Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red *коментари* [ Book ] Don't act like an angel / 4

Вто Юни 07, 2011 9:11 pm
Comments here!
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: *коментари* [ Book ] Don't act like an angel / 4

Вто Юни 07, 2011 9:55 pm
Здравей! Разбрах, че фикът не е твой, затова може и да се объркам в ход на мнението си, но се надявам мисълта ми да се проследи :D
Започва интересно. Усмихвах се, докато четях началото. Сладко. Има граматически грешки, повторения и сменя времената, но предполагам това ще се оправи с времето.
Голяма грешка е начина, по който е започнато началото и как после от никъде, се променя. Първо започва да пише от името на Сакура (първо лице), след това не се разбра как стана така, че пише от името на разказвача ( демек трето лице). Не знам на колко години е авторката и се надявам да не я засегна по някакъв начин, но изглежда много детско написано, което на мен лично ми допада. Лекичко, с нищо ангажиращо. Следи си мисълта ред по ред и е наистина сладко. Идеята също ми харесва. Звучи различно, но още не е разкрито много, за да поддържам това си становище.
В заключение казвам, че мен ме грабна. Ще се потретя, защото не мога да се стърпя - сладурско е! Ще следя! :D Давай напред!
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: *коментари* [ Book ] Don't act like an angel / 4

Вто Юни 07, 2011 11:06 pm
,,Нов фик, нова надежда'' - първото нещо, което си помислих, като го видях.

И така сега за произведението. Ще бъда напълно искрена.

Значи зарежи пунктоацията и правописа, те са в следсвие на преписването. Аз не знам как изглежда оригинала, но ако е по - зле от преписа, значи няма смисъл да говоря за това. Въобще не мога да дам оценка за граматиката, макар, че в vbox7 всичко е с краката на долу. Но в мен остава все още вярата, че има някой в този сайт, който се опитва да се поправи. Найстина времената се сменят толкова бързо и неочаквано, че губиш последователността. Другата ми забележка е прекалената ,,усилена'' хипербола. Преувеличавайки с тези описания около Саске и неговата същност, фикът се превръща в найстина детска приказка. Много описания около геройте (основно върху Саске- по очевадни причини, сигурно), а малко за обстановката. Нищо, едно празно нищо. Бяло платно, където трима персонажи развиват нещо ама и аз не знам какво е това нещо. Ангели, демони ми за бога опишете ги малко как изглеждат (освен любимият Саске). Били грозни, тези били хубави, онези били пембяни. Искам описания и една гледна точка. Не да се сменят, ту от автора ту от някой персонаж. Има доста работа по фика и мисля, че се нуждае от сериозна редакция.
fustyk1
fustyk1
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Япония
Рожден ден : 29.11.1998
Години : 25
Мнения : 528
Дата на рег. : 14.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Hight School of the Dead.

red Re: *коментари* [ Book ] Don't act like an angel / 4

Сря Авг 03, 2011 5:32 pm
Момиченце, просто ти е бедна фантазията, ако Боо разбере, че си и публикувала фика без разрешени ясно? Трий го или, ще говоря с екипа или с What The Hell Да ИСТРИЕ тая твоя простотия. Разбирам харесва ти, но като си го преписвала, поне да е вярно и да беше искала разрешение от авторката. Може на повечето да не им харесва фика. На мен ми хареса, но когато е тук хаххах.. Просто помоли да ИЗТРИЯТ темата, че да не кажа на Боо, ако знае как се пишеш във вибокс ще те разкъсат океу? Просто го изтрий този фик, защото тя НЕ ДАВА нейни фикове да се публикуват. Океу? До 24 часа да е истрито всичко иначе пиша на What The Hell и от там незнам как, ще се разбирате пиша на Боо тя се беше заканила да си спре фиковете, ако отново се публикува, нещо като това така наречено "нещо". Разбрахме ли се? Ако искаш и в скайп и на Лс пиши се ми е едно. 24 да го няма тва ! П.С. Нищо лично, просто мразя такива хора. И знам, че си го написала без разрешение, защото тя не дава да и се слагат фиковете във форуми.
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: *коментари* [ Book ] Don't act like an angel / 4

Чет Авг 04, 2011 9:29 pm
АВТОРА ЗАБРАНЯВА РАЗПРОСТРАНЕНИЕТО МУ!!!
Темата се заключва
Sponsored content

red Re: *коментари* [ Book ] Don't act like an angel / 4

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите