Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sakura_vampire
sakura_vampire
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : ВаРнА мОрЕтО сИнИтЕ вЪлНи.........
Рожден ден : 16.08.1996
Години : 27
Мнения : 355
Дата на рег. : 30.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Darker than BLACK, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, Ouran High School Host Club, Pandora Hearts, Fairy tail

red Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 6:55 pm
Това е моя първи фик сори че е кратко ама следащата глава ще е по дълга.Обещавам Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605 Незабравими училишни моменти (Саку......) 631890

Дано ви хареса Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605 Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605 Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605
-----------------------------------------------------------------------------------------
1глава


-ОоОоОоОо НЕЕЕЕЕЕЕ.
Това се чуваше от моят апартамент всяка сутрин защото по незнайни за мен причини всеки път се успивах и това се случваше при положение, че всяка вечер си нагласях армия будилници, но нищо пак закъснявах точно като днес когато започваше вторият срок, което ме подсеща че трябва да побързам или наистина ще закъснея. След като намерих униформата си която беше нещо много яко. Тя се състоеше от дънкено горнище, риза, пола с висока талия, сиви чорапки и розово и бяло кецове абе нещо уникално. След като се облякох и гримирах което си бе направо мъка в моето състояние щях да си извадя окото с тоя черен молив ама какво да се прави трябва грим особено ако имаш среща след даскало с най якото момче. В главата ми се въртеше само името на тоя сладур. Изведнъж докато се сетих да видя колко е часът разбрах че съм си забравила телефона у нас добре че бях още пред вход качих се до нас взех си тела и се забързах за даскало защото щях сто процента да ида за втория час. ОПА май забравих да ви се представя. Ами така е забравих ц-ц-ц. Такаам значи аз съм Сакура Харуно живея тук от преди някъде две, три години това ще рече че съм на 16 може да се каже че живея сама защото майка ми и баща ми все са на път. Освен мен другото живо същество е моето котенце Юки. То е с дълга бяла козинка много гальовно и игриво а очичките му са сини. Направо върха. Така де и аз се отплеснах много. Олеле ама аз съм стигнала даскало!!! Добре трябва да се стегна, да се надявам не съм закъсняла много. Уффф кого заблуждавам класната ще ме убие.
Пред вратата на класната стая:
*чук* *чук*
- Влез –извика целия клас.
- Аааа Сакура значи се реши да дойдеш на училище-каза най- гадната госпожа.
- Ами май така излиза- отговорих и аз и тръгах към чина си.
И какво да видя на моя чин седи ...........................
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 7:44 pm
суперррррррррр еееееееееееееееее некст Незабравими училишни моменти (Саку......) 23388 Незабравими училишни моменти (Саку......) 23388 Незабравими училишни моменти (Саку......) 23388 Незабравими училишни моменти (Саку......) 23388 Незабравими училишни моменти (Саку......) 23388 :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir: :cvir:
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 8:33 pm
кефи ми ме
давай още
Цуки
Цуки
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.02.1995
Години : 29
Мнения : 572
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 9:34 pm
Давай още Незабравими училишни моменти (Саку......) 637210 Интересно е Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 9:51 pm
Такамм...
1-во: Това прилича на пролог, не на глава.
2-ро: Има нужда от още описания.
3-то: Пишеш много объркано. Искам да кажа, че не изразяваш правилно мислите на героинята.
4-то: Има страшно много пунктуационни грешки. Най-вече изпуснати запетайки.
5-то: Идеята ми авучи изключително позната. Защо ли? Защото напоследък само такива фикове се пишат. Един и същ сюжет. Това ги прави скучни.

Ами продължавай да пишеш, учи се от грешките си и се надявам, за в бъдеще, да започнеш да пишеш наистина добре.
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 9:52 pm
Аз харесва Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 аз иска ощее
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 10:16 pm
на мен ми харесва ама малко по-дълго го прави якооо е Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713
sakura_vampire
sakura_vampire
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : ВаРнА мОрЕтО сИнИтЕ вЪлНи.........
Рожден ден : 16.08.1996
Години : 27
Мнения : 355
Дата на рег. : 30.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Darker than BLACK, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, Ouran High School Host Club, Pandora Hearts, Fairy tail

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 10:38 pm
ToTooo написа:Такамм...
1-во: Това прилича на пролог, не на глава.
2-ро: Има нужда от още описания.
3-то: Пишеш много объркано. Искам да кажа, че не изразяваш правилно мислите на героинята.
4-то: Има страшно много пунктуационни грешки. Най-вече изпуснати запетайки.
5-то: Идеята ми авучи изключително позната. Защо ли? Защото напоследък само такива фикове се пишат. Един и същ сюжет. Това ги прави скучни.

Ами продължавай да пишеш, учи се от грешките си и се надявам, за в бъдеще, да започнеш да пишеш наистина добре.


Значи точно тебе чаках Незабравими училишни моменти (Саку......) 686
С първото съм съгласна
За второто незнам ама според мен от това повече описания НЯМА НА КЪДЕ.
И моля оооо ти велика не ми обясни как точно да се изразявам, тва си е мой избор. И на който му харесва не гледа внимателно как да намери кусура ня секи фик а гледа да му сфане смисала а моля за това че е клише ми го кажи след като прочетеш продължението, и вече сириозно ма нервиш, а това не е на добре. Ясно ли е. Незабравими училишни моменти (Саку......) 12694 Незабравими училишни моменти (Саку......) 12694 Незабравими училишни моменти (Саку......) 12694 И аз се надявам да се учиш от грешките си и да бъдеш по малко задръстена.

П.П Главата ще я пусна утре следобяд Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605 Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605


Последната промяна е направена от sakura_vampire на Пон Мар 08, 2010 11:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Пон Мар 08, 2010 10:49 pm
[quote="sakura_vampire"]
ToTooo написа:

П.П Главата ще я пусна утре следобяд Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605 Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605
Със исгурност ще чакам с нетърпение Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 9:50 am
Мила моя,
не гледам специално да намирам кусури на всеки фик,
а изразявам мнение. Това, че напоследък почнаха да се пишат все задръстени неща,които имат нужда от СЕРИОЗНА редакция не е мой проблем.
Не съм казала, че няма да го чета. Просто казах, че началото прилича на всички други клиширани фикчета.
Забелязах, че не си коментирала грешките си. Можеби, защото и сама знаеш, че си неграмотна.
Нерви се на каквото си искаш и от каквото си искаш. Хич не ме боли.
На този форум отдавна съм му теглила една майна. Влизам само за да видя за нещо ново и защото следя няколко неща.
Относно последното, първо погледни себе си, а после говори за другите.
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 2:52 pm
престани да се заяждаш ти също имаш правописни грешки в горното ти мнение има места, където след запетая не си оставял/а растояние и ''може би " не се пише слято Незабравими училишни моменти (Саку......) 12694
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 4:20 pm
да и аз мисля така а пък фика го чакам с нетърпение много е яко Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726
sakura_vampire
sakura_vampire
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : ВаРнА мОрЕтО сИнИтЕ вЪлНи.........
Рожден ден : 16.08.1996
Години : 27
Мнения : 355
Дата на рег. : 30.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Darker than BLACK, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, Ouran High School Host Club, Pandora Hearts, Fairy tail

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 5:34 pm
Ето го и продължението. Оле ама то пак е малко. Незабравими училишни моменти (Саку......) 4485 Нищо Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605 Ми понеже в предната част беше само описания тая пък е диалог. Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605
Е приятно четене Незабравими училишни моменти (Саку......) 787605
-------------------------------------------------------------------------------------
1 глава- продължение

Някакво мекотело!!!
- Хм – изкашлях се аз но никаква реакция.
- ХМ – изкашлях се по силно и тогава тва се обърна.
- Да ти сигурно трябва да си Сакура.-каза ми той надменно.
Тръгнах да сядам а тоя са обади пак.
- Не, не си го и помисляй няма да позволя на отрепка като теб да седне до мен.
Това вече ме изкара извън нерви и му се развиках като гледах невярващо.
- МОЛЯ !!!!!!!!!!!!!!
- Добре ме чу а сега къш.
Тоя плъх да не каза това което чух? Ооооо няма да му се размине.
- Я чакай малко ти къде си мислиш че се намираш а?
- Ми не знам, ти ми кажи.-отвърна тоя *****.
- В училище да речем на моя чин. И не ми казвай да се разкарам че да не ти се стори света малък. Ясно ли е ти малък червей.
И се треснах на чина. За какъв се мисли тоя, за бог да ама не ще му покажа от де изгрява слънцето и де отива мрака.
----------------------
След 10 мин.
*Дррррррррррррррррррр*

- МАРАБА. Сети са да бие този звънец- извиках аз и се изпарих
В коридора:
- Този новия наистина ли каза това което чух. – каза моята приятелка Ино.
- Ъъъъъъъъ някой ще ме светне ли как се казва тоя плужек? – попитах аз с погнуса.
- Май беше Саске Учиха. – отговори Хината като гледаше замислено.
- А стига ве сякаш не ни стигаше един надменен червей.Уф.
Явно днеска ще се простя с доброто си настроение. ГАДОСТ!!!!!! Еми то така е като си с късмет кът моя направо ужас. Олее ама аз сега трябва да седя до тоя задник цели 40 мин. неее как може такова нещо трябва да седя до него цял ден. Направо ужас, иди ми да ревна.
*Дррррррррррррррр*
- Оле почва ми наказанието ай бай.- казах аз и се затътрих към класната стая
- Бай и късмет.- казаха всичките ми приятелки и влязоха в класните си стаи.
- Наистина ще ми е нужен. - казах сама на себе си и тогаватогава зад мен се обади някой.
- Та за какво ще ти е нужен. – обърнах се и видях моя авер.
- Джооооооооо!!!!! – и се метнах на варта му.
- Та за какво ти трябва късмет. – повтори той.
Намръщих се сладко и му казах:
- Първо искам целувка и тогава ще ти кажа.
- Добре ама обещаваш че ще ми кажеш. - гледаше да се подсигури той.
Неказах нищо само му се усмихнах в отговор. Той ме целуна в началото бе все така опияняващо но след това някак по плахо. И изведнъж чух изкашляне обърнах се и видях плужека облегнат на стената с доволно изражение.
- Ааааааа боклук госпожата каза да влизаш. – каза тоя дръвник а Джо до мен едва се сдържаше да не го пребие.
Но това не му беше достатъчно ами изръси и:
- И кажи на тази отрепка да се разкара. – това вече преля чашата
- СЛУШАЙ ТИ МАМИНО ДЕТЕНЦЕ ОЩЕ ЕДНА ДУМА И СИ МЪРТАВ – извиках му в лицето аз.
- Аз ще ходя. След даскало пред входа да се чакаме. Да не забравиш че имаме среща. Чао, чао Джо.
- Няма, обещавам. А сега чао, че и аз трябва да влизам в час. - отвърна той с усмивка.
А аз се надигнах на пръсти за да го целуна, след това се обърнах на пети и тръгнах към стаята, и подминах плужека, като го изгледах злобно, и изсъсках:
- Горчиво ще съжаляваш за това.
И влязох в стаята. След като той седна до мен с явно нежелание и ме видя че съм с тапите в ушите (mp3) и си драскам нещо.
И точно когато щеше да каже нещо някой влетя с вратата. Това беше Наруто от съседния клас и мойта приятелка Хината беше влюбена в него.
- Са- ку- ра ела бързо - каза той задъхано- Хината тя припадна!!!!
- Моля!!!!!! - и изфучах през вратата и бягахме докато не стигнем сестрата.
- Каз-вай На-ру-то какво стана - задъхано попитах аз
- Ами незнам. Отидох до Хината да я поканя на среща а тя припадна - отговори той.
- Ааааааааа ясно, значи тя има нужда то почивка закарай я у тях. А аз се връщам в час. Чао Наруто. - засмях се аз и му помахах и тъкмо да се връщам в ареста се блъснах в някой...........


Последната промяна е направена от sakura_vampire на Вто Мар 09, 2010 5:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Tuttu
Tuttu
Любител
Любител
Female
От : София
Мнения : 241
Дата на рег. : 26.08.2009

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 5:34 pm
:bravo:
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 5:56 pm
супер е Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 Незабравими училишни моменти (Саку......) 73713 искам ощеее
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 6:58 pm
много е яко и аз искам ощиии Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726 Незабравими училишни моменти (Саку......) 811726
Bloody_Merry
Bloody_Merry
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Селото скрито в боклука
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 92
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Вто Мар 09, 2010 8:43 pm
Мило дете, единственото на което се изкефих беше името Джо... Колежката, визирам Тото е права - описания - ЙОК!!! Нула, зеро и т.н. Малко клише го удряш, но може би ще се случи е нещо интерсно по- натък... За момента, чакам и се надявам.
П.п - Намери се редактор, ако си нямаш... А, ако имаш - УВОЛНИ ГО!!!
Лав я!
П.п.п. - Една "глава" би трябвало да е около 1500 символа... Само отбелязвам. / и препоръчвам/ Бтв, имаше още един фик, в който Сакура живееше с котето си Юки.
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Сря Мар 10, 2010 12:41 pm
Те в поне 7-8 фика го има туй юки малко изтъркано взе да става .
Идеята е добра , но прави повече описания в смисъл на класната стая как така Наруто влиза и двамата излизат малко объркано , защото нали са в час се и другите по някакъв начин трябва да реагирам .
Казвам ти всичко това от опит и аз в моята 1ва глава я напрайх без описания и стана объркана.
Касмет за следващата глава иначе фика си го бива и не се обиждай на комента. Незабравими училишни моменти (Саку......) 531613
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Сря Мар 10, 2010 5:12 pm
Идеята на фикчето я бива Незабравими училишни моменти (Саку......) 531613 Но (тук има едно "но"), описания...никакви ги няма. Обяснявай по - подробно как се случват нещата и т.н. Ще следя фика, да видим какво ще се случи нататък.
lips_of_an_angel
lips_of_an_angel
Любител
Любител
Female
От : Търси ме в мечтите си!!!
Мнения : 321
Дата на рег. : 03.02.2010

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Сря Мар 10, 2010 5:30 pm
Харесва ми замисълът, но наистина даи малко повече описания и по възможност по-дългички глави (за 100 път го казвам днес Незабравими училишни моменти (Саку......) 92542 )
Sponsored content

red Re: Незабравими училишни моменти (Саку......)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите