Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
X®i$Ttk@TaA
X®i$Ttk@TaA
Зарибен
Зарибен
Female
От : House Of Pain
Рожден ден : 21.09.1997
Години : 26
Мнения : 441
Дата на рег. : 10.01.2010

red Някои мои неща

Пет Мар 12, 2010 3:34 pm
1.
Сълзи се стичат по лицето ти сега, а ти толкова мразиш това... И всичко заради този, който ти толкова много обичаше. Той просто с теб се подигра, захвърли те на пода без дори да поглежда, без дори да поглежда очите зачервени от сълзи! Стоиш там, там на студения под, мокреща със сълзи прощалното писмо... Обичаше го ти, а той с теб се подигра, от тогава ти коренно се промени. Не говориш вече с никой дори с най-близките приятели. Стоиш там препрочитаики прошалното писмо, свита на кълбо. Само със страх и мъка е изпълнено сърцето ти сега, страх да не бъдеш отново наранена и мъка по човека променил света за теб. Омраза няма в теб, ти просто нямаш сила да мразиш, не можеш не и с тази болка разкъсваща те като копие отвътре. Искаш всички тези лоши спомени да заличиш, но те са се настанили дълбоко вътре в теб и напускат своето тъмно скривалище само за да те раняват пак и пак. Всички хубави мигове запечатани в теб само допринасят за огроомната болка. И така ти седиш тук на пода, свита на кълбо препрочитаща прощалното писмо...


Последната промяна е направена от X®i$Ttk@TaA на Съб Мар 13, 2010 8:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Някои мои неща

Пет Мар 12, 2010 5:37 pm
Невероятно е Някои мои неща 811726
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Някои мои неща

Пет Мар 12, 2010 5:56 pm
Прекраснооо Някои мои неща 73713 Някои мои неща 73713 Някои мои неща 73713 Някои мои неща 73713
Леми Кай
Леми Кай
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Рая наречен Ад ..
Рожден ден : 18.06.1995
Години : 28
Мнения : 66
Дата на рег. : 07.02.2010

red Re: Някои мои неща

Пет Мар 12, 2010 6:43 pm
добреее...
хареса ми, но можеш да поразместиш редовете, за да се получава римата...

"Само със страх и мъка е изпълнено сърцето ти сега, страх да не бъдеш отново наранена и мъка по човека променил света за теб."

това изречение е много объркано ... но аз по начало зацепвам бавно ... мисля че ще е по-добре така:

"Само със страх и мъка е изпълнено сърцето ти сега.
Страх - да не бъдеш отново наранена...
Мъка - по човека променил за теб света."


но като цяло ми харесва ... няма да казвам колко е клиширано, защото и аз не преставам да пиша такива клишета ...
харесва ми и чакам още ...
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Някои мои неща

Пет Мар 12, 2010 10:15 pm
След критиките на Леми Кай...какво може да се каже...
Ето едно:

Това е най-готиното нещо за любовта, което някога съм чувала (демек чела Някои мои неща 787605 ) толкова е реално, толкова красиво написано, толкова...много ми харесва. Просто нямам думи да го опиша. А като си помислиш,че една моя ФР беше същата, когато я заряза един... ( Някои мои неща 4485 ух беше много тъжна)

по кратко с три емотикони: Някои мои неща 73713 Някои мои неща 73713 Някои мои неща 73713

Искам още! Някои мои неща 715557
X®i$Ttk@TaA
X®i$Ttk@TaA
Зарибен
Зарибен
Female
От : House Of Pain
Рожден ден : 21.09.1997
Години : 26
Мнения : 441
Дата на рег. : 10.01.2010

red Re: Някои мои неща

Съб Мар 13, 2010 8:47 pm
Ето още две

2.
Толкова усилия положих, за да не се влюбя в теб, а какво стана... И ето ме сега стоя под дъжда и само ти си ми в ума. Твоите очи, усмивката чаровна и всеки кичур от вечно разрошената ти прическа, те правят толкова секси. Защо в главата ми се самопокани и сега няма начин да те изхвъря. Страшното обаче е, че малко по мако ти си прправяш път към сърцето ми. Спри, почакай. Не виждаш ли огромния надпис „Забранена зона”?
И всякаш си около мен, докосваш с длан лицето ми, но това е просто вятъра, който си играе с косите ми. Мразя те, мразя се! Защо? Защо трябва да те обичам...


3.
Може би тя имаше нужда да бъде забелязана. Може би тя имаше нужда от вас. Може би бе така, но вие никога не разбрахте! Никога не забелязахте как се чувства всъщност тя. Просто така всякаш не повтаряхте, че сте едно и винаги ще сте заедно. И ето дойде моментът на края. Направихте последната и фатална грешка. Тя не можеше да търпи повече, още само капка и чашата щеше да прелее. Тя понясяше тихо и мирно всяка обида, всяко обвинение и всяко нараняване, но просто не можеше повече. Поведението ви към нея я влуди и тя се отказа. Вдигна глава и произнесе думите, повтарящи се постояно в главата и’. Връзката се скъса и тя сложи точката не това измислено приятелство. Бе наранена отново, че е вече без тях, но това не и’ попречи и вдигна глава, продължавайки напред. Повтаряше си, че така е по-добре, че може да се справи, че няма нужда от приятели, който само отварят нови и нови рани в сърцето и’. Тъсеха я после те но беше прекалено късно – тя си бе заминала. Някаде далеч от всичко тя сложи началото на новия живот...

това се роди когато бях ядосана на приятелките ми.
пп: челта на тези неща не е да са римувани, защото аз не мога да пиша в рими. На някой места просто се получават така.


Последната промяна е направена от X®i$Ttk@TaA на Нед Апр 04, 2010 2:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Някои мои неща

Съб Мар 13, 2010 9:34 pm
2. е идеално за мен Някои мои неща 617815 Така беше преди да стана гадже с мойто гадже Някои мои неща 787605 (как само го написах Някои мои неща 617815 )

А всичко, което направиш или напишеш е направо СТРАХОТНО!!!
Miss_Crazy
Miss_Crazy
Новородено
Новородено
Female
От : Konoha
Рожден ден : 22.04.1995
Години : 29
Мнения : 3
Дата на рег. : 03.03.2010

red Re: Някои мои неща

Съб Мар 13, 2010 10:40 pm
супер си Сес продължавай да ни радваш :angel: :kisss: :flower: и искам още :o.k.:
Sponsored content

red Re: Някои мои неща

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите