Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

KingSize

+3
independent_heroine
temarito
Tobidara
7 posters
Go down
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red KingSize

Пон Юли 05, 2010 1:44 pm
Kingsize-biografiq A+ A- Написана на : 2007-04-04 12:13:23
Bangalino:
Милен Василев, роден през октомври 81-а е една част от ду(л)ото Kingsize. Още от детството си невероятният хъс за лудо редене се проявява в така наречената му "Болна глава" само че редене на конструктори... Неколкократно получавал електрически шамари, Бенгалино днес знае как да нажежи обстановката в един disco-club с размазващите си инструментали.
Израстнал сред зеленините на България, Бенгалино се "пристрастява" към успокоителното, омайващо въздействие на яка ганджа и май нещо...не иска да я напуска.Бенга започва да се занимава с музика на 13 и това число число оказва не-фа тално за "тоя негов див талант".През последните 3 години 24-часовката му е заета с правене на underground hip-hop и ragga нареждане.За Бенгалино музиката е не само вид пристрастяване, а избран начин на живот.Hip-hop за него е нещо като "болка в главата", от която не можеш да се илекуваш, но и не искаш да изгубиш."Така се получава след няколко часово забиване"..... ганджа пауза......
Чрез песните си Бенга изразява ."нещо като лудост, не мога да го обясня точно".В лириките си той винаги страничен наблюдател, който дава оценка на събитията от социалния ни живот.На въпроса."С какво от себе си се гордееш като изпълнител?"-той отговаря "Хм не знам", което доказва, че е здраво стъпил на земята, "Отличавам се от другите hip-hopers със глупостите си, ха-ха, откъде да знам ! Не съм аз човека, kойто ще го каже "


Bisollini:
Димитър Стойков е роден през март 81-а.Като малък (бил с дълга коса хи-хи-хи) се завирал в най-скритите места из заветния Ямбол.И днес бих го хактеризирала като малко много потаен "Луд" (винаги вади ганджа от най-невероятни места).Тази негова зелена мания допринася за изродския глас, който притежава.Да говоря за същата дълбочина и дрезгавост, които тресат болните мозъци на територията на BG.Бисолини вeчe е забравил откога слуша hip-hop.което е съвсем нормално зо онези, сливащи се с тази култура.По принцип Бисолини се занимава с "мързел", но това не му пречи да развива себе си."Бисолини като какъв човек се определяш "Ами със сигурност не съм гаден някакъв, ако искаш точен отговор, дай да дръпнем и тогава..." Чрез своите думи той изразява "Аз не съм №1 и никога няма да съм"-обаче си е №1 глас в BG и това си е.
"Знаеш ли кога ще съм №1 "-продължава той-"когато умре DJ T Fresh, ха-ха-ха".Единственото, което знам е, че думата визия е равнозначна на 2Рас, т'ва е човекът, който........абе той е луд !"


Информация за песните. "Кифлата духа" e стряскаща лирика на уличен език, която изразява положението в държавата, животът на обикновените хора и тънката разлика между обществените слоеве, които зависят един от друг.
Макар голяма част от незаслушалите се в текстовете на Kingsize да са уверени , че те пеят за трева и само трева, онези които са се запознали по-подробно с тяхното творчество вече знаят, че песните носят протестен заряд скрит под грозните, но реалистични сравнения.Всички песни се характеризират със социално идейна линия, която се доразвива със всяка следваща песен.Казано на по-прост език Kingsize описват обстановката, критикуват я и я отричат.Типичен пример е "Офанзива" създадена съвместно с Фисолини( NO Wallz ), която изразява негодувание, не само към гадния, мизерен живот, но и към онези "Дето правят педалски песни, дето си плащат за да стават известни, разбираш литакова е положението в България" Тази лудница от unda hip hop, ragga, размазващ beat и "игриви гайди" се е заклещила в мозъците на двамата. "Болна глава" е нещо друго.Тя е свързана с пристрастените и техния начин на живот. "Двама..." пък разказва за нашия живот.А бе чуйте, слушайте и ще разберете.


Покрай Kingsize се сдушват много яки хорица.Те са част от целия Hip hop свят, чиито мечти се въртят около това да живеят на острова от филма "Плажът" (с ненормалната плантация).Всички те държат най-много на приятелите, купона (това е 10 двулитрови бири, 100 зелени грамчета, чипсче това онова и накрая Бенгалино да заспи преди всичко друго). За Kingsize и компания "праволинейните копелета не вървят, трябва на всеки да му хлопа по нещо, иначе не е от нашите". Тъй като животът представлява хората около нас и взаимоотношенията помежду ни, питам Kingsize какво ценят най-много в един човек.
Бенгалино : - Уважавам хората, които искат да оставят нещо след себе си, не е..ват и пробиват. Питам ги още как виждат себе си след 20 години :
Бенгалино :"Искам да съм продуцент, студио, много хора покрай мен".
Бисолини : "Аз ще съм още по-мързелив и ще си джиткам из ония треви на лудия "плаж", а-а-а и предполагам, че ще продължавам да напушвам котката на Бенгалино.
Какво очаквате в най-близко бъдеще :
"Да си оберем растенията".
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: KingSize

Пон Юли 05, 2010 1:47 pm



temarito
temarito
Прохождащо
Прохождащо
Female
Рожден ден : 04.02.1996
Години : 28
Мнения : 25
Дата на рег. : 12.03.2010

red Re: KingSize

Вто Юли 06, 2010 4:18 pm
King Size - За Нея
http://vbox7.com/play:b212b28e
independent_heroine
independent_heroine
Състезател
Състезател
Female
От : ГорнЪъ
Рожден ден : 26.10.1996
Години : 27
Мнения : 1033
Дата на рег. : 08.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: KingSize

Сря Юли 07, 2010 10:48 am
Мноуу радва .. KingSize 68766
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: KingSize

Пет Юли 09, 2010 10:28 pm
Ганджа и Кифлата духа just rlz ! KingSize 242502
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re:KingSize

Сря Яну 26, 2011 11:31 pm
рлззз smile
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: KingSize

Чет Апр 14, 2011 11:39 pm
Открита рана и Грешната нота са много добри песнички KingSize 811726 KingSize 811726
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: KingSize

Нед Май 01, 2011 12:34 am
кефя им се само на Пуф Паф KingSize 242502
Sponsored content

red Re: KingSize

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите