Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down

Хареса ли ви?

8 - 44%
4 - 22%
2 - 11%
3 - 17%
1 - 6%
 
Общо гласове: 18
 
Poll closed
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Желанието,което се сбъдна...

Сря Май 05, 2010 2:31 pm
Обстановката беше съвсем спокойна,всички ги мързеше.Времето беше прекрасно и птичките свиреха.Мозъците на всички в "парка" бяха замръзнали и всички погледи бяха в небето.Застанали в кръг на една поляна най-добри приятели.Те гледаха към небесната шир и се кефеха на всичко.Но случайно се чу: *Цъъъъррр* "звънец"
-Ех деба свърши голямото-отсече Георги и стана и разтегна ръце.
-Ааъъмаа..налииееие щяяхмеее даааиоууаа неввставамеет.-каза Милена докато се прозяваше.
-К'во,к'во-попита Христо с въпросително изражение
-Е няма как да не ставаме-каза Георги и си взе раницата и се огледа.
-Аз..не искам..няма и без т'ва ся имаме Химия..мразя я тая Иванова..идва ми да я затворя в кашон и да го ритам по-някоя улица.
-Хех..дааам и аз сънувах нещо подобно вчере-отвърна Мартин докато се надигаше.
-Къде ми е раницата бе деба-каза Елена.
Всички вече бяха стванали от тревата..т.е от изкуствената трева на футболното игрище,което се намираше в двора на даскалото.
Те всички гледаха към училището и си представяха как то гори и се срутва,а учителите се опитват да излязат,но немогат.
Разхожда ха с епо-коридора те срещаха приятели и се поздравяваха.
Внезапно по-стълбите се появи господин Йосифов,който им преподаваше по География.
-Здравейте мадежи-каза с приятна усмивка учителят и пордължи надолу по стълбището.
-Здравей,чичка-каза Мартин и се ухили.А другите някакси не обърнаха внимание на плешивият косподин.
Все пак беше 5 май и изпращаха абитьорентите.Компанията усещаше жегата в даскалото,а отвънка се чуваше броенето на хората,който вече нямаше да бъдат част от училището.Нашите герой се наредиха на един прозорец и загледаха какво става.Младежите викаха с цяло гърло.
-Ехх..кога ще бъда и аз така щастливаа-замечтано каза Вяра.
-Да бе искам и аз-каза елена допряла се до Милена и взирайки се в радостните лица долу.
-Хейй..тоя Иван идиота и той станал 12 клас бе..лелее как тече времето.Беше такъв идиот преди 2 год. незнам как мина-каза Мартин с мнго жизнерадостна усмивка.
-Оооф..когато завърша така ще се напия,че дори няма да си помня и името-каза Георги замечтано.
-Нищо,че часовете са по 20 минути..на мен пак ми изглеждат сякаш са 40 *>.>* -каза Христо с трагичен поглед.
-Жалко,че сме 10-ти клас...иска ми се да бъда 12-каза Вяра.
-Хохоо..повярвай когато си 12 ще искаш да си 10-ти-каза й Милена.
Те всички се отдръпнаха от первазът и влезнаха в класната стая.
Часовете минаха и те бяха пред входа на даскалото.Казаха си чао и такам приключи днещният ден.
-----След 1 година----
Слънцето отново сиаеше така красиво и запленително а времето беше така приятно.Лек стъден вятъп си пробиваше път между топлината и охлаждаше всичко.Наще герой седяха на една пейка отново в дворътн ан училището.Милена се беше облегнала на Елена а Христо беше до тях двете и гледаше в небето.Вяра беше седнала на земята подпирайки глава в крайната лява страна на пейката,а краката й беха отпусната напред.Мартин беше сложил глава на краката на вяра и цялото му тяло беше на земята.
-Бахти к'ва е жега-каза Христо
-Ллелеее-колко е жега-отвърна Мартин
-Да,бе направо ми идва да отида в кенефа и да се окъпя там-каза Георги докото стоеше прав.
-'Айде бее,искам и аз да стна 12-ти клас-отвърна Вяра с нотка завист в гласа си.
-Скоро това ще стане-отвърна Милене
-Ъмхъм-потвърди Елена кимайки с глава.
Майският обед беше така горещ,а нашите деца трябваше да влизат за последният час.Беше същата дата 5 май..пак изпращаха абитуриенти.Момичетата от компания се заглеждаха по-роклите на красивите момичета от всички 12-ти класове.Дори децата от 5-6 клас викаха с тях.Всичко беше такава шумотевица.Свиреха клаксони на коли а броенето на всички се чуваше отдалече.
-Уууоо-припяваше Мартин и вдигаше ръце сякаш той беше 12-ти клас
Нашите герой припяваха отвреме на време и споделяха радоста на абитуриентите.Звънецът отново удари и те влезнаха в час.След часът те пак излезнаха пред входа на училището и викаха с дванайсетокласниците.След като те отпрашиха с колите си,нашата компание си каза чао и всички потеглиха в различни посоки.
---След 1 година---
Времето отново беше так прекрасно.Нашите Герой още не бяха дошли пред училището,но останалата част от класа имвече викаха с пълно гърло.9,10,11 клас също викаха с тях.Милена,Георги,Мартин,Елена и Вяра пристигнаха в компелкта както винаги с широки усмивки на лице.Момичетата беха облечени в хубави рокли всяка с различен привкус и оригиналност.Момчетата се бяха издокарали семпло с костюми и хубави официални объвки придружени със скъпи часовници както и слънчеви очила.
-1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Уоооуу- викаха всички с цялао гърло.Нашата компания се отдели замалко и си поговориха.
-Ееехх..кога стна 12-клас бе Мартинее..идиот такъв-каза Вяра обръщайки се към Мартин с шеговита усмивка.
-Да бе верно..можеше ли да повярваш,че аз съм 12-ти клас..аз щото не..хахаа-каза Мартин и засмя накрая.
-Офф..лелее как ще се напияя-каза Георги погледжайки към приятелите си.
-Аххх..ето какво е чувството да си 12-ти клас каза Вяра и погледна някак си носталгично.
-Ооох..пак ли е такава жега бее-каза Елена повдигайки корсета на роклята си и намествйки чашките на гърдите си.
-Ето казахти,че е страно..искаш да си 10-ти клас нали??-попита споконо Милена.
-Дааам-отговори й вяра с леко тъжно изражение.Те застанаха в дворът и слушаха словото на директорът,а в тяхната глава минаваха толкова много спомени от предишните години.
-Ллелее бааати кефа е-отвърна Христо.
След като директорът свърши нашите герой продължаваха да викат и и отново се озовах пред входа.Те се озоваха в някакъв ресторант и веселбата течеше на пълна пара.След няколко часа..Георфи беше вече почти мътвео пият и едвам заставаше на краката си.Пирът свърши и нашата компания оформи един кръг и всички те се прегърнаха.Мартин поддържаше Георги за да може да стои на краката си.Гримът на момичетата леко започна да се размазва..понеже те знаеха че това им е последният купон заедно.След голямата прегръдка те си сипаха по още една чашка шмпанско и за последн път извикаха от 1 до 12.След това Мартин и Христо помогнаха на Георги да го вземе линейката и да го откара в токсикологията.
-Ще оживее-каза Мартин и се засмя накрая.
-100%-каза Христо
-Даам-отговориха момичетата.
Те се погледнаха за последен път и пак си казаха чао и всеки един потегли в различна посока с различна кола.Но от всички коли се чуваше:
-1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Уоооуу.
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Желанието,което се сбъдна...

Сря Май 05, 2010 2:40 pm
Супер е!
Гласувах за най - добрия отговор...
Давай ощеее...
Между другото, тази Милена името и е подобно на моето, само между И и Л да сложи едно Г... /сорри за спама.../
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 98
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Желанието,което се сбъдна...

Сря Май 05, 2010 9:49 pm
Така Славяне, сори, че ще бъда строга, но според мен трябва да научиш няколко неща за писането на фикове .


lor=red]1. Хъмм, правописът е под критика.!!
2. Когато слагаш пункуациони знаци, пред тях не се оставя място, а само след тях.
Не, че имам нещо против, но не изглежда добре.
3. Някъде си писал името на хората с малка буква и това изглежда още по-кофти.
[/size]


Иначе идеата е добра, описваш добре и мога да кажа, че се е получило добре, но може и още по-добре..

И да знаеш, че и аз те обичаам !! хД Желанието,което се сбъдна... 631890
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: Желанието,което се сбъдна...

Сря Май 05, 2010 10:37 pm
Желанието,което се сбъдна... 811726 Желанието,което се сбъдна... 811726 Желанието,което се сбъдна... 811726 oще Желанието,което се сбъдна... 811726 Желанието,което се сбъдна... 811726
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Желанието,което се сбъдна...

Чет Май 06, 2010 1:50 pm
това го написах буквално за 10 мин. просто нямаше какво да праавя и така..още като го писах знам къде съм допуснал грешки било то правописни или пунктуациони..просто реших да го оставя така и аз незнам защо idea
Sponsored content

red Re: Желанието,което се сбъдна...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите