Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

ДежавуУууУу ~

+6
-*-What The Hell-*-
Mega Pwn!
liuba4e
Sweeney Todd
Devil_black_girl
`M.и.s.h.и.t.0`
10 posters
Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red ДежавуУууУу ~

Чет Фев 24, 2011 7:51 pm
ЕТО МЕ отново със странен въпрос, но поне да има малко разнообразие от въпросите " кой аниме герой хар .., кое аниме хар .. кой е най забавен .. " и тквс детски простотии (не се обиждайте .. ). Поне да има малко по сериозни теми за обсъждане
Дежаву ? Не говоря за песента, която е мн хубава бтв .. но 100% сте имали дежаву ;д разкажете ако искате, или колко пъти ви се е случвало ;р

На мен най-редовно ми се получава дежаву, но винаги е нещо от сорта :
някой момент от съня ми, и то се случва точно същото!
Баси .. тоя сън чак ме плаши .. ДежавуУууУу ~ 242502 мн пъти ми се е случвало, все едно ми подсказва бъдещето ДежавуУууУу ~ 242502
Devil_black_girl
Devil_black_girl
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Black hell
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 21
Дата на рег. : 16.03.2011

red Re: ДежавуУууУу ~

Чет Мар 17, 2011 10:34 pm
Ето ме и мен ДежавуУууУу ~ 242502 на мен ми дай само такива въпроси. Но да се върнем на темата. Като малко много ама много често сънувах случки и не след дълго време всичко се сбъдва все едно го преживявам отново. Но сега като пораснах не сънувам много често.Даже може да се каже много рядко. Но най-вече ми се случват с мойте близки. Днес санувах нещо. Процедурата бе такава:
Станах в 06:25 погледанх тела и си помислих "Хайде още 10 минути" и пак заспах.За около 10 минути санувах, че ставам обличам се оправям се за училище както му е реда и излизам.И към 06:35 се събудих.Но не проведох тази процедура.Интересно ми е дали ще я направя утре или някой друг ден?ДежавуУууУу ~ 751198
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: ДежавуУууУу ~

Пет Мар 18, 2011 6:42 pm
Devil_black_girl написа: Ето ме и мен ДежавуУууУу ~ 242502 на мен ми дай само такива въпроси. Но да се върнем на темата. Като малко много ама много често сънувах случки и не след дълго време всичко се сбъдва все едно го преживявам отново. Но сега като пораснах не сънувам много често.Даже може да се каже много рядко. Но най-вече ми се случват с мойте близки. Днес санувах нещо. Процедурата бе такава:
Станах в 06:25 погледанх тела и си помислих "Хайде още 10 минути" и пак заспах.За около 10 минути санувах, че ставам обличам се оправям се за училище както му е реда и излизам.И към 06:35 се събудих.Но не проведох тази процедура.Интересно ми е дали ще я направя утре или някой друг ден?ДежавуУууУу ~ 751198

да,да и на мен някви подобни неща ми са се случвали и след месеци ми се повтаря това :ХХ
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: ДежавуУууУу ~

Съб Мар 19, 2011 2:50 pm
мне..сънищата са ми нормлни както и живота ми. :D
-----
`M.и.s.h.и.t.0` написа: " кой аниме герой хар .., кое аниме хар .. кой е най забавен .. " и тквс детски простотии (не се обиждайте .. ).
извинявай ама как да не се обиждаме като е форум за анимета и манга и ти да наричаш тези занимания "простотии", ами мисли малко преди напишеш нещо. Мен тва много ме дразни, по ред причини.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: ДежавуУууУу ~

Съб Мар 19, 2011 3:30 pm
то хубаво че форума е за аниме и манга, но въпросите са тъпи, и то един и същ въпрос го има около 3-пъти , и то са някви банални въпроси. Поне като ще са за анимета, нещо по така да е , смисъл .. ем нещо по интересно нзм ..
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: ДежавуУууУу ~

Съб Мар 19, 2011 3:41 pm
въпросите са от едно време, и новите потребители (повечето) отговарят в старите теми свързани с аниметата и мангите, защото ги вълнува. много ясно че за none anime fan ще са тъпи. Дам браво, много добре накрая завърши поста си. ;d
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: ДежавуУууУу ~

Съб Мар 19, 2011 6:25 pm
ее ся .. ти нещо подиграаш ли ми се !!?! ;dd
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: ДежавуУууУу ~

Пет Авг 19, 2011 3:41 am
Да случвало ми се е, когато бях на 4 или 5 ( мама му, как помня) и тогава целият ми сън се превърна в жестока реалност. Но ми се е случвало един сън да сънувам няколко пъти. Например, миналата седмица, сънувах сън от преди 1 или 2 години. Но за истинско дежавю - ми какво по - голямо от това, да ядеш постояно, да ходиш до тоалетната, учелището, приятелите. Омръзват понякога.
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: ДежавуУууУу ~

Пет Авг 19, 2011 4:17 pm
Сънят да ми се превърне в реалност ? Ооо , да ... давай напред разврат (не че сънувам само това , но ... да бъдем честни) , побеснели зомбита и т.н. .

Понякога имам усещането , че нещо се повтаря . Не обикновена рутина , по-скоро някакво "събитие" .
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: ДежавуУууУу ~

Пет Авг 19, 2011 11:02 pm
Слявян, Михаела, спрете спора!

По темата: често имам дежаву....
~Tiffany~
~Tiffany~
Любител
Любител
Female
От : Асеновград
Рожден ден : 10.01.2000
Години : 24
Мнения : 344
Дата на рег. : 14.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail,Shugo Chara,Death Note

red Re: ДежавуУууУу ~

Съб Ное 12, 2011 10:41 am
И на мен доста често ми се е случвало, да сънувам нещо и след време наистина да стане,даже помня един път сънувах, че сме на масата аз, мама и брат ми и аз ям супа,брат ми казва нещо смешно и на мен ми излиза супата през носа! ДежавуУууУу ~ 242502 И след време се случи,след време пак и така няколко пъти. ДежавуУууУу ~ 751198 ДежавуУууУу ~ 242502
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: ДежавуУууУу ~

Пет Дек 02, 2011 6:29 pm
Аз сънувам само по секунда от това което ми се случва.Веднъж видях в съня си някакъв дракон(на колие),и на следващият ден мама си го беше взела!
Не знам..случва ми е понякога!
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: ДежавуУууУу ~

Пон Дек 05, 2011 9:59 pm
При мене се случва постоянно , чак плашещо постоянно ДежавуУууУу ~ 242502.Понякога си мисля, че съм луда.
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: ДежавуУууУу ~

Вто Дек 06, 2011 12:35 am
Хах и аз си мисля че виждам бъдещето, хД всички имаме дежавута на мен често ми се случват. Примерно по миналият месец:
Бях си в даскало и имахме час по Геометрия (ако не се лъжа) и един съоченик почна да се бъзика нещо с госпожата и по едно време си казах " А, този момент май се беше случил вече"
Но пък не помня да съм го сънувала и е супер яко, мен това не ме плаши, напълно нормално си е според мен. :)
Sponsored content

red Re: ДежавуУууУу ~

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите