Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Souji Okita
Souji Okita
Новородено
Новородено
Мнения : 3
Дата на рег. : 15.05.2010

red Souji Okita

Съб Май 15, 2010 2:43 am
* Казвам се: Габриела (Габс.. )
* Роден/на съм...год...мес...ден: 1994.09.06
* Сега съм на...год: 15 години.
* От: Пловдив
* Любомият ми мъжки персонаж е: Наруто бих казала.Голям образ е какво да кажа.
* Любимата ми женски персонаж е: хмм.. мисля,че нямам.
* Първото ми изречение, когато гледах НАРУТО за първи път е:първото ми изречение не помня,но първата ми мисъл беше нещо от сорта на "лааа !! Хихиии какъв идиот само...радва ме... " (нещо подобно)

А ето и форумният ни ЛЕКСИКОН :bball:

1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва) - имам брат на име Ангел.
2. Хобито ти е...? - освен да гледам анимета?Мм.. да рисувам,но това се случва веднъж месично (музата ми идва рядко за съжаление),да чета,когато имам време :)
3. Коя ти е любимата игра? - мм.. зависи,какво имате предвид.На компютъра или на ПС2-ка . Няма любима просто игри,които ми допадат :)
4. За какво мечтаеш? - ах.. труден въпрос.. ще запазя отговора за себе си,това не споделям на всекиго. :)
5. Коя зодия си? - дева
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е...? - засега имам най-добра приятелка, на която може да се разчита за всичко,но защо е този въпрос? Да споменаваме имената на най-добрите ни приятели?
7. Кой е любимият ти учебен предмет? - не знам.. немога да отговоря.
8. Кой е любимият ти цвят? - бяло може да се каже,въпреки че зеленото както и синьото също ми допадат,като цветове. :)
9. Кои са любимитети филми? (Защо?) - е,немога да кажа,че имам любим филм.Има филми които са ми правили впечатление,но немога да определя някой от тях като любим. (голям критик съм)
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) - не.
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея) - хех,забавен въпрос.Не нямам си,но и да имах не мисля,че бих споделила. ^_^"
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? - (въросът е зададен така сякаш всяка вечер преди да заспя си мисля едно и също нещо).Всяка вечер преди да потъна в странните си сънища мисля за различни неща.
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш? - хех.. немога да предположа.
14. В какво си най добър/а? - да не би да искате да попитате "дали притежавам някакъв талант и ако да какъв?"( така ще приема въпроса) - хмм... всъщност добър въпрос,не съм се замисляла над това... ще трябва помисля над това,затова няма да дам отговор. :)
15. Любимото ти ястие, питие е...? - дюнер само с картофки и сос,пържола (всякакво месо),абе дайте направо казвам всичко... (храната е нещо свещенно за мен) .
16. Пушиш ли? (защо?) - не,не пуша това е отвратителен навик.
17. Пиеш ли? (защо?) - пия само вино през зимният сезон в продължение на 4 месеца г/у,защото е полезно за организма. Друго не пия. :)
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи? - понякога чета,когато има тишина и спокойствие.... понякога започвам да пея с ужасяващият си глас,който може да вдигне мъртвите от гроба,но важното е да се забавлявам xD
19. В кой клас си? - 9 клас . (но учебната година свършва)
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?) - хм... нe, бих казала само елемнтарани неща,не умея да готвя манджи,палчинки някакви тестени неща и т.н.
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?) - в момента не сполетя го бетсвие.
22. Кое цвете ти е любимото? - зюмбюл.Харесва ми аромата му,а и го намирам за сладък.
23. Страх ли те е от буболечки? - по скоро гнус.Малки гадинки с много крачета...аааааа бля ! Пу ! "*doh*
24. Коя TV програма гледаш най-много? - Foxlife .
25. Нещо интересно за теб... - нещо интересно за мен..хм.. в момента е 02:30 сутринта и не се сещам (мозъчните клетки измират в момента)
26. Дата на попълване. - 2010.05.15
27. Твоя снимка (постави линк) - -//-//-//-
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси. - няма какво да кажа,до колкото съм разгледала форума ми допада,добра работа сте свършили въпреки,че имам някои идейки за подобряване на форума.Надявам се да се вместя в форумчето и сред всички останали.Е съфорумници Nanika atta?(What's up)
___________________________________________

Dewa kore de. (Bye for now) :)


Последната промяна е направена от Souji Okita на Нед Май 16, 2010 12:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 98
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Souji Okita

Съб Май 15, 2010 12:12 pm
Аз искам снимка
Freakingtune
Freakingtune
Развиващ се
Развиващ се
Male
Рожден ден : 21.05.1996
Години : 27
Мнения : 58
Дата на рег. : 08.05.2010

red Re: Souji Okita

Съб Май 15, 2010 12:21 pm
хЪх Габи аз те зн Souji Okita 787605
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Souji Okita

Съб Май 15, 2010 2:21 pm
welcome to Naruto.Free забавлявай се.. Souji Okita 153877
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Souji Okita

Съб Май 15, 2010 4:53 pm
Добре дошла
Дано ти хареса в нашето форумче Souji Okita 787605
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Souji Okita

Съб Май 15, 2010 6:35 pm
Добре дошла! Souji Okita 637210
Sponsored content

red Re: Souji Okita

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите