Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Училище Коноха

+9
`M.и.s.h.и.t.0`
KoniTy
snejincety
onyx&pink
X®i$Ttk@TaA
sakura96plami
peps_png
Thэ Dark Girl
gabimoli
13 posters
Go down
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

red Училище Коноха

Сря Фев 24, 2010 6:26 pm
First topic message reminder :

Училище Коноха (Фикчето е дълго.Трябва да побликувм и остналото.Ако ви харесва пишете за да знам Училище Коноха - Page 2 787605 )

Четирите момичета Сакура,ТенТен,Хината и Ино са най-добри
прятелки.Сакура е красивата мажоретка,ТенТен готиното
запалено по футбол момиче,Хината умната и сладка зубрачка и
Ино стилната танцьорка.Не са най-популярните момичета в у-ще
но са най-готините,онези с които хората искат да се мотаят.
Училищото е само за момичета.Носят униформи,но те винаги си
навиват полите нагоре ,защото са много дълги.
Имат математика.Сядат си по местата и часът им започва.
Минава наредба,която гласи: ,,Ученици от Училище Коноха.
Утре нашето училище се събира с друго момчешко училище...’’
На повечето момичета това не им хареса,защото не са свикнали
да са около момчета.Но не и четирите приятелки.Те толкова се
зарадваха,че най-накрая ще имат мъжка компания.Часът свирши
и дойде голямото междучасие.Излязоха навън и се запътиха към
едно дърво.
-О това е направо супер.-каза Сакура и тупна на земята.
-Да най-накрая Сакура ще има с кой да флиртува.-засмя се
ТенТен и седна до нея.
-Хей!
-Само да внимават какво правят,за да не ги набия.-заплаши Ино.
-О Ино,ти си нашия герой.-рече Хината и всички се засмяха.
И така вече е утре.Директорът беше позволил днес да не се носят
униформи,за да се опознаят по-добре.Момичетата се приготвиха
и излязоха от къщите си.По телефона ТенТен и Хината:
-Ало.Здрасти ТенТен.
-Хи Хината.Какво си облякла?
-Ами...черната тениска до пъпа,синята дълга жилетка,дънки
до коляното и с маратонките на Adidas.А ти?
-Аз съм със зелената си блуза с надписите,късия суичер дългите отпуснати дънки и кецовете.-обясни ТенТен.
-Яко.Ок ще се видим след 5 минути.
-Да.Чао.
След малко всичките се срещат пред даскало и влизат вътре.
Момчетата веднага им се лепнаха и започнаха да ги свалят.
-Д-да здравейте,но моля нека минем.-каза Хината
-Да трябва да...-каза Сакура,но я прекъснаха.
-Вижте,ако не мръднете ще ви нараня-закани се Ино.
Момчетата се одръпнаха.
-Хе хе,мерси Ино.-каза ТенТен и започна да пърха с мигли.
Започнаха пак да вървят по коридора.
-Ей,Хината.Братовчед ти не ходеше ли в това училище?-попита Ино.
-Да,Неджи ходи там.Значи сега е тук.А,и ето го там.-каза Хината
и помаха на Неджи.Той беше сам и се запъти към тях.
-О,здравей Хината.
ТенТен замръзна и не можеше да отлепи очи от него.Сакура
забеляза това и я ръгна с лакът.Тя се съвзе.
-Здрасти Неджи.Сам ли си?-попита Хината.
-Не,Наруто Саске и Шикамару са вън.Е трябва да тръгвам.Чао.
-Чао-казаха всички.Ино погледна дяволито ТенТен.
-ТенТен харесва Неджи..ТенТен харесва Неджи..-Ино започна да
пее и да танцива.
-Н-не го харесвам-изчерви се ТенТен.
-Да повярвах ти...Жалко,че имаме отделни часове-каза Сакура
-Да.Е айде чао.
-Чао.
Момичетата тръгнаха по стаите си.Хината имаше биология.Часът започва.Куренай е учителят и започна да нарежда учениците по местата им.
-Хината Хюга ще седне до Киба Инузука и Наруто Узумаки.
Децата си сядат по местата.Тъй като чинът е за трима Хината сяда по средата.Обаче Киба започва да я обарва.Момичето започва да се приближава до Наруто,за да е по-далеч от Киба.Но Наруто забеляза това.(Нямам нищо против Киба да отбележа!)
-Извинявай,но какво правиш?-попита объркано Наруто.
-О,с-съжалявам!-каза Хината и се изчерви-Но този тип до мен ме обарва.-Наруто се надвеси над Хината и каза:
-Ей пич,ако не спреш да я обарваш ще те набия!-Киба се стресна и спря.
-Б-благодаря!
-Нямаш проблем.Аз се казвам Наруто.
-А-аз се казвам Хината.Приятно ми е.
ТенТен има физкултура.Днес им наредиха да играят на гоненица (знам знам гоненица xD...)Всички ученици бяха вече хванати освен ТенТен.Неджи ги гонеше.Понеже момичето беше бързо хич не се стараеше да бяга.Просто се лигавише.Спря да си оправи косата.Но не забелязваше че някой бяга срещу нея.Неджи протегна ръка,за да я хване,но вместо по ръката той я хвана за гърдата.Двамата паднаха на земята.ТенТен падна върху Неджи и косата й обгърна лицето му (косата и беше пусната от обичайното вдигнато състояние).Тя се загледа в неговите бели очи.След като се усети какво става,момичето бързо се изхлузи от него.Седна до него и се загледа отново в лицето му.Забеляза,че Неджи я гледаше вцепенено и по бузите му имаше лек червен отенък.ТенТен също се изчерви.Дълокосото момче се изправи и се отърси от праха.Подаде ръка на ТенТен,за да стане.Тя се взираше в подадената й ръка,но накрая я прие.Хвана ръката му и се изправи.
-Б-благодаря.Виж,съжалявам че паднах върху теб сигурно...-тя не довърши.
-Ти съжаляваш?Та аз те хванах за гърдата.-каза той неловко,но момичето се засмя.
-Не се притеснявай.Нищо не е станало.-след това се усмихна и си протегна ръката.-Името ми е ТенТен.
-Неджи-протегна и своята.-Е,явно ще имаме еднакви часове?
-Да не е ли страхотно?-след като осъзна какво каза се изчерви- И-искам да кажа...Да.Да ще имаме еднакви часове.-и се засмя.
Саске и Сакура имаха История.Госпожата още я нямаше и затова всички си правиха каквото си искат.Сакура взе тебешири и започна да си с драска по дъската.Саксе си седеше на чина, слушаше музика и я наблюдаваше.Видя,че госпожата идва и отиде при Сакура.Знаеше,че даскалката полудява ако някой драскаше по дъската и поставяше гадни наказания.
-Трябва да спреш.-каза Саске.
-Че защо да спирам.Искам да си драскам.-каза и продължи да рисува.
-Не,ти не разбираш..-не успя да довърши,защото госпожата влезе.
Тогава грабна тебешира от ръката й и започна да рисува.
-САСКЕ УЧИХА?!Какво си мислиш,че правиш?!-попита даскалката разгневено.
-Ами..нищо просто драсках.-Сакура го загледа с очи на благодарност и съжаление.
-Просто драскаш?!Знаеш ли какво наказание ще ти поставя?-още повече се разгневи учителката.
-Ехх...-изохка Саске като знаеше,че ще трябва да чисти някоя тоалетна,или да мие някой етаж.
-Всеки път щом имаме час,теб те искам с есе от 200 думи по тема ,,Как не трябва да се държа’’
-Еее,всеки час ли?-отново изохка и се хвана за челото.
-ВСЕКИ!-замахна с пръст госпожата и се запъти към бюрото си. Сакура отиде с бавна стъпка до Саске.Спря се пред него.
-Много съжалявам.-каза тя малко по-тихо.
-За какво?-попита без да влага много старание във въпроса си.
-За какво ли?Защо пое моето наказание?Щях да си го издържа.
-Не може ли просто да ми благодариш?-след това я погледна
-Благодаря!
-Няма за какво.-усмихна се Саске и тръгна към чина си.
-А и от къде знаеш,че мрази да се драска по дъски.Това ти е първият ден тук.-попита объркано и го последва към чина.
-Преди преподаваше на нас.Знам,че е побъркана-засмя се и седна на чина.
-Ясно.-седна послушно до него.-Искаш ли аз да ти пиша есетата? Няма да е проблем.Без това трябваше аз да...-Саске я прекъсна.
-Успокой се.Много се притесняваш.-погледна я в очите сякаш търсеше нещо-А и да не си мислиш,че ще ги пиша?-изсмя се.
-Е незнам...Но отново много ти благодаря.
Часът започна.По време на него:
-О забравих.Казвам се Сакура-изшушка го тя.
-Аз Саске.
Ино и Шикамару имаха английски.В този час никой не внимаваше. Едни се биеха,други си пееха,трети си танцуваха,а пък четвърти се целиха с хартийки.Шикамару скъса един лист от тетрадката си и замахна за да подаде на приятеля си.По погрешка обаче,топчето от хартия рекошира в главата на Ино.Беше с гръб към него и не го виждаше.Посегна да го удари,но щом се обърна го видя.Стори й се така красив,че не й се искаше да го удря.Спря и хвана ръката си.
-Извинявай.-каза тя.
-Няма защо.Понякога аз също съм искал да се запардосам.- Ино се засмя.
-Имаш хубав смях.-рече Шикамару и Ино се изчерви.За да не види това тя се обърна.
-Извинявай-хвана я за рамото и Ино замръзна.-Не ми каза името си.
-Ааа...Ино.Казвам се Ино-каза обръщайки се.
-Ино значи.Аз се казвам Шикамару.
-Е Шикамару...Става ли повече да не ме замерваш с хартийки? –засмя се тя.
-Дадено!-засмя се и Шикамару.
Беше вече 11:00 часа и беше време за голямото междучасие. Момичетата се срещнаха пред тяхното дърво (винаги ядат там за това му викат тяхно).
-Ооо...да знаете какво момче си намерих...Майко мила!-каза Сакура и си личеше,че умира от кеф.
-Как така си си намерила.Вече сте заедно ли?-попита Ино и седна на земята.
-Е не точно заедно,но имаше химия между нас.-Сакура хвана един кичур от косата си и започна да го върти около пръста си.
-Сигурна съм,че и вие сте си намерили някой.-побутна Хината по рамото.-Е права съм нали?
-Да...Аз се срещнах с едно момче в английския.Беше толкова сладък...-Ино се хвана за бузите и погледна в небето.
-Лол...не съм виждала Ино толкова мила!-пошегува се Хината и другите се засмяха.
-Хей!Добре де...Признавам.Но Хината...и ти трябва да си си харесала някого.-каза Ино и започна да пърха с мигли.
-М-моля?Н-не съм...-трите момичета я погледнаха с поглед ,,WTF?’’.-Е добре де!Едно момче ме защити в часа и...-изчерви се цялата.
-Знаех си!-посочи я с пръст ТенТен.
-Я ТенТен кажи и ти.-каза Сакура и отиде до нея.
-Да,ТенТен.Изплюй камъчето!-Ино също отиде до нея.
-Аз нямам камъче за изплюване.Не се влюбвам толкова лесно като вас.-каза ТенТен и сложи едната ръка на ханша си,а с другата повдигна чашата си със сок,за да отпие.Сламката беше в устата й и отпи.През това време до нея дойде Неджи.
-Здравей ТенТен.Виж,отново съжалявам.Но ще ти се отплатя обещавам.-след като чу тези думи ТенТен изплю сока си и се задави.
-Е,ще се видим по-късно.-помаха той и тръгна към приятелите си.
Момичето седеше без да мърда и се изчерви.Другите момичета, разбира се,се пукнаха от смях.
-Неджи Хюга?!Сваляш Неджи Хюга?!-едвам каза Ино от смях.
-Не се влюбвала...-изкиска се Сакура и легна на земята.Ино също легна и заедно се смееха.
-Н-него свалям!-каза ТенТен и се опита да скрие червеното по бузите си с шапката си.
-Ако се ожениш за него ще сме семейство.-каза Хината и тези думи преляха чашата.Трите момичета се хванаха за коремите и продължаваха да се смеят.
-Момичета...момичета стига!Хора!!!!-развика се ТенТен и тропна с крак,но виковете й не се чуваха от оглушителния смях.
-Ох майко...-отчая се тя и седна на земята.Започна да ръфа някакъв тостер.След около 5 минути спряха да се хилят и започнаха да бършат сълзите от очите си.След такъв смях кой няма да има сълзи?
-Свършихте ли?-каза отегчено ТенТен
-Добре де...свършихме.-каза Сакура
-Момичета имам идея!-изведнъж й просветна на Ино и стана.-трябва да направим парти по случая.
-ДА-казаха трите в един глас.
-И трябва да доведем и момчетата!-предложи ТенТен.
-Съгласни.-съгласиха се и тръгнаха към училище.
ТенТен си вървеше по коридора и срещна Неджи.Сети се за купона и го хвана за ръката,за да спре.
-Какво има?-попита той и си свали слушалките от ушите.
-Можеш ли след училище да дойдеш до дървото?Тоест ти и момчетата.
-Защо?
-Имаме да ви казваме нещо.Не е нищо лошо спокойно.
-Значи е добра новина?-попита той и се усмихна.
-Определено.-усмихна се ТенТен и се запъти към класната си стая,но се усети,че все още държеше ръката на Неджи.
-Съжалявам!-каза тя и се изчерви.Неджи не й отговори.Пусна ръката й се запъти към своя час.ТенТен се обърна и бавно тръгна към часа си.
След училище момичетата се срещнаха пред дървото им.Седнаха на земята.Разбраха,че момчетата са задържани след часовете.Ино и Сакура решиха докато ги чакат да потанцуват.Все пак и двете се занимават с танци.Хината си четеше нещо,а ТенТен подритваше една футболна топка.
-Сакура,на коя песен ти се танцува?Ще я пусна от MP4 си.-попита Ино и бръкна в джоба си
-Новите ни движения са на Lets get exited-отговори Сакура. Бръкна в раницата си и извади два помпона.
-О неее...няма да танцуваш с тях нали?-попита Ино и направи физиономия.
-Какво им е?С това танцуват мажоретките.-каза Сакура и загледа помпоните си.
-Както и да е.Айде покажи ми движенията.
Сакура почна да танцува,а Ино повтаряше движенията й.След малко момчетата излязоха от училище,но Саске даде сигнал да спрат.Загледоха се в момичетата.ТенТен започна да прави бройки с топката.Хината я извика за нещо.Тя я погледна,но забрави че топката е във въздуха.Чу нещо и погледна нагоре.Избегна топката,но залитна и падна в една локва по лице (разбира се xD) Момичетата я погледнаха и се засмяха.ТенТен вдигна глава.
-Защо има локви в края на пролетта,ПО ДЯВОЛИТЕ?!-каза тя много ядосано и издуха един кичур от бретона си.
-Добре ли си?-попита Хината и й подаде ръка.
-Добре съм.Само трябва да си сменя якето.-каза тя и хвана ръката на Хината.Изправи се и съблече якето си.-Ето,като нова съм.
-С изключение на косата.-каза Сакура.-Спокойно,аз винаги съм подготвена.-извади от чантата си едно куфарче.Вътре имаше мнохо гребени,четки за коса,ластици,фиби и какво ли още не.
-Представям ти комплекта на Моа за ,,Прическови бетствия’’-дооточни тя и седна до ТенТен.Останалите момичета зяпнаха Сакура.-Какво?Не може ли едно момиче да се разкрасява?-попита някак обидено.
-Косата ми не е бетсивие!Само е малко разрошена.-каза ТенТен и скръсти ръцете.
-Малко ли?Вътре може да се заплете животно.-отбеляза Сакура.
-Сакура!-извика Хината.
-Добре де.Ще те оправим за нула време.-очичките й светнаха. Извади материалите си и за около 1 минута косата на ТенТен беше в идеално състояние.
-Воала.Какво ще кажете?-попита гордо.
-Лол!-възкликна Ино.
-Сакура...ти имаш дарба.-каза ТенТен и започна да прокарва пръсти през косата си.
-Знам знам...-усмихна се тя.
Момчетата решиха вече да отидат при тях.
-Здравейте.-извика Наруто и им помаха.
-Време беше.-извика Ино.
-Извинявайте.Задържаха ни.-каза Шикамару.-Та какво искахте да ни казвате?
-А да.Днес ще правим купон и искаме да дойдете.-каза Сакура и стана от земята.
-Разбира се.Никога не пропускаме парти.В колко часа?
-Ами...Да кажем в 22:00ч.
-А къде?
-У нас.Ето ви адреса-каза ТенТен и написа на едно листче адреса.
-Ок там сме.Да вземем ли алкохол?-попита Неджи.
-Имаме алкохол.Но вземете филми.-каза Ино-някои страшни.
-Разбрано.-казаха момчетата.
Всички си тръгнаха.Момичетата направо се запътиха към дома на ТенТен.По пътя си говориха.
-Не обичате ли любовта?-каза нежно Сакура и въздъхна тежко.
-Ето я пак влюбчивата Сакура.-пошегува се ТенТен.
-Сериозно Сакура...познавате се едва от един ден.-отбеляза Ино.
-Знам кога съм влюбена ясно?Той е толкова...толкова...
-Мрачен?-намеси се Хината и всички (освен Сакура) се засмяха.
-Ей!-ядоса се Сакура и бутна Хината.
-Какво,така си е.
-Не и след като го опознаеш.-възрази розовокосото момиче.
-О,значи ти си го опознала.За един ден?-изкикоти се ТенТен.
-Може ли да сменим темата?!-попита Сакура
-Добре де...-изпъшка Ино.Изведнъж сякаш очичките и светнаха.-Тогава имам друга тема за говорене.Искате ли да ви кажа?Много е интересна.
-Казвай вече!-ядоса се ТенТен.
-Нали много ги харесваме.?-попита Ино.
-Да...
-И сме достатъчно възрастни.
-Да...
-Искате ли да правим секс с тях?-изтърси Ино и ги погледна дяволито.Трите зяпнаха с ости.-По отделно разбира се.Да не си помилсите нещо!
-Та ние ги познаваме от 1 ден.Не мисля,че трябва да се любим с тях.-каза Хината
-Да.Хината даже я е срам да погледне Наруто в очите,а ти искаш да правят секс?!Как не!-рече ТенТен
-О я стига...Какво ми се правите сега.И без това ще сме пияни и няма да мислим много какво правим.-каза Ино
-Знаете ли..тя има право.Искам най-сетне да правя секс.-каза Хината
-Оп,оп,оп...чакай малко...Искаш да ми кажеш,че не си правила секс…никога?-каза смаяно Ино.
-Не.-отвърна Хината
-Не си яла от забранения плод?!-попита Сакура
-Не.
-Не си се отдавала на изкушението?!-попита ТенТен.
-НЕ!Их ама сте едни...-ядоса се Хината.
-Значи се разбрахме.Ще го направим вечерта.-каза Сакура.
-Да.-отвърна Ино.
-Мхм.-съгласи се ТенТен.Трите зачакаха отговора на Хината.
-Оф...добре де.Добре!-съгласи се най-сетне.
Стигнаха до къщата на ТенТен и започнаха да нагласят всичко.
Междувременно при момчетата...
-Ох...тия са направо супер!-каза вълдушевено Наруто-Особенно мацката със синята коса.
-Добре Наруто,но не забравяй,че Неджи й е братовчед.Ако направиш нещо ще те убие.-най-спокойно си каза Саске.
-Тва е вярно...-отбеляза Неджи също много спокойно и отпи една глътка от напитката си.
-Спокойно де...-намръщи се Наруто.-Шикамару,кажи им че се държат детински.-той изчака,но отговор нямаше.-Шикамару... Шикамару!!!-извика и блъсна момчето,което се беше качило на един клон и сладко си подремваше.След удара падна на земята.
-Ох...проблемни хора!-измрънка той и се почеса по главата.
-Шикамару проблемния му викали.-каза Нежи и се засмяха.
-Момчета,предлагам да вземем най-страшния филм.Така ако нещо ги стрестне...
-...Ние ще си успокоим.Харесва ми как мислиш.-каза Саске на Наруто.
-Е,аз предлагам да се приготвяме.-предложи Неджи.
-Окей.-съгласиха се.
Беше вече 21:45 и момичетата нагласяха дисковете,колоните, ботилките с алкохол,чипс и други неща.
-Е готови ли сме?-попита вълдушевено Ино.
-О да...остават само момчетата,за да си прекараме супер.-каза ТенТен и заподскача по пода.
-Да и ще правим секс.-изкрещя Сакура и заподскача с нея.
-Момичета искам съвет.-каза Хината малко смутено.-Кажете да го направя ли?
-Разбира се.Хината ти си на 16.Време ти е.-успокои я Ино.
-Добре.Мисля че съм готова.-каза насърчаващо Хината.
-Окей.
-ДЗЪНННН ДЗЪНННН.-изписка звънецът.
-Ето ги.-каза ТенТен и отиде да отвори вратата.
-Здравейте.Подранили сте.-избазика се тя.
-Съжаляваме.Ако искате можем да си тръгнем-каза Неджи.
-Нееее.Кой ще си тръгва?!-изкрещя Сакура и светкавично отиде до вратата.Видя ги пред вратата и се изчерви.
-Спокойно няма да си тръгваме.Но може да влезем-каза Саске
-Ама разбира се.-каза ТенТен и направи път.Момчетата влязоха и всички дадоха по една целувка на тези които харесват.(няма нужда да казвам кой кой харесва :D)
-Е момчета,какви филми взехте?-попита Хината.
-Взели сме One Missed Call, Saw 1 и Dead Silence .-каза Наруто посочвайки филмите.
-Добре.А ние сме взели алкохол.-каза Ино.
-Е какво ще правим първо.-попита Шикамару.
-Ммм...може да танцуваме и да пием,или да гледаме филм.-предложи ТенТен.
-Хайде първо да пием,ядем и танцуваме.-каза Неджи.
-Съгласни.-съгласиха се всички.
Момичетата отвориха пакетите чипс,бисквити,солети,...и пуснаха музика.На ТенТен й хрумна нещо.
-Хора,слушайте.Имам идея.-извика тя и всички я погледнаха.- Искате ли да си направим нещо като състезание?
-Как по-точно?-попита Сакура.
-Ами,например Хината трябва да танцува на Наруто еротичен танц,а Сакура кючек на Саске.-обясни ТенТен.
-З..защо даваш мен за п..пример-попита заекващо Хината.
-Зарежи Хината.Аз съм за.-съгласи се Сакура.
-И аз-каза много щастливо Ино.
-Добре де...-съгласи се най-накрая Хината.
-А вие момчета?-попита ТенТен с лигав глас.
-ТВЪРДО ДА!!!-изкрещяха в един глас.
-Добре.Първо аз,първо аз!-заподскача Ино.-Ще танцувам кючек.
Ино отиде до мястото където седеше Шикамару.Пуснаха музика. Тя го хвана за яката и го издърпа до нея.Взе едно шалче и почна да танцува.Задника и беше толкова близо до него,че можеше да го удари.Шикамару само стоеше и не можеше да мърда.
-Шикамару идиот такъв.Танцивай и ти.-извика се Наруто.Той едва успя да го чуе от музиката,но все пак го чу.Започна бавно да танцува.Двамата танцуваха около 5 минути и се наслаждаваха на момента.Много се измориха и решиха да спрат.
-БРАВОООО-извикаха всички и започнаха да пляскат.След това удариха една голяма глътка Уийски.
-Хайде ТенТен,ти си.-каза пъшкайки Ино.
-Аз ли?Добре.-съгласи се и отиде до Неджи.-Ще танцувам еротичен танц.
Неджи се изправи.Пуснаха музика и ТенТен започна бавно да върти задника си.Неджи също като Шикамару седеше и се наслаждаваше на момента.Момичето започна да се разгорищява. Започна да се върти около него и обара задника му.Това накара другите да се разсмеят,но Неджи нямаше нищо против.ТенТен се обърна с гръб към него и отново започна да върти бавно дупето си.Момчето сложи ръцете си на ханша й.Танцуваха така също около 5 минути.Песента свърши и те спряха.Приятелите им започнаха да скандират.За финал се целунаха.Взеха две чашки с Джин и ги изпиха.След това ТенТен седна у Неджи.
-Супер сте.-каза Сакура.-сега съм аз.Кючек моля.
Пуснаха диска и отиде до Саске.Взе шалчето и го завърза около ханша си.С плавни движения затанцува танца.Сакура се нагъзи и тъй като момчето беше седнало,задника й беше точно в лицето му.Всички пляскаха.Саске също се включи в танца.Песента свърши и те се целунаха.
-БРАВО.-извикаха всички.
-Сега знам кой е наред...-каза Ино и погледна дяволито Хината.
-Знам...-каза тя и се изправи.
-Ти ще танцуваш еротичен танц,Хината.-обади се ТенТен.
Пуснаха музика и Наруто се изправи.Момичето първо се притесни,но после взе да влиза в роля.
-Може да е срамежлива,обаче на дансинга е направо тигрица.-изшепна ТенТен на Неджи,но всички останали чуха.
Те също танцуваха доста време.Те не се целунаха,но накрая застанаха лице в лице много близко и се загледаха в очите си.
-УХУУУУ-извикаха.
-Ами аз мисля,че няма победители.Всички бяхме супер!-извика Сакура и всички запляскаха.
-Хайде още да танцуваме.-предложи Наруто.Всички се съгласиха.
Този път танцуваха заедно,не само по двойка на дансинга.На края на вс яка песен трябваше да одарят по една глътка алкохол.И по този начин,разбира се,се напиха.Момичетата си свалиха блузите и останаха по сутиен.(нали не са много в час...:Д).
Момичетата се бяха напили повече от приятелите си,така че те успяваха да ги вкарват малко в релси.По едно време започнаха да вършат глупости и момчетата разбраха,че е време да спрат.
-Момичета стига толкова.-каза Шикамару.
-Да нека гледаме филми.-помоли Наруто.
-Защо?Много ни е забаавно.-каза Хината.
-Да.Прекарваме си супер.-каза Ино танцувайки.ТенТен се хвана за устата.
-Опа...додрайфа ми се.-едвам каза и се затича към тоалетната.
-Неджи,би ли отишал да я видиш вместо мен.-попита Сакура и продължаваше да танцува.
-Добре.-каза Неджи и отиде до банята.Влезе вътре и видя ТенТен. Беше седнала на земята.
-ТенТен,добре ли си?-попита той притеснено и седна до нея.
-Не.Никога не съм пила толкова.Какво ми стана?-каза тя с много немощен глас.
-Спокойно.Ако изядеш една купа от рамена на Наруто ще ти мине.-засмя се той.ТенТен го погледна.
-Благодаря.-каза тя и направи опит за усмивка.
-За какво?
-Че ти пука.-каза тя и го целуна по бузата.Неджи се изправи и й подаде ръка.Момичето я прие.Отиде до мивката да си измие зъбите и тръгнаха към хола.ТенТен се загледа и понеже беше по трезвена каза:
-Боже,така ли съм танцувала?-попита тя и се хвана за челото.
-Мхм...-каза той.
-Но Неджи,ти защо не си пиян?-попита тя малко объркано.
-Аз пия,но не ме хваща толкова бързо.
-Аха ясно.-каза ТенТен
-Хайде ела до кухнята.Ще ти дам нещо топло за пиене.
-Благодаря.-отвърна тя и тръгнаха към кухнята.През това време...
-Хината,ела за малко.-извика Наруто.
-Аха,идвам.-каза Хината и тръгна към него,обаче се беше доста напила и се подхлъзна.Наруто побягна,за да я хване.Хвана я,но и двамата паднаха на земята
-А какво къде...-каза Хината объркано и погледна Наруто.
-Наруто-кун?Б-благодаря.
-Няма защо.Нека отидем в кухнята.-каза Наруто.
-Добре.-каза Хината и се изправи.
Отидоха в кухнята.Нямаше никой там.
-Неджи и ТенТен не бяха ли тук.-попита Наруто.
-Аз незнам как ми е фамилията ти ми говориш за тях.-измрънка Хината.
-Добре.Искаш ли нещо за ядене?-попита Наруто и погледна в хладилника.Обаче някой ги наблюдаваше.Някой зад шкафа.
-Мислиш ли,че са ни видяли?-попита ТенТен.
-Не.-изшушка Неджи.
-Какво?Не те чувам.Музиката е много силна.-попита момичето.
-Нищо нищо.Сложи си дрехите.-каза момчето и й подаде дрехите.
-Наруто...-каза Хината,но Наруто я прекъсна.
-Шштт...тихо.-каза той и сложи ръката си върху устата й.-Чу ли нещо?-попита и отиде до шкафа.От там искочиха Неджи и ТенТен.
-Здравейте,приятели.Как сте?-попита момичето лигаво и направи фалшива усмивка.
-Ааа...-казаха двамата и ги загледаха.
-Какво правихте там?-попита Наруто.
-Какво сме правили ли.Ами...Неджи кажи какво правихме.-каза ТенТен и ръгна Неджи с лакът.
-Ами...Търсих едни продукти,за да....ааа...направа нещо за ядене.
-Така ли?А защо сутиена на ТенТен стърчи от джоба ти?-попита Хината и се засмя.
-Това моят сутиен ли е?Хахаха...грешка..-изсмя се ТенТен отново фалшиво и грабна сутиена си от джоба му.
-Да.И косите са ви рошави...и блузата на Неджи и на обратно-каза Наруто и се засмя.
-А да...ние...ние трябва да вървим.-каза ТенТен.Хвана ръката на Неджи и се запътиха към някоя спалня.
-Мислиш ли че ще...-попита Хината.
-О да...-каза Наруто
-Искаш ли...-отново попита Хината.
-О да..-отново отговори Наруто.(ако не разбирате ще правят секс)
Те също се запътиха към някоя спалня.Останалите решиха вече да спрат с танците.Сакура отиде до Саске и седна в него.
-Вие определено,можете да танцувате.-каза Саске.
-Ами да...и сме секси.-отвърна лигаво Сакура.
-Мхм,много сте секси.-каза Саске и целуна Сакура по врата.
-Искаш ли да го пренесем горе?-попита тя.
-Охо...и питаш.-отвърна весело Саске.Хвана ръката на Сакура и се запътиха към втория етаж на къщата.Взлезнаха в една стая и видяха Неджи и ТенТен да правят секс.ТенТен беше отдолу и беше увила краката си около Неджи.Двамата ги видяха и спряха. Момичето се стрестна и прегърна Неджи.Саске и Сакура се засмяха.
-Какво по дяволите искате.Не виждате ли,че сме малко заети?!- попита ядосано Неджи.
-Не е честно...Беше на най-готината част.-каза разочаровано ТенТен.
-ТенТен...вдигни малко завивката.-изсмя се Сакура и посочи. Момичето видя какво има предвид и вдигна завивката си.
-Какво искате?-попита отново Неджи.
-Същото,което и вас.-каза Саксе и погледна Сакура.
-Ами ние сме в спалнята,Наруто и Хината са в стаята на брат ми... така че вие отидете в стаята за гости.-каза ТенТен докато плъзгаше ръката си под завивката.
-Неджи-къъън,нека продължим.-помоли възбудено момичето.
-Айде махайте се!-каза Неджи.Саске и Сакура бързо излязоха. Искаха да оставят приятелите си сами.След малко чуха стонове от стаята,която в преди малко бяха.
-Браво Неджи.Само така...-каза Саске и двамата се засмяха.
-Саске-кън,имаш ли презерватив?-попита Сакура.
-Разбирасе че имам.Отивам на купон,без родители,с алкохол и хубаво момиче.Как няма да имам презерватив.-каза Саске.
-Идеално.
Стигнаха на края на коридора и взязоха в стаята.Още на вратата започнаха да свалят дрехите си.Нататъка знаете какво става... :)
Шикамару и Ино седнаха на дивана.
-Шикамару,искаш ли да отидем в басейна.-попита Ино.
-В...1:39 през нощта?-попита Шикамару и погледна часовника си.
-Защо не.
-Ами да вървим.-каза Шикамару.
-ТенТеееееннн.Къде са ключоветееееееее?-извика Ино.
-На вратата.-извика ТенТен пъшкайки.
-Хахаха...Неджи е започнал а?-избазика се Шикамару и отидоха до вратата.Отвори я и излязоха.
-Не е студено.-отбеляза Ино.-Хайде в басейна.
-Не ми се плува.-каза мързеливо Шикамару.
-Че кой говори за плуване?-каза Ино и го погледна.Лицето на Шикамару направо грейна.
-Искаш да кажеш,че искаш да го направим в басейна?
-Мхм.
-Хайде!-рече вълдушевено Шикамару.
-Трябва само да се отърва от тези дрехи.-каза Ино и съблече дрехите си.Момчето остана вцепенено.
-Майко мила...Май трябва и аз да се съблека.-каза и се съблече.
Шикамару хвана Ино като булка и скочиха в басейна.След това...
Беше вече към 4 часа и всички бяха свършили с работата си xD.
-Ино,хайде да отидем да ги събудим.-каза Шикамару.
-О да...-отвърна Ино и почна да се облича.
След като двамата бяха облечени влязоха в къщата.
-Хайде първо да събудим Сакура и Саске.-предложи Ино.
-Окей.
Запътиха се към стаята им.Взязоха бавно и тихо.Сакура се беше сгушила в Саске.
-Как предлгагаш да го направим?-попита Шикамару.
-Стряскащо.-отвърна Ино с дяволско изражение.
Приближиха се до тях и се наведоха.
-Викай!-каза Ино.
-СТАВАЙТЕ ЛЮБОВНИЦИИИИ-извикаха двамата заедно.Саксе и Сакура подскочиха.И двамата бяха голи,това накара Ино и Шикамару да се пукнат от смях.Сакура взе одялото и покри себе си и Саске.
-ИНООО!КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?-изкрещя Сакура.
-Тихоооо.Ще събудиш другите.-изшушка Ино и сложи пръста си пред устата си.
-Искаме ние да ги събудим!-каза Шикамару.
-И аз искам,и аз.-заподскача Сакура напълно забравила факта,че е гола.Вдигна завивката и се покри.
-Добре.Ама първо се облечете.-изкиска се блондинката.
-Обърнете се моля.-каза Саске.
Двамата се обърнаха.През това време Саксе и Сакура се обличаха
-Готови сме.
-Е кой да събудим?-попита радостно Ино.
-Хайде Неджи и ТенТен.-казя с дяволски поглед Сакура.
-Дадено.-съгласиха се момчетата.
Съседната стая беше тяхната.Влезнаха вътре.За щастие те бяха по облечени.Е...Неджи беше с боксерки а ТенТен по прашки.
-Хайде да ги преобърнем.-предложи Шикамару.
-Да ги какво?-попита Сакура.
-Това го правихме много често,когато бяхме на летен лагер.-започна Саске.-Двама човека хващат дюшека и го вдигат.Така лежящите падат.
-Ооо...харесва ми.-каза Ино.
-Окей.Аз и Саксе ще хванем дюшека.-каза Шикамару.
-Добре.
Двамата хванаха дюшека.
-На три.-каза Саске.
-Едно....две....ТРИ!-извикаха заедно.Издърпаха дюшека и двамата паднаха.При падането ТенТен одра ръката си на шкафчето.След това падна върху Неджи.
-Ауууу.-извика момичето.
-ТенТен....имаш кръв.Да не ти е дошло?-изкиска се Ино.
-Това е от ръката ми блонди!-ядоса се тя.
-А вие ни будите защото.....?-попита Неджи.
-За кеф.-каза Сакура и четиримата се засмяха.
-В 4:15ч?-попита отново Неджи.
-Мхм...защо не?-попита Ино.
-Както и да е...-каза ТенТен и започна да се изправя.Трябваше да се подпре някъде и по погрешка се подпря на п**ката на Неджи xD (там където слънце не огрява).Понеже там не е много стабилно отново падна.Останалите си умряха от смях.
-Опа...извинявай Неджи.Добре ли си?-попита ТенТен.
-Нищо ми няма.-каза Неджи.
-Ако сте свършили моля последвайте ни.Имаме да будим още една двойка.-каза Шикамару.ТенТен нахлузи един потник и тръгнаха към стаята на Наруто и Хината.
Още от вратата Ино и Сакура извикаха.
-СТАВААААЙТЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Двамата паднаха.Те също бяха голи.
-АААА...осляпах!!!-извика Неджи и закри очите си.( все пак му е братовчедка xD)
-Какво по дявовиле правите dattebayo?!-извика Наруто и покри него и Хината със завивка.
-Събуждаме ви.-каза си спокойно Сакура.
-Хайде идвайте.Ще гледаме филм!-извика ТенТен.
Наруто и Хината се облякоха и всички слязоха доло.ТенТен отиде в кухнята да направи пуканки.Ино отиде с нея.
-Е?Направи ли го?-попита тя развълнувано.
-И още как!Беше невероятно.-зарадва се ТенТен.-А вие и Шикамару?
-О да...
-И къде?
-В басейна!-каза гордо Ино.
-Сериозно?Ино....тигрица такава!-изсмя се момичето.
-Да знам.Е да правим пуканки.
Двете направиха ядене и отидоха в хола.Останалите бяха сложили диска в DVDто и бяха седнали.Двете се настаниха в гаджетата си и пуснаха филма.Сакура беше легнала на дивана и главата й беше на коленете на Саске.Наруто беше сложил ръката си около Хината и тя се беше облегнала на него.ТенТен беше седнала върхи Неджи на дивана при Сакура,а Ино беше между краката на Шикамару на земята.
-Е какъв филм гледаме?-попита Ино и захруска пуканки.
-One missed call.-отвърна Шикамару.
Гледаха и гледаха...Момчетата си умираха от кеф,защото колкото по-страшно стане,толкова повече ги гушкат.
-Не отваряй вратата...Не я отваряй!-каза нервно ТенТен.Всички се загледаха в очакване и тогава филма ги стрестна.Момичетата се изпищяха.
-Тя отвори вратата!-каза ТенТен.
-Как можахте да вземете такъв филм!-попита Сакура оплашено.
-Спокойно,аз ще те пазя.-каза Саске.
-Фукльо!-каза Наруто и останалите се засмяха.
Филма стана още по-страшен.
-АААААА-извикаха момичетата и прегърнаха още по-силно гаджетата си.
-Виж Ино.....КРЪЪЪВВВ.-избазика се ТенTен и подмаха ръката си под носа й.(нали се одра).
-АААА.Разкарай я от мен.-извика Ино и перна ръката й.
Останалите се засмяха.След малко телефона на Наруто позвъня. Всички се изпищяха (с изключение на момчетата.)
Ако сте гледали филма,ще знаете за какво пищат.
-Не отговаряй!-изписка Сакура.
-Да недей!Не искам да умреш Наруто-кън!!!-извика Хината и го прегърна.
-Знам...но това е майка ми.-изсмя се.
-О...тогава може.-каза Сакура.
-Защо ти звъни в 5ч през нощта?-попита Неджи.
-Ами незнам.
Вдигна телефона...поприказваха си и затвори.
-Е?-попитаха останалите.
-Нищо важно.Нека гледаме-каза Наруто.
Останалите се съгласиха.Пуснаха филма.
Беше вече 5:30ч и филма свърши.
-Ааа...повече няма да го гледам тоя филм!-каза Сакура.
-Няма начин!И защо аз трябваше да съм на земята?Не виждах нищо около мен.Ами ако някой искаше да ме убие?Аз нямаше да видя!-започна да казва Ино.
-Ще ви кажа нещо,но ще ви развали настроението!-промълви ТенТен.Останалите я погледнаха.-След два часа сме на училище.
-Оооо човече....-измрънкаха.
-Е,то се е видяло,че няма да се спи.-каза Наруто.
-Някой да си е написал домашните?-попита Саске.Всички се засмяха (освен Хината.)
-Пфф...моля ти се.-изкикоти се Шикамару.След това погледнаха Хината.Тя разбира се имаше домашна.
-Какво?Вие сте футболистки и мажоретки,а аз съм зубара!-каза Хината.
-Знаем Хината...знаем!-каза ТенТен и отново се засмяха.
-Е?Какво искате да правим?
-О о!!!Нека аз!!!-заподскача Ино с ръката й във въздуха.
-Няма отново да правим секс Ино!-казаха ТенТен и Сакура в един глас.Момичето разочаровано свали ръката си и спря да подскача.
-Предлагам да погледаме телевизия.-предложи Неджи.
Останалите се съгласиха.Гледаха тв и беше 7:00ч.Даскало почва в 7:30ч.
-Хайде да тръгваме.-каза Хината и приятелите излязоха.
Бяха вече до училище и влезнаха вътре.
-КАКВОООО?!-извикаха Сакура и Ино.
-Униформи?!Слагат ни униформи?!-извика ТенТен.
Бяха се загледали в едно розово листче залепено до програмата на учениците.Момичетата зяпнаха.
-Защо ни слагат униформи.Та до края на даскало има само един месец!-каза Сакура.
-Няма начин!Няма да облека униформа.-каза сърдито Ино и скръсти ръце.-Няма как да вкарате моя милост в униформа!
Момичетата вдигнаха по вежда.Имаха физкултура и там се преоблякоха.(имаха еднакъв час) Ино блъсна вратата.
-Не мога да повярвам,че ме накарахте да го направя!-измрънка тя.
-Накарали ли?Ако не носим униформи ще ни изгонат от даскало Ино!-каза Сакура.
-Спокойно!Без паника!Аз съм подготвена.-каза ТенТен и бръкна в раницата си.От там извади ножица,игла и конец.-Следите ли ми мисълта?
Момичетата се спогледаха.Разбраха накъде бие ТенТен.
ТенТен се съблече и отряза половината от полата си,която я направи доста късичка.После отряза и ръкавите на униформата, боцна тук там с иглата и унифурмата беше готова.Облече я.
-Лол...Ама така е много готино!-каза Ино.-Хайде сега моята.
Ино свали униформата си.След това Сакура и Хината го направиха.Всички вече бяха готови и тръгнаха надолу по стълбите на съблекалнята.Излязоха на двора в бавен каданс. Хората около тях зяпнаха.Полите им бяха станали най-много 15см.Отидоха при момчетата.Те ги загледаха.
-Да сте си скасили облеклото?-попита Саске загледан в полите.
-Мислите ли,че е добра идея?-попита Неджи.
-Какво искаш да кажеш?-попита ТенТен.
-Ами рано или късно директорът ще ви види.
-Скоро даскало свършва,така че няма проблем.-обясни Сакура.
Карин беше в техния клас.Тя мразише четерите момичета.
-Хъх...погледни ги.Приличат на уличници!-каза тя на Кин.
Ино чу това и се обърна.Тръгна към нея.
-Не мисля,че е добра идея,Ино.-каза Хината и хвана ръката й.Тя я дръпна и отново тръгна към Карин.
-Какво ни каза?-попита надъхано Ино.
-Мисля,че чу.У-лич-ни-ци.-каза Карин бавно и по срички.Ино я хвана за косата и я долепи до земята.Всички се изправиха и ги загледаха,в очакване на як бой.
-AУ!!Какво по дяволите?Махни се!-извика тя и замаха с ръце в опит да я удари.
-Смятай го за предопреждение.-каза Ино и я пусна.Запъти се към приятелите си.Беше в гръб.Карин използва този шанс и я ритна. Тя падна върху Сакура.
-Ей!Аз те пуснах!-извика Ино и се изправи.ТенТен отиде зад гърба на Карин.Хвана я за косата и я дръпна назад.
-Ще те научим,кога да нападаш в гръб.-прошепна и тя в ухото.
Ино отиде до Карин.Не можеше да се защити,тъй като ТенТен я държеше.Ино й заби един тукат в корема.Карин изплю кръв.
-БОЙ!БОЙ!БОЙ!-завикаха останалите от класа.Кин тръгна към тях,за да помогне на Карин.ТенТен замахна с крак и й подкоси краката.Тя падна.
-Не е честно!Тя е футболистка.Свикнала е с боя!-извика Кин.
-А аз съм танцьорка!-каза Ино и я ритна по задника.Момичето изхвърча напред.
-Ауу!Пусни ме.Пускай!-извика Карин.ТенТен още я държеше.
-Кажи,че си безмозъчно влечуго,а ние сме супер!-каза момичето и останалите се засмяха.
-Какво?Няма да стане!-отново извика Карин.ТенТен я дръпна още по-силно.
-Добре добре!Аз съм безмозъчно влечуго,а вие сте супер!
-Е какво чакаш?Пусни ме!
-Ти наистина го каза.Добре...тръгвай си!-каза момичето и я пусна.
Карин удари Ино,която биеше Кин.Ино се ядоса.
-Ах ти!Малка кучка!-извика Ино и отиде до нея.
-Моля те...нека аз!-каза ТенТен и започна да й удря тукати по мутрата.
-ТенТен погледни напред!-извика Неджи.
-След малко!-извика ТенТен.Карин се наведе и момичето фрасна директора,който беше зад нея.
-ОООО!-завикаха всички.
ТенТен сложи ръцете си на устата си.Ино я задърпа за ръкава.
-ТенТен...ТенТен да бягаме!-каза й Ино и двете започнаха да бягат.Директора тръгна след тях.(той не бягаше,а вървеше бързо)
-ПАК ЛИ ВИЕЕЕ?!ТенТеееен,Иноооо...веднага тук!!-завика той.
-Лошо!-каза Ино докато бягаха.
-Общо взето,нищо ново.За пети път бягаме от него.-изсмя се ТенТен.
-Да,но взе нещо да потичва!-изсмя се и Ино.
На Сакура й просветна.Никой не я гледаше.Хвана се за корема и падна на земята.Всички вече е погледнаха.
-АУУУ!!!Карин...Какво по дяволите ти става?!-престори се тя.
-Моля?Какво съм направила?!-извика тя.Директора се обърна и тръгна в обратната посока.
-Какво става тук?-извика той.
-Карин я удари.-каза Хината.
-Моля?-извика момичето.
-Карин!При мен!-нареди директорът.
-Но аз не...
-Не!Хайде,мърдай.-нареди отново и момичето тръгна.Сакура намигна на ТенТен и Ино.
-Оооо...това момиче е умно.-каза ТенТен.
-Е хайде да се връщаме.
Върнаха се и часът им започна.Разпределиха се и започнаха да играят на волейбол.
-Ино...ти си!-извика Хината.Ино не разбра какво казва Хината и топката я удари по главата.Тя изхвърча назад и падна върху Шикамару.Обаче как само падна...Момчето беше легнало,а Ино се беше разкрачила точно над главата му.Всички се засмяха.След като се усети какво става цялата се изчерви.Шикамару пък се ухили до уши.
-Ха ха...не съм я виждала толкова червена.-каза Сакура.
-АААА!-извика Ино.Не можеше да издържи такъв срам.Хвана лицето си и се изправи след това ритна Шикамару и той хвръкна.
-За какво беше това?-извика той.
-Защото си перверзен!-каза Ино все още криейки лицето си.
-Ти падна върху мен.
-Да но...все пак!-извика тя.
-ХАХАХА.-смееше се целия клас.
-Хайде...нека играем!
Играха играха и свърши часа.Беше време на голямо междичасие. Взеха си закуски и тръгнаха към дървото им.Всички седнаха на земята.Обикновенно със закуските си пият айрян.Сакура не можа да отвори своя и го даде на ТенТен.
-Ще ми го отвориш ли?-попита тя.
-Мхм.-каза ТенТен и го взе.Тръгна да го отваря със зъби.Започна да дърпа капачката.
-Защо го отваряш със зъби?-попита Саске.
-Шегуваш ли се?Тя отваря всичко със зъби.Има най-здравите зъби в класа.-засмя се Ино.
-Готово.-каза тя и подаде айряна на Сакура.
-Как го правиш?-попита тя и отпи от него.
-Дарба.-засмя се тя.
Сакура искаше да го раздруса малко.Направи го,но забрави че нямаше капачка и айряна я оля цялата.Останалите се засмяха.
-О човече...-каза тя и започна да се бърше.
-А тя винаги се полива.-засмя се Хината.
-Да...не е честно.-каза Сакура.
След един месец
Вече беше последният ден от училище.Отидоха си по стаите.
Класните им съобщиха,че ще има лятна екскурзия. Тя е до Гърция,за един месец.Включва три хранения на ден,стая с по четири спални,игри,забавления и тн...Всички много се зарадваха.Звънецът бие и побягват от класните стая.Срещат се пред сградата.
-Чухте ли?-попита щастливо Сакура.
-Ще ходим ли?-попита радостно ТенТен.
-Заедно?-извика Ино
-О ДА!-извикаха всички.
Отидоха до класната си и заявиха,че се записват.

Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 03, 2010 1:46 pm
Ихаа Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Давай още Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 03, 2010 10:55 pm
Страхотно е искам още давай все във този дух момиче много е яко Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 03, 2010 11:00 pm
Продължение Училище Коноха - Page 2 787605 Пак се извинявам за закъснение,но шибаното даскало... Училище Коноха - Page 2 074


-НЕДЖИ!ЗАД ТЕБ!!-изкрещя Ино.Неджи се обърна и някакъв тип го удари в корема.
-Неджи!!!-изкрещя ТенТен.
-Бягайте!-извика момчето докато се мъчеше да удари човека.
Те тръгнаха да бягат,но ТенТен не можеше,защото все още куцаше и падна на земята.
-Не!-извика Ино и се върна за нея.Опита се да я изправи,но много я болеше кракът и неможа да стъпи.
-Бягай бързо!-изстена тя.
Ино тръгна да бяга,но някой хвърли въже.То се омота около
краката й и тя падна.Удари главата си и припадна.
-Неджи?!Какво ще правим?!-извика ТенТен.
-Незнам.Спокойно!-отвърна й той,но един мъж дойде зад него и го удари.Неджи падна на земята и изпадна в безсъзнание.Мъжете вече бяха четерима.Един се доближи до ТенТен и клекна.
-Какво по дяволите искате?!-извика тя и се стисна за крака.
-Кракът ли те боли кукло?-попита той и стъпи върху крака й. Момичето изстена от болка и стисна очите си.
-Идваш с нас!-каза той и я вдигна.
-ПОМОООЩ!!!-извика тя с последни сили и от болката припадна
При останалите....
-Чухте ли нещо?-попита уплашено Хината.
-Да аз чух.-каза Наруто.
-Предлагам да се връщаме.-каза Саске и останалите се съгласиха.
След като се върнаха видяха,че техните приятели ги няма.
-Защо по дяволите ги няма?-попита изнервено Сакура.
-Е-едва ли са ни з-зарязали.-каза Хината заеквайки.
-Не няма начин...Дали са в опастност?-зачуди се Шикамару и огледа наоколо,за да види следи или нещо което може да е отговор на въпроса им.Хината направи същото и погледът и се спря въру един камък.След като фокосира какво е,зениците й се разшириха и започна да крачи бавно назад.
-Хината какво има?-попита разтревожено Сакура.
-Не...Не!-каза много тихо поклащайки глава.
Всички погледнаха натам където се беше спрял погледът й.Вече бяха разбрали защо Хината се панираше толкова.По камъка имаше кръв.Не много,но определено не беше от някоя малка рана или изобщо не е било от нищо малко.Хината се гушна в Наруто и скри лицето си в гърдите му.
-Хината я е страх от кръв.Веднъж припадна,защото едно дете си беше спукало главата.-обясни Сакура като отиде до камъка,за да огледа кръвта.
-Засъхнала ли е?-попита Саске и отиде до момичето.
-Не...значи от който е кръвта трябва да се е ударил скоро.
-Н-нали не мислите че....-заекваше Хината все още скрила лицето си в Наруто.
-Ако е от тях трябва бързо да ги намерим!-каза Наруто и уви ръцете си около момичето сгушило се в него,в опит да я успокои.
-Но как ще разберем накъде са тръгнали?-попита объркано Шикамару и се почеса по главата.
-Ами може да следваме следите от риба...-каза объркано Саске и се почеса по главата.Посочи напред и всички погледнаха натам.Там имаше следа от риби наредили се на някъде един метър една от друга.
-Е ве че наистина стана като по филмите...-каза Саске.
-Значи тръгваме след мистериозната рибена пътека...-засмя се фалшиво Шикамару.
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 03, 2010 11:12 pm
Много ми хареса справяш се просто страхотно и е оригинално Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 03, 2010 11:23 pm
Бърза съм бееее Училище Коноха - Page 2 787605


Петимата тръгнаха след дирята и през това време...
Неджи,Тентен и Ино се намираха в една пещера.Бяха в безсъзнание,но след около 10 минути Ино се събуди.Отначало не можеше да разбере какво става,къде се намира,или какво прави там.Поогледа още малко и разбра къде се намира.До нея се намираха Тентен и Неджи и тримата бяха вързани.Ино беше завързана за китките си и висеше.Неджи беше завързан за един кол,а Тентен беше в същата позиция като русокоската.Ино започна да пищи и да се мятка насам-натам.
-ПОМОООЩ!Помогнете ни!-извика със все сила тя,но осъзна,че няма кой да я чуе.
-Тентен!Моля те събуди се!-извика тихо и сълзи потекоха по бузите й.
-Неджи!!!-извика този път силно,но нямаше отговор.
Ино чу някакъв шум.Загледа се в тъмнината,за да види от къде идва,но не можа да разбере.След около 5 секунди един мъж се беше озовал зад нея и беше опрял нож до гърлото й.
-Още един звук кукло...и си мъртва.-заплаши я мъжа.След това я хвана за косата.-Ясно ли е?!
Момичето кимна и едва задържаше сълзите си.
-Така си и мислих...-усмихна се дяволито мъжът и за 1 секунда изчезна.Сълзите рухнаха от очите й.
-Ино!Ино млъкни!-изшушка й Неджи отваряйки само едното си око.
-Неджи?Буден ли си?-попита радостно,но Неджи пак й изшушка.
-Да.Тихо сега и се опитай да събудиш Тентен.-каза той.
-Хай!-каза Ино и се залюля в опит да я ритне или бутне,за да може да се събуди.Но момичето беше прекалено далече от нея и не можа да я достигне.Спря с опитите си и въздъхна.
-Неджи,не я стигам!-каза разочаровано Ино.
-Хм...-каза си той и се замисли.Трябваше да намери начин да я събуди,за да могат да се измъкнат.
-Ино.Стигаш ли земята?-попита Неджи,вече измислил план.
-Ами...Ще се опитам.-каза Ино с лека уплаха и започна да си изхлузва ръцете,но въжето беше прекалено стегнато и не можа да направи нищо.Опъна си краката и с върха на пръстчетата си докосна земята.
-Сега се опитай да хванеш някой камък.-каза й Неджи.
Момичето опъна още повече краката си и хвана едно малко камъче.Разбра идеята на Неджи и се прецели в Тентен.Затвори едното си око и прехапа долната си устна.Хвърли камъчето,но не успя да я уцели.
-Няма нищо.Пробвай пак.-каза тихо момчето в опит да си изхлузи ръцете.
Ино хвана още едно камъче и отново се прецели.Капчица пот се търкулна по челото й.Метна го и този път удари Тентен по главата и тя се събуди.
-А к-какво?-измрънка тя доста замаяно.Огледа се наоколо и още не можеше да разбере къде се намира.
-Тентен!Добре ли си?-извика тихо Ино.
-Незнам.Помня че кракът ме болеше,но защо ме боли и главата?-попита Тентен и мигновено погледна към Ино.
-Ами разбораш ли...хехе...трябваше да те свестим някък.-засмя се фалшиво блондинката.
-Трябва да се измъкнем.Имате ли идеи?-попита Неджи.
-Ти си момчето.Измисли нещо!-каза Ино.
Тримата се зачудиха какво могат да направят,за да се измъкнат от тази ситуация.Поогледаха наоколо да видят дали има нещо което може да използват.Но се намираха посредата на една пещера и беше доста тъмно,затова не намериха нищо.
-Имам идея.-каза им Тентен и двамата я погледнаха.-Може да се набера и да срежа въжето някак.
-Как?-попитаха двамата в един глас.
-В панталоните си имам джобно ножче.-каза радостно,но след това усмивката й изчезна.
-Само ако ръцете ми не бяха завързани...-довърши тя.
-Сетих се!Може да прегризеш въжето.-каза вълдушевено Ино.
-Моля?Тя да не е мишка?-попита Неджи с поглед ,,WTF?!’’
-Не права е.Мога да го направя.-каза Тентен и започна да се набира на въжето.
-Малко по-трудно е от колкото очаквах...-каза тя.Отпусна ръцете си и въздъхна.След това направи още един опит и стигна до въжето.
-Хайде ТенТен,можеш!-извика й окуражително Ино.
-Не,Ино,не викай!-изшушка й Неджи,но беше късно.Същия мъж който беше при нея преди малко,дойде отново и й прошепна отново.
-Аз какво ти казах?Май казах да мълчиш...-изшепна й мъжът и очите на Ино се разшириха.
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 03, 2010 11:34 pm
Супер е много ми хареса Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
X®i$Ttk@TaA
X®i$Ttk@TaA
Зарибен
Зарибен
Female
От : House Of Pain
Рожден ден : 21.09.1997
Години : 26
Мнения : 441
Дата на рег. : 10.01.2010

red Re: Училище Коноха

Чет Мар 04, 2010 2:58 pm
Браво много си бърза. И много ме зарадва, цели 2 главички наведнъж. Пускай следващата
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Училище Коноха

Съб Мар 06, 2010 11:01 am
много е яко искам ощиииии Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Училище Коноха

Съб Мар 06, 2010 12:04 pm
Уау, невероятно е Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Давай още Училище Коноха - Page 2 23388
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Училище Коноха

Съб Мар 06, 2010 12:24 pm
Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Беше великолепно! Само има малка липса на описания, но и при мен е същото положение... :): Давай още по - бързо Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Училище Коноха

Съб Мар 06, 2010 7:25 pm
искам ощиии Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726
avatar
eli7y
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна
Рожден ден : 03.06.1997
Години : 26
Мнения : 99
Дата на рег. : 20.02.2010

red Re: Училище Коноха

Пон Мар 08, 2010 7:10 pm
много е яко искам следващото Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Училище Коноха

Пон Мар 08, 2010 7:40 pm
eli7y написа:искам ощиии Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726 Училище Коноха - Page 2 811726
И аззззззззззззззззззззз Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388 Училище Коноха - Page 2 23388
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Училище Коноха

Пон Мар 08, 2010 8:10 pm
страхотно е следващото Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713 Училище Коноха - Page 2 73713
DaNsItY
DaNsItY
Развиващ се
Развиващ се
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 41
Дата на рег. : 18.02.2010

red Re: Училище Коноха

Сря Мар 24, 2010 1:27 pm
много е хубаво давай ощеЕеЕеЕеЕеЕ Училище Коноха - Page 2 637210 Училище Коноха - Page 2 637210 Училище Коноха - Page 2 637210 Училище Коноха - Page 2 637210 Училище Коноха - Page 2 637210
Sponsored content

red Re: Училище Коноха

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите