Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red AzzZzzZz

Пон Авг 09, 2010 4:17 pm
Чак сега ще попълвам лексикончетууу, ама карай хдд



Казвам се: уфф ужасно е хдд Мария-Магдалена хдд /на галено ми викат Маги, Мими, Магз хд Вишне ;д Мария - не чак галено, ама хдд и толкоз хдд пък аз кат бях малка казвах, че съм Мия Мена хддд/
Pодена съм на 13 април 1996 хдд
Сега съм на: 14
От: Силистра /Варна/
Любомият ми герой от мъжете е: Мии нз... Саскетуу, Пейнчету, Дей и толкоз хд
Любимата ми героиня от жените е: Конан, Тсунаде анд Темари хд
Първото ми изречение, когато гледах НАРУТО за първи път е: Как могат да гледат толкоз тъпо нещу... тия все повтарят "Умрии!" AzzZzzZz 242502 AzzZzzZz 242502 След 3-4 епизода - Ааа, че яко ^^ Ама тоя Наруто е мн голям идиот хдд



1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва)
Даа... ми трябва ли хдд Валентин хдд
2. Хобито ти е...? Да рисувам ^^ пея ---> тва е когато няма никой, че ще му гръмнат бушоните AzzZzzZz 242502
3. Коя ти е любимата игра? Ми кат бях 2-ри клас беше GTA; сега имам мн, които ми харесват и нямам чак толкова любима хдд но ме кефят различни, например от екшън до логик хдд
4. За какво мечтаеш? Да отида в Япония, но преди това ----> Да стана дизайнер, или на дрехи или интериор хдд зависи къде ме бива повече хдд
5. Коя зодия си? 0овЕн хд
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е...? Алинчетуу, Ели, Десито, ИвкА... за момчета не ме питайте хдд те не заслужават да им обръщам внимание / ъм, говоря за тези, които познавам хдд/
7. Кой е любимият ти учебен предмет? Ми може би Обезобразително ... Ии... толкоз хдд
8. Кой е любимият ти цвят? Зелен ^^ Лилав и различни нюанси на цикламено до леко синичко ^^
9. Кои са любимите ти филми? (Защо?)
Амии хдд обичам тия дето са смешни, тоест комедии ^^ ужаси, мистерии хдд тва за мистериите ми е страст хд а за конкретни филми - ами не ;д
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) Даа... два папагала... 4-ри котки хдд и това е ;д
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея) Ми ... не хд
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? Амм... за доста неща мисля.. зависи в кво настроение съм хдд.. може би "Как да заспя?" AzzZzzZz 242502 AzzZzzZz 242502 AzzZzzZz 242502
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш? За тва си има време... тъй, че тва не зависи от мен AzzZzzZz 242502
14. В какво си най добър/а? Мии в забавленията и невъзможните неща хдд
15. Любимото ти ястие, питие е...? Мии не съм се замислила за любими, а за най-вкусни ястия... например пица, обожавам я^^ за питие, може би к0ка-К0ла хд
16. Пушиш ли? (защо?) Не, защото тва е загуба на време и пари хдд а и не понасям цигариния дим -.-
17. Пиеш ли? (защо?) Ако става въпрос за кафе - понякога... а за алкохола - нем хдд
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи? Ми каня приятели, готвя, пея както вече казах... и измислям различни неща, но най-вече мързелувам или стоя пред компютъра AzzZzzZz 242502
19. В кой клас си? Сега за 8-ми хд
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?) Имах доста неуспешни опити, но вече му схванах цаката хдд и може да се каже мн неща... Добра съм повече със сладките работи хдд
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?) Да... LG xd
22. Кое цвете ти е любимото? Кое ли... ами Мимозата хдд понеже съдържа мойто име AzzZzzZz 242502 базик, ами нямам любимо... но ми харесва розата и орхидеята хдд
23. Страх ли те е от буболечки? Не.
24. Коя TV програма гледаш най-много? Всички хдд ами NovaPlay AzzZzzZz 242502
25. Нещо интересно за теб - Интересно... Ами имам оранжева коса хдд бзк - с малки отенъци AzzZzzZz 242502 Дано тва е достатъчно...
26. Дата на попълване: Аа хдд 9 август 2010 хдд
27. Твоя снимка (постави линк) http://yfrog.com/5sllalalaj Аз съм от ляво хдд Другото момиче е Алинчетуу ^^
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси. AzzZzzZz 242502 Ами всъщност нe хдд
ladysakura
ladysakura
Приятел
Приятел
Female
От : София
Рожден ден : 11.03.1998
Години : 26
Мнения : 962
Дата на рег. : 19.09.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, FMA, DGM, KWMS..

red Re: AzzZzzZz

Пон Авг 09, 2010 5:42 pm
Здр, Адаш хдд
Ем... бъди редовна,спазвай правилата и се забавлявай =)

П.П: Пффф- обезобразително хдд и аз го харесвам :д
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: AzzZzzZz

Пон Авг 09, 2010 7:56 pm
Иии Магии... AzzZzzZz 183921 най сетне и ти да си напрайш лексик0н..! амм---> 23. Страх ли те е от буболечки? Не.
Съмнявам сеее..! AzzZzzZz 242502
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: AzzZzzZz

Пон Авг 09, 2010 8:18 pm
sakura_friend написа:
Иии Магии... AzzZzzZz 183921 най сетне и ти да си напрайш лексик0н..! амм---> 23. Страх ли те е от буболечки? Не.
Съмнявам сеее..! AzzZzzZz 242502

Ем не ме е страх, а малко гнус хдд и онова в басейна е др нещу хдд
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: AzzZzzZz

Вто Май 03, 2011 4:12 pm
хаха забавен лексикон хДД ии най много ми хареса чее ХаресваШ ЗЕЛЕНОТоОо !! <33
Sponsored content

red Re: AzzZzzZz

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите