Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sasusaku_girl97
sasusaku_girl97
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 14.03.1997
Години : 27
Мнения : 133
Дата на рег. : 13.03.2010

red Sasusaku[it’s not my fic]...sakuras life in school~

Вто Мар 16, 2010 8:21 pm
Sasusaku[it’s not my fic]...sakuras life in school~
( съжелявам, ама това е 2ри сезон )
1ва глава ( 2ри сезон)
След година и половина Саске решава да се върне в Коноха.
-Трябва да намеря Сакура и да поговоря с нея. – Много мислих и реших.. – Саске бягаше колкото се може по-бързо, за да стигне преди да се е стъмнило.
*При Сакура..*
-Добро утро Наруто..
-Ъъм.. о0 здравей.! –Той много се зарадва от присъствието й и скокна да я прегърне.
-Как си днес..??
-С теб винаги съм добре!!
( в кабинета на директорката от даскалото * Саске отваря вратата и..* )
-Каде е Сакура..?! –питаше той и едва-едва се държеше на крака.
-Саске..??!!
-Да, да аз се върнах, добре съм, бла бла бла, а сега ми кажи каде е тя..!! – изсъска той и едва се здържаше да я хване за гърлото и да я измъчи за да му каже хД.
-При Наруто..!
-Моляяя.... какво ще прави при...?!!?
-Намери кого да питаш.!!
( при Наруто * Саске е пред вратата му и не почуква, а направо блъска по нея** Накрая не издържа и разбива вратата*, а пред него се разкрива тази гледка

http://narutoninjalatino.com/wp-content/uploads/2008/04/narusaku-fanart.jpg

-Сакура... Н..на..Наруто – Сакура..
-Саске..ама..- едва говореше момичето изненадана от пресъствието му. * Саске се засили бутна Наруто и го прелепи до стената*
-Как можа да го направиш, нали уж ми беше приятел. –каза Саске и започна да го удря право в лицето му.
-Саске СПРИ. –крещеше Сакура и едва си здържаше сълзите, който бавно падаха по нежното й лице. Тя застана между им и започна да ги спира някакси.
-ВИЕ В РЕД ЛИ СТЕ, ТА ВИЕ СТЕ НАЙ-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ!!! – Вижте искам замалко да съм сама..
-Но виж Сакура.. аз исках да.. – каза отегчен чернокосия и се измести по-напред.
-Не недей Саске ще ми кажеш друг път..! – Но искам да ми обещаете едно! * и двамата казах ДА?!? * - Не се карайте за мен и бъдете приятели!! – розовокоската се усмихна и излезе.
-Ко ме зяпаш!?! – каза блондиту и се намуси, понеже му беше неприятно да го зяпа.
-Идиот.. изложи се.. – Потупа го по рамото Саске и му се усмихна.
-Добре.. miss perfektion..!! xD :D:D * след 15 мин..Сакура влиза и ги гледа подозрително.
-Наруто може ли да излезеш, искам да поговоря насаме със Саске!!

*Наруто тръгва да излиза, обръща се към Саске и започна да му се плези, а докато се плези се блъска в стената*
- О0хХ.. – после Саске поглежда към Сакура.
- И ти започна да излизаш с него...
- Саскееее….- намуси са Наруто.. изглежда, че не е бил тръгнал!! После Сакура се обърна към него и му каза да излезе, а на Саске да не се заяжда. – Така да ти кажа...
- Знаеш ли.. имам малко работа.. дръг път ( ПРОПУСКАШ ШАНСА САСКЕ - каза си на ум чернокосия и се обърна към Сакура * той тръгва към вратата, но Сакура го зграпчва и го *допира до стената** на себе си: бреее тя била мноо силна хД*
- Виж.. нямам намерение да те чакам цял живот така че... ( вижте това http://th03.deviantart.net/fs45/300W/f/2009/058/c/4/sasusaku_kiss_by_askerian.jpg )
- Какво беше това!!?!- попита Сакура малко, даже много учудена от случелото се преди малко. ( на себе си: Той ме обича (party) (party) (party) хД.. той я погледна подозрително и й каза:
- За збогом..!- ( Сакура на себе си: Моляяяя......)
- Чао Сакура.. ( на себе си: какво правиш...)
- Чакай... защо се върна?!?
- Да те видя и да ти кажа нещо!!
- Ами казвай..
- Вече няма значение тъй като си с Наруто!!! ( Сакура на себе си: Знаех си че преди да започна да ходя с Наруто, трябва да помисля ама неееее.... не помислих * едва щеше да се пукне от яд*
- А ти не си ли намери приятелка??- питаше очудено момичето. ( Саске на себе си:по дяволите... още нямам гадже!!!!)
- Ами не ти дължа обяснение!!!( на себе си: Браво Саске по-зле неможа ли да се представиш)
- Аха добре, а още нещо да ми казваш?!?
- Еми.. да понеже нямам каде да живея искам да живея тукК..
- Лъжец.. нали щеше да си тръгваш!! – Сакура започна да го удря и каза: - ИскаШ?!!! Добре ама аз командвам * дяволска усмивка*
Мечтай...!!
Следва продължение.. пишете коментари, ако ви харесва да знам дали да пускам още. Приемам всякакви критики
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите