Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red SasuSakY or GaRSakY

Вто Мар 09, 2010 5:37 pm
1ва глава


Здравейте аз съм Харуно Сакура и съм на 16 години.. Учя в 'HiGHT SchooL' xD. Имам розова коса, зелени очички и постоянна усмивка.. Съжелявам ама нямам много време да ви се представя, понеже закъснявам за даскало! Аз си сложих бяла блуза с картинка на анимацюния герой ~tweety~, защото тези блузки бяха най-яките и сладки през тази година, сложих си бяла пола с дънкови обувки на токчета и дънкова горница. Тя беше в тон с обувките, а блузата с полата!! Направо някой да препане когато ме види *дяволска усмивка* Време беше да тръгвам. По пътя видях банда момчета, който не спираха да ме обарват докато видях ,че едно русо с сини очи момче *Науто* беше на път да ме обара:
- Наруто0оо0о0о0о0о0о, какво си мислеш, че правиш аз да не съм някаква кукла с която искаш да играеш.- аз му изкрищях и го одарих.
- Сакура.. а..ам.ама..т..ти.. изглеждаш многооо яко. Хайде да забравим за това и..и.. да си останем приятели.-Говореше той като постояно заекваше.
- Ама ти да не си откачи никога ама никога няма да ти го простя.-ама вярно че всеки път искаше да ме отеши когато съм разтроена или разбита на парченца само за да получи похвала и да ми спечели сърцето, ама тоз път вече прекали. След това аз тръгнах към даскало и госпожа Тцунаде ни разпредели по стайте.
- Сега чуйте всички,на вратата съм сложила списък в който съм разпределила всеки човек в коя стая ще бъде.- После аз и мойте приятелки ( Ино, Хината, Тен-Тен, Темари) тръгнахме към вратата на даскалотоо за да видим разпределението. Аз си видях името в стая 210. Отидох в стаята и се настаних на 2рия чин посредата за да съм център на вниманието :Д Аз видях Хината и отидох при нея:
- Хин в коя стая си, съсигурност Тцинаде не ни е сложила заедно за да не си говорим по време на часовете.
- ъъмм... Аз съм в 210 стая.
- Така ли!!?! И аз! Хин ше бъдем заедно много се радвам. Хайде ела аз знам каде се намира.. Искаш ли да седнам на 2рия чин посредата??
- Разбира се -дяволска усмивка-!! Ние тръгнахме към стаята.
ххЪЪм.. Някой те е изпреварил да седне там, сега какво ще правим Хин??
- еми.. искаш ли да махнем раницата от там и ще седна до теб! Направо съм Генйй xD.
- ама ти направо всеки път ме изумяваш Хин.-Ние взехме чуждата раница, метнахме я на друг чин и седнахме за да се приготвим за час.
- Хин, ужас няма да мога да издържа чак до края на деня, все пак ще правим купон за завръщането ми от морето в България. Там направо си е върха има много яко момчета. Всеки ден купони, танци-манци и др..
- Сак, че ти в България ли беше?? Незнаех мислех, че си била в Нйо-Йорк.
- Емм.. не ми се пътуваше цели шест дена до там.
- Е да ама там има мноо по-яки момченца нали знаеш че отиваме заради купончете, батковци, пллажове и яките молове.
Знам Хин. Като спомена М0Л искам да отидем в мола за да си купя нови дрешки.
- ОК. оФфФф господина дойде.
- Приятно ти умиране в урока XD- започнах да се смея, а тя ми се намръщи.
- Добър ден деца аз съм новия господин по Математика и не ви препоръчвам да се заяждате по време на урока защото следват наказания. - Ни допреди господина. На мен ми се доходи и попитах господина да отида до тоалетната. Аз тръгнах към нея и като отворих вратата бях долепена до....
Следва продължение..
Съжелявам за грешките и за малкото фикче надявам се да ви хареса понеже това беше първото ми качено фикче в този сайт и ви уверявам, че ще става все по-хубаво. Следващата глава мога да я пусна още днес, ако нямам много работа или ще я кача в Неделя SasuSakY or GaRSakY 4485 SasuSakY or GaRSakY 787605
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Вто Мар 09, 2010 6:05 pm
супер е SasuSakY or GaRSakY 73713 SasuSakY or GaRSakY 73713 SasuSakY or GaRSakY 73713 искам ощеее
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Вто Мар 09, 2010 6:50 pm
2ра глава


Аз тръгнах към нея и като отворих вратата бях долепена до едно момче закъсняло за даскало -гаара-
- ейййй.. я бъди малко по-внимателен де, еее.. защо все такива тъпи момчета има в това даскало, а няма както в България.-започнах да се моля и му зашливих един шамар за да внимава другия път.
- Ама аз да не съм ти църква за да ми се молиш и не се надявай пак да ми зашливяваш шамар, защото незнаеш с кого се забъркваш сладорано! -дяволска усмивка-
- ТЪПАК не мислиш че ще ме уплаши такова бебе като теб и ако още един път ме наречеш -сладорана- ще те прибия. Говоря истината- аз го заплаших , избутах го за да се махне от пътя ми и тръгнах към тоалетната. Аз чух някакви гласове да се чуват от долния етаж и слязох да видя кой се усмелява да говори по време на часовете и бяга от тях. Слязох и видях голяма група идваща сигурну от друго даскало батковци. Очите ми се разщириха и лигите ми потекоха, аз се избърсах и реших да отида на долната тоалетна за да мога да го огледам!!
- Хеи момчета... вижте това сладурче, ще го изпапкам.- каза едно момче с черна гарванова коса и много яки черни очички. Той беше облечен с едни дънки и с бяла блуза, която се вливаше с моята блузка.- аз се обърнах и замахнах ръката за да го ударя, ама госпожа Тсунаде ме спря:
- Сакура какво мислеш, че правиш искам да се държиш добре с тях!
- Съ..с..съжелявам Тс...Т..Тсунаде.
- Защо не си в час???
- еми.. доходи ми се и излязох, ама чух гласове и слязох да видя какво става и ви видях, като онова момче ме убиди т.е.(тоест) започна да ме обарва и аз..аз посмях да го ударя и вие ме спряхте..
- Разбирам те, ще поговоря с тях, а ти се прибирай в час.-Аз поклатих глава в знак на съгласие , отидох в тоалетната и се прибрах в класната стая. Господина ме попита, защо съм се забавила и аз му убесних това, което казах и на Тсунаде.
- Добре тогава.. сядай си на мястото. - каза ми той и аз седнах. Часовете минаха много бързо и дойде време за ядене ( голямо междучасие)
- Хин, направо ако видя някой готин батко ще го изям.. Толкова съм гладна нямаш си й на представа. xD..
- Сак, малко потърпи, сега ще извикаме другите момичета и отиваме да похапнем.
- Окии Хин...- Ние ги извикахе и на път към магазините групата момчете, които видях в коридора с Тсунаде ни попита:
- Момичета, ще ни разведете ли около даскало и около него?? - попитаха ни с -кучешка усмвка-
- Я чакай малко вие сте ония,коит...които бяха в коридора. Я какво съвпадение сега да ви е гадно, защото няма да стане, пък кучешката усмивка само аз я ползвам!?! - намръщих се, защото хем си пасваше с неговата блузка, а и той знаеше тази нейна тайствена усмивка.
- Много си приличаме с теб.. Не бъди толкова лоша! плс плс плс – молеше ми се той, че замалко да ми падне на колене. :Д
- ъмм.. плс изправи се не съм църква за да ми се молиш, но ако се държите добре може и да дойдете с нас -дяволска усмивка- Тогава тайно Гаара видя как той й се покланя ( това беше неговия номер), а Сакура го хвана за раменете за да се изправи той я доближи до себе си. Те стояха много близо един до друг и Гаара гледаше как още малко щяха да се целунат.Той се изнерви, понеже беше убикнал това момиче от миналата година и сега ревнуваше. Чернокосото момче се доближаваше все повече до нея с намеренията да я целуни, а Сакура стоеше като препарaлизирана. Гаара тръгна към него за да го махне от нея и тя да се съвземе а другите почнаха да викат “бой” - “бой” докато Сакура се упитваше да ги раздели, но тя неможеше и разплакана отиди към тоалетната за да си избърши сълзите си....
Следва продължение...Надявам се да ви хареса и съжелявам за грешките . Най - късно неделя ще пусна следващата глава SasuSakY or GaRSakY 4485 SasuSakY or GaRSakY 631890
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Вто Мар 09, 2010 7:15 pm
много ми харесва SasuSakY or GaRSakY 73713 SasuSakY or GaRSakY 73713 SasuSakY or GaRSakY 73713 SasuSakY or GaRSakY 73713 даи ощеее
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Сря Мар 10, 2010 1:15 pm
Бравос бе ели SasuSakY or GaRSakY 787605 SasuSakY or GaRSakY 787605 SasuSakY or GaRSakY 787605 SasuSakY or GaRSakY 787605
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Сря Мар 10, 2010 5:10 pm
Супер е SasuSakY or GaRSakY 811726 SasuSakY or GaRSakY 811726 SasuSakY or GaRSakY 811726 Искам още SasuSakY or GaRSakY 23388 SasuSakY or GaRSakY 23388 SasuSakY or GaRSakY 23388
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Сря Мар 10, 2010 6:00 pm
сигурну събота или неделя ще пусна следващата глава SasuSakY or GaRSakY 4485 SasuSakY or GaRSakY 787605 SasuSakY or GaRSakY 631890
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Сря Мар 10, 2010 10:12 pm
ок ще я чакам SasuSakY or GaRSakY 787605
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Нед Апр 25, 2010 5:34 pm
айде де фика е супер :kisss: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Нед Апр 25, 2010 5:57 pm
Така, значи всички фикове започват с "Казвам се Сакура Харуно на 16 години съм..." и т.н.
Обаче на мен такива неща ми харесват нищо че са безброй много
Фика ти ме кефи
Давай още
Sponsored content

red Re: SasuSakY or GaRSakY

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите