Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
fustyk1
fustyk1
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Япония
Рожден ден : 29.11.1998
Години : 25
Мнения : 528
Дата на рег. : 14.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Hight School of the Dead.

red •Историята на едно момче• (По поредицата на анимето-Наруто Шипуден) +12

Нед Окт 03, 2010 2:56 pm
Здравейте хора, напоследък си измислям само истории, но без резултат не ми се занимаваше да ги качвам тук и там заради това най-сетне се реших да кача една от тези истории тук, защото тук има много добри фикарски фенчета, който могат да ме разберат и да изкоментрират фика ми ;п (Приемам всякакъв вид критики!)
Еми това е новия ми фик: •Историята на едно момче• (По поредицата на анимето-Наруто Шипуден) +12. Надявам се да ви хареса!
Endjoy and be happy `.` smiley `;]

•Историята на едно момче• (По поредицата на анимето-Наруто Шипуден) +12 1505562883
Всичко започна, в една бурна нощ. Морето беше срещо нас. Направихме всичко възможно за да можем да издържиме тази страшна нощ, но така и неуспяхме.
Името ми е Наруто Узумаки на 21 години съм. Бях пратен от: Хокагето на Селото скрито в Листата (Лейди-Цунаде).
Незнам дали Аз съм единственния оцелял или има и други.. знам само че трябва да кажа всичко, което знам за врагът на Хокагето!

---------------------------------------------------------------------------------------------
СЛЕД 48 ЧАСА! (ДВА ДЕНА ПО-КЪСНО)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Наруто.. Наруто ела на себе си! (В мислите на Наруто Узумаки: -Този глас ми е толкова познат, че неможе да е истина.. То..това бе гласът на моята съотборница..)
-ХЕЙ НАРУТО!
-Д..даа..
-Сакура остави го да си почива много е преоморен.. се пак 2 дена е патувал незнайно как все още е жив (В мислите на Наруто Узумаки: 2 дена ли съм патувал, но как.. как е възможно това аз ..аз //заспива отново//)
-Е какво е положението..?
-В критично положение сме .. все още не сме открили Хината Хюга ; Неджи Хюга и Шикамару Наара!
-Значи и двамата от клона Хюга все още не са намерени .. САКУРА!
-ДА!
-Колкото се може по бързо се опитай да излекуваш Хатаке Какаши и Саске Учиха забързай процесат им на лекуване и то ВЕДНАГА!
-РАЗБРАНО! А.. а...Наруто?
-Той ще се възстанови по бързо дори и от тях без твоята помощ! (В мислите на Сакура Харуно: Но как така без моя или изобщо друга медецинска помощ, той няма шанс да оцелее.. Не неможе да бъде ето какво е имала впредвид Лейди-Хокаге.. 9-то опашатата .. ЯСНО!)
-ЯСНО ЦУНАДЕ-САМА!
Следва продължение ^_^ .. ;; < 3 3
•Историята на едно момче• (По поредицата на анимето-Наруто Шипуден) +12 Kommm10
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 37
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: •Историята на едно момче• (По поредицата на анимето-Наруто Шипуден) +12

Пон Окт 11, 2010 12:24 am
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите