Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Земята преди време

+13
plamena228
ZXZZZ
otrovata_gesha
Gaara_125™
sasuke_4
~|~Crazy_kid~|~
*Alx*
_Temari_
xX_SaKuRa_Xx
Wonderland2009
IVE-STORM(bg)
eli<>
Топчету
17 posters
Go down
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Земята преди време

Вто Сеп 02, 2008 9:44 am
Земята преди време B00003JAEN.02.LZZZZZZZ
Земята преди време I
Резюме: Четири изоставени динозавърчета странстват през разрухата на техния свят,докато изпитват болка от загубата на своите семейства ги дебнат страшни и кръвожадни динозаври срещу които те заедно трябва да се изправят.

Земята преди време Landbeforetime2
Земята преди време II
Резюме: Любимите ви праисторически приятели се завръщат!
Динозавърчетата Малката Стъпка, Сара, Връхчо, Дъки и Камъчето ви канят да тръгнете с тях на едно ново, незабравимо приключение, в продължението на прекрасната анимационна класика ЗЕМЯТА ПРЕДИ ВРЕМЕ, изпълнена с весели песни и симпатични герои. Историята продължава в красивата Голяма долина, където Малката стъпка и неговите приятели се забавляват под зорките очи на своите родители. Но когато палавата Сара подканва всички да изследват тайните, които се крият отвъд долината, веселите диновазърчета попадат в голяма беда и разбират колко е трудно да бъдеш възрастен и колко е хубаво да си дете!


Земята преди време Pos2987
Земята преди време III
Резюме: Тази добросърдечна приказка ви представя изумителна анимация, много нови песнички, както и паметно послание за силата на приятелството и другарския дух.Огромен метеорит пада върху Голямата долина и прекъсва достъпа до водните източници, което всява смут сред иначе миролюбивите динозаври.Готови да помогнат, Малката Стъпка и неговите приятели се отправят в търсене на вода и откриват голямо езеро точно на границата между Голямата долина и “Мистериозното Отвъд”, където живее омразният Острозъб.И така, тримата ни приятели се сблъскват със страховити противници и невероятни преживелици. Опасността ги дебне на всяка крачка, но Малката Стъпка и неговите приятели се уверяват, че сговорна дружина планина повдига.Тази завладяваща история ще очарова децата и възрастните с идеята, че заедно приятелите могат да постигнат всичко.

Земята преди време Pos2988
Земята преди време IV
Резюме: Ято мигриращи Дългошийки носят важни новини за климатични изменения отвъд Голямата долина. Някогашната Сушава земя се е превърнала в “Мъгливата земя”.Странни нови същества са се нароили в дъждовните местности, а предишните обитатели са потърсили спасение по нови места. За щастие, Голямата долина е по-красива отвсякога. Не се налага да се покоряват Влажните местности, докато… дядото на Малката Стъпка не се разболява.Единственото му спасение би било, ако изяде лечебно венчелистче от Златно Нощно цвете, което расте единствено в… Мъгливата земя.Сега е ред на Малката Стъпка и другарите му да проникнат в непознатите земи, да надхитрят коварните злодеи и да открият Златното цвете преди да е станало прекалено късно. По пътя си ще разберат колко е важно да имаш верни другари, където и да си.

Земята преди време Pos2989
Земята преди време V
Резюме: Един ден над Голямата долина се спуска рояк “зеленояди твари”, които опустошават всички растения. Обраслата с буйна зеленина долина сега е гола и пуста и нейните обитатели трябва да я напуснат, за да изчакат растенията отново се разлистят.Но докато кавгите заплашват да разединят възрастните, Малката стъпка и неговите праисторически приятели тръгват на път сами. Те преминават Голямата вода, където живеят много странни същества, и откриват тайнствен остров, на който срещат свой стар приятел.Сега той трябва да предпази тревопасните си приятели от острите зъби на островните обитатели, включително и от своите родители!

Земята преди време Pos2990
Земята преди време VI
Резюме: Според легендите динозавърската скала възпира злините извън пределите на Голямата долина.Дали това е вярно? Дали тайнственият дълговратко Док е известният Самотен динозавър, който може да победи Острозъбия звяр със своята подобна на ласо опашка?За да разберат, Малката стъпка и неговите приятели трябва да пресекат Голямата долина и да застанат лице в лице със самия Острозъб звяр!По време на това пътешествие малките динозавърчета научават много за промяната, толерантността и чувството за отговорност. Ако се вгледаш внимателно, може би ще откриеш, че дори в твоето семейство има герои!

Земята преди време Pos1291
Земята преди време VII
Резюме: Малката стъпка, Сара, Връхчо, Дъки и Камъчето се завръщат в ново завладяващо приключение от любимите серии ЗЕМЯТА ПРЕДИ ВРЕМЕ!

Земята преди време 7056
Земята преди време VIII
Резюме : Вашите любими приятели - динозаврите се завръщат в най-дръзкото си приключение досега!

Земята преди време Pos3049
Земята преди време IX
Резюме: Малката стъпка, Сара, Връхчо, Камъчето и Дъки идват отново при вас в този страхотен музикален филм за чудото да откриваш света.Когато силните дъждове създават тайнствена "нова вода", Малката стъпка тръгва да изследва Голямата долина. Той бързо се сприятелява с Мо, палаво, подобно на делфин същество, което не може да открие обратния път към Голямата вода. Малката стъпка, заедно с праисторическите си приятели, които му се притичват на помощ, преодоляват опасностите и доказват колко е важно да си смел, да имаш приятели и да бъдеш различен в това вълнуващо ново приключение.

Земята преди време Landbeforetime10
Земята преди време X
Свали субтитри
Резюме: Нашият любим бронтозавър Литълфут се завръща с ново приключение. Литълфут тръгва с баба си и дядо си на дълго пътешествие към далечни и непознати земи. Разбира се, неговите приятели са неизменно с него. Заедно те откриват нови и невиждани от тях същества. Литълфут е изправен пред тежък за него избор, когато открива стар бронтозавър, който се оказва негов баща. Малкият динозавър трябва да избере - или да се върне при прародителите и приятелите си, или да остане при него.

Земята преди време 781697
Земята преди време XI
Свали субтитри

Земята преди време Tlbtxi10
Земята преди време XII
Резюме: Малкият птеродактил Питри е изправен пред едно от най-важните предизвикателства в живота си. Денят на Крилатите е един от най-важните празници във Великата долина. През този ден малките летци получават шанс да се докажат и да летят със ятото. Те трябва да покажат готови ли са да заемат мястото си в небето. Всъщност Питри е доста добър летец. Проблемът идва, когато му се наложи да лети в група, да е част от съчетание. Питри влиза в голям конфликт със своите братя и сестри. Те яростно негодуват срещу малкия си брат и непрестанните му грешки и своеволия.

По същото време във Великата долина се появява странно същество на име Гуидо. Всичко става още по-сложно, когато и самият Гуидо не може да им каже как се е озовал при тях и какво всъщност е той. Нашите приятели - Сара, Дъки, Питри, Спайк и Литъл Фут, решават да вземат Гуидо с тях и да се опитат да разберат какво е той.

Земята преди време Znet-x10
Земята преди време XIII
Резюме: В тази тринадесета част на поредицата "Земята преди време" Спайк, Сара, Литълфут, Питри и Дъки се сблъскват с нови и причудливи създания, непознати за ширините на Великата долина и нарищаши себе си Жълтокоремните. На пръв поглед глуповати и безгрижни, те всъщност имат сериозен проблем. Трябва да намерят дома си - Плодовата долина. Бандата динозаври решава да помогне на Луфа, Дуфа и цялото им стадо откачени жълтокоремни.
eli<>
eli<>
Състезател
Състезател
Female
От : България (Първомай)
Рожден ден : 09.08.1999
Години : 24
Мнения : 1162
Дата на рег. : 29.04.2008

red Re: Земята преди време

Вто Сеп 02, 2008 10:11 am
тва по някой път съм го хващала .......
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Земята преди време

Вто Сеп 02, 2008 11:08 am
гледала съм го, хубаво е :)
Wonderland2009
Wonderland2009
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 06.07.1995
Години : 28
Мнения : 436
Дата на рег. : 16.09.2008

red Re: Земята преди време

Чет Сеп 18, 2008 8:11 pm
az gi imam na kaseti do 9 seriq, za drugite neznaeh
xX_SaKuRa_Xx
xX_SaKuRa_Xx
Любител
Любител
Female
От : нас
Рожден ден : 21.05.1994
Години : 29
Мнения : 256
Дата на рег. : 25.10.2008

red Re: Земята преди време

Вто Ное 04, 2008 9:49 pm
Като бях по-малка много ми харесваше,но после спрях да го гледам :)
_Temari_
_Temari_
Състезател
Състезател
Female
Рожден ден : 09.09.1997
Години : 26
Мнения : 1671
Дата на рег. : 15.10.2008

red Re: Земята преди време

Сря Ное 05, 2008 11:36 am
Ми яко е.На картинките изглежда бебешко но като почнеш да го гледаш не.То брат ми има едно одеало на тези герои.Много е забавно.
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 33
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Земята преди време

Пон Ное 10, 2008 1:03 pm
тфа също много искам да гледам ама никаде не мога да го намеря сас сийд.ина4е сам гледала само 1 епизод и много ме впе4атли :twisted:
Wonderland2009
Wonderland2009
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 06.07.1995
Години : 28
Мнения : 436
Дата на рег. : 16.09.2008

red Re: Земята преди време

Съб Ное 15, 2008 6:28 pm
аз ги имам до 9 на касети, другите или аз съм сляпа или ги няма в магазините :D
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Прохождащо
Прохождащо
Female
Рожден ден : 10.03.1995
Години : 29
Мнения : 21
Дата на рег. : 21.08.2008

red Re: Земята преди време

Нед Дек 28, 2008 3:45 pm
кауайй :heart: ___ :heart:
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 33
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Земята преди време

Чет Яну 08, 2009 12:56 pm
Оня ден гледах един епизод на тфа и ся ми се струва мега лапешко. Даже се зачудих кво толкоз съм му харесала :D
sasuke_4
sasuke_4
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Konoha
Рожден ден : 29.12.1993
Години : 30
Мнения : 74
Дата на рег. : 07.01.2009

red Re: Земята преди време

Съб Яну 17, 2009 9:28 am
тва детско е за по малки деца когато бях на 5 ми харсва6е ма ве4е не го гледам
Wonderland2009
Wonderland2009
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 06.07.1995
Години : 28
Мнения : 436
Дата на рег. : 16.09.2008

red Re: Земята преди време

Съб Яну 17, 2009 5:41 pm
Вече ги имам всичките :) Големи щурчовци са Млаката стъпка ,Сара, Дъки, Петри и Спайк :rabbit: :rabbit: :rabbit:
Gaara_125™
Gaara_125™
Редовен
Редовен
Male
От : Suna
Рожден ден : 06.08.1994
Години : 29
Мнения : 794
Дата на рег. : 25.12.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Земята преди време

Пет Яну 23, 2009 5:28 pm
az sum go izgledal si4ki
ma kat bqh maluk gi gledah s po golqm interes
otrovata_gesha
otrovata_gesha
Редовен
Редовен
Male
От : Otogakure
Рожден ден : 03.10.1994
Години : 29
Мнения : 727
Дата на рег. : 26.08.2008

red Re: Земята преди време

Съб Яну 24, 2009 7:32 pm
gledal sam gi po4ti si4ki i sa mnoo qki
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Земята преди време

Чет Фев 19, 2009 7:44 pm
леле тва кат бях на 2г ми беше любимо както и ТМNТ
plamena228
plamena228
Любител
Любител
Female
От : Stara Zagora
Рожден ден : 16.12.1998
Години : 25
Мнения : 349
Дата на рег. : 22.11.2008

red Re: Земята преди време

Чет Фев 19, 2009 10:40 pm
Ех,тва го гледах кат бях по-малка :!:
Кей
Кей
Състезател
Състезател
Male
От : Konoha
Рожден ден : 23.12.1993
Години : 30
Мнения : 1962
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Земята преди време

Сря Апр 15, 2009 11:52 am
И това сам гледал интересно беше.Изгледал сам почти всички.
Sasuke_Pain_Neo
Sasuke_Pain_Neo
Състезател
Състезател
Male
От : гр. София
Рожден ден : 07.05.1992
Години : 32
Мнения : 1163
Дата на рег. : 18.05.2009

red Re: Земята преди време

Съб Май 23, 2009 5:21 pm
Като бях малък как си го обичках... любимите ми бяха! Земята преди време 787605
naruto-fenche
naruto-fenche
Състезател
Състезател
Male
Рожден ден : 20.06.1998
Години : 25
Мнения : 1559
Дата на рег. : 20.11.2009

red Re: Земята преди време

Чет Дек 10, 2009 4:45 pm
интересно е Земята преди време 787605 Земята преди време 787605
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Земята преди време

Съб Фев 27, 2010 11:33 am
Много е Яко Земята преди време 787605 Земята преди време 787605 Земята преди време 787605
Sponsored content

red Re: Земята преди време

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите