Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red НаруХина...

Чет Мар 11, 2010 5:32 pm
Фика не е мой, но е супер!

Беше тъмна и мрачна нощ.На небето не се виждаше нито една звезда.Наруто тъкмо се беше върнал от тежка мисия,той отключи вратата и влезе в апартамента си.Когато влезе в хола той забеляза необичайна студенина.Поогледа се и забеляза че сутринта е забравил прозореца отворен,той веднага го затвори и отиде до хладилника да си вземе нещо за ядене,защото не бе ял нищо цял ден.След като похапна обилно,той се приготви да си легне да поспи.Съблече си дрехите,когато изведнъж се почука на вратата.”Кой ли може да е” зачуди се Наруто.Той се облече на бързо и слезе да види кой чука на врата.”Хината,какво правиш тук”.
”Добър вечер Наруто-кун, , дойдох да видя дали си ранен след тази тежка мисия”.
”Спокойно Хината , аз винаги съм добре хахаха”-засмя се Наруто.Той я покани да влезе в апартамента му.Той я покани да седне и я попита дали иска да пие нещо,но тя отказа.
”Аз дойдох само да те видя защото се тревожа за теб.Не искам нещо лошо да ти се случи”-каза Хината.
”Кажи ми Хината защо толкова се тревожиш за мен”- попита Наруто.
”Ами аз,аз,аз трябва да вървя”-тогава тя скочи и избяга от апартамента на Наруто.
”Никога не мога да го разбера това момиче”-промърмори си на ум Наруто.
Той затвори вратата зад нея,за да не става студено.След това се върна в спалнята и си легна .След две,три минути,той вече беше заспал дълбоко.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Глава 1 Искам рамен
На следващата сутрин,той се събуди , бавно се надигна от леглото,плавно си отвори очите и отиде до банята.след това закуси и излезе да се поразходи.По пътя срещна Сакура-„Сакура” извика наруто „ добро утро”
”Добро утро Наруто” каза тя тихо с усмивка на лице
”Къде отиваш”попита той засмян
”Да закуся с един рамен при Ичираку”- каза тя
Той се спря и се замисли от кога не беше ял рамен. След това се обърна и я настигна(тя вървяла,докато той мисли)
”Сакура-чан” –каза той силно и засмяно
”Кажи Наруто” –каза тя усмихнато
”Ще ме почерпиш ли с рамен”-каза Наруто усмихнато
”Ти пари нямаш ли си” каза тя нетърпеливо
С дрезгав глас той отговори „НЕ” и продължи „И тай като Ирука сенсей не е в Коноха да ме почерпи ,оставаш ти” весело каза Наруто
Тогава Сакура се обърна и го удари със супер силата си право в стомаха.Наруто прилетя около 50 метра и падна по глава.След няколко минути в несвяс,той стана и извика „какво толкова казах”,но тя вече беше си отишла.Тогава Наруто се ядоса и си каза „Ами сега,кой ще ме почерпи с рамен”-тогава му хрумна „Какаши, не не той не става сигурно ще се наложи да го чакам до вечерта да дойде на уговореното място.”- промърмори си той. „Саске не става ,него по смъртно няма да го помоля за услуга”-каза си той (историята се развива когато вече Саске е спасен Оручимаро)
Тогава той се замисли,кой може да се навие да го почерпи.Тогава в главата му излезе името на човека,който не му е отказвал нищо,той се засмя и каза „него ще го накарам много лесно”.След това той тръгна да го търси и изведнъж го видя на едно дърво да гледа с бинокъл към един водопад,където няколко момичета си правеха пикник.
”Хей Хей pervertet hermit”(на бг не звучи добре и за това реших да е на английски)
Момичетата-„ААААА воайор” –Тогава те започнаха да го замерят с камъни.Той известно време се пазеше от камъните докато един него лучи точно между очите.Той падна от дървото на глава и остана в безсъзнание за няколко минути.след като се съвзе първата му работа беше да се развика на Наруто-„НАРУТОООООО колко пъти да ти казвам да не ме наричаш pervertet hermit името ми е Джираяяяяя”
Наруто: добре де! Хей pervertet hermit ще ме почерпиш ли с рамен при Ичирако.
Джирая: Няма наяин.
Наруто: Sexy no jutsu - ООООООО Джирая – сама моля ти се
Джирая: аааааааааааааааааааа
и той припадна за няколко часа. След това Наруто разбра,че Джирая няма да се съвземе скоро и че няма да го почерпи с рамен. Той тръгна да се прибира като видя Хината .
”Добър ден Хината” каза Наруто.”Добър ден Наруто-кан”
Хината:Наруто-кун искаш ли да похапнем нещо заедно
”Разгеле най-сетне някой ще ме почерпи с рамен”-каза си на ум Наруто
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: НаруХина...

Чет Мар 11, 2010 5:33 pm
Глава 2 разговорът между Наруто и Хината

”Съгласен съм Хината,ама къде ще ядем и какво”- запита Наруто
”Ами където кажеш Наруто-кун”-възкликна Хината
”На мен ми се яде рамен при Ичираку”-каза Наруто
”Добре Наруто-кун”-каза Хината
Така те тръгнаха към малкото,но любимото ресторантче на Наруто,което се намираше
точно пред главния вход на Коноха.Като пристигнаха преди да седнат
Наруто каза „Хината ти ще черпиш тоя път,защото аз съм на червено
за днеска нямам и пукнато йени”
”Няма проблем Наруто-кун”-каза Хината
След това те седнаха в ресторанта и си поръчаха две големи порции рамен
Докато ядяха Наруто се зачуди за нещо.След дълго размишляване,той така и не проумя
това,за което си мислеше и продължаваше да си се чуди.По едно време Хината го забеляза,че бе спрял да яде.
”Наруто-кун , защо не ядеш не ти харесва ремена ли”-запита го тя
”Не не, просто се замислих за нещо”-каза той
”И за какво се замисли”-попита го тя
”Хината”-каза Наруто
”Кажи Наруто-кун”-възкликна тя
”Защо избяга вчера от нас”-запита Наруто
Хината: ”Ам,ам,ам”
”Въобще,защо се държиш толкова добре с мен”-запита Наруто
Тя се опита да стане и да избяга,но той я хвана за ръката и не я пусна
”Хината моля те отговори ми,не мога да те пусна,защото искам отговор на въпроса ми”-каза Наруто
Хината: ”Ами Наруто-кун аз аз аз”
Тогава тя се отскубна от ръката му и избяга от ресторанта
”Ами сега кой ще плати рамена ми”-каза Наруто с сълзи на очи
Когато дойдоха да вземат парите за рамена Наруто каза-„моля ви се old men,ще платя утре „
Ичираку: добре Наруто ама само тоя път
тогава Наруто стана и си тръгна от ресторанта.След няколко улици,той отново срещна Хината.Тя седеше на една пейка,той се приближи до нея и седна на пейката.тя като го видя се изчерви цялата.
”Наруто-кун съжалявам,знам че трябваше аз да платя сметката,но просто”-каза тя тогава той я прекъсна и каза:
”Няма проблем Хината,аз казах че утре ще платя само искам да ми отговориш на въпроса ми”
”Наруто-кун аз аз аз аз аз”тогава тя преглътна тревогата и реши да му каже
”Наруто-кун аз те харесвам”-възкликна тя
”И аз те харесвам Хината,ти си една от най-добрите ми приятелки”-каза той
”Не не Наруто-кун аз не те харесвам като приятел”-каза тя
”Ами”-зачуди се той
„Аз те обичам”-каза Хината
Тогава Наруто се изчерви и не можа да каже нищо,в главата му прехвърчаха спомени с нея,които той беше разбрал погрешно
”Значи всичките твои припадъци,всичките твои жестове са били,защото си влюбена в мен”-възкликна той
”Да Наруто-кун”- каза тя
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: НаруХина...

Пет Мар 12, 2010 6:56 pm
Харесва ми :bravo:
Anju-chan
Anju-chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 59
Дата на рег. : 27.02.2010

red Re: НаруХина...

Пет Мар 12, 2010 7:12 pm
По-хубаво нещо за НаруХина не бях чела :bravo: :bravo: :bravo: Много ме радва :wave: Продължавай!
Goshkoo
Goshkoo
Развиващ се
Развиващ се
Male
Мнения : 30
Дата на рег. : 03.03.2010

red Re: НаруХина...

Пет Мар 12, 2010 9:16 pm
Главата ме кефи много! Ай, продължавай! Какво да кажа още...НаруХина Рулз НаруХина... 787605
Sponsored content

red Re: НаруХина...

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите