Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
MindFreak
MindFreak
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Rousse
Рожден ден : 26.06.1995
Години : 28
Мнения : 76
Дата на рег. : 25.05.2010

red Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites)

Съб Авг 07, 2010 11:07 pm
Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 1zoixzk

Така,ще се опитам да ви обясня накратко,това в някой чуждестранни форуми го наричаме Sprite Shop,смисъл,че взимаме sprites (от игрите на аниметата) и ги съединяваме или на английски (fusions,splices.) Знам,че този форум е за Наруто но ... тази идея може и да ви хареса ... така това е Fusion Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 160 т.е. че вече SPRITE е готов а това са Покемоните от които са се взели ефектите: Swampert,Rhyperior,Suicune : Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 260swampert Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 464rhyperior Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 245suicune Надявам се да сте разбрали дотук... има много видове splicing's (Съединявания,Преместване на цветове,без линии.) Съединяванията служат за преместване на чужди работи от телата примерно на Пикачу да му сложим опашка на Гярадос и да променим цветът му от синьо на жълто .. като Пикачу ... и аз съм готов ... Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 2djb5w6 e това е като цяло етоя формата да искате от мен и ПОСЕТЕТЕ POKEDEX-a Ако не знаете покемоните ... ето я и формата:

Покемон1:
Покемон2:
(и т.н. до 5)
Ето и пример

Покемон1: Milotic
Покемон2: Charizard
и след няколко минути,или часа ще ви го постна тук надявам се да ви хареса идеята :) а ето и още примери от мен :) :


Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 2ivlnhwМагазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 2n9x30yМагазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 2hn6niaМагазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 14nnuj6Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) F1Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) F2Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) F3Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) N5oldhМагазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 103va12Магазинът на Lame за съединяване,SPLICING (Pokemon Sprites) 732qgj
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите