Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red ffiikk44ee

Вто Дек 23, 2008 2:29 pm
:!: глава 1 :!:

Една вечер Сакура се събуди от своя кошмар.Този кошмар не беше какъв да е,а такъв в който присъства стария и съотборник Саске.Беше минала 1 година от както той бе напуснал селото си,и от тази нощ на татък Сакура сънува все един и същи сън,а именно как Итачи убива Саске!"Не мога да повярвам,че отново сънувах този сън!"Сакура бе объркана и за това реши този път вместо да прави опити да се онася отново в съня си,да излезе да се разходи.
-Навън е толкова прекрасно!-беше обикновенна лятна вечер,птиците пееха,а катеричките се гонеха,зашеметяващо,приказно!
-Зашенетяващо,приказно-каза Сакура и си пое дълбоко въздух,вдишвайки миризмата на лятото.
-Хей,Сакура!-нечий глас развали спокойствието и тишината.-Не трябва ли да спиш,все пак вчерашната мисия си беше направо истощаваща!-Сакура беше станала един от най силните шиноби на селото скрито в листата а и е медик.
-Наруто...НАРУУТОООО,а ти не трябва ли да спиш нахалник такъв!!!-Миличкия,отново получи поредната доза бой от съотборничката си.
-Аууч,това боли!Както и да е,сънувах кошмар и не можах да заспя отново!Да ти го разкажа ли?-попита Наруто.
-Разбира се,че не,през нощ не се разказват кошмари защото луната ще ги изпълни!-Сакура определено успя да изненада блондина.
-Кой ти каза тази простотия?-той се засмя!
Сакура замълча и вдиша дълбоко въздух (отново :Д:Д)-Природата,тя е толкова отпускаща!
-Така ли?-Наруто не го забелязваше.-еми аз ще изчезвам!
-Ще се видим утре Наруто,лека нощ!-пожела му тя и замълча.
-Лека нощ Сакура!
Сакура седна на тревата на една поляна не много далече от нейната къща и след това легна по гръб.Тя се наслъждаваше на звездите,още от малка когато е сънувала кошмари тя се е отпускала гледайки ги.
-Голямата мечка,Малката мечка-Сакура бе протегнала пръст с който очертаваше съзвездията.
Не след дълго обаче си чу нещо като гръм,което накара Сакура да се изправи нигновенно на краката си,и да започне да се оглежда.
-Какво,Къде,мисля че дойде от там!-извика Сакура и започна да бяга към очевидно вярната посока.
"Как е възножно толкова късно да нападнат Селото ни" мислеше си Сакура тичайки в една посока.
Когато стигна там тя видя Наруто,проснат по колене на земята със забит шурикен в лявата му ръка,а срещу него сякаш огледално стоеше чернокосо момче,не много по-голямо от Сакура или Наруто ,също рънено но то беше с шурикен в дясната ръка.
-Нарутооо-извика Сакура и се спусна към ранения си приятел.
-Не мърдай може да боли-предупреди го тя.
-Какво?-попита Наруто вече изнемогващ.
-Изгубил си много кръв,но не се тревожи-успакои го Сакура.
-Да не си тревож...ААААА-Наруто извика,тъйкато тукощо Сакура бе извадила шурикена от ръката му.
-Казах,че ще боли.Сега не мърдай!-Сакура събра някаква зелена чакра в ръката си и с нейна помощ успя да накара раната буквално да изчезне!
На земята обаче все още стоеше другото момче.
-Кой е този?-попита Сакура помагайки на Наруто да се изправи.
-Мисля,че ще искаш сама да видиш!-възкликна Наруто.
Сакура бавно се приближи,клекна доло на земята и повдигна главата на момчето.
-Саске,невъзможно-Сакура се изправи и отстъпи назад-Наруто той защо прилича на Саске?
- Защото е!-възкликна Наруто.
Измина една минута в мълчание и Саске припадна."за-за-защо той припадна" мислеше си Сакура.
-За-за-защо той припадна?-повтори тя а Наруто я успокой,той падна на колене до него следкоето дръпна и нея.-В шурикена ми имаше приспивателно-след това Наруто се усмихна.А Сакура извади без проблем уръжието и накара раната да зарастне,а след минута,две саске се събуди.
-Какво се случи-попита Сакура преди Саске да се събуди.
-Аз го видях,но изглежда той не ме позна спомена,че съм бил някакъв си Журочо,и започна да мята шурикени по мен,в самоотбрана аз метнах този с приспивателното който го накара да заспи.
Сакура и Наруто бяха застанали до едно дърво и изчакваха Саске да се събуди,но унесани в приказки съвсем забравиха и двамата че трябва да го наглеждат.
-Журочо,коя е тази с теб,и защо ме спаси!-Саске вече се беше изправил на крака и говореше зад гърба на Сакура.
Сакура стана и го погледна право в бездънните му очи.Смарагдите които тя имаше на мястото на очи (е в преносен смисъл разбирасе) го накараха да се опомни и да я познае.Това беше трудно защото дрехите и не бяха обичайния клин и червената рокля,нее те бяха много по-бойни(:Д:Д),тя носеше къса светло кафява пола и червена блуза тип тиниска.Изглеждаше перфектно в тях.
-Сакура,та това ти ли си?-Саске се пулеше на среща и.
-Самата аз-тя се усмихна-а това не
е Жур,Жир...както му беше там името,не това е Наруто!
Наруто стана и се приближи до Сакура.
Едва сега Саске видя че наистина това е Наруто.
-ОМГ,идиот sorri не те познах,в тъмното не се вижда добре!-Саске си беше същия студенокръвник както и преди.
Наруто извърна очите си и не отговори защото Сакура го погледна.
-Както и да е,кой е този Жур... ,абе кой е!-Сакура направи последен опит да произнесе името му но неуспешно.
-Журочо?Той е смъртният ми враг.
-Не е ли брат ти смъртния ти враг?-попита Наруто.
-Идиот,аз обих Итачи преди 2 дена а сега преслидвам Журочо,той е помогнал на Итачи да убие робителите ми,и за това ще си отмастя!
Сакура го погледна,сви вежди и се обърна с гръб към него.
-Сигурно се чудиш защо се обърнах!-започна Сакура-Защото не искам да ти гледам отмастителната физиономия!Разбирах те че искаше да убиеш брат си но това вече е прекалено!-Сакура се обърна и се приближи така че лицата им бяха на сантиметър едно от друго-Това да преследваш и слугите на онази гад,вече е прекалено,дай сега да изтрепеме и всички които не са били там да спасят родителите ти!-близостта не я накара да спре-Сърцето и умати са обзети от мисълта за отмъщение,ти си свикнал с него,това е начин на живот за тебе, и сега когато си отмъсти търсиш друго нещо,друга жертва!
-Сакура,спри не си заслужава-Наруто направи опит да я спре но неуспешен.
-НЕ!-тя повиши тон-Мога да се закълна че твоите родители не са искали да живееш в отмъщението за тях,те са искали сина им да е щастлив и да може да се наслъждава на звездите като други хора,а не да се чуди как да си отмасти за нещо,някой,дали той е близак човек или е пакетче бонбони!Това си ти Учиха мислиш само за отмащение,и не можиш да оцениш приятелите си.Наруто мильон пъти е рискувал живота си да ти спаси задника а ти не се постара и едно благодаря да му кажеш.
-Сакура,стига моля те!-Наруто я прекъсна.
-НЕ,нека говори!-каза Саске.
-Ти имаше незаменими приятели които дори и сега биха умряли за теб а теб какво те интересува...?
Това е въпроса на който искам доста дълго да размишляваш а именно какво те интересува теб!?!
Наруто грабна ръката на Сакура и я поведе обратно по пътя-Хайде,късно е а ти трябва да спиш!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(пред дома на Сакура)
-Немога да повярвам че казах онези неща,а ако ми се разсърди,или не го видя повече,или...-Сакура се паникьоса но Наруто я успокои.
-Ти постъпи правилно,той е точно такъв какъвто го описа и сега може да е станал нещо по-добро следкато е говорил с тебе!
Сега трябва да тръгвам!
-До утре Наруто-каза Сакура и си влезе вътре.
"До утре" каза Наруто и си тръгна.

(още на поляната)
Саске седеше и се взираше в изгрева."Колко много се е променила Сакура,не знаех,че е лечителка,но това което ме тревожи е,че тя можеби е права...ами ако наистина живея само за да отмъстя за нещо,или за някой...,за едно нещо обаче е сас сигурност права,родителите ми не са искали да живея в отмъщението си...на колко въпроса трябва да си отговоря...колко въпроса има в главата ми..." мислеше си Саске.
-ОЩЕ УТРЕ ЩЕ ОТИДА В СЕЛОТО И ЩЕ ГОВОРЯ СЪС САКУРА И С НАРУТО-каза Саске ,пое си дълбоко въздух,изправи се и изчезна със скоростта на вятара.



[tova e moe fik4e,6te ima i o6te,dano vi e haresalo cool-ye ]


Последната промяна е направена от tedity_(h) на Сря Яну 07, 2009 4:55 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Съб Яну 03, 2009 7:33 pm
:!: глава 2 :!:

(същата нощ)

Сакура влезе в къщата си и тресна вратата след себе си.Пристъпи крачка на пред и се строполи на колене.После поогледа стаята и се исправи.
-Колко шантава може да бъде тази вечер?-запита се тя и се запъти към стаята си.
-Що за стая е това!!!трябва скоро да я пребоядиша!-стаята си беше перфектна за повечето нормални момичита на нейната възраст!А именно комп,мн плакати,малак телевизор,гардероб и бюро което никога не е подредено!Различното при нея обаче е че нейната стая беше боядисана в розово!(е кое тийн момиче има розова стая ?? :Д)
-Ммм да,черно повече ще и отива!Но кога,кога най сетне ще се стегна да я пребоядиша!?!-Сакура се просна на леглото си и на лицето и се озари усмивка-СЕГА!Няма да спя,то се е видяло,отдавна съм си купила боя,и е още 00:00ч...защо пък не до утре е съм готова!-Сакура отскочи и започна да мести мебелите от стаята след което взе боята и започна да боядисва.
А междувременно долу на вратата седеше Саске,той не се здържа да изчака утрото и реши да отиде на момента да говори с момичето което по-рано така го нагруби.
-Добре Саске,ти можеш сега ще звъннеш на вратата и ще се справиш-Саске се окуражаваше сам и ето че се усмели.
На вратата се позвъня а от вътре се чу шум като от падане и някой силно извика.
-ОООХ!-изглежда Сакура току що беше паднала от стълбата,тя седеше на земята и си разтриваше дупето.
-Кой ли е толкова късно!-тя се изправи и взе един шурикен за да се предпази ако е някой нападател.Тя отвори вратата и насочи шурикена към Саске.
-Уоохо,по полека моля те!-извика Саске и залегна а Сакура прибра шурикена си.
-Саске я погледна и си помисли че е много сладка така облечена,на лицето му веднага се появи усмивка.Тя беше облечена в бяля тениска и гащеризон а самата тя беше цялата оцапана в черна боя!
-Защо се усмихваш?-попита Сакура
-Какво правиш?И защо си цялата оцапана така?-Саске дори се засмя леко.
Момичето се погледна следкоето се усмихна едва едва и каза:Аз,такова,неможах да заспя и реших да си боядисам стаята,знам че е откачено но...
-В черно?-Саске я прекъсна.
-Ами да.Токущо започнах.Боже навън е студено,влез вътре!-Скура се усмихна и се помести зада направи място на Саске да влезе.
-Благодаря!Естествено ще отбесежа че къщата ти е впечетляващо подредена при положение че боядисваш!Точно в твой стил...или поне на старата Сакура която познавам.
-Не си мисли,че съм се променила,аз пак съм си аз...ноо малко по-грубичка!-Сакура се засмя.
-О,я стига та ти дори каза "грубичка",кой груб човек използва умалителното на груб?-Момчето се засмя но после стана маалко по-сериозен-Напълно те разбирам,понякога аз самия не мога да се понасям!
-Смятам че ако сега се пребереш вкъщи и ме оставиш сама нито ти нито аз ще можем да спим,но ако останеш да си говорин аз няма да имам къде да спя утре без стая!-Момчето я гледаше странно.-Искам да каже че,ако не ти се спи чак толкова и не те мързи може да ми помогнеш да боядиша стаята си и да си поговорим!-предложи Сакура.
-Защо не,но нямам дрехи...работни де,нямам работни дрехи!-Саске се позасмя леко.
А Сакура изчезна в една стая,а когато се върна носеше черни панталони и една бяла тениска доста поизносени.
-Заповядай-тя му подаде дрехите.
-Но те са мъжки!
-Оо,извинявай да ти донеса ли някоя рокля?-Сакура прихна в смях.
-Не,разбира се но откаде имаш такива дрехи?
-Повярвай кажа ли ти няма да ги сложиш никога!-каза Сакура и се усмихна.
-МОЛЯ,Я ПАК??-Момчето се опули на среща на Сакура.
-Просто ги облечи,имай ми малко доверие!
Саске отиде в другата стая за да се преоблече.


Последната промяна е направена от tedity_(h) на Пон Фев 16, 2009 9:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Нед Яну 04, 2009 2:31 pm
(продъллжение на 2 глава)

Саске излезе от стаята вече преоблечен в новите дрехи.Тогава той забеляза как Сакура вече беше започнала да боядисва.
-Защо не ме изчака!-Саске успя да стресне момичето.И Сакура залитна,именно секунда след това Саске се спусна да я хване.Но тя успя да запази равнонесие.
-Стресна ме!Хайде,в кофата е другото мече,ти ще боядисваш ето там-сакура се протегна за да покаще на Саске къде да боядисва.
След извесно време Сакура започна да говори-Та кой беше този Жур,Жир,Жар...е помогними де-Сакура отново не успя да произнесе името му.
-Журочо,той беше подчинен на така нареченият ми брат!Никои не го беше чувал но той беше и все още е важна част от пъзела-Саске реши да смени темата-такаа,та на кой са тези дрехи,не може да са на бащати защото са ми по мярка!
-Ще ти кажа но преди това ще те уверя че са пряни...ами аз не случайно станах толкова силна,Наруто има голяма заслуга за това,той идваше и заедно тренирахме до пулонощ дори и по-натам,е тъй като ставаше доста късно Наруто доста често оставаше тук да спи,и след месец два той си донесе и дрехи...
-Значи тези дрехи с което съм облечен сега са на НАРТО,НА ТОЗИ,НА ТОЗИ,НА ТАЗИ ОТРЕПКА...-Саске продълщаваше да вика докато не стигна до стаята където по-рано си беше оставил дрехите.
-Казах че са изпрани-Сакура се приближи и чу още една доза викове.-БИЛИ ИЗПРАНИ-Саске излезе от стаята-ТЕЗИ ДРЕХИ СА НА ТОЗИ ГЛУПАК,ТОВА НИЩОЖЕСТВО ГИ Е НОСИЛ...
-Хей,това "нищожество"е мой приятел а аз винаги защетавам приятелите си!-Сакура повиши съвсем слабо тона си.
-Ооо,извинявай не знаех че трябваше задължително да уважава приятели ти!-Сакура долови сърказъм в думите на Саске.
-ДА,в мое присъствие!Помниш ли когато веднъж едва не се одавих,а ти ненаправи нищо,трябваше Наруто да ме спасява-момичето успя да накара Саске да спре по пътя към вратата.-А сега ти беше готов да ме хванеш когато залитнах от стълбата.
Какво ти става,та ти съвсем ме обърка,незнам дали да вярвам че си се променил и че си нещо по-добро,или че си старият гадняр който обижда мен и маят приятел Наруто!
Саске не каза мищо а просто излезе през вратата.
-О боже,дано да съм права и да се е променил към по-добро!-въздъхна Сакура.
-Оплесках нещата още повече-помисли си Саске отдалечавайки се от дома на Сакура-следваща спирка домът но Наруто!
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Сря Яну 07, 2009 12:01 am
(пред вратата на Наруто)

-Такаа,дано при този въшкар да мине по-добре отколкото при Сакура!-надяваше се Саске застанал пред вратата.
(зъъъън)
От вътре се чу-Ооо да,да ей сега идвам Сакууу...Саске!!!-Наруто не очакваше Саске и то се подразбра под изражението му.
-Наруто трябва да говорим!Имаш ли време?
-Амии...-Наруто неуспя да довърши.
-Страхотно,става дума за Сакура и за нейните думи...-Саске също не довърши думите си.
-Ааам Саске мисля че мом...-поредния опит за прекъсване е провален от Саске.
-Слушай ме,аз преди малко говорих с нея и тя...
-ЯЯЯЯяяя чакай малко преди малко ли каза??
-Амии,то сега бях при нея в домът и...
-БИЛ СИ В ДОМЪТ НА САКУРА-ЧАН!!!-Наруто явно се постресна от тези факти.
-Ами да,аз просто не се здържах и отидох да го обсъдя с нея,но тя вече си боядисваше стаята...
-ТЯ КАКВООО?-Наруто определено откачи.
-Да,незнаех че е проблем!-Саске вече не разбираше но не му и пукаше.
-Тя сама ли е местила мебелите,на стълба качвала ли се е качвала,как изглеждаше когато я видя,та тя е луда да си боядисва стаята...-Наруто спря и погледна саске следкоето присви очите си-РАЗБИРАСЕ ЧЕ Е ПРОБЛЕМ ТА ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО СТАНА НА ПОСЛЕДНАТА МИСИЯ...-Наруто млъкна и после отпусна очете си-...............
-Ами ако неми кажеш аз няма как да знам!-на Саске вече му пукаше,доста се зайнтересова от изражението на Наруто и от бързината с която то посиняваше а после почервеняваше.
-Ааааз,такова,то ....(въздишка)-Наруто извърна главата си настрани-да кажем просто че на Сакура и се наложи да използва забранено джуцу за да помогне на Рок Лий...Тт-това едва не я довърши...-Наруто се обърна и погледна Саске право в бездънните му очи-Тя наистина е много силна!А ако небеше хокагето тя нямаше да е жива-очите на Саске се оголемиха-та тя сега се възстановява и следкато излекува моите и твоите рани тя ще има нужда от доста сън!А има и много голяма възможност да припадне,докато мести нещо,или,или дори е на стълбата ...проблем ще е дори и да е права!
-Аз,аз...та тя изглежда беше в перфектна форма иначе щях да забележа.
-Чакай,малко та ти си тук...-Наруто се опули.
-Ооо не може да бъде!Сам ли достигна до този извод?-Саске добави доста сърказам дори се усмихна.
-Не,глупако,защо не си при Сакура,само не ми казвай че нещо се е объркало...-Наруто го погледна с надежда.
-Амиии...
-КАКВООО,само това и липсваше сега направо е сасипана...отивам при нея!-Това беше реакцията на Наруто следкато туко що разбра цялата изтория включително и за дрехите на Наруто.
-Моля-Саске отстъпи крачка на зад.
-Идваш ли или сега ще седиш тук и ще ме обиждаш,повярвай...когато повдигнем духа на Сакура ще те съсипя!!ПОВЯРВАЙ!-Наруто се усмихна и изчезна през вратата.
-Туковиж Наруто се пребил някъде-Саске се засмя но не за дълго!Изражението му се промени-Но Наруто,той наистина го е грижа,както винаги...та този глупак нямаше да стигне до тук без своята загриженост дали се отнася до Сакура или до някой друг!
-Хей гадняр идваш ли-викна Наруто който туко що се беше върнал на вратата.
-Ъ?А да,хайде да вървим.
---------------------------------------------------------------------------------
-ИЯЯАААААА-Наруто влезе в къщата на Сакура буквално с вратата.
-Сакураа,къде си?-започна да вика той като обезумял.-ти в онези две стаи а аз в тези ясно!!-Наруто показа на саске две стаи а после изчезна в друга,трета стая.
-Олелемале...Какъв идиот!
-Хей,по леко с обидите!-Сакура както се очакваше излезе от стаята си,цялата оцапана в черна боя.-От писаците и виковете,и ако съдя по вратата значи Наруто е в тази Сатая-момичето показа правилната стая.
-Впечетляващо!
възкликна Саске,като заедно с това скръсти ръцете си.
-Греша ли?-Сакура се усмихна.
-Не,но как?-попита Саске
-Опит...-Каза Сакура,усмихна се а едновремено с това и каза-3,2,1...
От стаята излезе Наруто.-Сакураа та ти си добрее-той се метна на гърбъ и.
-НарутоооООО,Нарутоо врататаааа!-Сзвика Сакура и посочи вратата.
Момчето бавно слезе от гърбът на съотборничката си и се позасмя-Ахаха ааахаха...ха-той погледна към момичето-извинявай...отново!-Наруто се почеса зад врата.
-Нарутоо (въздишка) коя под ред е тази врата,Наруто?
-Ааако трябва да сме точнии 1,2,3,(врън-мрън)мммда точно 8-мата за два дена!
В мислите на Саске-"ама той май доста драматизира!"
-Това не е за похвала Нарутоо!-възкликна Сакура.
-Аз ще я платя!-извика Наруто.
-Както и останалите 7!-сърказъм на Сакура
Над главата на Наруто се появи един черен облак и заваля дъщ(като по аниметата :Д)
-Добре съмм,сега си върви Нарутоо!-Сакура го избута на вън със се облака над главата му.
-Ти също Учиха!-Сакура се приготви да избута и него на вън.
-НЕЕЕ,нее аз сам ще се избутам!-Саске мръдна на пред.
-Благодаря ви момчета но ще се справя сама!
После Сакура вдигна вратата и я постави на пантите и.А отвън Саске седеше с паднало чене пред силата на момичето.
-Явно доста боли когато те удря!-възкликна Саске.
-............Заслужава си!ПOВЯРВАЙ!-Каза Наруто.
В мислите на Саске-"ужасяващо си досаден Наруто...."повярвай" "
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Сря Яну 07, 2009 4:22 pm
:!: глава 3 :!:


Над селото скрито в листата се издигна прекрасно утро!
Сакура точно привършваше с стаята си и внасяше мебелите вътре когато на вратата се почука.
-Шизуне,здравей,какво правиш тук?-Сакура отвори вратата и видя разтревоженото лице на Шизуне.
-Ти не знаеш ли??Кажи ми Сакура от кога не си ходила в болницата при Рок Лий?Не,не ми отговаряй...изглежда е изчезнал тази нощ,моляте,Цунаде-сама иска да види теб и Наруто веднага!-Шизуне очакваше реакцията на Сакура.
Тя присви леко очите си ............-дай ми 5мин да се преоблека и отивам да викна Наруто!-Каза Сакура и се втурна вътре.
Какво ли са намислили сега тези,(ръмжене)направо...ако са направили нещо на Лий...-Сакура си мислеше това докато се преобличаше.После тя си спомни само няколко момента от миналата и мисия а именно как пребиват Лий до смърт и то без да използват никакво джуцу дали то да е тайджуцу,генджуцу,нинджуцо или друго...просто седяха и го ритаха до кръв и се наслаждаваха на глетката как горкия Лий се въргаля на земята.Но след като започнаха да използват и различно джуцо върху Сакура тя се принуди да използва тази забранена техника.-Забранената техника...ще се спавя,не е чак толкова трудно колкото говорят хората-каза Сакура и разтри мускола на лявата си ръка.
-------------------------------------------------------------------------------------------
-НАРУТООО ПРИ ЦЕНАДЕ ВЕДНАГААААААА-викаше Сакура под прозореца на приятеля си.
-Ама аз съм тук доло не е нужно да викаш Сакура-чан!-Наруто се почеса заб врата.
-Хайде идиот!Да вървим,нямаме време!
-Какво е станало??-гласът на Наруто прозвуча доста по гръмогласно но това беше защото Саске зададе същия въпрос заедно с него.
-Учиха...какво правиш тук?-Сакура погледна зад гърба на Наруто.
-Хей,хей по-спокойно...не ти дължа обяснение!-каза Саске и се опита да създаде плашещ вид но успя само да изненада Наруто.
-А й това Учиха...не е нужно да ми викаш така-Саске довърши мисълта си и зачака реакцията на момичето.
-..........................................................................................
Беше тишина,по едно време си чуха само стъпките на Сакура която се преближи до Саске а после пристъпи крачка встрани и продължи да върви,след точно 4 крачки тя се спря и каза-И аз не съм длъжна да ти отговарям Саске Учиха!Хайде Наруто ще ти обясня по пътя!
-Ама Сакура няма ли първо да похапнем,умирам от глад?!?
-Не!Казах ти спешно е!-Сакура тръгна но пак се спря и каза-Учиха може и ти да си полезен,убил си самия Итачи Учиха...едвали ще ти е трудно да се справиш с шайка побойници.Но ще се срещнем при хокагето...няма,забележи НЯМА да вървим заедно и освен това Цунаде ще ти каже подробностите за мисията!Дано да си там,и то не заради кой да е а заради самия Лий!!
Хайде Наруто,да не се бавим повече.
----------------------------------------------------------------------------------
-Лейди Цунаде,лейди Цунаде,Сакура и Наруто са тук.-викаше ентусиязирано Шизуне.
-Пусни ги да влязат,какво чакаш!-извика Цунаде.Вече в стаята седеше Саске.
(Наруто влиза и застава до Саске,а после влиза и Сакура и застава доНаруто)
-Ммтакаа,мисля че си сметнала за добре да поканиш стария си съотборник да ви помогне в мисията която ще ви възложа днес.Това е добре!-започна Цунаде обръщайки се към Сакура -Такаа,не знаем точно какво е станало,нито кога,знаем само че Рок Лий е изчезнал!Ибрах ваз защото има вероятност да е избягал,а той се зближи с вас най-много ,дори повече и отколкото със собствените си съотборници,така че в този вариант вие ще сте най-полезни!Сакура,чуй ме внимателно!-Саске извърна глава към нея за да види реакцията и-Трябва да ми кащеш ако се чувстваш слаба,това е мн важно,немога да си позволя да рискувам здравето и живота ти...-Саске гледаше как Скура пребледнява Със всяка изминала минута.-...Не се чувствай никак длъжна да отидеш,ти направи предостатъчно за него и съм сигурна че той го оценява!Е кажи ми как се чувстваш?
Сакура си спомни как на два,три пъти едва не припаднала докато си е боядисвала спалнята.Тя стисна ръцете си в юмруци и после каза-Нещо ми подсказва,че тези хора не търсят Лий да го пребият само за забъвление,те искат друго от него!-Саске внимателно следеше всяка една дума на момичето и наблюдаваше реакцията на Наруто.-Той не веднъж ме е спасявал от сигурна смърт,и аз съм му много благодарна...сега е мой ред,аз ще му докажа,а и не само на него но и на себе си че ще се справя,дори и сега да неуспеем да ги заловим...както казва скъп за мен човек "повярвай всичко ще е наред"...-Саске видя как по бузата на Сакура се търкулва една сълза а после забеляза и реакцията на Наруто,а тя беше:усмивка до уши последвана от качване на ръцете си зад връта и следната реплика "Тези думи са мои"-...та както казвах дори и да неуспеем сега да ги заловим...аз няма да се откажа...ТОВА е моята цел в живота а именно да защитавам своите ПРИЯТЕЛИ!Това ми дава повече сили от колкото би могло да ми даде времето за почивка! "ПОВЯРВАЙ"
-(Усмивка до уши)Тя пак използва моите думи!!!-Наруто се ухили.
-Оо моля тее,та това е само метафора!-Саске не се здържа но внезапно получи 3 омразни погледа-Ясно,ясно мълча сии!
-Значи няма какво повече да говорим,тръгвайте веднага!-Каза Цунаде и преди да пожелае успех на младежите тя остана сама в стаята.-Хаха,сигурна съм че ще се справят...и тримата,те отново ще са екип!-каза си Цунаде.
-уахахахааа(рев)Каква реч само(подсмърчане) и вашата и на това момиче Сакура Харуно!!!(подсмърчане)
-Шизунеее,ти друга работа нямаш ли си та ми досаждаааш!
-О,да извинете!-каза Шизуне и се изнесе на пръсти но все още подсмърчща.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Вто Яну 13, 2009 2:56 pm
:!: глава 4 :!:

//пред вратите на селото//
Сакура изглеждаше мн уморена и дори при първа възможност забавяше темпото за да се постарае да не припадне.Това не го беше забелязъл само Наруто който я зяпаше постоянно както обикновенно но и самият Саске извръщаше поглед за да се увери,че Сакура е след тях.
-Етони...сега ще намерим Лий и ще си преберем преди да се осетим-усмихна се Сакура.
-Възхищавам се на обтимизма ти Сакура но мн добре знаеш че няма да е лесно не знаем нищо за тези хора нито дори дали те са виновни!!-Саске повдигна едната си вежда,след което зачака реакцията на момичето.
-Оххоо,страшно грешиш Учиха...според тези факти ще трябва да ме слушате мн внимателно-Наруто и Саске я зяпнаха право в устата.-Знам че ще прозвочи мн странно но по време на битката едното момче,изглежда главатаря,споменаха че търсят момиче,с розова коса...от там тръгна и всичко останало...някаква легенда споменавала такова момиче което ще оцелее заедно с други 3 момчета в някакво море на вечноста...ще прозвочи смешнно но те вярват в това...нещо ми подсказва че те сами ще ни върнат Лий зада си докажат сами на себе си дали ние сме тези хора...а ако ние наистсна следваме легендата ще ни остават на мира и дори щели да ни дадът някакво ценно нещо...
-Ти да не си лудаАА??!?Как очакваш да следа някаква си легенда,аз имам мисия и тя е да намеря Рок Лий...и ТОВА СМЯТАМ ДА НАПРАВЯЯ!!-Наруто я прекъсна.
-МЛЪКНИ!Планът не е такъв!Веднага щом ги обедим че с Лий се оформя нашия отбор ние ще тръгнем към това море...аз съм го проучила много добре и знам всеки капан на майката природа в тази зона...не мисля че ще е толкова лесно защото съм сигурна че те ще ни преследват и ще следят всяко наше движение..но рано или късно сами ще попаднат в капаните...а ние ще сме се насладили на оригиналността!;D Не ме гледайте така аз съм сигурна че ще се справим!-успокои ги Сакура.
-Но няма ли да изгубим време??-Саске се претесни.
-Не чак толкова колкото изглежда а и ние ще сме отново отбор 7 и то за по-дълго време...Хайде какво ще кажете??
Наруто и Саске се погледаха а после се обърнаха към Сакура и я погледнаха.Тя беше по-бледа от всякога и явно много болна но не го показваше,тя бе запазила фълшивата си усмивка с надежда да не си личи много как всъщонст се чувства.
-Аз...,аз съм съгласенн...но при условие,че се уверя че си добре Сакура-чан!-Наруто мръдна крачка на зад-изкам Цунаде да те прегледа!
-Т-т-т-т-тИ ДА НЕ СИ ПОЛУУДДЯЯЯЯЯЯЯЯЛ!!!Та ние нямаме време да кихнам пък ще се връщаме,категорично не!-Извика Сакура и направи една крачка на зад следкоето залитна защото едва едва се държеше на краката си но запази равновесие и каза.
-Аз тръгвам сега...не мисля че тябва да съм сама!!-тя погледна жално Наруто.
-Аз идвам-Саске направи една крачка на пред.
Сакура погледна още по-мило приятеля си.
-Моооля ти сее!!-каза Сакура.
-Ооо не,не и кучешката муцунааа!!-измърмори Наруто и извъртя очите си в знак на съгласие.
-YESSS!!!-извика доволно момичето и се метна на връта на Наруто.
-Добрее да вървииим!!-извика Наруто и тръгна на пред.
-Какво има Саске??-попита Сакура която забеляза как момчето дори не помръдва.
-Все още не ми е ясно как ще ги открием??-Саске въздъхна.
Наруто вече беше тръгнал но когато чу въпроса на Саске самият той наведе главата си и спря.
-Може да прозвучи странно но ще използваме стария метод за издирване!-каза Сакура и се усмихна леко.
-Ъ??-Попита Наруто.
-Ще отидем до най-близкото село и ще търсим “бандата на пръстените”!
-Апффф уахахаххахххахахахаха...що за тъпо име...!-Наруто падна на земята и започна убезумяло да се смее.
-Се тая,хайде да вървим а в движение ще измислим по-добър план-Сакура помогна на Наруто да се изправи и те тръгнха.
-Спри!Каква банда,я,я,я пак моля-в пагледа на Саске се криеше ярост.
Сакура спря и се обърна-“бандата на пръстените”!Защо,чувал ли си за тях??-попита момичето.
-Дал,дали,дали съм чувал за тях??Този...(силна въздишка) Журочо основа на скоро тази банда!!-Измъмри той и както очакваше и Нарето,Саске сви ръцете си в юмруци.
-Жирачо??Жиру...Жар...-Сакура така и не успя да произнесе името на врага-Не,не,но ...сериозно ли??Се тая,който и да е,ще си плати за това което ми стори и на Рок Лий...Кълна се!!-каза тя и гордо тръгна на пред.
-САКУРА-извика Саске с което забави още малко тръгването-снощи,когато ми наговори тези неща аз ...аз се заклех да не преследвам Журочо докъто съм жив!Не,немога да наруша клетвата си,съжелявам!
-Искаш да кажеш че се отказваш??Че няма да дойдеш с мен и Наруто и няма да ни помогнеш??Учиха,нима отново ще зарежеш приятелите си...не,какви ги говора...знаеш ли,не те разбирам ,ти никога не си държал на думата си,сега твой приятел е в опасност а ти отново ще ни обърнеж гръб!!Забрави,хайде Наруто да тръгваме!-след тези думи Сакура се обърна и изчезна бързо.
Наруто погледна приятеля си и после каза-не е нужно да идваш заради Лий или дори заради Сакура,искам да дойдеш за да ти докажа че съм много по-силен от теб!Повярвай!-Каза момчето и последва приятелката си към гората.
________________________________________________________________________________
Сакураа чакай мее-Викаше Наруто тичайки след момичето-Хееееей моляте чаакааай!!
Сакурабеше разтроена и дори ронеше салза по сълза без да се усеща но бързината с която тя тичаше я караше да се поуспокои.
Тя тичаше вече от 30мин и чуваше крясъците на Наруто зад гърба си,но това не я спря,напротив тя тичаше още и още по силно докато не реши да се обърне и да даде знак на Наруто че го чува.В мига в който тя отдели погледа от патя си,тя стъпи на криво и със същата скорост с която тичаше до преди малко,Сакура започва да се търкала на земята продължадайки в права линия.Когато най сетне забави темпото тя бе спряна от някой.
-САКУРА.ЧАААААААААН-викаше Наруто който се спуснада види как е тя.
-Саске?!?-каза той следкато видя как Сакура е в краката на Саске.
-Ххеейй,можеше да я хванеш с ръце а не да я падпираш с крака!!-замрънка Наруто.
-Кретен,благодари се че изобщо я хванах!А ти къде беше защо тя падна??-извика Саске
-Препъна се защото тичаше ужасно бързо!-а ти какво правиш тук?-попита Наруто.
-Дойдох да видя как за пореден път се издъннваш на мисия!!-каза Саске и сви вежди.
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-Не искам да развалям безцинния момент но ...Болии!!-извика Сакура която се беше поизправила и оглеждаше раните си.
-Сакура-чан,добре ли си?-попита Наруто.
-Ти как мислиш??-извика Сакура с гняв.
Наруто я огледа от глава до пети.Косата и беше разрошена,дрехите и изпокъсани и цялата беше ожулена от гланва до пети,а очите и кърваво червени.
-Изглежда не!-изказа се Наруто.
-Трябва спешо да стигнем до първото село и да се купя дрехи и четка за коса!-възкликна Сакура.-Сетих се какво друго да зема ,ще си взема...врънмрън-гласът и е заглушен от разговора на момчетата.Те изчакаха да се поотдалечи леко и започнаха.
-Не моа да повярвам че след такова падане тя мисли за пазар!-намръщи се Наруто.
-Имаш мнооого да учиш за момичетата Нарутоо!-усмихна се Саске.
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДИОТ!
-КРЕТЕН!
-ИДВАТЕ ЛИИИ?-започна да вика Сакура.
-Да Сакуураа-извикаха двамата в един глас,спогледаха се и тръгнаха след момичето.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Сря Яну 14, 2009 5:48 pm
:!: 5 глава :!:

Наруто,Саске и Сакура вече бяха наближили най-близкото село.Когато влизаха Наруто зграбчи ръката на Сакура и я вкара в първия магазин за дрехи.
-Казах ти че няма просто така да се взема дрехи...трябва да са стилни и удобни...и..
-А аз ти казах че няма да обикаляме магазините цял ден..имаме много работа по издирването на Журочо!
-....Хм-Сакура се нацупи-Ъъъ къде е Саске??
-Саске,Саске..само за него ли мислиш??...Отиде да наеме стая,и каза че ще ни чака до 3часа пред портите на селото.
-АААА(пиштене)Нааарутооо виж,виж,виж каква сладка поличка..а тази блузка..оооо я,я,я,я виж пък този панталон-момичето се развилня из магазина.
-Сакурааа..трябват ти бойни дрехи,а не дънки и къси полички и дантелени блузки!!-извика Наруто.
-Бойните дрехи са насам-едно момиче,изглежда продавачката учтиво им посочи щанда за бойните дрехи.
Сакура се нацупи при вида на тъмно кафявите поли.-Нарутоо..когато мисията свърши ще дойдеш с мен до този магазин за да си купя тази преелест!!-дантелената блуза все още беше в ръцете на Сакура.
-Добрее,добрее обещавам!!-извика Наруто с отекчение.
-А,извинете че ви прекъсвам,но..мисия ли казахте??-претесни се продавачката.
-Спокойно,не сме дошли да нападаме вашето село а да купим на момичето дрехи!-възкликна Наруто!
-Аз,аз,аз..о боже извинете ме но трябва да съм много внимателна в такива моменти..разбирате ме нали??-претесни се момичето.
-Оо не разбирасе няма проб..-Сакура млъкна.
-Здравей Сиси(името на продавачката)..вече е мой ред,аз ще поема от тук!!-спомена едно момиче зад гърба на продавачката.
-Добър ден,с какво мога да ви помогна?-заговори момичето следкато колежката и напусна магазина.
Наруто седеше и зяпаше момичео без дори и да помръдне.
-Ние-та-та..таковаа,аъххъм ние още не сме изб..избрали-Сакура заекваше при всяка дума.
-Разбирасее,ако имате нужда от мен аз ще съм на касата.-момичето се усмихна и сви по някакъв коридор.
-Да,...да разбирасе-едва-едва промълви Наруто.
-Наруто видя ли я..-започна Сакура.
-Учите и..
-И косата..
-И гласа..
-Идрехите..
-И дори начина на походка...
-ТЯ Е СЪЩАТА КАТО ХИНАТА!!-двамата довършиха дружно изречението си.
Може би бе изминала една минута когато Сакура най сетне реши да помръдне.
-Аз,ще отида да пробвам тези дрехи-тя грабна първата къса пола и един потник и тихо и кродко стигна до пробните.
(след 5 мин)-Е какво ще кажеш?-Сакура беше застанала зад Наруто.
Той се обърна и възкликна-Да,на..наистина се страхотна Сакура-чан,хайде да ги вземем и да тръгваме..така ще имаме време и за ядене!
-Ооо не,Нарутоо аз няма да сложа новите си дрехи преди да съм се изкъпала..приличам на Ино!-възкликна леко погнусено момичето.
-На прасе?И питам..добре аз ще отида да ям а ти ще се прибереш да се изкъпеш..ще се срещнем пред портите на селото след един час!-Наруто веднага измисли планът.
-Не става нали незнам къди траа да отида!-възрази Сакура.
-Вярно!Но тогава какво ще правим??-запита се Наруто.
-Точно каквото каза..но аз ще се изкъпя на близкия водопад до селото..сещаш ли се там дето се пребих!!
-Не знаех че си го видяла по време на падането. -засмя се Наруто.
-Готова съм-разговорът се беше провел докато Сакура се преобличаше в пробната.(Нруто е бил одвън естествено :DD)
-Хайде!-Сакура и Наруто се отправиха към касата където видяха двойничката на Хината.
-Ще ги взема благодаря-Сакура най-учтиво плати и избута Наруто,който се беше вцепенил,навън.
-Какво ти е?Знам че мого си приличат,но ти как я гледаше,чак мене ме стресна.-каза момичето когато напуснаха магазина.
-Не,не.. външно наистина си приличаха но някъкси..държанието и е съвсем различно!-нацупи се Наруто.
-С мен се държеше точно както Хината..беше мила дружелюбна и много приятна!-Сакура поспори.
-Не,някакси не беше чак така срамежлива.Това което ме притеснява е че страшно много ми хареса това момиче!-възкликна Наруто.
-Не се и надявай Наруто, ние няма да се задържим тук повече от 3дни!-каза Сакура.
Наруто се намръщи-добре,хайде всеки по пътя си!!Аре бб и до после.
-Чао Наруто!!
____________________________________________________________________________
(при Сакура вече на водопада)
"Добре че не е много студено"-мислеше си Сакура вече сваляща и бельото си.
"ззз..не не е студено но водата си е много хладна"-Сакура се гмурна много на дълбоко след което изплува на повърхността
"ето не е чак толкова студено!!"
Докато Сакура си съпунисваше главата с шампоан който бе купила по път някой тайно я наблюдаваше.
Сакура чу някакъв шум който я стресна и тя мигновенно се гмурна ,когато изплува видя някой да бягя със всичка сила.Тя не успя да види точно кой е или дали изобщо е момче,знаеше само че много се притеснява.


___________________________________________________________________________
(при Наруто)
"трябва да я видя отново"-помисли си Наруто който вече беше тръгнал обратно към магазина.
Той влезна в магазина и погледна момичето право в очите-Добър ден отново!-поздрави той и и се усмихна.
-До-добър ден Нару...нар..ънена ли беше твоята приятелка или само така ми се стори-момичето започна да заеква и дори се изчерви.
Хъмм...знаеш ли-започна Наруто..- момичето което беше с мен забрави да се вземе и..и.. ъъ и една носна кърпичка.Прати ме аз да и я купя.-Наруто не се сети за нищо друго но и това го задоволяваше.
-хаха,носна кърпичка ли??-момичето се засмя след това веднага почервеня като домат.
-мхм-каза си Наруто-ии така де исках да и взема с любимия и цвят,синя!-Наруто зачака реакцията на продавачката.
-Аммм изкаж да кажеш розова!-каза момичето след това се усети но късно.
-Знаех си!Ти си Хината!Какво правиш в това забутано селце Хината?
-Ооо,не ,не,не то-това небиваше да става,аз амии ...(въздишка) някои друг път ще ти обясня Нруто!
-Но Хината...
Момичето наведе глава-ако ще взимаш нещо обърни се към Сиси!-след тези думи Хината избяга зад някаква врата на която пишеше "САМО ЗА СЛУЖИТЕЛИ".
Наруто изгледа странно следкоето напусна магазина.
_________________________________________________________________________________
(пред портите)
Саске вече стоеше отегчен и чакаше Сакура и Наруто да се появят.
"кога най сетне ще дойдат??"-мислеше си Саске.
-Саскее-извика Сакура зад гарбът му.
-Саскее-викаше и Наруто идвайки от селото.
-Къде бяхте чакам от цяла вечност!-намръщи се Саске.
-Ами аз...-Саске прекъсна Сакура.
-Идваш от водопада!Знам!
Сърцето на Сакура започна да бие лудо дали тоя беше шпионинът,той я беше видял чисто гола..!
-Косата ти е влажна,носиш нови дрехи и идваш от гората където има много вода..нали знаеш 2и2 праи 4!!-обясни Саске следкато забеляза как Сакура пребледня.
-" 2и2 праи 4" Добре де,хайде познай мойто 2и2!-Наруто се намръщи.
-Ял си досега в пекарната!
-Не..не е така!-излъга Наруто.
Сакура го погледна на криво.
-Добре де така е!!-момчето се намръщи още повече.
-Нарутоо,при теб 2и2 винаги праи 5!!Не е възможно да си имал свободно време и да не си отишъл да ядеш!-засмя се Саске.
-хихихи-закиска се и Сакура.
-“2и2 праи 5” марш мааа,на кой ше се дървиш маа”-помисли си Наруто.
-Дообре сега да ви покажа къде ще пренощувамее...-каза Саске и ги поведе навътре към селото.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Чет Яну 29, 2009 6:05 pm
:!: глава 6 :!:

Сакура скочи на едно водно легло-Това е направо страхотно..добре си се сетил Учиха,кога пак ще спя на такова легло??
-"Добре си се сетил Учиха"..да-да и аз щях да се сетя ако не бях при Хината.-измърмори си Наруто.
-Къде си бил?-попита Саске.
-При едно момиче в магазина където Сакура си купи дрехи,там продавачката много приличаше на Хината..смешно нали?-Наруто се засмя нервно и се почеса зад врата.
-Не мисля че е смешно Наруто,напротив доста е плашешто!-Сакура мърмореше докато Наруто търсеше друга стая.
-Ооо,да да много добре си сетил да вземеш едностаен апартамент Саске!-извика Наруто връщайки се от банята.
Саске го погледна и съвсем спокойно каза-Споко бе,нямаме чак толкова пари!
-ЕДНОСТАЕН АПАРТАМЕНТ!-започна да се претеснява Сакура-аааа момчета кой къде ще спии??
-Аз ще спя на земята-започна Саске-Наруто заедно с теб ще спи на креват-каза саске и зачака реакция.
- :cyclops: :cyclops: ТИ ДА НЕ СИ ОТКАЧИЛ-Сакура повиши тон.
-Не ми викай!Щом ще има лиготии вие сами се оправяйте!-извика Саске и излезе от стаята тряскайки вратата.
-Яаа го виж ти!Сега ще види той лиготии,Наруто аз ще спя на дивана!-възкликна Сакура.
-Аха...-момчето все още не можеше да се съвземе от старото предложение на Саске.
-Лиготии..я сега да го видя къде видя лиготии..ако той трябваше да спи на едно легло с Наруто и той щеше да реагира така!!Лиготии..да-да-мърмореше си Сакура докато слагаше чаршафи на дивана.
-Зощо реагира така?-попита Наруто който беше сиднал на стола до вратата където беше по-рано и Саске.
-Напъълно си прав Наруто..
-Не не говоря за него а за теб!Защо реагира така остро щом разбра че ще спим в едно легло?
-.....си-сигурно се шегуваш!-сакура се закеска нервно и седна на дивана.
-Не съвсем сериозно ти говоря!Толкова ли съм ужасен?-Наруто я погледна с надежда.
-Не,не си ужасен..но ти си ,ти си Наруто!Какво да ти кажа..Ей,ей къде тръгна-Сакура се изправи следкато видя че Наруто се изправи и завъртя към вратата.
-На вън да се поразходя!-въздъхна Наруто..а когато отвори вратата отвън гледката беше като след ужесточен бой!
-Ка..какво е стана..станало тук,та-та та ние не чухме нииищо.-Сакура затрепна съвсем леко и избута Наруто зада нине.-но тук няма и жива душа! -Какво според теб се е случило?
-Идея си нямам!Но май ще трябва да разберем-каза Наруто и тръгна да върви последнван от Сакура.
-Н-наруто,това вече е страшничко!-Сакура хвана ръката на Наруто в знак на уплах.
-Спокойно,трябва да намерим Саске.-успокой я Наруто.
-Когато той излезе не беше толкова зле,как е възможно сеедно тук е имало бетка дълга поне час!-Сакура въздъхна-Джутцу илюзия!-след тези думи всичко изчезна и селото си беше наред,но без да разберат Сакура и Наруто си бяха отдалечили много от апартамента,чак до портите.
-Права си,беше джуцу илюзия..но защо така лесно се измъкнахме?Едвали сме се измъкнали.
-Стига Наруто,приеми го този път аз се сетих преди теб!Хайде да се прибираме!-Каза Сакура и се засили към апартамента.
-И все още ми се струва много странно-каза Наруто когато стигнаха вратата на стаята.
-Няма нищо странно-Каза Сакура и отвори вратата но пред нея се откри една огромна пещера.
-Каза ли нещо??-попита Наруто и мина пред Сакура за всеки случей-Хайде да влезем,сигурно там се крие отговора на тази откачена случка.-Каза Наруто и тръгна на пред.
-Ууохоо,обзалагам се че от тук е излязло ехото-о-о-о-о-извика Сакура и чу гласа си.
Наруто се засмя
-Хей това там от другата страна Саске ли е-зарадва се Сакура.-Учих-х-а-а-а-а-Момичето се провикна и заподскача за да отвлече вниманието на Саске.
-О боже мой!-Саске повдигна съвсем леко ръката си зада докаже че ги е видял.
-Хайде да отидем до него-въздъхна Наруто.
-Какво Стана,как се узовахте вие тук?-попита Саске.
-А ти как се довлече тук?-попита Сакура с отекчение.
-Да съм се довляк...
-Здравейте!-Какаши сенсей прекъсна Саске.
-СЕНСЕЙ,КАКВО ПРАВИТЕ ТУК???-тримата приятели извикаха едновруменно.
-Веднага ще обясня!-каза Какаши и щракна с пръсти веднага след това всички се узоваха ва Коноха,в кабинета на хокагето.
- :cyclops:
- :cyclops:
- :cyclops:
-Хха,само да си видите израженията-закиска се сенсеят.
-Какво става тук?Защо сме в Коноха?И защо се хихикате сенсей?-Наруто пръв зададе въпросите си защото се пак той е най любопитният от тримата и заради своето любопитство пръв напусна шока.
-Хаха-ха,мисля че Саске може и сам да се сети нали така-Какаши го погледна с наслада.
-Ъ??Не-неразбирам!-Саске се опули на среща му.
-Саске..преди да ви испратя на тази мисия той помоли хокагето за прошка,за дето напусна нашето село,но хокагето му каза че...
-Че ще си помисли и ще реши дали заслущавам безнаказано да се върна в селото си!-довърши Саске.-Значи това е бил тест!
-Именно,селото в което бяхте не съществува,но кога то Сакура падна възникна проблем и за това си наложи да измислим онзи магазин и избрахме за продавачка Хината,нали така Наруто?
-Така...,тоест ..Ъ?-Наруто седна на дивана.
-Лейди Цунаде реши че ако вие отново работите в екип ще може да прецени дали да пусне Саске обратно,но вие през цялото време се карахте..такаа до един час тя ще дойде за да говори с Сакура и Наруто поотделно,вие ще решите дали искате отново да сти в един отбор с него или не.-Какаши погледна Сакура.
-Ами ако искаме той да се върне в селото но не и да е в един отбор с нас,тогава какво?-попита Сакура.
Саске я погледна с края на окото си,дори и да не го показваше той беше изненадан.
-Това ще прецени само хокагето.-каза какаши и се оттегли извън кабинета....
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Пон Фев 09, 2009 11:59 am
:!: глава 7 :!:

...-Ами ако искаме той да се върне в селото но не и да е в един отбор с нас,тогава какво?-попита Сакура.
Саске я погледна с края на окото си,дори и да не го показваше той беше изненадан.
-Това ще прецени само хокагето.-каза какаши и се оттегли извън кабинета....

След като в стаята останаха само тримцата..те замълчаха и зачакаха в кабинета да нахлуе Цунаде-сама.
-(покашляне)...е то,май ние не очаквахме точно този обрат на мисията..хаха...(покашляне)-заговори нервно Наруто.
-....
-....
-Такаа здравейте..-каза хокаге-сама влизайки най-сетне през вратата.
-АЗ ЩЕ СЪм първа..-засили се Сакура.
-Успокой се Сакура,оказа се че възникна един дреебничък проблем и не мога сега да ви отделя време!Ще трябва да се преберете и да си стоите по домовете..при първа възможност ще ви извикам зада вземете своето решение!-каза Цунаде и отвори вратата.
-Но...-Сакура се опита да поспори.
-Няма но,Сакура..а и така ще обмислиш много по-добре това което ще ми кажеш такаче..МАРШ ВКЪЩИ!!!-извика строго Цунаде а едиственото което беше останало от Сакура беше един косъм който се беше откъснал от бясната скорост на момичето.
-Така е по-добре!-измърмори си Цунаде.А Наруто и Саске се изнизаха тихомълком.
________________________________
(в дома на Сакура)

"е добре само това ми липсваше..а как исках по-бързо да свърша с тази история(въздишка)! сега ще ида да видя дали стаята ми изглежда добре"-помисли си Сакура и се запъти към вратата.
-УАААААА НАРУТОО КАК СИ ВЛЯЗАЛ ТУК?!??НЕ,ЗАБРАВИ...ЗАЩО СИ В СТАЯТА МИ???-изпищя момичето виждайки мързеливият си приятел изпънат на леглото и.
-Ааа не Сакура-чан успокой се моляте!
-КАК ДА СЕ УСПОКОЯ???....ФРАС
-Ооох,не не..успокой се по-спокойно не ме удряй!!
Сакура се беше качила върху Наруто и му налагаше цяла шепа бой.
-"ФРАС(2)"ХЕЙ ТОВА ВЕЧЕ БОЛИ СТИГАААААА.. СТОП!!!!-Наруто извика и момичето спря да го удря.
-....?!?
-Дойдох да поговорим за Саске,и,аз нямам нищо против но мисля,че ще искаш да слезеш от мен,прав ли съм??-каза момчето с лека усмивка на лицето си.
-Извинявай Наруто,но не се здържах,но как подяволите успя да влезеш тук?-зачуди се Сакура.
-Охоо,това е лесно,още предш месец извадих свой ключ!-засмя се Наруто.
-К-ключ?!?....Искаш да ми кажеш че си имал ключ и онзи ден когато ми разби вратата,няколко пъти??-( :cyclops: )това е изражението на момчето след думите на приятелката му.
-ААми,аз,такова,хаха много смешно се получи,нали?..?Нали?-Наруто нервно се почеса зад главата.
-Н-НАРУТООО...
-Хей,хеей спомни си Саскее,дойдох да говорим за негоо!-Сакура точно се беше засилила да шамароса за пореден пат приятеля си когато се спря.
-Прав си,всъщност няма за какво да говорим,естествено че ще направим всичко възможно да върнем Учиха в селото ни!-каза Сакура и се усмихна.
-А,нашият отбор..би ли направила всичко за да го върнеш в отбора ни?-попита Наруто.
-Амии,ако това е единствения изход,имам предвит,ако ще върнат Учиха в селото само ако е в нашия отбор...да ще се жертвам,но Наруто,няма да е същото повярвай ми!-каза Сакура и наведе главата си.
-Но,колкото и да мразя онзи надут пуяк,аз искам той да се върне в отбора ни,и се надявам че и ти ще размислиш и ще кажеш това на Цунаде-сама.-въздъхна Наруто.
-....В-виш колко е часа,аз,аз трябва да си оправям къщата и после ,и после ще правя...ще отида до музея наа,на старите неща-позаекна Сакура,изправи се и избута Наруто извън стаята си чаак до външната врата.
-Мозеят но какво??-Попита Наруто.
-Н-няма значение,няма да ти е интересно х-хайде чао Наруто-задъха момичето и тресна вратата.
"О,БОЖЕ,МОЙ"-помисли си розовокосата и се върна в стаята си.
_________________________________
(в кабинета на Цунаде)

Хокагето стоеше и подреждаше някакви листа докато в кабинета и не нахлу едно досадно момиче.
-Цунаде-сама,Цунаде-сама,вярно ли е че Саске Учиха се е върнал в селот ни...ах как искам да го видя,сигурно и пораснал..-замечта се момичето.
-ИНООО,кой ти позволи да ме претесняваш?Къде е Шизуне?-развика се Цунаде.
-А-ааз не,неможах да я спра лейди Цунаде,м-моля ви..-Шизуне се показа зад гърба на развълнуваната Ино.
-Шизуне,напусни!-заповяда Цунаде.
-ДА!- каза Шизуне и излезе.
-Такаа,да вярно е,Саске Учиха се е върнал!-каза Цунаде и в този момен влезе той.
-АААААААААААА..Саскееее това си тииииии-записка тя и се метна на гърбът му.
-О боже,слез-извика Саске а в този момент си появи и Сакура.
-Сакура-чаан,виж,виж,виж т-това е Саскее-Ино скочи и хвана ръцете на Сакура а едновременно с това и подскачаше,за разлика от приятелката си която я гледаше тъпу и не помръдваше от пода.
-ААААААА аааа ааа ееее...защо не се радваш??-Ино подскочи още два пъти и погледна приятелката си.
-Да,да радвам се,но сега дойдох да говора с Цунаде-сама.-каза Сакура и се помръдна крачка в страни и погледна към бюрото.
-Вижте,казах,че имам работа моля напуснете кабинета веднагааа!-извика разгневено хокагето.
-Но...
-СакурааАА..!
-Да,да прииятен деен-каза момичето и изхвърча като тапа от стаята последвана от Ино и Саске.
Сакура се запъти колкото се може по-бързо към изхода.
-Хей,високо чело,щом Саске се върна значи отново сме врагове нали така?-извика Ино зад гърба на Сакура.
-Не,задръш си го,скоро и ти ще се откащеш-извика Сакура и излезе от сградата.
-.... :cyclops: ..Ъ?-Ино се обърна към Саске.
-Не-не и обръщай внимание можеби не е в настроение...-Саске се ухили нервно-...BAY!-каза момчето и изчезна.
-.... :cyclops: ...всички се държът много странно!Хм!
______________________________________
(от вън)

-Хей,Сакура-чан почакай малко...-Саске извика зад гърба и.
-Чан?-Сакура се извърна.
-Ъ?Аам да..
-Яаа го виж ти сега ли реши да ме уважаваш или просто се базикаш с мен?-попита Сакура,присви очи,обърна се и си продължи по пътя.
-"(въздишка)Ако някай ми беше казал преди 2 години че тя ще ми говори така,щях да му се исмея в лицето."
_________________________________________
(отново в дома на Сакура)

Момичето точно влезе и седна на стола в кухнята когато на вратата се почука.
"не,няма да отворя който и да е ще си отиде"помисли си момичето.
На вратата се почука още два пъти и настъпи тишина.
Сакура се исправи и отиде да се сипе вода когато вратата се срути а отвън стоеше ухилен до уши Наруто.
-НАРУТОО АМИ КЛЮЧААА???-извика Сакура и погледна към падналата врата.
-Ахха,да вярно,ключа,съвсем го забравих.Но ти какво правиш тук?
-Аз живея тук тъпако!-Сакура му се узъби.
-Да знам че живееш тук,но защо не отвори?-попита Наруто.
-Не съм ли в правото си да решавам какво да правя в къщата си?-попита гневно момичето.
-Е да,в правото си си,но виж какво стана!-Наруто се засмя.
-ЙААА-сакура метна чашата по Наруто,той залегна и тя се одари в туко-що пристигналият им приятел Саске.
-О боже мой,о боже мой,мътъв ли е ..Саскеее-Сакура затрепна и изтича да види пострадалият си приятел.
-Добре съм,спокойно-каза Саске изправяйки се.
-Оф,слва богу-въздъхна момичето и седна на земята до Наруто.
-Но,кой съм?-попита Саске.
-КАКВО?-на Сакура и се зави свят.
-Шегичка!-засмя се Саске.
-Гадняр-каза Сакура,изправи се и заповяда-отивам на пазар кагато се върна да виняма,и двамата.
-Още сега-ухили се Наруто и се засили към вратата.
-Но...Наруто искам този път ти да ми оправиш вратата!
-Почти се оттървах-каза Наруто на приятеля си след като Сакура се отдалечи.
-Аз ще я оправя ако искаш!-Саске се усмихна.
-Оне,ти се усмихваш очтиво,никога не го правиш,това не е на добре!-каза Наруто и се намръщи-Я да се махаш,аз мога и сам да се оправя с врятята!
-Добре-каза Саске и остави приятеля си сам да се справя с счупената врата.


Последната промяна е направена от tedity_(h) на Съб Фев 28, 2009 10:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Съб Фев 14, 2009 11:57 pm
:!: глава 8 :!:


Слънцето се показваше от прозореца на апартамента на Сакура.
"хъх къкъв ден ме чака само,имама много задачи"-помисли си момичето опъвъйки се в кревата си.Тя се изправи,дръпна завесата,изпъна се и се заглида в един минаващ сладур." :lol!: (:DDD)".
След минута пристъпи към леглото си и си легна отново за да направи плана си за деня,изпъвъики се.
"Такаа..днес първо ще отида до магазин "Яманака" да взема цвитя и да отида да посетя Лий в болницата.После ще ида при Наруто и заедно ще отидем до магазина за да си земе нов гърдероб,после ще го занесем у тях и ще отидем при Учиха.После ще ми остане само да измия чиниите като се върна."
Сакура въздъхна и се изправи.
-Но преди това ще се изкъпя.-каза си тя и влезе в банята.
След около 5 минути на вратата се позвъня,Сакура излезе от банята и с една обикновенна кърпа покри тялото си.На вратата се позвъня още два пъти.
-Идвам,бе идваам.-Тя отвори вратата а насреща и се изпречи Наруто.
-Хеей Сакура-чан изглеждаш чудесно!-ухили се момчето.
-ФРАСС-Сакура го цапърдоса и затвори вратата за да се облече.
"човек вече и комплимент не може да и направи"-помисли си Наруто проснат на земята.
След още пет минути вратата се отвори.
-Нали се разбрахме,че ще се видим чак следобед?-попита момичето.
-Е да ама Какаши-сенсей искал да ни запознае с някакъв хлапак.-оправда се Наруто
-Хлапак?Но защо Какаши-сенсей ще ни запознава с хлапак?-зачуди се Сакура,вървейки с приятеля си.
-Не знам,каза да се срещнем в "Ичираку Рамен"!-каза момчето и на лицето му се изписа една огромна усмивка.
-Наруто!-засмя се Сакура.
-Хей ето го и Какаши-сенсей,тои не е закъснял,това е тревожно,и то много!-предположи Сакура която забеляза очителя си отдалече.
-Даа,можеби няма търпение да ме почерпи рамен.-ухили се Наруто.
-НАААаааааздръвеите Какаши-сенсей,как сте?-усмихна се момичето и помаха на Какаши.
-Здравей Сакура,Наруто.Хайде да влизаме и да ви запозная с Сай.
Когато тримата влязоха вътре Сакура се ухили и веднага грабна под ръка Наруто.
-Наруто,виждаш ли го онзи сладур там,сутринта го видях,мноого е сладък нали.
-Да бе да какво му хареса пък ти са?-нацупи се Наруто.
-Ино е по-забавна при обсъждане на такива сладури!-възкликна момичето.
-Стига сте си приказвали,не е очтиво да шушукате така-скара им се учителят който беше застанал до сладура който си беше харесала Сакура.
-Сакура,Наруто представям ви моят племенник Сай.
-ПЛЕМЕННИК?!?-извикаха и двамата в един глас.
-Да,толкова ли е странно,и аз си имам семейство?-засмя се сенсеят.
-Извинете ме Какаши-сансей,но мислех че сте се пръкнал от някое изврътено тролско семейство!
Какаши се засмя но не и племенника му.
-Хей задник,не говори така на чичо Какаши.-узъби му се Сай,но нъпълно спокоен,той си седеше и ядеше и сякаш не беше казал нишичко той отпи от минералната си вода.
-Задник ли ме нарече??-Наруто веднага налетя на бой а Какаши го спираше усърдно.
-Здравей аз съм Сакура Харуно,приятно ми е!-Сакура се беше настанила до него и му се представи.
-Името ми е Сай,и не ми е приятно.
-Хей я не и говори така нещастник такъв!-викаше Наруто зад Какаши-сенсей.
-С-спокойно Наруто той си е такъв!-успокои го сенсеят.
-Това не му дава право да я обижда,той,той е пълен загу...-развика се Наруто.
-Нарутоо,ако убидиш този красавец Наруто,ще те обияяяяЯ!-извика Сакура гледайки влюбено Сай.
-Ама ти сериозно ли??-упули се Наруто.
-ДА,внимавай какво говорииш!Знаеш ли Сакура вече ми е приятно!-каза Сай присвивайки очи на Наруто дори без да поглежда момичето до него.
-"Той каза че му е прииятноо,YEЕЕЕS,браво Сакура,браво!"
-Я не се зъби пуяк такъв!-издразни се Наруто.
-ФРАСС,казах ти да не го обиждаш повече!-момичето цапърдоса приятеляси отново.
-Ставаш все по-приятна Сакура!-каза Сай,изправи се и мина покрай нея стискайки я за дупето.-Дано се видим по-късно сладурано!-каза той и се усмихна.
Това придизвика Сакура,тя се извърна и така го фрасна че чак му потече кръв от устата.
-Хей,имаш добър замах,това ми харесва!-каза Сай,избърса си кръвта и се оттегли.
-Аз,аз ще ида да му се скарам!-каза сенсеят и го последва.
-Ей,Какаши сенсей ами безплатният Рамен,върнете сеее-прирева Наруто.
-Спокойно Наруто,не ми се прибира,аз ще те черпя!-каза момичето.
-Ааа не,не стаа момиче да черпи момче!-нацупи се Наруто.
-Спокойно Наруто,аз ще черпя и теб и приятелката ти!-усмихна се готвачът.
-Защо според теб Какаши-сенсей не покани и с нас Учиха?-попита Сакура докато си хапваше рамена.
-ММнезнаммм (преглъд) сигурно защото още не е част от отбора ни.-предположи Наруто.
-Това какво общо има?-попита момичето.
-мнямнямня..(преглъд)От къде да знам.Ще си ядеш ли останалото?-попита нахално момчето.
-Не Наруто,изяж го!-тя му подаде купата с рамен и каза:аз ще си вървя.
-Но какво стана с гардероба и всичко останало?-попита Наруто.
-Можеби утре Наруто,чао.
-Чао!
__________________________________________________
(в болницата при Лий)

-Здравей Рок Лий,дойдох за малко,че имам работа,извинявай,дори и цветя не ти донесох!-каза очтиво Сакура влизайки в стаята.
-Спокойно Сакура-чан,аз съм много по-добре,не беше нужно да идваш!-каза момчето.
-Днес Какаши-сенсей ни запозна с племенника си,знаеше ли че има такъв?-попита Сакура.
-Какаши и роднина....ПХАХАХАХАХАХА.-така реагира Рок Лий.
-Е да,ама е и сладък,но много,много,много невъзпитан!Името му е Сай.
-И защо Какаши ви е запознал с него?-попита Лий.
-И ние с Наруто се чудехме точно това.Виж Лий малко ми е неодобно но аз ще трябва да си вървя,обещавам че ще дойда утре!-заизвинява се Сакура.
-Не се тревожи Сакура-чан,това не е проблем,аз се пооправям вече!-момчето се усмихна.
-Чао Лий!
-Чао Сакура-чан!
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Вто Фев 17, 2009 8:44 pm
:!: глава 9 :!:


Да не искаш да те намразят от първия ден?!?-Какаши четеше конско на Сай.
-И какво кату,няма да загубя толкоз ценни приятели!-заяви отекчено племенника на какаши.
-О моляте,ще е цяло чудо да имаш такива!-извика какши-сенсей.
-Чичо Какашии оставиме да правя каквото си искам!-каза момчето и си тръгна.
"какъв му е провлема на чичо Какаши,ами този Наруто..."-мислеше си Сай докато вървеше по улицата.
-Ох-извика тои веднага щом се блъсна в някой.
-Ооо Сакураа,как си сладурано?-Сай се изправи и подаде ръка на момичето което все още беше на земята.
-Ако не искаш този път да загубиш съзнание не ме наричай сладурано!-каза момичето и се изправи без помоща на Сай.
-Добре,добре извинявай ще ми простиш ли?-иронично попита Сай.
-О не!!Учиха,Сай бързо,моля те направи се че ме мразишрили..,не каквото
и да права бъди отекчен!-каза момичето щом забеляза Саске да се задава
от края на пътя.
-Какво?
-Просто го направи!И ще съм ти задължена!Мооля тее!!-замоли се Сакура.
-Добре,добре!-съгласи се той.
-Здравей Сакура!-поздрави Саске веднага щом я видя.
-Здрасти Учиха!Хеей Сай как си днес,добре ли си?-Сакура веднага започна да се омилква на Сай.
-Хеей Саске здрасти.-провикна се Наруто.
-И Сакура-чан...Саай изруд такъв какво правиш тук при Сакура-чан.-стресна се Наруто.
-Стига Наруто,идиот такъв,първо трябваше да поздравиш!Не му се сърди Саай!-скара му се момичето.
-О я се разкарай!-каза Сай в ролята си.
-Я не и говори така плужек такъв!-развика се нищо неподозиращият Наруто.
-Плужек си ти,
не го обиждай Наруто!-развика се Сакура.
-Толкова съм отекчен!-възкликна от своя страна Сай.
Саске стоеше в страни и наблюдаваши сцената намръщил се.
-Аз се махам!!!-извика той и забърза крачката за да си тръгне.
-...Пхахахаха,мерси Сай цял живот ще помня изражението му,пхахахаха.-засмя се Сакура.
-Ъ??-попита Наруто.
-Наруто това беше сценара за пред Учиха,добрече дойде и ти,стана по-якко.Пхахаха.-убясни момичето.
-Сцена??
-Да,не забеляза ли,ние пресъздадохме един миг от живота ни с Учиха!Как
ти го обиждаш,аз му се мазня а той е утекчен до смърт!Пхахаха много сме
добри.-обясни отново Сакура.
-Ама аз не съм го обиждал!-Наруто все още не разбираше какво става.
-Не него бе тапак,аз бях Саске в сцената.-изказа се Сай.
-Ааааа,и ей не съм тапак,просто не мога да си те представя като най-готиното момче в града.-засмя се Наруто.
-Ехееее дабеда най-готиното,апф,ти ме уби,та аз съм по-готин!-изсмя се Сай.
-Дабеда объркал си времето и човека с който трябва да се сравняваш!-каза Наруто.
-Стига!Сега аз съм отекчена!-възкликна Сакура.
-(гърр)ОНЕЕ това беше коремът ми отивах да ям рамеен,чаооо!-извика Наруто и изчезна страшно бързо.
-(въздишка)Чао,Наруто,е и аз ще тръгвам!-Сакура тръгна но Сай я хвана
за ръката.-Ееей,ами нали щеше да си ми задължина!Сега искам целувка.
-Какво??!?-Сакура се отскубна.
-Нее,не такавара а за пред бифшото ми гаджертя вече си има приател а аз
трябва да се изфукам с някой такачее..искаш ли?Само една лекинка,по
устата,МООЛЯ ТЕ!-Сай я погледна жално.
-Обоже,о боже,о боже,(въздишка)добре,но трябва да се погрижиш да не ме види никой който познавам.-съгласи се тя.
-Ехее това е лесно.Ммтака да видим,наляво,надясно,напред,нагоре,,ммне
няма никой!Но ето я и нея!-каза Сай,грабна Сакура и я целуна,но не и
така както той обеща,беше продължително и когато той започна да и пуска
език тя се отдръпна.
-Миличък,Сааай ела тук за малко!-каза тя с усмивка за да заблуди бифшата,и когато те се скриха в уличката..
-ФРАСС,КАКВО ТИ СТАВА БЕ КРЕТЕН!ФРАСС,НА ТОВА ЛИ МУ КАЗВАШ ЛЕКИНКА
ЦЕЛУВКА,АЗ ДА НЕ СЪМ НЯКОЯ ПАЧАВРА???ФРАСС!!!-Сакура беше бясна а Сай
постоянно повтаряше"успокой се Сакура-чан,много те моля успокой се".
Кагато Сакура свърши с викането и удрянетортя оправи косата си и се обърнарна,там стоеше Саске.
-Учиха?От колко време стоиш там?-попита момичето.
-Достатъчно дълго за да знам защо го налагаше така.-отговори Саске.
-Да не си посмял д кажеш на някого!За целувката,ясно?-каза Сакура,Саске кимна и тя остави двамата насаме.
-Хеей,знаеш ли че аз съм единственият който не е опитвал от юмрука и?-каза Саске помагайки на Сай да се изправи.
-Доста згафи а,тя не проштава тукотака!-предупреди го той.
-Ще и мине!-успокои се Сай.
-В такива моменти е хубаво да бъдеш оптимист!Я стигаа познавам я
добре,когато се сърди за нещо тя се съърди дооста дълго време!Знам от
личен опит.-каза Саске.
-Нали каза че не те е била?-зачуди се Сай.
-Не е,но пък аз згафих и нараних чувствата и и тези на най-добрия и приятел,а това не се прощава лесно!-нацупи се Саске.
-Тя не изглежда да ти е сърдита.-защити я Сай.
-С изключене на това че ми казва Учиха,и че ме гледа
пренебрежително,нее тя не ме мрази,просто е сърдита,но дано да и мине
по-скоро,сега аз завися от нея.-въздъхна Саске и си тръгна.
-Ето на това му викам аз МОМИЧЕ!-каза Сай разтривайки натъртеното.
_________________________________________________
(в кабинета при хокаге-сама)

Шизунее,мтака аз свърших и мисля че е време да извикаме Наруто и
Сакура,за да решат какво ще правим със Саске!-заповяда хокаге-сама.
-Разбрано!-каза Шизуне и веднага напусна стаята за да може лично да повика приателите.
_________________________________________________
(пред апартамента на Сакура)
-зънзъъън-на вратата се позвъня.
-Идвааам.-Сакура извика от вътре.-Какво има Шизуне?
-Хаайдеее,Цунаде-сама ви вика,иска да говори с теб и Наруто...оу и
приеми съвет от мен,викни и Саске с вас!-съобщи развълнувана Шизуне.
-Д,добре,аз,аз ще отида да викна Наруто.-каза Сакура,излезе и тръшна вратата след себе си.
_________________________________________________
(пред апартамента на Наруто)
-НАРУТООО,НААРУТООО,ИЗЛЕЗ НА ПРОЗОРЕЦА НАРУТООО!!
-Какво,каквооо??-Наруто излезе направо на вратата изклйчително стреснат.
-Хокаге-сама ни вика,да,да,отидем,да отидем там,да говорим за това,за унова,абе вика ни да говорим за Учиха!-записка Сакура.
-Знаачи е време.Добре идвам.-Каза Наруто и затвори вратата.
-Н-Наруто мислиш ли че трябва да повикаме Учиха.-каза Сакура вървеейки до Наруто.
-Не,той само ще ни влиае зле.-поспори Наруто.
-Кой ще ви влиае зле?-попита Сай туко-що пристигнал зад приятелите.
-Ти!Хайде Наруто да побързаме.-Сакура се узъби на Сай и забърза крачката си.
-Какво си направил?-попита отекчено Наруто.
-Не питай!-въздъхна Сай.
-Значи казваш че ще ни пречи?-въздъхна Сакура веднага щом Наруто я настигна.
-Кой ще ви пречи?
-Амии Учиха,на решенн...-Сакура се обърна и видя че Саске я гледа с интерес.
-Н-няма значение.-поправи се момичето.
-Не,кажи,на какво ще преча?-полюбопитства Саске.
-(въздишка)Добре,ние с,ние с Наруто ще,амии...-Сакура спря да върви.
-Хокаге-сама ни вика да говорим за теб-каза набързо Наруто.
-Ааа,в-вижте аз искам да дойда!-каза Саске.
-А аа не няма начин!-отказа Сакура.
-Добре!-съгласи се Наруто.
-К-какво??-попита Сакура.-Но нали ти каза,че той щял...-Сакура започна
да си говори сама защото Саске и Наруто тръгнаха напред.-...щял да ни
пречии!
________________________________________________
(в кабинета при Хокаге-сама)

-Лейди Цунадее,Сакура и Наруто са тук.-съобщи Шизуне.
-Да влизат,и да приключваме!-въздъхна хокагето.
Сакура влезе първа,последва я Наруто и накрая се истипоса Саске.
-Саске Учиха,ти какво правиш тук?Не съм те викалАААА,ВЪН-Цунаде веднага кресна и изкара Саске отвън в чакалнята.
-Слушам ви!-започна тя.
-Но,Какаши-сенсей каза че ще говорим поотделно!-заспори Сакура.
-Сакура,Аз Отделих от своето време за да не те притеснявам ПОВЕЧЕ И
СЕГА ЩЕ ГОВОРИШ ПРЕД НАРУТО ИЛИ ЩЕ СИ ВЪРВИШ!?!-вбеси се Цунаде.
-Ахаа не ааз оставам!-засмя се Сакура.
-Аз съм пръв,напълно съм съгласен Саске да се върне в Селото!-заяви Наруто.
-А аз сащо съм съгласна за селото,е и бих приела,не ще съм доволна Саске да се върне в отбора ни!-въздъхна момичето.
-Ноо,не и аз,предпочитам Сай,племенника на Какаши-сенсей за свой съотборник.
-КАКВОО???-извика Сакура.-Ааам,трябва да го обсъдим за момент,мооже ли лейди Цунаде?-Сакура погледна жално.
-3 мин,не повее-заповяда Цунаде.
-Наруто,вярвай ми,ако не искаш Саске в отбора добре,но мооля те не намесвай Сай!-започна Сакура.
-Ще се отметна от думите си ако ми кажеш защо си бясна на Сай!-намръщи се Наруто.
-Добре,но не тук,кълна се че ще ти разкажа!-каза момичето.
-Бабо Цунаде,смятам,че ще ми е по-приятно със старият си съотборник,не със старият си брат Саске Учиха!-извика Наруто.
-"готов си на всичко за да знаеш и най-дребната клюка Нарутоо"-помисли си Сакура докато чуваше присъдата на Хокагето.
-Добрее значи е решено!Саске Учиха е част от отбор наречен от днес "отбор Какаши"!-заяви хокагето и изгони двамата младежи.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Нед Фев 22, 2009 4:40 pm
:!: глава 10 :!:
-Добрее значи е решено!Саске Учиха е част от отбор наречен от днес "отбор Какаши"!-заяви хокагето и изгони двамата младежи.
_________________________________________________
(пред кабинета)

Сакура и Наруто излязоха от кабинета и погледнаха безразличният си стар а вече и нов съотборник.
-Е?-попита Саске,очаквайки нетърпеливо,но естествено както в негов стил не го показваше.
-Пфу,добре де добре,хокаге-сама те прие в нашият отбор!-въздъхна Сакура.
-Но вие казахте ли и нещо,че да реши така,илии просто така стана,н-не че ми пука..!-попита Саске?
-Ние я навихме,по-точно аз се позамислих,но Сакура успя да изтъкне аргоментите си нали така Сакура-чан?-ухили се Наруто.
-Наруто,мълчи!Ще ти разкажа на саме!-узъби се Сакура.
-За какво?-полюбопитства Саске.
-За нищоо..!-засмя се момичето.
-За някаква изтория със Сай!-изтърси набързо Наруто.
-О боже,не мога да повярвам,че знам нещо което Наруто не знаеее!-усмихна се неговят съотборник.
-.............. :8|: .....,С-та,такова-Саске знае преди мен?!?-Наруто гледаше отчаяно.
-Наруто,но нали ти казах че после ще ти разкажа,и и но той
присъстваше,БЕЗ аз да знам,и това стана случайно,и мооляте
Нарутоо!-изясни момичето.
- ffiikk44ee 4485 ffiikk44ee 4485 ffiikk44ee 4485 -Наруто се фръцна и излезе от зградата.
-...................
-...................Видя ли какво направи!-закряска Сакура и излезе след приятеля си отблъскайки на вратата Какаши-сенсей.
-Какво се е случило?Срещнах Наруто отвън и предложих да го черпя рамен
а той отказа,имаш ли идея какво значи това,Наруто Узомаки отказа
храна!-зачуди се учителят им.
-Аам,оказа се че аз знам какво се е случило между този Сай и Сакура,преди Наруто,и той побесня.-обясни Саске.
-Какво е направил сега пък Сай?-въздъхна сенсеят.
-Вие го познавате?
-Та той ми е племенник,как да не го познавам,е кажи какво е направил?-засмя се Какаши.
- :8|: ваш племенник?...??Ъ?Ааам да,тоест аз обещах да пазя тайна!-Саске се изниза набързо,набързо от зградата.
____________________________________________
(междувременно при Сакура и Наруто)

- :8|: .....................................
-Ето това е изторията,която толкова много искаше да знаеш!-Сакура беше настигнала своя приятел и му беше разказала една доста неприятна историика.
-Той те е целунал?-Наруто промълви след най-дългите 3минути в живота му.
-Да,но после си изяде боя,и то доста добре,несе тревожи!!.....Наруто??-Сакура се загледа в изражението на момчето.
-Но ти си се съгласила,да целунеш дори и за секунда този перверзник...мамкати а мен ме знаеш от сто години а приближа ли се до тебе си изяждам боя!
-Наруто?
-Сега несъм в настроение да ти гледам жалните очички!
-Какво ти става Наруто,нали каза,че отдавна си преодолял детското си увлечение към мен?-Сакура се разплака и избяга колкото може по-далеч от спора между нея и най-добрият и приятел,а именно в дома си.
_____________________________________________________
(пред дома на Сакура)

На вратата доло стоеше Саске,който отново пръв беше разбрал лично за случилото се сас Сакура.
-Зънн-зъннн..
Сакура си избърса сълзите,пооправи се и отвори вратата.
-Учиха,какво правиш тук?-момичето се изненада.
-Аз по случайност видях разправията ти с Наруто...може ли да вляза?-Сакура пусна в къщата,новия си приятел.
-Той,много отдавна каза че вече не ме харесва-започна да разказва момичето-и ние станахме най-добри приятели,имаме си наш таен език,споделяме си всичко заедно,а сега незнам какво му става!Не,невярвам че е защото ме харесва,та той се държи много по-зряло от преди когато ме харесваше.Е вярно че през седмица,две ми досажда с опити за среща,но мислех,че се шегува!Какво да го правя Саске?
-Ааам,аз,остави го на мен,аз ще поговоря с него,още сега ще видиш!-Саске успокои момичето и излезе от `и,запътвайки се към домът на Наруто.
Когато Саске най-сетне стигна ,той почука тъйкато забеляза че от звънеца на Наруто стърчаха само няколко на брой жици.
Наруто не отвори,и за това Саске почуко по-силно.
А от вътре се чу:-Ако си Сакура-чан,няма ме,а ако си някой друг-отключено е.
Саске въздъхна и влезе вътре.Наруто беше взел някакви клещи и ровичкаше по звънеца.
-Здрасти!-Саске се усмихна.
-Сакура сигурно вече се е раздрънкала за скандала ни,се пак нали вече ти знаеш повече от мен,относно нея.
-Не,тя не ми е казала нищо,аз сам се досетих.
-О нима и как,аз да не съм малоумен?!?-развика се Наруто.
-Ти ме посрещна с репликата"Ако си Сакура-чан,няма ме,а ако си някой друг-отключено е.",извинявай но и най-тъпия човек ще се досети че си бесен,и тъйкато вече сам част от отбора,бих искал да знам какво става с него,затова акообичаш,слушам!-Саске се настани на стола срещу приятеля си и заслуша.
-(въздишка) Знаеш че от деца страшно ти завиждах че привличаш вниманието,не само на Сакура-чан но и на всички непознати и странници които сме срещали до сега.Когато ти си тръгна аз предизвиквах макар и малко любопитство у Сакура,и когато видях че тя може би се привързва към мен аз се пооспокоих,така да се каже,казах си:споко тя ти е приятелка и сега я интересуваш най-много.Но сега се върна ти и тя се обзе от мисълта какво да направи,дали да те върне в отбора или не,а ако не се налагаше да ме спре да предложа Сай за свой съотборник,тя нямаше никога да ми каже за тази случка между нея и този,този.....!Но в други обстоятелства тя тичаше при мен дори и за най-дребния съвет.Тя отново започна да се отдълечава,и като изключим Ирука и Какаши-сенсей,тя ме познава от най-дълго,и знае какво ми е.Знаеш ли Саске,вече ме е страх да загубя такова приятелство!Ето защо така избухнах,и дявол да ме вземе за първи път в живота си напсувах Сакура-чан!-той беше оставил звънеца и накрая на речта си вече се беше изправил на краката си и крачил на пред и назад.
-ААм,незнам какво да ти кажа,аз,виж Сакура определено те цени,и сега тя се чувства ужасно,и много се тревожи за най-добрия си приятел!-Саске въздъхна тежко.
-Теб откога те е грижа какво става с другите хора?-Наруто смени темата.
-Не ме е грижа!-каза на бързо Саске.-Просто искам да се впиша.-обясни той.-Товае,аз имам работа,но виж,Наруто послушай ме ако кажеш на Сакура това което и на мен ще си спестиш много дълги,безсънни нощи!-каза на бързо Саске и изхвърча през вратата.
________________________________________________
(в домът на Сакура)

Сакура беше задрямала,но колкото и за кратко да е станало,тя беше сънувала поредния си кошмар.
-Трябва да изляза на вън!-каза момичето веднага щом се събуди.
Тя отиде на същата поляна където беше за последен път след своя последен кошмар.
-Галямата мечка,малката мечка-момичето отнова като традиция учартаваше съзвездията за да се успокой малко.
-Какво правиш тук?-попита Наруто точно пристигащ към къщата и.
-НАРУТО,аз отново сънувах кошмар,да да ти го разкажа ли?-момичето се опитваше да завърже тема.
Наруто легна на земята до нея и каза-Недей,ако ми го разкажеш луната ще го збъдне.
-Слава богу,защото да се призная нямам си и никакъв спомен от кошмара,знам само че бях стресната!-Сакура и Наруто си засмяха.
-Наруто,-Сакура се подпря на ръката си-аз не съм искала да те обидя,и да съм го направила по някакъв начин,то е било несъзнателно!
-Не се тревожи Сакура-чан,само искам да ми обещаеш нещо!-Наруто се изправи и се подпря на ръката си както беше сторила и Сакура.
-Казвай!
-Искам да ми обещаеш че няма да позволим нашия таен език да се затрие!-това беше начинът на Наруто до се увери че завинаги ще има своята най-добра приятелка,Сакура-чан.
- :7D: разбира се Наруто!-двамата се засмяха,а както може да се очаква,Саске шпионираше Сакура зад някое дърво.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Сря Фев 25, 2009 10:12 pm
:!: глава 11 :!:

Сакура се опъна в кревата си,след сдобряването си с Наруто момичето беше усобено спокойно.Тя лежеше и си мислеше,за Саске,за Сай,за Наруто и за всички промени които бяха настъпили през последния един мeсeц.Сакура се усмихна веднага щом се сети че и предстой първата тренировка със Саске от както той беше в нейният отбор,но изражението и след няколко секунди се промени от щастливо в някак притеснено.
-ТРЕНИРОВКАТА!!-каза Сакура и скокна от кревата.-Как можах да се успя,о боже,какво сега ще си помисли Саске ако закъснея...ъ не че ми пука,оф кого залъгвам,о божеее!!!-Сакура мрънкаше докато набързо се обличаше.Тя си изглади дрехите с ръка,погледна се в огледалото,пооправи си косата и си сложи протектора със знака на селото.
-Сега съм готова!-Сакура изхвърча без дори да хапне нещо за закуска както обикновенно.
-"Закъснях с цял час,ако Какаши-сенсей е стигнал преди мен...О БОЖЕ срам и позор"-Сакура си мрънкаше докато тичаше към уговореното място.
-О не Какаши е таам,какво ще правя сега,лелее този ден ще бъде прекръстен специално на Какаши-сенсей,та той дойде преди един от съочениците си,о божее...ЕЕ здравейтее,аз знам че закаснях но,о боже Какаши-сенсей...-Сакура си мърмореше,но спря щом усети че някой може да я чуе и да я обяви за психично болна,и превърна мърморенето в опит за извинение за закъснението си-...защо ме гледате така-момичето забеляза,че Наруто вместо да и се подиграе че е закъсняла за пръв път в живота си,той бе навел глава някак тъжен,Какаши дишаше тежко и си играеше с ръцете като някой ученик излязъл пред класа да разказва урока,а Саске,той просто я гледаше някак жално и чакаше развитието.-Хора,почвате да ме плашите,какво е станало?
Какаши пристъпи напред-Сакура,трябва да поговорим но трябва да бъдеш...
-Какаши-сенсей,оставете на мен-Саске го прекъсна-аз най-добре знам как ще се почувства тя!
-Сега вече наистина много ме плашите-прекъсна ги вече до смърт стреснатото момиче.
-И с право!-въздъхна Наруто и седна на тревата без дори да я поглежда.
-Сакура-започна Саске-ти закъсня което попречи да разбереш,ще я нарека новината по-рано.-Саске въздъхна и се приближи до нея-Хокаге-сама дойде на тренировката да говори с теб,но остави на нас най-неприятната част.
-Ние сме с теб Сакура-чан!-измърмори тихо Наруто.
-Го-говорете-Сакура чувстваше че сърцето и ще се пръсне докъто Саске говореше.
Чернокосият `и приятел продължи-Тя ни съобщи ужасна новина Сакура,когато вашите са пътували към Коноха за да те изненадат,самолетът паднал и се разбил над морското равнище,родителите ти са обявени за мъртви.-Наруто вдигна глава за да види реакцията на момичето,но тя се закиска невинно.
-Така ме уплашихте,няма да се хвана,хахах,понякога може да сте много гадни,какво като закъснях,с родителите ми шега небива!
-Саске каза истината,Сакура майкати и бащати са починали!-Какаши-сенсей каза изречението с мъка в гласа което успя да обеди момичето че вече е сираче.
Зелените учи на Сакура бавно,със всяка секунда се пълнеха сякаш със по една капка сълза,и така докато не се превърнаха в обилно големи и продължителни капещи сълзи!Тя не знаеше какво да стори,дори не знаеше дали да избяга или да остане да я успокоят.НЕ,те не можеха да я успокоят толкова бързо,тя бе сама,дори и родителите и да пътуваха много често тя ги обечаше ужасно много,никой не можеше в този момент да я успокои,тя дори не чуваше гласовете около нея.През сълзите си тя едва,едва забеляза как Наруто се приближава към нея,а Саске нещо и говори.Тя чу единствено:Моите съболезнования-Какаши-сенсей бе изрекал думите които направо съсипаха момичето.Наруто бе поставил ръката си на рамото и в знак на подкрепа,но тя се одскубна и започна да бяга на някъде,дори и тя не знае на къде,знаеше само че вече света и се вижда направо огромен.
-Сакура-чан-Наруто тръгна след нея но някой го хвана за ръката.-Сега иска да е сама,трябва да я оставиш да се съвземе,скоро ще отидем да видим как е!-Наруто се обърна и видя учителя си.
-Но...-той погледна към Саске който кимна в знак на съгласие със сенсея.Наруто се обърна и мрачно каза.-Предполагам че тренировка няма да има!
Какаши въздъхна-Днес отменям тренировката!-заяви той.
Въпреки че тренировка нямаше и тримата стояха на поляната-уговореното място за тренировка от Какаши-сенсей.Наруто беше седнал малко по-дълеч от съотборника си и учителя си.
-Как си?-попита Саске настанявайкисе до него на земята.
-Не аз съм човека който трябва да питаш!...Кога мога да отида при нея?
-Когато се почувстваш готов,Наруто трябва да бъдеш по-силен от нея!Сега си и нужен!-Наруто се обърна към Саске.
-Ти също си и нужен!

Междувременно съсипаното момиче се луташе из непознатите улице,едва,едва виждаики от сълзите си.Тя тичаше,тичаше докато не стигна познато място.Момичето трясна вратата и влезе в апартамента си където най-сетне беше сама и не чувстваше хиляди странни,впити погледа в себеси.Сакура се строполи на земята подпирайки се на вратата за да не падне съвсем.Тя не вярваше че е възможно просто ей така да се събуди и да разбере че е без своята мама и без своя татко.Сълзите се стичаха толкова бързо че тя дори и да искаше да ги спре беше невъзможно.Момичето си мислеше че никога няма да спре да плаче.
След вече едночасов плач и тричасово взиране в една точка,Сакура се посъвзе и започна да се изправя за да може да се добере до леглото си където възнамеряваше да прекара остатака от живота си.Тя влезе в стаята ,мушна се под завифките и се загледа в тавана.Момичето вече нямаше сили за нищо,главата и беше празна,тя не беше нито уплашена нито тъжна.Знаеше само че гледа тавана и че ще остане така доста дълго време.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Пет Фев 27, 2009 4:20 pm
:!: глава 12 :!:

Сакура беше изпаднала в четиридневна депресия.Момичето не
излизаше навън,не чистеше, и в стаята и не проникваше нито лъч
светлина,единственото нещо което правеше е да се изправи и да отиде до банята
за да си измие очите и отново се връщаши в кревата си.Нейните приятели бяха
правили многобройни опити да се видят с нея но тявинаги ги
отблъскваше.Естствено Наруто не се отказваше така лесно,той трябваше да я види
и да и покаже че ноже да разчита на него.Момчето стоеше под прозореца на стаята
`и и се чудеше как да се добере до там.
-Какво правиш идиот?-Сай се беше запътил към дома на
Сакура с бокет.
-Сай,точно ти ми трябваше!-Наруто се усмихна подло.
В следващият момент той стоеше на раменете на Сай и
думкаше по прозореца на Сакура.
-Сакура-чан,Сакура.чаан!-викаше момчито.
-Не искам да те прекъсвам,но ЗАЩО подяволите не се покатери
на дървото до прозореца и?-мръккаше Сай.
-Млъкни,Сакура-чаан,ако не излезеш по-скоро има огромна
опастност да се срутя на земята.
-Защо,защо всиички трябва да са на втория етаж?Толкова ли
е страшен първия?!?-мрънкаше си Сай.
Сакура чу някакъв шум но се обърна на другата страна.Шумът
настоятелно продължи и тя се изправи за да види какво става отвън.
-Сакура-чаан...ОМГ!-Наруто видя едно рошаво момиче,с
изцапана блуза и сенки под очите което беше поставило ръката си над очите
защото непонасяше ярката светлина на пролетният ден.
-Наруто?-измърмори момичето.
-Олелее-Наруто скокна вътре в стаята `и,дръпна един стол и
каза на момичето да се настани удобно.
-Гледай сега!-Наруто за пуловин час успя да мине с
прахосмукачка,да избърше праха,да оправи кревата и разтреби стаята,дори беше
поставил едно свежо цвете във малка ваза на масичката до леглото на Сакура.
-Благодаря ти Наруто,стаята блести!-момичето едва успя да
се усмихне.
-Не се тревожи Сакура-чан,нищо работа!-ухили се Наруто и
се просна на кревата.
Сакура стана от стола и седна на кревата до момчето.
Тя го погледна с кървясалите си очи-Наруто,искам само
да...
Наруто се изправи и я прегърна.Една топла и мека
прегръдка,приятелска прегръдка,прегръдка която можеби вдъхна ново начало за
живот на разтроеното момиче.
Когато Наруто тръгна да се дърпа,Сакура го стисна още
по-здраво.
-Стеб съм Сакура-чан!-каза той.
-И аааааааз!-извика Сай и падна от дървото за петнайсти
път.-Добре съм,не се тревожете.
Наруто и Сакура вдигнаха погледи.
-Признай че това беше смешно!-закиска се Наруто.
Сакура се обърна с първата си искрена усмевка,поне за
последните четири дена.
-Разкрита съм!
-Ноо сега ти ще дойдеш с мен!Навън.-Наруто се усмихна
дяволито.
-Не,не,не,не,не,не,не, НАРУТООоо!!-мрънкаше Сакура докато
момчето я избутваше към входната врата.
-ДОБРЕ,само ми дай време,не съм излизала от отдавна и не
искам да рискувам хората да ме видят в този вид!Ще се преоблека и ще си сложа
пудра а после ще дойда с теб,чакай тук!-заповяда момичето и севърна в стаята
си.
-"Пудра",това грим ли беше?!?-запита се Наруто.
Сакура си среса косата,пръсна си малко пърфюм,напудри се
малко колкото да скрие сенките под очите си,и с това реши че е готова.-Да
вървим!
Когато двамата приятели излязаха от вън,Наруто
спря.-Изчакай малко!Еееей Сай,не е нужно вече да се катерииш,всичко е
наред,Сакура-чан е долоо!-извика Наруто,и с това предизвика поредното падане от
страна на Сай.-Добре съм!-бързо скокна той.
-Хаха,или пък не-Сакура се закиска и махна две,три листа
от косата на Сай.
-Ето пристигнахме!-заяви Наруто веднага щом спряха пред
една огромна дяла къща.-Сега ще позвъня на Саске.
-Саске?!?Защо не ми каза че ще идваме при него?И защо тои
живее в къща мислих че е в апартамент като всички останали.-намръщи се
момичето.
-О,Сакура,виждам че се съвземаш!-каза веднага щом отвори
вратата,Саске.Той вдигна ръката си за ръкостискане.
Сакура го погледна и отвърна на жеста.-Учиха,здравей.
-Идиот!-каза звучно Сай.
-Моля?!?-Саске се обърна към него.
-О,аз ли?Казах че си идиот!Момичето е излязло от
депресия,не и е до ракостискания,прегърни я!-заяви гордо Сай.
-Сакура погледна Сай,а после погледна Саске.
-Пхахахахахахахахахахахахаха,Сай ма ти наистина умееш да
размееш човек!Хахахаха Саске и прегръдка ААхахахахаха!-момичето прихна в див
смях,така не се беше смяла от доста време.Тя продължи да се киска,и влезе през
вратата та право в къщата.
-Него кой го покани!-попита небрежно Саске.
Сай последва Сакура вътре,а той беше последван от
Наруто.Саске влезе последен тръшкайки вратата след себеси.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Съб Фев 28, 2009 9:35 pm
Топчету написа:Такам, започнах да го чета този фенфик - стигнах до 7ма глава и ще го дочета утре. Мога да кажа, че е малко странен фенфик и не е много добър. Някои неща са ми малко неясни, но идеята за Саске да се връща в Коноха и да се променя е добра. Добра идея би била ако включиш и други герои от Наруто в разказа ти, примерно Карин или някой от Акатски - оставям ти да го обмисляш. ffiikk44ee 97760

мхм ще си помисля по въпроса

ето сега другата глава пък после ще видим за други допълнения idea








:!: глава 13 :!:






-Уооу колко галяма къща!-удиви се Сакура щом я погледна.-И
колко грамаден двоор!!
-Ти гониш-Наруто ухилен бутна луко момичето следкоето беше
подгонен от нея.
-Хванах те!Ти гониш.-Сакура се засмя и побягна.
Отстрани Саске ги гледаше отекчено.
Наруто изненада Сакура в гръб,а щом я докопа я повдигна във
въздоха.Когато я пусна двамата приятели легнаха на земята напълно изтощени от
писаците,виковете и смеха.
-О моля ви!Приличате на влюбени хлапаци!-измрънка вече до
смърт отекченият Саске.
-Съжалявам,че ти незнаеш как да сезабавляваш Саске!-каза
Сакура,изправи се и се изтупа.-Къде е Сай?
-Каза,че иска да яде рамен,което не е лоша идея!-каза Наруто
изправяйки се.
Не го чух да си тръгва,кога се е изнизал така?-нацупи се
момичето.-Няма значение!Може ли да ползвам тоалетната?
-На втория етаж,третата врата в дясно.-каза Саске и я пусна
в къщата.
-Ти ревнуваш!-ухили се Наруто.
-Аз,хаха-засмя се нервно Саске.
-Да,ревнуваш.И то не само от факта,че цялото внимание на
земята не се е стоварило върху теб а върхо мен,но ти ревнуваш и от това че Сакура-чан обръща
внимание повече на мен отколкото на теб!-Наруто се наслади на безизразното
изражение на приятеля си.
-Аз,аз,таккова това не е вярн..
-Да вървим при Сай!-Сакура прекъсна изречението на Саске.
________________________________
(при “Ичираку Рамен”)

Сай беше застанал до Хината,двамата точно се бяха запознали
и той се възползва от факта,че тя и толкова невинна.
-Значи казваш че си нямаш приятел?
Хината се изчерви.-Не!-те мълчаха поне две минути,а Сай се
взираше в нея.
-Какво?-попита тя.
-Знаеш ли,че си голяма сладурана?
Точно в този момент влезе Сакура.
-Сакура,така се радвам да те видя-момичето скочи от стола и
прегърна приятелката си.
-О,здравей Саске-кън......и Наруто-къън..
Сакура извъртя очи и хвана
Хината точно преди да се строполи на земята.
-Какво `и е?-попита Сай.
Ряско сменяне на ритама на сърцето и!-обясни иронично
Сакура.
-Ъ??-попита Наруто.
-Нищо.-въздъхна Сакура.
Когато Хината се съвзе се изправи и каза.
-Добре съм,но ще си вървя!
Сакура придърпа на страна Наруто-Наруто,моля те придружи
Хината до тях,много се тревожа за нея!
-Какво??-Наруто погледна клатещото се момиче-Добрее!-съгласи
се той.
-Хайде Хината,ще те изпратя до вас!
Хината се изчерви и двамата излязоха.
Сакура въздъхна и се настани на стола.Сай веднага се паркира
на стола до нея.А Саске от другата и страна.
-Здравеей!-подмаза се Сай.
-Здрасти.-каза набързо Сакура и си поръча една малка порция
рамен.
Минута след това се появи Ино.
-Сакура разбрах за вашите,толкова съжалявам!-момичето получи
топла претръдка от своята приятелка.
-О Саске Учиха,здравей!-каза студено тя.-Сакура ще ме
запознаеш ли със своя приятел?
-Това е Сай!-Сакура го представи.
-Здравей Сай,страшно ми е приятно!-Ино се усмихна.
-Вече съм хлътнал по друго момиче!-Сай я одряза на бързо с
което си спечели един омразен поглед на Сакура.
-Аха,всъщност исках само да се запознаем!Ти не си мой
тип,всъщност тук няма момче което да е мой тип!-тя погледна умразно Саске.
-Ще ни извините ли?-Саске грабна ръката на Сакура и я изведе
отвън.
-Здравейте!-поздрави ги Наруто който вече беше изпратил
Хината до тях!
-Учиха пусниме,това боли!-изпъшка Сакура.
-Какво си `и наприказвала?Изопщо на колко хора си се
оплаквала?Досадните лигли вече не ми досаждат,защо?-кресна ядосано Саске.
-Можеби имат очи Саске,замисли се!-кресна Сакура.
-Ти харсваш Сакура нали?-Ино попита вътре,Сай.
-Амии..
-Тогава вървии,това и твоят шанс,тичаи да я защитиш!-Ино го
избута навън.
-Имаш ли проблем?-попита с врудена гордост Сай,когато
излезе.
-Да!-Сакура се отскубна от хватката на Саске.
-Саске,сега не е момента да и нахалстваш,ако беше нормален
човек със сърце щеше да се досетиш и сам,но нали за това съм аз!-каза вече
горделиво Сай.
-Я се гръмни!А аз ще се позабавлявам на гледката!-отвърна
грубо Саске.
Сакура поклати глава,въздъхна и се върна в заведението.Сай я
последва,а Наруто тръгна след Саске в някаква посока.


Хеей,Саске.Я веднага да се връщаш!Признай си че я харесваш!
Саске спря да върви и се обърна-Веднага щом ти си
признаеш,че харесваш Хената!
-Това не е честно,а и аз не харесвам Хината!Докато ти
харесваш Сакура-чан и не искаш да си го признаеш!Замисли сее!-Наруто се нацупи.
-Това не ти ли напомня на ....мммисля,чее на Хината и теб например?-Саске
се обърна и продължи да върви.
-Можеби,но в момента аз съм сигурен,че Сай не я сваля в мое
отсъствие!-извика Наруто,а две минути след това той следваше приятеля си към “Ичираку
рамен”.
-Хей Сай махни си рацете от нея!-извика разгневен Саске щом
видя следната Гледка:Сакура седнала на стола,Сай поставил раката си на
раменете`и,а Ино ги гледа влюбено и се киска заедно с тях.
-Хеей по спокойно Саске!-Сай се усмихна подло.
-Саске,ние просто,нищо не е станало!-Сакура се почувсва
виновна дори и да не се налага,защото не е направила нищо нередно.
-Тихо Сакура,успокой се Сай,няма да те бия,идвам само да те
предупредя че не може така да си играеш са хората!
-Хей,аз мога да се защитавам!-запротестира Сакура.
-Остави това сега на мен!Ако излезеш отвън и попиташ поне
три момичета те ще ти кажат едно и също нещо,а именно “Да,Сай вече се пробва да
се позабавлява с мен!Разказа ми за забележителният си баща който постоянно
пуска шеги,за дядо си който постоянно бил пиян,и се биел с баба му която никога
не излизала на вън!”
Саске си беше променил гласа и беше заел поза с чупка в
кръста,за да намекне иронията.А зад него Наруто се заливаше от смях и постоянно
повтаряше”да верно беше така!”
-И на мен ми разказа за баща си и за дядо си,аз съм била
поредната лигла с която си пожелал да се позабавляваш.
-Сакура,аз....
-Не казвай нищо сладур,а ела с мен отвън!-каза момичето и се
усмихна мило.
зат тях стояха Наруто и Саске с паднало чене до земята.
Кагато Сакура и Сай излязоха последвани от Наруто,Саске и
Ино,Сакура отново се усмихна мило.
-ФРАССС...-тя така силно го фрасна,че Сай се изтреля на пет
метра от мястото си.
-Не исках да разруша любимото място на Наруто!-обясни
момичето.
-Хахахахаха-така ти се пада!-смееше се русокосият.
-Да си вървим!-каза Сакура и си тръгна последвана от своите
трима приятели.
-Да не забравя, Пази се от розовокосата сладурана,има добър
замах!-каза Сай точно преди да припадне.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Вто Мар 03, 2009 10:39 pm
:!: глава 14 :!:



Бяха минали поне три сезмици от както Саске беше част от
новия отбор,но хокагето така и не ги беше пратила на мисия.Приятелите се бяха
събрали пред зградата където се намираше кабинета на хокагето. Там те щяха да видят какво толкова става,че все още не са
пратени на някоя интересна мисия,на каквато и да е мисия.Там бяха всички
включително и Сай,колкото и нахалин да бе,всички някак свикнаха с досадната му
компания.
-Хайде да влизаме,какво толкова чакаме??-замрънка Наруто.
-Влизаме,или пък не,офф нещо не е наред!-Сакура се
колебаеше.
-Именно,нали за това дойдохме тук!-отговори съркастично
Саске.
Сай се засмя а Сакура се извърна и каза:”Смей се,да не го
повтори!”-това не беше сърказам,момичето просто го беше страх да разбере какво става,щом
Цунаде-сама не е изпратила на мисия едни от най-способните шиноби,или поне така
мислеше Сакура,то значи е нещо сериозно.
-Хаайде,ще се справим!-каза Наруто и влезе вътре последван
от своите приятели.
-Чук,чук.-каза влизайки Сай.
Наруто влезе и погледа му се спря на едно малко около петгодишно
момиченце,в скута на Цунаде.
-Бабо Цунаде,коя е тази малката?-попита Наруто.
-Оооо,виж каква е сладкаа!-възкликна веднага Сакура.Малкото
момиче скокна и се затича към Сакура,тъйкато единствено тя и се радваше от
сърце.
-Как се казваш миличка?-Сакура беше гушнала малката.
-Името и е Кери.И не,противно на слуховете,детето не е
мое,нито ми е внучка!-Каза груво Цунаде.
Малката Кери беше с руси дълги букли,сини очи,и розова
рокличка с тук таме малко петънце от Рамен.
-Ние дойдохме да говорим с вас за нещо много важно,ноли така
Сакура?-започна Саске.
Клекналата розовокоска се изправи с детето в рце.-Точно
така!
-Самоче мен ме интересува,от къде е това дете?-запита
Наруто.
-НАРУТО!-въздъхнаха всички,включително и Цунаде.
-Налюто.-каза момиченцето и протегна ръчичка-Бати!
Цунаде ококори очи,изправи се и грабна момичето от ръцете на
Сакура.
-Сай,напусни!-каза Цунаде-Ситуацията засяга само отбора!
-Ясно!-каза Сай и напусна стаята,което не му попречи да
подслушва случващото се вътре.
-Детето Наруто-започна Цунаде-детето има много общо с теб!
-Подръш я за малко,превъпнах се в детегледачка на тази
малката!!-Сакура протегна ръце за да вземе момиченцто.
-Таа,детето,то се оказа твоя сестра!Не сме сигурни но ще
направим изследвания.
-Ооо,колко сладко,имаш си сестричка!-усмихна се веднага
Сакура.
-Не е никак сладко!Ами ако е някакъв капан?-отговори грубо
Саске.
-Понякога можеш да си много груб,Учиха!-въздъхна Сакура.
-НЕ АЗ ТЕ НАРИЧАМ ХАРУНО!-закреска Саске а малкото момиченце
ревна.
-Спокойно Кери,ке се разтройвай,този батко не искаше да ми
вика!-лицето на момичето грейна веднага щом чу нежния глас на Сакура.
-Ох,моляви земете престанете с тея лиготии!-измрънка Саске.
-Лиготии,ще видиш ти едни лиготии,аз не съм никак виновна че
ти незнаеш как да общуваш с малки деца!
-Не ми е нужно за какво ми е да гов...
-ИЗВИНЕТЕ,че ще ви прекъсна но аз съм този който туко-що се
здоби със нежелана сестра!Затова млъкнете и двамата за да чуя какъв е изхода от
тази ситуация!!-прекъсна ги грубо Наруто.
-Изход няма,ако се окаже твоя сестра,ще се наложи да се
грижиш за нея!-каза хокагето.
-Как се здобихте с предполагаемата ми сестра!-попита
русокосия.
-По,старомодния начин!Детето дойде при мен и бележка в ръка
която гласеше,че ти си нейн брат,и трябва да се погрижиш за нея или детето
най-малкото ще умре от глад.
-Но,аз незнам как да се грижа за нея,не може ли да остане
тук?
-Затънала съм до гуша в работа,а малката си иска своите
грижи!Немога да се грижа за нея.!-обясни Цунаде.
Наруто погледна към момиченцето.Кери беше на земята заедно
със Сакура и се забавляваше с нейната лента.
-Не си го и помисляй!-Саске прекъсна мислите на приятеля си.
_____________________________________
(пред вратата,Сай подслушва)


-Какво правиш?Ти нетрябва да си тук!-каза Шизуне с куп
докоменти в ръка,тя тукощо беше пристигнала.
-Шшшшт!До колкото чух Наруто има Сестра!-Шизуне се
заинтересова.
-Така ли?Тази малката ли е?Знаех си че лейди Цунаде не се
грижи просто ей така за момичето...Ама какви ги върша не можеш да
подсрушваш!-кресна Шизуне и избута от вратата Сай.
-....
-....
-Хайде де,може да изпускаме нещо мноого важно!-замрънка Сай.
-Няма да навредим на никого ако разберем какво става,нали?
Двамата веднага допряха ухо до вратата.
_______________________________________


-Значи,се опитваш да ми кажеш че не желаеш Кери?Тази
кукличка не ти е виновна Наруто!И ти ще се грижиш за нея!-Сакура се беше
ядосала от предложението на Наруто,Кери да остани при нея.
-Аз не съм сигурен,че дори ми е сестра,никога не съм имал
семейство!Няма и да имам.-запротестира Наруто.
-Кери не е моя сестра,но аз ще се грижа за нея докато траят
изследванията,а ако не се окаже твоя сестра момичето ще израстне без семейство
както ти Наруто!Дори немога да повярвам,че не можеш да изтраеш една седмица с
ангел като нея!-Сакура кресна и отвори вратата.
Шизуне и Сай усетиха,че нещо става вътре.Шизуне се настани
на бюрото си моментално а Саи се паркира на един стол до вратата.
Сакура отвори вратата.Бясното момиче изхвърча от кабинета с
Кери в ръце.


Последната промяна е направена от tedity_(h) на Сря Мар 04, 2009 2:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Сря Мар 11, 2009 1:10 pm
Off nai setne re6iha da napi6a i taq glava!! ffiikk44ee 787605 ffiikk44ee 787605 ffiikk44ee 787605




:!: глава 15 :!:



Сакура беше прекара последните два дни затворен в дома си,грижеики се за малката Кери.Тя не се беше виждала нито с Наруто нито със Саске.Дори и Сай не правеше опити да разбере какво се е случило.На момента Сакура сезабавляваше с Кери когато на вратата се позвъня и тя стана да отвори.
-Шизуне здравей!Кажи здравей на Шизуне,Кери!-Сакура не се отделяше от малкото момиченце нито за миг.
-Сакура,дойдох за Кери,изследванията излязоха,и се оказа,че момечинцето няма нищо общо с Наруто!-каза Шизуне и протегна ръце за да вземе детето от Скура.
-Какво ще стане с нея?-попита загрижено Сакура.
-Ще я изпратим в сиропиталище,за предпочитане ще е да е в някой град.
-Ахх,добре,хайде Кери сега трябва да се върнеш при леля Цунаде!-розовокосото момече прегърна детето и я подаде на Шизуне.
-Ох за малко да забравя,лейди Цунаде ви праща на някакво мисия.Какаши-сенсей ще ви разсни за това.-Каза Шизуне и се сви зад ъгала заедно с натъженото момиченце връце.
_______________________________
(пред дома на Саске)

-Зън,зъъън!-Сакура беше застанала доло на портата.
-Идваам!Сакура,какво правиш тук?Тоест каде е малката Кери?-Саске се зарадва да види своята съотборничка.
-Не е сестра на Наруто,това сега няма значение!Трябва да се видим с Какаши-сенсей,щи бъдем изпратени на мисия.-обясни на бързо Сакура.
-А къде е Наруто ??В смисъл,винаги отиваш първо при Наруто и после при мен...или нее!!?-Саске се усети,и спря да говори безсмислици.
-Сега отиваме при него!-Сакура грабна ръката на Саске и се засили към дома на Наруто.
-Саске,нашите ми липсват,знам,че не ти си човека с който трябва да говоря точно за това,но ти си единствения!-каза Скура докато вървеше със Саске към техният приятел.
-Първо,Саске!!-момчето тържествено отбеляза,че Сакура пропусна да спомене фамилията му.-Второ,можеш да говориш с мен за каквото си поискаш!И трето,аз не съм единственият,имаш си Наруто и вашия изчанчен странен език!-Саске сам се засмя на своето "остроумие".
Сакура го погледна и не отвърна нищо,тя просто въздъхна и не каза нищо докато не стигнаха вратата на апартамента на Наруто.
-Хайде,давай!-Сакура погледна Саске.
-Какво?Аз ли?ОК!...Зън,зъън.-момчето позвъня на звънеца.
-ИИидвааАам!О Саске здравей,ии Сакура,здрастии,тоест здравейте!-Наруто мигновенно сепояви на вратата.
-Какаши ни праща на мисия!Сега остава само да го намерим и да разберем подробностите.-обясни Саске,но Наруто не реагира,той се взираше в приятерката си която гледаше небето старателно,само и само да избегне погледа му.
-Наруто,Наруто,НАРУТОО!Мисля да си боядисам косата зелена!Какво ще кажеш?-Саске тества своя приятел.
-Пхахахахахахахахахахах,зелена,пхахахаха!Да Саске хаха много ще ти отива.-Наруто прихна в смях и започна да се въргаля на земята.Той беше дошъл в съзнание при третото повикване на името му.
-Да вървим!-каза студено Сакура и тръгна да върви.
-ДА!-казаха сериозно двамата приятели и тръгнаха след Сакура.
Тримата вървяха,и кой за кво си мисли?!?Сакура се чудеше къде да намерят сенсея.Саске пък се чудеше как да стопи леда между приятелите си.А Наруто постоянно се кискаше и си повтаряше на ум-"Саске с зелена коса!".Около тях се спускаше много странна тишина.Точно когато СаскЕ понечи да каже нещо зд тях се извика силно..
-УЧЕНИЦИТЕ МИ!Къдесте бе приятелчета!-и тримата подскочиха от уплах и се извърнаха.Ирука-сенсей стоеше и се усмехваше на среща им.
-Ирука-сенсей!!-Сакура хукна и прегърна учителя си.
-Здравейте снсей!-извикаха двете момчета и се приближиха.
-На къде сте се запътили?
-Търсим Какаши-сенсей,ще ходим на мисия но ни трябват подробности!-обясни Наруто с вдигнати ръце над главата си.
-Той е при хокагето,сигурен съм,че няма да се бави много.
Тачно тогава се вясна и Какаши.
-Хайде,мисията не е много тежка но ще трябва да огледате близкото село на "Мислите".-обясни Какаши.
-На "Мислите"??-попитаха всички едновременно включително и Ирука.
-Но Какаши-сенсей,сигурен ли сте че изобщо съществува такова село?Имам предвид,никой не е чувал за село на "Мислите"!-попита настоятелно Сакура.
-Селото е било нападнато,вие ще отидете да проверите,един лечител и още двама нинджи няма да са им излишни!Нали се се оплаквахте,че няма мисии,ето ви сега една!-Каза Какаши горделиво.
-ДОБРЕ!-каза приятелите едновременно.
Те се запътиха към портите на селото.
-Само да знаехме каде се намира тва село!-въздъхна Сакура.
-Защо вие двемета не си говорите!!?-вбеси се Саске.
-Гладееен съъм!Рамен..ммм,че вкусно!-мрънкаше Наруто.
...Кой за какво си мисли!! :)
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: ffiikk44ee

Пет Мар 13, 2009 3:22 pm
:!: Глава 16 :!:






Наруто,Сакура,Саске и Какаши-сенсей бяха тръгнали рано
сутринта към неизвестното село.Вече привечер,те решиха да си починат малко.
Сакура се приближи до Наруто и му прошепна нещо.
-Наруто,трябва да знаеш,за онова забрнено джуцу което
използвах онзи път когато защитих Лий.-усмивката на лицето на Наруто изчезна и
на нейно място се появи ново сериозно изражение.-Това стана преди доста време и
вече нямам проблеми с него,но знаеш,че едно малко по-серизно ръняване при мен може да е фатално!
Наруто знаеше това,и точно заради това той не каза
нищо,просто извърна главата си.
-Исках просто да си подготвен за най-лошото!-каза мило тя.
-Сакура-чан,нищо няма да се случи!Аз ще те пазя! ПОВЯРВАЙ!-Наруто се усмихна ведро.
Отстрани Саске наблюдаваше приятелите си.Той забеляза
тревощните лица и на двамата.

-Да вървим!-каза сенсея след около пуловин час.
-Вярно ли е,че знаете къде се намира това село
сенсей?-попита Сакура подскачайки от клон на клон.
-Да разбира се,там прекарвах летата си като малък.Селцето е
тихо и спокойно,достойно за почвка.Вече много рядко могат да се намерят такива
местенца!-въздъхна Какаши.
Мрачна картина посрещна нинджите когато пристигнаха в
селото.
Много изнервени хора тичаха на около без посока,деца
ревяха,а селото беше заобиколено от кървъви къщни стени.
-Хеий,кажи какво се е случило тук?-Какаши хвана за
ръката,един от селяните.
-Н-н-напад-апднаха нни!-притепери момчето.
-Това го знам но трябва да кажеш кой?Ние ще помогнем!Нинджи
сме от Коноха.
-Не-не знамм,азз н-не ....-мамчето не смееше да каже нищо.
-Оставете на мен сенсей!-Сакура излъчваше топлина и
спокойствие.Това винаги и помагаше при подхода и с разтроените пациенти.Неиното
спокойствие може да помогне в този момент.
-Как се казваш?-попита тя приближавайки се до него.
-А-А-н-н,Анто!-притепери той.
-Ела с мен Анто,трябва да си поговорим на саме.-двамата се отдълечиха на около осем крачки от останалите,не много близо,но не и много далеч.
Анто седна на един кмак и се взря в треперещите си ръце.
-Чуй ме Анто,аз съм Сакура!-тя клекна и хвана ръцете
му.Топлата и усмевка успя да накара момчето за нула време да спре да трепери.
-Трябва да ми кажеш какво е станало.Абсолютно всичко!Ако
искаш да ни помогнеш.-тя говореше бавно и нежно,гласът и беше кто песен на птички.Самя звук който издаваше беше успокояващ,камоли думите който се оформяха в приятни изречения.
-Те взеха камака!-каза първоначално Анто.
-Тоочно така,сега кажи какъв камък?-момичето подхождаше по особен начитн но този начин изглежда действаше.
-Той,е много мощен,прозрачен,но в средата има една
перла!Тази перла,ако ти притежаваш камака и се биеш срещу някой,и и той
погледне перлата ще,ще умре на място.Просто край,и,и те го взеха,и сега...-Сакура забеляза че момчето отново започва да трепери.
-Спокойно Анто,трябва да бъдеш спокоен за да мога да те
разбера правилно!Виж,погледни ме,имаш ми доверие нали!
Анто поклати глава в знак на съгласи и отново треперенето му намаля.

-Защо се бави толкова?-попита отекчен Саске който ги
наблюдаваше.
-Не се съмнявай,Сакура-чан има много интересен подход,виждъл
съм я как успокоява пациентите,наистина е страхотна!-ухили се Наруто.
-Наруто има право,тя ще се справи!-допълни Какаши-сенсей.

-Добре Анто,сега ми опиши нападателите!-продължи да говори с
нежен глас розовокосото момиче.
-Те имаха дъълги черни пълта,да май бяха пълта,или перелини,не,не съм сигурен.
-И??Какво още Анто?
-И тези пълта бяха с червени облаци!Да точно така!-Сакура
пребледня,нима беше възможно те да са били тук.
-Сакура,Сакура,какво има,знаеш ли кои са!-Анто забеляза
уплашения поглед на момичето.
-Благодаря ти Анто,ти много ни помогна!Можеш да си
вървиш!-каза тя е се изправи.
-Сигурна ли си?
-Да!Върви!-Сакура погледна плахо Наруто,после Саске и накрая учителя си.

-О,не тя пристъпва бавно,не е на добре!-възкликна сенсеят.
-И гледа уплашено!-добави Наруто.
-И цялата е пребледняла,това не ми харесва!-допълни Саске.

-Имаме проблем!Нападателите на това село са...Акацки!-каза
разтревожено Сакура щом стигна до приятелите си.
-Какво?-всички възкликнаха едновременно.
-Сигурна ли си!-попита Какаши-сенсей.
-Няма място за съмнения.Вярвам на Анто!-увери ги момичето.

-Много си ми симпатична!-зад нея се чу някакъв глас.
Лицата на Сакура и на Саке пребледняха едновременно.
-ТИ!-и двамата познаха поотделна особа в стоящия човек пред тях.
-Журочо!-изсъска Саске.
-Това ли е той?-попита плахо Сакура.
-Какво искаш?-Саске не отговори на въпроса на приятелката си.
-Както виждаш мили ми Саске сега съм член на Акацки!-той се
завъртя,беше облечен в обичайното облекло на тяхните съперници.-Замествам милия ти брат!
-Попитах те какво ИСКШ!-вбеси се Саске.
-Не се пали чак толкова!Дойдох по заповед!Искам нея!-Журочо се усмихна злобно на Сакура.Той започна да си вдига бавно ръката която държеше
нещо.Сакура забеляза че това “нещо” свети и веднага се досети.
-НЕ ГЛЕДАЙТЕ РЪКАТА МУ!-извика тя.Всички приятели се
обърнах,но беше твърде късно за Сакура.Тя нямаше време да си закрие очете,погледна за част от секундата перлата и се строполи на земята мъртва.
-Мисията успешна!Сега,най-сетне ще ме приемат достойно!-каза
злобно Журочо и избяга.
-Сакура-чан!-промълви тихо Наруто.Той се приближи и седна на
земята до безжизненото тяло на момичето.
-Мамка му!-изсъска Саске веднага щом се обърна.
-Тя не диша,тя не е жива,САКУРАААА!-Наруто се изправи и се случи нещо невиждано.Без да губи време около Наруто се образуваха три
опашки.Той идвика-САКУРАА!-и миг след това се обръзуваха останалите шест.
-Не,не е ,невъзможно!-Саске гледаше с широко отворени очи.
-Саскее,ела веднага тук!-Какаши се беше скрил в един вход.
“Чудовището” се запъти по следите на Акацки за да ги обие.

-Кюби е на свобода!-Каза Журочо и накара всички членове да
спрът да бяга за да се увери.
Кюбито се появи и с един дъх изпепели всички съперници на Журочо,а после с огромно удоволствие изпепели и самия него.

-Той е минал оттук!-каза Саске щом видя запалената гора.Той и сенсеят бяха тръгнали към него.
Сега Кюби обикаляше из селото и унищоаваше всичко след
себеси.

-Нарутоо-Викаше Саске,той го беше намерил.
-Какви ги вършиш ще те убие.-викаше Какаши.Той беше качил на гърбаси трупа на Сакура.

-НАРУТОО,СПРИИ,ПОМИСЛИ ЗА НЕЯ!-Саске посоче бледото лице на Сакура и от очите му закапаха сълзи.
Кюби замахна да одари Саске,но точно преди зблъсака нещо го
спря.От вътре Наруто се бореше със всичка сила да натделее. Звяра изръмжа и се просна на земята.Малко след това опашките изчезнаха и се оформи човешки сиоет.
-Неможе да бъде!Как е възможно,та Кюби беше свободен,не може
Наруто да се е справил с него,това е невъзможно!Каква сила притежава това момче?!?-питаше
се Какаши-сенсей.Той остави Сакура на земята и се приближи до Наруто.
-Трябва ни болница!

Наруто беше стоял в болницата на селото на “Мисълта” вече седмица.

Лейди Цунаде беше уведомена за нещастието сполетило нейната ученичка.Хокагето се беше погрижило,тя да има достойно погребение.
-Наруто,трябва да се връщаме в Коноха,и да направим
погребението на Сакура.-каза с цялата си мъка Саске.
-Тя ми обеща,обеща ми,че нашият език няма да се затрие.Какво стана,излъга ме!-Наруто се беше съвзел физически но психически и душевно все още не можеше
да се справи.
-А аз и обещах,че ще я пазя!-прирева тихо той.
-Наруто!Знам,знам че те боли,и,че не можеш да го преживееш,но
се налага,мамка му и на мен ми е трудно,не толкова колкото и на теб,но ми е
трудно!Нищо няма да е същото както преди,но ние ще се справим защото сме като братя!-Саске
пророни две три сълзи,и излезе от стаята.
-Трябва да вървим!-каза Какаши-сенсей и заедно се отправиха към Коноха където ги очакваше най-ужасната част от деня-погребението на Сакура.

Измина един месец от тогава.Наруто,Саске и Какаши бяха
извикани в кабинета на Хокагето.
-Трябва да запълним мястото оставено от Сакура!-каза тя.
-НИКОГА!-извика Наруто и погледна злобно.
-Аз,аз не се изказах правилно,никой не може да замени
Сакура,нито като личност нито като човек!Знам че все още ви е трудно,но забелязах чи се зближавате със Сай,и че той ви помага да се справите с тъгата.Предлагам
да го включим в отбор Какаши.-обясни спокойно хокагето.
-Добре,но той никога няма да бъде нещо повече от
Сакура-чан,НИКОГА!-каза Наруто и излезе от кабинета на Цунаде.
-Ще оставя на вас да съобщите на Сай добрата новина.-въздъхна
Цунаде и помоли Какаши и Саске да напуснат кабинета `и.

Времето си минаваше.Отбор Какаши се сплоти.Бяха пращани на три четири мисии,но веки от тях знаеше
че нещо липсва.В сърцето на Наруто имаше празнота,и никой не можеше да я запълни.Той сигурно никога нямаше да забрави най невероятното момиче,и най
прекрасният приятел за него.





КРАЙ!! star
Sponsored content

red Re: ffiikk44ee

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите