Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Съб Юни 26, 2010 10:48 pm
Предварително да кажа, че това me969 съм си аз, просто сайта в който пускам снимките съм се писала така Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 124364

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Wolverine___Sig__For_Forums_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Ryo_Street_Fighter___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) LeBron_James_Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Bella_and_Edward_Dark_Sig_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) The_Vampire_Diares_Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Jack_Sparrow_Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Love_Is_Forever___Twilight_Sig_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) The_Choice___Eclipse_Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Bella_Avatar_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Bubble_Lover_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) I_Love_Bubbles_2_by_me969

Тука вече са по-стари и малко по-грозни, 'щот тогава бе знаех как се правят хДД

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Samurai_Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Lil_Wayne_Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Dead_Space_2___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Halo___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Halo_ODST___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Spider_Man___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Dwayne_Wade___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Overlord___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Devil_Jin___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Hancock___Signature_by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Fergie_Avatar_Icon_by_me969

+ 2 Уалпейпъра hehe
Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) __Bubble_Wallpaper___by_me969

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) __Edward_and_Bella_Wallpaper___by_me969

+ Един пакет със юзербари, който направих, но той е за теглене...

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) West_Coast_Rappers_Userbars_by_me969

Ако искате на някой, пишете, няма значение на кой, дали на някво Аниме, Аниме герой, певец, актьор, футболист абе всичко! Пишете коментарчета Плс xD
Goblin Teachies
Goblin Teachies
Състезател
Състезател
Male
От : Килията На Дявола ^.^
Рожден ден : 22.03.1998
Години : 26
Мнения : 1608
Дата на рег. : 21.12.2009

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Нед Юни 27, 2010 12:10 am
яки са можеш ли да направиш на FullMetal Alchemist ??
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Нед Юни 27, 2010 11:34 pm
Ok, а някав текст да слагам ли???
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Нед Юни 27, 2010 11:46 pm
мн. са яки да знаеш че ще използвам това на Jack ;д мн. ме кефи

Аз искам на Green Day,TDG,Rammstein и Metallica ще изчакам да направиш първо тези полсе може си поръчам пак Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 787605 и искам да изглеждат baddass Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 242502 ако има нешо ше ти пиша по скайп..за картинки и глупости ;д
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пон Юни 28, 2010 10:50 am
Оу, супер са - можеш ли да ми направиш една сигнатура на Гин с Ичиго от този момент на първите три панела: цък но ги слей - примерно от едната страна Гин и как казва това, че Ичиго е creepy, а самият Ичиго с аниме дроп-а Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 787605 Ама замаскирай белотата на мангата с някакъв цвят (демек да не си личи твърде много, че е само бяло и черно)
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пон Юни 28, 2010 10:53 am
Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 242502 Баси.. аз най-скромната ше изляза..
Начи аз искам 1 сиг. на Black Rock Shooter..
xD ..
и да пише само:

infected`` Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 809295
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пон Юни 28, 2010 9:40 pm
Ок, ей ся ще ги направя smile smile А сигнатурите на Рамщайн и Грийн Дей са готови ..
~Magdalena~
~Magdalena~
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 21.01.1993
Години : 31
Мнения : 10
Дата на рег. : 02.07.2010

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пет Юли 02, 2010 9:49 am
Ок, а аз искам да ми напишеше името на тая
http://snimki.info/details.php?image_id=172662
smile искам да не пише Магдалена, а Магда
-Bad_Situacion-
-Bad_Situacion-
БЛОКИРАН
БЛОКИРАН
Male
От : Някъде
Рожден ден : 04.11.1994
Години : 29
Мнения : 261
Дата на рег. : 27.06.2010

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пет Юли 02, 2010 10:37 am
Аз искам 1 на пейн, да е яка и оранжева (може и малко черно да има ХД), за да ми ходи на цвета на буквите, с които пиша ии да пише -Bad_Situacion- ест. И искам и една на TrueBlood сигнатура , на която обаче да ги има - Джейсън,Суки,Ерик и Тара ... И пак да е яка. А ако не можеш да ги събереш искам само Ерик. А и да пише -Bad_Situacion- Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Съб Юли 24, 2010 5:24 pm
мн са яки Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 787605
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Съб Авг 07, 2010 8:55 pm
Ето една нова, която ей ся направих ^^

Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Power_Of_The_Music___Sig__by_me969
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Съб Авг 07, 2010 8:55 pm
Сори, че не съм Ви обърнала внимание, просто не бях влизала скоро тук, а и си имах проблеми с компа, ще ги направя!
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Вто Авг 17, 2010 2:46 pm
Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) Feel_The_Life___Signature_by_me969
krustal-chan
krustal-chan
Любител
Любител
Female
От : Dobrich
Мнения : 339
Дата на рег. : 20.04.2011

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Вто Апр 26, 2011 6:12 pm
Много са хубави и симпатични! Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) ) 242502 Нещо най ме впечатлиха тези на Halo, Overlord и Devil Jin.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пон Май 23, 2011 4:19 pm
аз искам ( не че ми трябват де, но искам ;дд) На Джак да направиш още, и на вампирските дневници също, ии на греен дей искам да видя ;дд
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Пон Май 23, 2011 7:46 pm

Страхотнни са ! : ))

`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Вто Май 24, 2011 1:19 pm
Ухааа *.* Многоо са хубави! : )) Браво! ^^
Sponsored content

red Re: Сигнатурите ми + Някои Уалпейпърчета (: (Ако някой иска на някой, пишете ми в темата :) )

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите