Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Какъв/ва ще стана като порасна ...

+31
Mаdneѕѕ
sekai
ByNbOn4iTy
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Mega Pwn!
Purple
krustal-chan
marti_66
Топчету
Shinoku
Ashley0Frog
4ocvetinka_93
Nanna
-*-What The Hell-*-
sand_team
kiki_chan
fustyk1
Inferno
miss_kuklA
Syntex
liuba4e
Sweeney Todd
Lover.
..Miss Arrogant..
Hermi
Аллiie ™
`M I N I
PaCcO
agressivebitch
`M.и.s.h.и.t.0`
IVE-STORM(bg)
35 posters
Go down
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Какъв/ва ще стана като порасна ...

Сря Апр 06, 2011 11:49 am
Ако сте се насочили към определена професия ,
то защо сте я избрали?
Какво ви привлича в нея?

Какъв/ва ще стана като порасна ... Anime_work


Последната промяна е направена от IVE-STORM(bg) на Сря Апр 13, 2011 5:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Сря Апр 06, 2011 1:37 pm
Аз ще ставам уж счетоводител .. ;д Просто влязох в 8 клас в хубаво даскало, без да знам кво е ;дд и се озовах да уча счетоводство .. ;д пък и най - добрата фр на майка ми работи като счетоводителка, и след няколко годинки тя ще наследи една фирма ;дд и ще работя при нея Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605 такива планове имам , но .. не се знае ;д
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Сря Апр 06, 2011 5:17 pm
Аз съм се насочила към хотелиерство и туризам . Туризмът в бъдеще има голямо развие пък и професията като цяло ми харесва . smile Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Сря Апр 06, 2011 8:38 pm
Много добре. Аз пък искам в МВР или криминалистика, но ако не стане и аз ще се насоча към специалности с туризъм. (все пак сега уча ресторантьорство, после мога да доразвия специалността си)
PaCcO
PaCcO
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Добрич
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 108
Дата на рег. : 21.01.2011

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Сря Апр 06, 2011 8:48 pm
Е Аз Съм Още Малък И Не Съм Мислил Какво Но Мисля Да Стана Готвач Защото Много Добре Готвя smile smile
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Чет Апр 07, 2011 2:32 pm
Ами това е доста труден въпрос, понеже все още не съм решила точно каква професия да избера. Та, така.... в момента съм паралелка Биология и не много сигурно още, но мисля да се занимавам с медицина. Попринцип исках да стана моден дизайнер, понеже много обичах да измислям разни дрехи и аксесоари и т.н., но като се замислих, за да стана нещо така "голямо", каквато е тази професия, ще трябва да имам средства, с които да финансирам проектите си и прочие. За това мисля, че да се занимавам с медицина ще е един добър начин да развия и тази специалност, нещо като втори план.
Но дори сега още съм на колеблива почва :( еем, мисля, че след известно време ще направя правелния избор :)))
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Чет Апр 07, 2011 8:57 pm
Ами аз мисля да стана модел в някой агенция щ0т0 ми харесва вскичк0 свързано с м0дата но понеже тази раб0та е сам0 д0 30 г. трябва и да си имам друга... аз мисля като преводач п0неже знам д0бре италянския, българския и английския ама английския имам още да г0 уча.. абе не се знае ;д
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 12:28 am
Сложно. Искам да направя толкова много неща. Да плувам в най- дълбокия океан, да изкача най- високата планина и т.н. Винаги съм обожавала звездите. Още мога да изрецетирам 1-та ми звездна енциклопедия и единия вариянт е да съм космолог обаче видя ли акула и съм разтопена като мед! Обожавам го това животно, мога цял ден само за акули да говоря и няма да ми омръзне. Естествено обичам всякакви животни, тук в къщи е цял зоопар. Имала съм тарантули от ония голями, гнусни и космати... прелест, имала съм змии, гущери, на село си гледахх лисица и т.н. Така че се коле*ая между зоолог и космолог. Проблема е, че и за 2-те ми трябва математика което значи че мартина трявба много ядо да си къса г*за от решаване на задачи, но кво пък... всеки има някакъв бъг! Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 8:27 am
Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Ох.. болната ми тема.
Като се замисля какви неща съм искала да ставам като малка и към какво се стремя сега...просто ми се завива свят. hehe В момента уча за програмистка /предимно софтуер/ и мисля, че с това ще се занимавам в бъдеще. Езиците ми се отдават. Перфектно знам английски (ниво 12 клас), като преди няколко месеца започнах да уча японски и испански. Може и за преводачка да се хвана някъде. Какъв/ва ще стана като порасна ... 376805 Нищо не се знае.. все още. ;д
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 1:47 pm

Вмомента си нямам почти никаква идея, но определено ще е нещо свързано с бизнес и определено ще е нещо от което се печелят хубави пари ! :DD


Последната промяна е направена от B.I.T.C.H на Пет Апр 08, 2011 9:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 1:59 pm
Вече съм пораснал и някой казват, че съм несериозен, че не гледам на нещата сериозно, че съм заблуден, но аз все още нямам точна представа. Харесвам киното,музиката, рисуването, играта с Ps и явно ще е нещо свързано с изкуството. Ще съм човек на изкуството, но още не съм наясно в коя област. Пробвал съм да рисувам - там малко куцаше, киното /театър/ - определно се смях много и стана добре, свирих /и продължавам/ - не съм някакъв майстор, но се получава. Ps - средно ниво. :d Таа все още не знам. Какъв/ва ще стана като порасна ... 58594
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 6:57 pm
Леле каква да стана. Ами честно казано незнам. Аз уча в специялно училище за изскуства, като изучавам народни танци, актъорско майсторство и различните етнографски области. С една дума хориография за народни танци, като профилът ми е биология. И незнам дали да стана хориграф, компютърен физик (незнам дали е така ама чух че имало няква нова специлност в близкия университет), биолог, преводач (от английски на български) или да стана криминалист. И от всичко май смятам да стана компютърен идиот +английска фиология. Аз съм на 17 и все още незнам каква да стана, а какво остава за по-малките с по-големи амбиций. Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
Syntex
Syntex
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Sofia
Рожден ден : 18.10.1996
Години : 27
Мнения : 16
Дата на рег. : 06.03.2011

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 8:03 pm
Първата цел в живота ми е:да науча японски и да отида в япония,китай или USA.Втората е : Да мога като цяло да се занимавам с техниките да правя игри и такива глупости ;] blush Но за жалост още нищо не се знае. Какъв/ва ще стана като порасна ... 858190
miss_kuklA
miss_kuklA
Състезател
Състезател
Female
От : мястото, където не си ти
Рожден ден : 24.08.1998
Години : 25
Мнения : 1145
Дата на рег. : 16.04.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire knight

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Пет Апр 08, 2011 11:10 pm
Ами, аз имам още година за да направя своя избор (или да разбера какво съм научила за 7 години), та баба ми все казва, че имам някаква дарба за рисуването(е, незнам, като ида при Магз след няколко седмици, тя ще си кажи мнението , но не знам), и аз още от малка си поставих за цел в живота да стана моден дизайнер или художник. Ала скоро се взех в ръце и осъзнах, че колкото и да ме влече рисуването, колкото и да мога да рисувам, тази работа не е за мен, защото като стана художник, няма да мога да си изкарвам прехраната толкова лесно. За това решавам тази и другата година да си стегна малко от малко задните части, да се напъна и да влезна в търговската гимназия (най-престижната за всички времена в Пловдив) с банково дело или митническа администрация (това са двете най-добри или най-скъпо платени спрямо туризмът и счетоводството професии, а баба ми е завършила също там счетоводство; имам една съседка, с нея живеем апартамент срещу апартамент, та тя тази година завършва търговската гимназия, а на пробния си изпит е изкарала 5.75 и сега е приета в УНСС без излишни изпити, та се замислих дали и аз да не кандидатствам там, защото също така и жената на класния ми рабои там като най-добрата учителка по счетоводство) и от там нататъка ако ме приемат, ще реша какво да правя. Но дотогава има още време, всичко може да се промени,надявам се да си вдигна успеха минимум на 5.99 (миналата година ми беше 5.91 или 5.95 трябва да си видя характеристиката), за да имам максимална възможност. Да видим какво ще стане след 7-ми клас и наякъде ще ме поведе собственият ми ум...Има още време. smile
Inferno
Inferno
Любител
Любител
Male
От : World Of BAKA
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 218
Дата на рег. : 06.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Death Note, Final Fantasy:AC, Bakuretsu Tenshi, Hellsing OVA, Dragon Ball Z/GT, Welcome to NHK, Code Geass, Darken Than Black, Bleach, D. Gray Man, Akira, One Piece

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 2:41 am
И идея си нямам, пък и не ме интересува особено... Важното е да ме кефи Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502
fustyk1
fustyk1
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Япония
Рожден ден : 29.11.1998
Години : 25
Мнения : 528
Дата на рег. : 14.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Hight School of the Dead.

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 2:58 pm
Въпросът е много труден спецялно за мен.
Като малк много размишлявах, но сега ;хх .... Какъв/ва ще стана като порасна ... 548440 .

Като изцяло, аз смятам да стана или адвокат или модел.
Адвокат, защото мога да марморя безумнн много, пак и обичам правосъдието. WTF Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502

Модел, защото ИМАХ хубаво тяло и сега искам да си възвърна старата фигурка. Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502

Еми това е от мен! : )
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 4:04 pm
За сега съм се насочила към туризъм или по - точно екскурзовод, защото обичам да пътувам и да гледам разни неща. Но това е много сложна работа и имам още много да уча. Но все пак нищо не се знае нали Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 4:12 pm
Ахаха, като малка исках да стана учителка в детска градина, за да съм можела да бия децата Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Това нащи са ми го разказвали.

Като бях дете.. бях запалена по ей тея неща с археологията. Не знам защо, просто обажавах мистерии, да откриваш гробници (Детски акъл имах, не ме винете blush ) . Обичах да чета енциклопедии, абе неща, свързани с археологията.

Сега започнах да се занимавам с езици. Осъзнах, че те са ми силната част. Все още нищо не съм решила. Наскоро това с археологията пак започна нещо да ме влече. Но за сега на преден план си остават езиците.
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 5:19 pm
sand_team написа:Ахаха, като малка исках да стана учителка в детска градина, за да съм можела да бия децата Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Какъв/ва ще стана като порасна ... 242502 Това нащи са ми го разказвали.

Като бях дете.. бях запалена по ей тея неща с археологията. Не знам защо, просто обажавах мистерии, да откриваш гробници (Детски акъл имах, не ме винете blush ) . Обичах да чета енциклопедии, абе неща, свързани с археологията.

Сега започнах да се занимавам с езици. Осъзнах, че те са ми силната част. Все още нищо не съм решила. Наскоро това с археологията пак започна нещо да ме влече. Но за сега на преден план си остават езиците.
Хубаво, че искаш да се занимаваш с мистери и археология... но в България се съмнявам, че нещо ще постигнеш с това. Предполагам, че ще се ядосваш, че дадено нещо, което си открила не се пази, държавата не дава пари за защитаването му и прочие, и прочие...

Да знаеш английски, да ти се отдават други езици, ей това е супер! Аз трудни ги уча, въпреки това ходя на уроци по английски и се мъча да науча нещо повече и най-вече да мога да го говоря спокойно. Всеки си знае думички и да си прави изречения, но да ти се превърти езика и да почнеш да говориш на чужд език, това си е трудно.
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 7:00 pm
Попринцип аз бързо научавам езиците и ми е лесно. Колкото повече езика учиш, толкова по-лесно ще ти става.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 9:04 pm
agressivebitch написа:Аз съм се насочила към хотелиерство и туризам . Туризмът в бъдеще има голямо развие пък и професията като цяло ми харесва . smile Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
И аз като "колежката". Ако щете вярвайте, от малка съм решила, че искаам да съм хотелиер или мениджър на ресторант! Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
Nanna
Nanna
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Сливен
Рожден ден : 17.05.1994
Години : 29
Мнения : 11
Дата на рег. : 09.04.2011

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 9:14 pm
Aз пък от малка съм с молив в ръка и искам да се занимавам с анимация blush Ако не потръгне с нея съм си мислела и за режисура,но това което най-мн искам е анимацията или уеб дизайн devil
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Съб Апр 09, 2011 11:49 pm
Nanna написа:Aз пък от малка съм с молив в ръка и искам да се занимавам с анимация blush Ако не потръгне с нея съм си мислела и за режисура,но това което най-мн искам е анимацията или уеб дизайн devil
О режисура, аз също обичам да се занимавам с това, имам 2 камери и постоянно снимам. Мечтая да имам фирма за снимане на филми. Какъв/ва ще стана като порасна ... 787605
Уеб дизайн? До сега правила ли си нещо, можеш ли да работиш с фотошоп? Ще ми е много интересно да видя нещата, които(ако) си направила до сега.
Nanna
Nanna
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Сливен
Рожден ден : 17.05.1994
Години : 29
Мнения : 11
Дата на рег. : 09.04.2011

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Нед Апр 10, 2011 12:00 am
Мога,стига да имам време...Ще се поразровя за някои творения които все още пазя на компа хаха smile
miss_kuklA
miss_kuklA
Състезател
Състезател
Female
От : мястото, където не си ти
Рожден ден : 24.08.1998
Години : 25
Мнения : 1145
Дата на рег. : 16.04.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire knight

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Нед Апр 10, 2011 2:54 pm
IVE-STORM(bg) написа:Много добре. Аз пък искам в МВР или криминалистика, но ако не стане и аз ще се насоча към специалности с туризъм. (все пак сега уча ресторантьорство, после мога да доразвия специалността си)
ооо, МВР, криминмалистикаа- и аз преди не много време исках да станакриминалистка, ама... вече не ме влече
Sponsored content

red Re: Какъв/ва ще стана като порасна ...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите