се обикаляше цели 15 минути в дъжда който се изсипваше ненадейно точно сега.
Влязохме в стаята където обикновено седяхме през междучасието и с Темари взехме да си говорим за следващият час, но днес се случи нещо, нещо различно.
„Тежкарите” останаха в стаята с нас. Дали бе умишлено или просто не знаеха, че и ние оставаме? С Темари се направихме, че не ни вълнува чак толкова, че те са в стаята и си говорят техни си работи. Ние също си говорехме наши си работи.
След малко аз реших да разбера все пак дали е умишлено или не. Докато с Темари си говорехме, се обърнах лекичко назад и се опитах да видя изражението им, ако гледаха към нас де. С учудване установих, че Саске гледа към мен, може би щях да се изчервя, но се опитвах да не се издавам и да не доказвам, че съм поредната глупачка която се е вързала на „чара” му. Той ме гледаше с поглед тип „Защо по дяволите не си дошла да ми се умилкваш и да се лигавиш, като ми казваш, че много ме обичаш?!” Хвърлих му безразличен поглед и се обърнах към Темари, като и шушнах:
-Гледа ли ме?
-Да! – Изсмя се тя.
В същият момент от вратата се зададе Рок Лий. Този бе голяма лепка, не можеш да се отървеш от него. По специално аз. Той взе да се приближава към мен, но в същият момент видях, че и Саске идва към мен.Това беше златният ми шанс, обаче трябваше да се отърва от Рок Лий. Направих му мимика да се разкара, защото не исках да разваля момента. В този момент обаче стана нещо лошо, освен Рок Лий и Саске спря да се приближава и се върна назад.Аз бях невъзможна!
Как можах да направя това по дяволите?! Саске можеше да дойде и да ме заговори, а аз тъпата направих тая мимика. УЖАС!
-Сакура! – Изпращя ме силно по главата Темари.
-Ох, това болеше! – Из мрънках недоволно
-Тихо! – Шушна ми Темари.
В този велик момент на самообвинение от моя страна звънеца би и в противен случай бих се оплакала, но заради тази случка трябваше да се скрия в Дън земя.
-Измисли ли план?- Запита ме Темари, но аз не обрнах голямо внимание, защото в момента бях прекалено замислена в това което направих. Ох идваше ми да се хвърля през първият срещнат прозорец. Не знам, що за глупачка съм.
-Сакура?! – Удари ме Темари по ръката ми.
-Да! – Стерснах се.
-Госпожата те вика! – Усмихна ми се Темари.
-О! – Стъписах се и тръгнах към нея. Вървях към госпожата по Физика и все още си мислех за глупостта която свърших. – Г-жо? – Попитах я.
-Госпожице, сестра ви се е сбила с нейна съученичка, моля вие да отидете долу като по голямата й сестра и да и дадете урок, а утре майка ви да се появи в училище, ще го направите ли, а аз ще ви освободя от следващият час? – Обясни ми учителката.
-Ъ да, но знаете ли чие е това момиче с което се е сбила Мияви? – Попитах, просто да знам. И въпреки, че мислех за онази случка, сега важно място заемаше и тази глупост която Мияви бе свършила, ох!
-Братовчедка е на…Саске Учиха. – Съобщи ми тя. – Него също съм го освободила!
-А да, отивам, извинете ме! – Отговорих и се забързах надолу.
Вървях по стълбите и си мислех, какво повече можеше да ми се случи днес. Да – нямаше какво повече!
Слязох долу, а от стаята на първи клас се чуваха разни викове, един от който разпознах много добре – Мияви. Пред вратата виждах нечия фигура, но понеже бях още далече не можах да разпозная фигурата и си мислех, че е на нечия учителка. Грешка! Когато се приближих повече до вратата им, видях, че това е Саске. Този който в момента най – малко исках да виждам. Заради…онова…
Стараех се колкото се може повече да се бавя, та ако бе му омръзнало да си тръгне.
Не! Този човек имаше железни нерви и страшно спокойствие…
-Мияви…твоя сестра ли е? – Попита ме с любопитство той, когато се спрях пред вратата.
-Да, коя е братовчедка ти? – Запитах аз от моя страна.
-Интересува ли те? – Взе да ми се мръщи Саске.
-Да, все пак трябва да кажа на майка си с кого се е сбила сестра ми, а братовчедката на Саске Учиха не е подходящо… - Заинатих се.
-Приличате си… - Усмихна се той.
-С кого? – Ококорих му се аз насреща.
-Със сестра си, устата не ви се затваря… - Издразни се той.
-А на теб като не ти се отваря, какво да направя? – Попитах.
-Доста си устата, малката… - Присви очи той.
-Не съм малка и да имам си уста поне! –Изплезих се и отворих вратата на стаята.
Вътре Мияви и другото момиче все още спореха.
-Мияви, престани веднага! – Креснах аз и се запътих към малката.
-Хана! – Скара се със студен тон Саске на братовчедка си. Всички момичета в класа моментално се ококориха при влизането на Саске, защото ви казах, че всичките са луди по него…и аз…
-Тръгвай си Мияви, като дойда ще кажа на мама.- Шушнах й аз.
-Не! – Стресна се тя.
Тогава се сетих за нещо. Трябваше да я манипулирам с нещо за да забрави за Саске.
-Виж, ако забравиш за това със Саске, аз ще те оправдая пред мама? – Предложих.
-Добре! – Погледна ме лукаво тя и се съгласи. Взе си чантата и излезе. Братовчедката на Саске също си тръгна. Без много, много да мисля аз реших да отивам нагоре, като се бях успокоила, че Саске не е приел онази мимика на сериозно. Пък и не бях казала на Темари, че съм долу и сега ще ме направи на…знаете ли какво е миш – маш? Аз вчера видях такова на магазина, е ако знаете,
точно в такова ще се превърна…Заскачах радостно по стълбите нагоре и си мислех какво ли са взели този час по История.
Спрях се пред вратата на кабинета по История и почуках, макар и леко плахо, защото вътре се чуваше сериозен вик – на класната ни.
-Влез! – Чух как със строг тон се провикна класната ни госпожа отвътре.
Отворих леко вратата и се появих вътре. Усмихнах се на учителката, а тя ми показа мястото ми и аз тихо се запътих натам. Направи ми впечатление, че Саске си бе домъкнах задника до стаята ни вече, и всички гледаха госпожата със страхопочитание, все едно току – що им бе казала, че ако не я уважават тя ще ги убие.
-Хината! – Кресна учителката в момента в който си седнах на мястото и погледнах неразбиращо Темари.
-Изпитват я и не си е научила урока! – Поясни ми шепнешком Тем. Аз само кимнах, за да не разбунвам духовете, та току виж ме изпита и мен.
И този час мина по обикновената процедура – тъпо-о-о! Оставащите 3 учебни часа прекарах също толкова тъпо, като почти не слушах за какво става въпрос.
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [ Фик без име! xD ]

Вто Мар 16, 2010 9:30 pm
суперррррррррр ееееееееееее [ Фик без име! xD ] 637210 :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: искам ощеееееееее [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 [ Фик без име! xD ] 23388 :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir:
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [ Фик без име! xD ]

Вто Мар 16, 2010 10:03 pm
отначало наистина беше малко странно
но сега вече ми харесва
давай още
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [ Фик без име! xD ]

Вто Мар 16, 2010 10:59 pm
мн е якоооо [ Фик без име! xD ] 811726 [ Фик без име! xD ] 811726 ощииии [ Фик без име! xD ] 631890
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 17, 2010 3:02 pm
Давай следващото [ Фик без име! xD ] 637210 [ Фик без име! xD ] 637210 [ Фик без име! xD ] 637210 :uhaa: :uhaa: :uhaa: :uhaa: Много е якоооооооооооо [ Фик без име! xD ] 73713 [ Фик без име! xD ] 73713 [ Фик без име! xD ] 73713 [ Фик без име! xD ] 73713 [ Фик без име! xD ] 73713
lips_of_an_angel
lips_of_an_angel
Любител
Любител
Female
От : Търси ме в мечтите си!!!
Мнения : 321
Дата на рег. : 03.02.2010

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 17, 2010 4:05 pm
Леле тва е страшно бе [ Фик без име! xD ] 386611 [ Фик без име! xD ] 60140 [ Фик без име! xD ] 964694 В наачалото бешемалко зле, но сега направо си професионалист :kisss: Браво. Искам още blush Кога ще има още blush
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 17, 2010 4:08 pm
Ами зависи кога ще успея да напиша новата главичка. Може тази вечер да пусна нова, а пък може и утре след даскало ( Около 14:30, 15:30 някъде там...) :kisss:
lips_of_an_angel
lips_of_an_angel
Любител
Любител
Female
От : Търси ме в мечтите си!!!
Мнения : 321
Дата на рег. : 03.02.2010

red Re: [ Фик без име! xD ]

Сря Мар 17, 2010 4:18 pm
death_kiss написа:Ами зависи кога ще успея да напиша новата главичка. Може тази вечер да пусна нова, а пък може и утре след даскало ( Около 14:30, 15:30 някъде там...) :kisss:
Супер! :uhaa: Ще чакам с нетърпение. [ Фик без име! xD ] 183921
death_kiss
death_kiss
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Бургас
Мнения : 29
Дата на рег. : 25.10.2009

red Re: [ Фик без име! xD ]

Чет Мар 18, 2010 3:33 pm
Хора, ако някой има идеи за името на фик-а, може да ги споделя, ако иска естествено! [ Фик без име! xD ] 787605

ГЛАВА ПЕТА
Чао! – Помахах аз на Темари и влязох вкъщи.
-Сакура ти се върна! – Усмихна се мама.
-Здравейте! – Поздравих аз, като се заех да разкарам скапаната чанта от гърба си. –Няма да ти е много радостно като чуеш, че те викат в училище! – Споменах с половин уста.
-Какво си направила, Сакура? – Попита вече раздразнено мама.
-Не, не аз. Някакво момиче се сбило с Мияви в училище и сега си мислят, че Мияви е виновна, понеже тя е по – буйна. – Обясних аз, като съгледах Мияви която се криеше до рамката на вратата за кухнята.
-Хм…Мияви! – Извика мама и малката дотърча в стаята веднага.-Сигурна ли си, че не си ти? – Попита мама.
-Не съм аз! – Каза плахо тя и се подготви да ревне.
-Не е тя мамо, казах ти! Знаеш, че аз не я защитавам много, много, но тук Мияви има право. Другото момиче е започнало! – С убеждение казах аз.
-Хм, ще го приема за вярно, Мияви, защото вие със Сакура вечно сте в дразги, а сега тя те защитава, значи ти си права. – Замисли се мама.
-Да! – Потвърдих аз.
-Хайде след малко идвайте да обядваме! – Усмихна се тя, а аз се запътих нагоре към стаята си.Не бях усетила как малката се е промъкнала зад мен и за малко да я ударя, като затварях вратата на стаята си.
-Мияви! – Скарах се.
-Мерси! – Чух я да казва почти засрамена.
А, какво каза, че не чух? – Нарочно подпитах аз. Човек не може всеки ден да я чуе да ми благодари я.
-Казах мерси, че ме спаси! – Потвърди тя.
-Няма проблем, а само да попитам кой харесвам аз? – С вдигната вежда я попитах.
-Ти да харесваш някого? Глупости! – Изхили се тя.
-Нещо за Темари да имаш да кажеш? – Поразпитах пак.
-И тя също не харесва никой!
-Браво знаеш си урока! – Казах и разроших косата и, а тя побягна надолу.
Нямах търпение да затворя вратата и да разцъкам телефона си. Трябваше да се обадя на Тем по възможно най – бързият начин.
-Ало?
-Тем, няма да повярваш колко съм гениална! – Съобщих с крясък.
-Моля? – Учуди се тя.
-Хлапето е гроб! Няма да каже нищо, нито за теб, нито за мен!
-Ох, хубаво, че оправихме тази глупост.. – Отдъхна си тя.
-Да, така е! – Съгласих се. В този момент чух как майка ми се провиква отдолу. - О, майка ми ме вика, ще ти се обадя после!
-Ок, до после. – Успокои се тя.
Забързах се надолу, защото майка ми ме бе извикала и, ако закъснеех щеше да ми мрънка пак.
-Да? – Попитах като се бях подпряла на стената, и леко си потропвах на последното стъпало.
-Мила, ще имаме гости. Ако може да слезеш долу, когато дойдат, защото е хубаво да показваш обноски. – Поучи ме мама.
-Искам ли да знам кои са? – Запитах леко отегчено.
-Не. – Усмихна ми се тя.
-Супер, значи като дойдат ще се покажа, ще кажа „Здрасти” и се махам! – Обясних.
-Да! – Съгласи се мама и замина към кухнята, а аз се върнах горе в стаята си и пак се обадих на Темари.
-Та какво казваше? – Попита тя.
-Ще имаме гости, току – що ми съобщиха. Та казвах ти, че днес като ходих до долу при сестра си видях Саске, той взе нещо да ми се дразни насреща, но аз поне съм се тренирала, че не се издъних! – Казах на един дъх.
-Дишай! – Каза първо Темари през смеха си. – Наистина ли не си се издънила?
-100 %! – Отговорих и. Всъщност това бе най – сигурният отговор, който съм давала някога на някого.
-Не знаеш колко се радвам за теб. – Засмя се пак Тем.
-Че има ли защо да се радваш? – Направих се на не разбираща.
-Ехо, Саске те е заговорил!? Това си е чист късмет, или каквото щеш го наречи там, но си е цяло постижение от твоя страна. – Отговори ми тя.
Така прекарахме почти целият останал ден, в обяснения за това какво станало при мен, а после какво станало в часа докато ме нямало. Докъде е тя с положението „Шика”.
-Ъ – оу, майка ми ме вика, ще затварям. Май гостите са дошли! – Съобщих и затворих. Пхе, как мразя да ни идват гости, начи.
-Сакура идваш ли? – Подкани ме мама пак.
-Да, да ето ме! – Креснах аз и се затичах надолу. Да, ако питате, вече бях се оправила предварително и се бях нагласила, за едно такова посещение по домовете. А и от къде да знам кои са тези хора. И докато се питах кои може да са тези, останах вцепенена. Да мръдна ли? Как като пред мен се беше озовал…Саске.
-Мила това са семейство Учиха. Те ще ни останат нагости тази вечер! – Представи ми ги мама. – Това е синът им…
-Саске. – Учудих се аз.
- Познавате ли се? – Попита мама.
-Да в един клас сме. – Отговори почти самодоволно той. Направих му физиономия тип „Мъртъв си!” и се затътрих към трапезарията където мама ги бе поканила.
-Съжалявам, че съпругът ми го няма, но наистина се надявам, че ще ви хареса. – Обясни мама. Баща ми бе в командировка и сега го нямаше – Да точно така. Но пък като се върнеше щеше да ми донесе подаръци и по тази логика и на Мияви.
-Извинете ме за момент! – Помолих аз и станах от масата, като се запътих към моята стая. Не бях усетила малкото лапенце за мен и отново се стреснах…
-Дойдох да ти кажа, че казах на Саске! – Ухили ми се злобно детето. – Уговорихме се, че той няма да казва за мен, а аз от своя страна му поверих тайната ти.
-МОЛЯ?! Казала си на Саске, какво? – Озъбих се и бях на път да я сграбча и да я хвърля колкото ми държат ръцете.
-Моето име ли се споменава? – Чух гласа на Саске от вратата.
-Твоето име ли? НЕ абсурд, причуло ти се е! – Като, че ли да се съглася със себе си поклатих глава.
-Току – що чух името Саске?! – Озъби се той.
-И какво само ти ли се казваш Саске на този свят? – Подразних се със него.
-Добре знам за какво става въпрос… - Започна той. АМИ СЕГА?! Саске знаеше, че го харесвам и…
-Да, да знам, че знаеш за онова… - Креснах като луда.
-Кое?
-За онова, където аз и ти… - Започнах като все повече се сгафвах и то яко.
-Ъ? – Неразбиращо сви вежди Саске. Тогава видях Мияви която се криеше зад вратата ми и ми се хилеше злобно. Това беше номер! Ах малка пикла такава, погодила ми е номер,значи?!
X®i$Ttk@TaA
X®i$Ttk@TaA
Зарибен
Зарибен
Female
От : House Of Pain
Рожден ден : 21.09.1997
Години : 26
Мнения : 441
Дата на рег. : 10.01.2010

red Re: [ Фик без име! xD ]

Чет Мар 18, 2010 3:38 pm
Супер Страхотно Уникално Бовествено [ Фик без име! xD ] 811726 Дано скоро да пуснеш още
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [ Фик без име! xD ]

Чет Мар 18, 2010 4:41 pm
супер е...мн е якоо [ Фик без име! xD ] 73713 [ Фик без име! xD ] 73713 ...ощиииии [ Фик без име! xD ] 838984
Sponsored content

red Re: [ Фик без име! xD ]

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите