Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

The Vampire Diaries [по наруто]

+11
Obsession
bLear_cHan
peps_png
in4eto
Конан
mia_chan
onyx&pink
luk
Fallen_AngeL
Tuttu
`M.и.s.h.и.t.0`
15 posters
Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 6:06 pm
Така тая глава е ми е първата,така ,че приемам критики The Vampire Diaries [по наруто] 787605 а, и има много грешки ,знам ,сори The Vampire Diaries [по наруто] 4485 и има два измислени герой(смисал не че измислени а просто не участват в наруто) ... ем какво друго мога да кажа освен 10x на Tuttu
ако харесвате вампири,това трябва да ви допадне The Vampire Diaries [по наруто] 811726 The Vampire Diaries [по наруто] 631890
1 ГЛАВА
Повече от 300 години живях в тайна.Криейки се в сянките,сама в този свят.Досега...АЗ съм вампир.А това е моята история.Не трябваше да се вращам вкъщи (т.е. в градът в който живеех).Знам каква е опасността.Но нямам избор.Трябваше да я спра...

* * *
О-о-о Не-е-е!!! Осем без десет е !!!Баси този магазин затваря в осем,трябва да побързам и да си купя униформа за даскало!-утре е първия учебен ден,а аз както винаги чакам последната минута за нещата.Бягах със всички сили към магазина ,че без униформа няма да ми позволят да вляза в училище.Тъпо ,нали? (-_-').Но при бързината се блъснах в някой който също се беше засилил към магазина.Тъй силно се франсахме ,че аз се узовах на земята.
-Оле извинявай,не те видях...-чух мъжки глас ,някак нежен и дори незнам защо и красив,но аз не се потдадох( на незнам си кво).
-Бре пич,ти си за очила,как не можа да ме видиш?!- надигах се докато казвах тея думи и си иступах дупето от земята.Тогава погледнах мръсника който ме блъсна... Бях останала с отворена оста,та той беше като ангел.Висок,рус,със сини очи ... аххх само крилете му липсваха...
-Извинявай найстина много,но бързам за магазна ,че затваря в 8 часа(да оточня 8 вечерта хД).-това ми напомни че и аз бързам за магазина и веднага дадох газ на пред и само казах едно безразлично "Извинен си!".
Влязох в магазина и казах задъхано ,номер и там др простотии за униформата и името на училището много ясно ;Д.След това продавачката влезе в една стая за да потърси исканото от мен .Чух званчетата на вратата,но не се обарнах за да видя кой влиза,но който и да беше ,застана точно до мен.Тогава се обарнах и видях...
-ПАК ЛИ ТИ :О !?! - извиках изнендано ,това беше момчето в което се бласнах -_-'
-Дам ,май сме бързали за един и същ магазин ^_^'.Ами...-и ме погледна някак зачетвено,казах си май не е това което си мисля ,що за смотлю хД-...ами ти си испусна телефона на земятаи реших ,че може да ти потрябва и ти го нося.
-Оле телефона ми!Много мерси.- и му се усмихнах - ...впрочем... аз се казвам Миша.Приятно ми е :).
-И на мен,аз съм Наруто-и след ноговите думи отново се показа продавачката и ми подаде униформата.Благодарих й и казах чао на Наруто и трагнах да излизам...
* * *
Името ми е Миша.На 18 години.Нормална тинейджарка,висока 1,69 хД,русокоса,с дълга коса и винаги с различна прическа.Утре е 15 септември ,а аз ще съм новачката в класът.Кофти,но такъв е живота хД.Ще бъда в 12'а' клас.От 1 седмици съм в този град и всичко ми е ново и странно и различно.Но все пак си намерих готина работа за 50 лева на час (ахх мечти хД).Работя като DJ в местната дискотека "Joy".Живея сама в общежитията на даскало,не е лошо местенце,но май ще имам саквартирант.И най-смешното е ,че си водя дневниче от 1 клас до сега и все още си пиша в него абсолютно всичко интересно което ми сле случва през деня.Смешно ,но ми е навик.Ето последно какво писах преди да заспя:
"Днеска ,сряда,14.09.2129 година:
Ето че утре е чакания ден.От утре съм изцяло нов човек.Няма да позволя да ми помрачи нищо,особено случилото се с всичките ми близки(оточнение ,те са убити всички по жесток начин преди 2 месеца и затуй се мести в нов град).От утре...вече съм аз,нормално усмихнато момиче което си продължава
учението...Само да дойде утре.Впрочем днеска се запознах с момче на име Наруто.Той е .... "
* * *
-Зз3зъъъннн - противния звук от часовниците през 2115 година,така и не си смених часовника с новите модели хД.Събудих се.Минах през кенефа.Облякох униформата за даскало.Направих прическата,нагримирах се и ето готова съм за тръгване.
Училището ми беше единствената гимназия в градът.Странно ,но гимназията беше направена от 10 сляти гимназий.Беше голяма колкото половин град(това е бъдещето хора хД).Намерих си класът и се тикнах между учениците.Не изглеждаха лоши,напротив дори и приятни .Но имах усещане ,че някой следи всяко мое движение, но когато се огледах никой не видях.След това осетих някаква студена ръка която ме хвана за рамото и се обърнах веднага,
но отново нямаше нйкои.Досетих се кой може да бъде,но не направих нищо по въпроса.След 10 мин чух още много оплаквания от съоченици за тея усещания,след което ми кипна.Мразя когато трябва да изпозвам силите
си ,но тя прекалява ... Използвах силата си за да я намеря каде из тълпата е...и ето че я открих.Не исках да се депортирам до нея,защото бая хора щяха да ме видят затова с бързи крачки отидох до нея и я задърпах на далеч от талпите хора за да не ни чуят и се разкрещях:
-Какво търсиш тук?!?-ядосано я гледах,а тя ми се смее в лицето и ми отговори...
-Здравей сестричке!
Така забравих да спомена ,имам сестра.Същинско дете на дявола...Когато е била на 5 години за малко да не убие майка ни,и от тогава майка я мрази :С...ето и малко инфо за нея:
Еми Гилбард.Сестра на Миша Гилбард.Внучки са и двете на саздателят на този град.Еми е на 17 години ,11 клас, висока 1,60,с черна коса,носи учила,не защото не вижда,а защото и предавало сексапил -.-'.И двете сестри участват в миналото на този град.Казват ,че през 1817 година,след войната която се случила
в града,измират почти всички от тяхния род,защото всички те били вампири,но накрая излязло ,че само баба им била вещица,а те двете изчезват от градът,и никой не ги е виждал до сега.Никой повече не чул за тях.Нито те двете една за друга.Трагнали по различни пътища...
-Сестричке!?Ти какво търсиш тук???-попитах я,но знаех ,че няма да получа отговор.
-Кога последно яде нещо по силно от катерица или някое премазано животно може би?-казваше го с ирония ...
-Знам какво целиш,но няма да стане!
-Така ли?Не жадуваш ли поне малко?-и ме хвана за рамото-Видях две момичета се запътиха сами в гората,хайде за доброто старо време да отпразнуваме...
-СПРИ-и й махнах ръката от рамото , не исках да чувам тези думи...Не исках да се връщам в миналото...Но тя продължи:
-Помниш ли вкуса на човешката кръв?Аз си я опитвам всеки ден...
-Казах да спреш-извиках нерно и й ударих шамар,чак и завартях главата и едновременно с шамарът пуснах от раката си електричен ток.Бях се зачервила цялата от яд,а на нейната буза имаше следи от пръстите ми,и косата и беше се разрочила малко.Обърна се към мен и с ръкопляскане ми отговори:
-Впечетлена съм!Не беше много стилно,но ме изненада приятно!
-За тебе всичко е игра,така ли Еми?Но където и да отидеш, хората умират!
-Това е дар. ( дар за вампирите,защото нали са уж безсмартни)
-Не и тук!Няма да го позволя.
-Приеми това като покана.
-Еми,моля те.Не може ли след толкова години да си дадем почивка?!-незнам защо но от очите ми потекоха сълзи...
-Обещах ти цяла вечност нещастие ,а аз държа на думата си.-и отново не трепна нищо на лицето й.
-Стой далеч от хората тука,не ,стой далеч от градът и от мен!Мразя те,изчезни веднъж от живота ми!
-Хмм-доближи се до мен и ме хвана за ръката-Никога няма да стане!-и след тея думи тя ми влезе в съзнанието ми и започна да ме души духом... (туй със съзнанието е дарба само на Еми),нямах никаква сила да я отбласна.
-Хей , извинете можете ли да ми кажете колко е часът- беше минало покрай нас едно малко момиченце.То не знаеше какво става найстина,защото отстрани все едно просто си говорим,а не че ме задушава.
-Да 8 без 5 :)-отговори еми и ме освободи в този момент.
-Благодаря- и момичето забяга напред,защото в 8 часа започва училище.
Аз се проснах на земята .Тишах тежко.А Еми ме погледна ,клекна и ми каза на ушенце...
-Трябва да помниш ,че не си по силна от мен!Загуби битката от както спря да се храниш с хора.На твое място не бих се опитала да се пречкам отново!- и след тея думи се исправи , усмихна се дружелюбно,все едно нищо не е станало,и каза на висок и нежен тон
- Чао-бао , до някой друг щастлив ден! - обарна се напред трагна с бързи крачки и изчезна в пустото (дарба на всички вампири).
След 10 мин се исправих ,изтупах се и се забягах към училище , но по пътя се блъснах в друг забързал се.Бях все още слаба след след случилото се и много ясно отново тупнах на земята по гъз...


...TO BE CONTINUED...


така казвайте става ли нестава ли The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 631890 The Vampire Diaries [по наруто] 68766 The Vampire Diaries [по наруто] 476926 :o.k.:
Tuttu
Tuttu
Любител
Любител
Female
От : София
Мнения : 241
Дата на рег. : 26.08.2009

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 6:12 pm
тва е нашия фик мацко The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 811726 ай лъв ит The Vampire Diaries [по наруто] 386611
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 7:14 pm
Фика е интересен.
Ще го следя.
Имам една забележка. Ще бъде добре всички тия обеснения в скобите да ги няма.
Примерно да се вмъкнат в описанията.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 7:31 pm
ToTooo написа:Фика е интересен.
Ще го следя.
Имам една забележка. Ще бъде добре всички тия обеснения в скобите да ги няма.
Примерно да се вмъкнат в описанията.
Ами ще се опитам да ги няма The Vampire Diaries [по наруто] 631890
avatar
luk
Новородено
Новородено
Female
От : Коноха
Рожден ден : 14.05.2000
Години : 24
Мнения : 5
Дата на рег. : 05.02.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 8:22 pm
мн е яко и с цитати от сериала The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605 :8D: The Vampire Diaries [по наруто] 274454 The Vampire Diaries [по наруто] 10436
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 8:39 pm
мн е яко ooo da :bravo: чела съм книгите но твоя фик ми харесва повече The Vampire Diaries [по наруто] 787605 тези скоби наистина може да ги махнеш ама като цяло е супер The Vampire Diaries [по наруто] 476926 давай още The Vampire Diaries [по наруто] 274454
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 07, 2010 9:13 pm
onyx&pink написа:мн е яко ooo da :bravo: чела съм книгите но твоя фик ми харесва повече The Vampire Diaries [по наруто] 787605 тези скоби наистина може да ги махнеш ама като цяло е супер The Vampire Diaries [по наруто] 476926 давай още The Vampire Diaries [по наруто] 274454
еми ко да правя,кефят ме скобите The Vampire Diaries [по наруто] 787605 следващата глава няма да има скоби,обещавам =)
а за книгите,аз не съм чело но истинския сериал си е уникален ся The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Нед Фев 14, 2010 9:06 pm
Глава 2
До сега в вампирските дневници:
Повече от 300 години живях в тайна.Досега...Аз съм вампир!Знам рисковете,но нямам избор.Трябваше да я спра.
. . .
-Аз съм Миша .
-А аз Наруто,приятно ми е!
. . .
-Здравей сестричке!
-Еми !?!
. . .
-Където и да отидеш,хората умират...
. . .
-Помниш ли вкуса на човешката кръв?Аз си я опитвам всеки ден...

THE VAMPIRE DIARIES 2 ГЛАВА


* * *

След 10 минути се изправих ,изтупах се и се забягах към училище , но по пътя се блъснах в друг забързал се.Бях все още слаба след след случилото се и много ясно отново тупнах на земята по гъз...но и в този който се блъснах и той падна.
-Уффф,днеска не ми е ден!-казах някак си тъжно...
-Извинявай много,но наскоро много се блъскам в хората!
Този глас ми беше познат.Оле боже сетих се кой е ! Когато отворих очи видях момчето в което се блъснах да става и да се утръсква.Подаде ми ръка за да ми помогне да стана,но аз се направих на мъж ;Д и си станах сама.
-Май така ни върви на нас ,да се срещаме блъскайки...
-Ъмм май ;Д,ти беше Наруто ,нали?
-Дам а ти си Миша 100% съм сигорен,помня имена и лица.
-Хмм- това беше от мен и му обърнах гръб и тръгнах да тичам
викайки -ЗАКЪСНЯВАМ ЗА УЧИЛИЩЕЕЕЕ.
-ТООО И АААЗ.- извика наруто и тръгна да бяга и той...
. . . . . . . . . .
Така стигнах до училище и влязох в класната стая.Ем беше много ясно ,че ще закъснея и всички
вече бяха влезли и седнали на местата си.Като влязох в стаята всички почнаха да си шушукат
за мен,да не съм била объркала стаята и подобни неща.Класния ме извика до него за да ме представи...
-ТИШИНААА!-извика мощно за да му обърнат внимание,и настана тишина в стаята - Така е много по добре!Сега ще ви представя новата ви съученичка Миши Гилбърд.Тя идва от... от не знам от къде...
-ДУУУМ- чу се вратата да се отваря.Супер има май още някой закъснял.И влезе някой,но аз не
обичам да клюкарствам и не се обърнах да видя кой беше.
-Такам...-каза даскала-...ела тук до момичето и след малко и теб ще представим.
Обърнах се да видя все пак кой друг е нов с един вид радост,не знам що ;Д.И когато
се обърнах,човекът до мен каза:
-Охоо!Здравей отново.Май ще сме съученици ^^ .
OMFG!Егати съдбата човек!Та това беше отново Наруто... такам ко да кажа друго.Класния на представи пред класът и ето че беше време да си седнем на чиновете,но всеки имаше до кого да седне и аз трябваше да седна до Наруто...нали разбирате,СъДбЪъЪ!Така и първия учебен ден свърши.На връщане към общежитието видях Наруто да приказва с някой.Гласът беше женски и ми изглеждаше познат...След още малко крачки видях кой говореше с Наруто и този разговор не ми
харесваше.Това беше отново Еми и не знам какво си е намислила но аз ще я спра!НОО реших все още да не се меся и да видя какво крой... Не много далече от тях имаше едно дърво и аз се депортирах до него и се скрих там за да чуя какво говорят(разговор между Еми и Наруто).
-Та искам да ти кажа ,че си ми много сладък...-каза Еми и едновременно си играеше с вратовръзката му .Това малко ме подразни ,защото мен ме кефеше малко Наруто.
-Наистина ли така мислиш? - каза Наруто и се усмихна някак перверзно.
-Да и то много!Искам те за мен... - и си доближи устните до неговите и каза някак еротично ;Д - ...ела с мен и ще направим всичко което кажеш! - и го целуна толкова страстно и имах чувство ,че червата ми отвътре се преобръщаха.Не ,аз ще ги спра!Никъде няма да го води!Тръгнах да бягам със всички сили към тях викайки името на Наруто.
-НАРУТОООО ! ПОМОООЩ ! НАРУУТООО !-и така ,като ги стигнах малко си насълзих очите нарочно .Наруто веднага блъсна Еми и се обърна към мен . Погледна уплашено , възползвах се и се гушнах в него - Нарутоо помощ ,моля те помогни ми- и едновременно ревах да като го казвах това.
-Миши какво става,кажи!Някой да не те е обидил или пък наранил?Добре ли си ?-притисна ме и той при него и ме гледаше някак уплашено.
-Не едни кучета ме подгониха....щяха да ме ухапят!Аз...аз много се уплашииииих- и пак ревнах - ...моля те изпрати ме до вкъщи...страх ме е...-и той ме прекъсна.
-Разбира се !- и тръгнахме към общежитието ми.
Така мисията "спиране на плана на Еми" готова.Забелязах след като тръгнахме ,че Еми ме гледаше злобно и каза нещо без глас,тя знаеше ,че мога да чета по устните.Тя каза:
-Това е само началото,аз не се отказвам лесно.Ще бъде много интересно....
...::: t0 b3 CouNtiNuEd :::...
mia_chan
mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : suna
Рожден ден : 07.05.1995
Години : 29
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пон Фев 15, 2010 12:02 am
Супер е.Обужавам ВАМПИРИ. :kisss: :kisss: :kisss: :cvetq: :cvetq: The Vampire Diaries [по наруто] 183921 The Vampire Diaries [по наруто] 183921 The Vampire Diaries [по наруто] 183921
Конан
Конан
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
Мнения : 473
Дата на рег. : 22.01.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пон Фев 15, 2010 11:53 am
Eха мноо ме кефът фиковете с вампири. Кефи мъъъ Еми същинска вампирка. Миша е малко лигава ама пак стааа. The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605
in4eto
in4eto
Учaщ се
Учaщ се
Female
Мнения : 88
Дата на рег. : 01.01.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пон Фев 15, 2010 12:26 pm
Готино фикче! The Vampire Diaries [по наруто] 787605 В първата глава имаше доста правописни грешки, ам както и да е... Мишито изигра добра сценка с тия кучета. Емито е зла... The Vampire Diaries [по наруто] 787605 Вампирите са най-готините същества!!!

Искам още! The Vampire Diaries [по наруто] 23388 The Vampire Diaries [по наруто] 23388 The Vampire Diaries [по наруто] 23388
Tuttu
Tuttu
Любител
Любител
Female
От : София
Мнения : 241
Дата на рег. : 26.08.2009

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пон Фев 15, 2010 2:07 pm
хихи ;дд казах ти че съм мноо яка :Д .. Еми и Mиши дъ бест The Vampire Diaries [по наруто] 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пон Фев 15, 2010 3:12 pm
ем ся да оточня що мишито е лигава а еми не
мишито винаги си е намирала някаде да живее с някой,смисал не е била сама почти никога през тея 300 год,а еми си е сама,блъскала като куче The Vampire Diaries [по наруто] 4485 The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Вто Фев 16, 2010 4:56 pm
:bravo: :bravo: :bravo: Яко е :bravo: :bravo: :bravo:
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Сря Фев 17, 2010 10:48 pm
скоро да пускам ли нова главичка The Vampire Diaries [по наруто] 4485
bLear_cHan
bLear_cHan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Нейде......
Рожден ден : 22.06.1996
Години : 27
Мнения : 50
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Чет Фев 18, 2010 3:01 pm
мда мда голям фен съм на вампирите :): :angel:
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пон Фев 22, 2010 8:58 am
Уау... взе ми ума! Супер е!
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Вто Фев 23, 2010 9:04 pm
MNOGO QKO WE The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713 The Vampire Diaries [по наруто] 73713
Конан
Конан
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
Мнения : 473
Дата на рег. : 22.01.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Сря Фев 24, 2010 8:03 am
аре да моля та пусни следващата глава плс интересно ми кво ще стане The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605 The Vampire Diaries [по наруто] 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Сря Фев 24, 2010 3:15 pm
днес ще я пусна обещавам The Vampire Diaries [по наруто] 153877
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Чет Фев 25, 2010 8:57 pm
Супер е! The Vampire Diaries [по наруто] 811726 The Vampire Diaries [по наруто] 811726 The Vampire Diaries [по наруто] 811726 Искаме още The Vampire Diaries [по наруто] 23388 The Vampire Diaries [по наруто] 23388 The Vampire Diaries [по наруто] 23388
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Чет Фев 25, 2010 11:24 pm
Глава 3
До сега в вампирските дневници:
Повече от 300 години живях в тайна.Досега...Аз съм вампир!Знам рисковете,но нямам избор.Трябваше да я спра.
...
-Аз съм Миша .
-А аз Наруто,приятно ми е!
...
-Здравей сестричке!
-Еми !?!
...
-Охоо!Здравей отново.Май ще сме съученици...
...
-Това не е краят!


THE VAMPIRE DIARIES 3 ГЛАВА

* * *

* * *
Беше вечер и на всякъде бе тъмно.Имаше само лека лунна светлина.Аз бягах с всички сили...но то ме настигаше.Не мога да избягам от него,то ме гони.Страх ме...страх ме е да не умра...Оо не то ме настига все повече."Помощ!Някой да ми помогне!" виках с всички сили но никой нямаше за да ме чуе нито да ми помогне.От бързането се препънах в един камък и паднах,усетих как то ме настигаше с всяка секунда.Не мога да стана,нямам сили,но и все едно нещо ме дърпаше към земята.Това ли е краят? Не !?!Трябва да стана...НЕ ТО МЕ ЗГРАБЧИ ЗА КРАКА..."ПООМООЩ!"Усещах как ме хвана за крака...то почна да ме влачи към някъде,опитах се да го отблъсна и тогава то се обърна към мен и му видях лицето...То извади един кол и си вдигна ръцете нагоре и с всички сили тръгна към мен за да го забие в сърцето ми и да ме убие...
-ЗъЪЪъН! ЗъЪъЪн!
-АаАааааа - бях задъхана и изпотена - Уф,било е само сън...май трябва да благодаря на часовника ми за пръв пъТ!-станах и тръгнах да се оправям за училище за втория учебен ден.Сигурно се чудите какво стана вчера? Ем, след като Еми ме заплаши ^_^' , Наруто ме изпрати до вкъщи и ... ем ...само това,изпрати ме и ми каза ,че утре ще се видим и такам,аз се прибрах вкъщи и гледах някви филми за "Вампири"и там ги избиха всички ;С и ето, че сънувах кошмар :Д.Сефтак ;д! Така стига ся да разказвам ,а да се оправям за училище.
* * *
ИН СКУУЛ ;Д (в даскало )
- Хей чухте ли ? - влезе едно момиче задъхано и извика на целия клас .Та тя е клюкарката на класа !
-Какво? - попитахме в хор целия клас ,главно момичетата ;Д.
- Ще имаме в нов в класът. Аз го видях ииии е МнОго ,АмА ТоТалНо СлаАдъЪъЪК - изкрещя момичето...
- Пфф ;/ - каза Наруто с една жабешка муцуна :Д - Красив? По-красив от мен? Не вярвам преди да видя!
-ПХАХАХАХАХА - разбира се целия клас се изхили с гъзът си. Наруто е клоуна на класа разбира се ...
-Ъмм - попитах аз - ... може ли да ми кажеш как се казва новия ученик ?
- Ама разбира се , Гаара се казва :п . А междудругото аз съм Ино,приятно ми е да се запознаем,ти си нова също.Ъмм как беше... А сетих се ! Ти си Миши ,нали?
-Да ,запомнила си ;д
- Аз всичко помня ! - лол туй малко ме изплаши...
Та тръгнахме на разходка да обикаляме коридорите през междучасието и минахме покрай 11 клас и чух ,че и при тях щяло да има нова ученичка .Била се казвала Еми ... защо това ми намерисва на вампирската Еми... Така и свърши
междучасието,влязохме в час по география.Но с господина влезе и едно момче. Той беше доста горещо парче ,беше висок около 180 см , 100% сигурна съм ,че има плочки под тази блузка ;п , а косата му - буйна и червена... секси ко да кажа ;д ! Абсолютно всички момичета го гледаха с изплезен език,а Наруто горкичкия и той остана без думи.
-Ино,това ли е новият - тихичко казах ,но момичето беше зазяпало с отворена оста и нищо не каза - ...май това е новия!
-Добър ден ,ученици! Ето го и новия ученик.Моля те ,момчето ми,представи се ! -каза господина
- Аз се казвам Сабаку но Гаара,на кратко Гаара, изместих се с семейството ми тук преди 1 седмица . Ами може да ви прозвучи смешно ,но моята фамилия е известна с убийстовото на вампири...
Това което чух направо ме заби у земята.Та още съществуват ли убийци нА вампири ... не е възможно.
-ХАХАХАХА - целия клас се изсмя..и аз направих един фалшив смях...
-Убиици на вампири !!! ТЕ не съществуват бе гъзи - провика се някой и аз нз кой ... но не беше прав учевидно...
- Тихо! Деца ,все пак сме в час! Добре Гаара седни някаде и да започваме час...
* * *
(към средата на часът)
-Ъмм,господине?Може ли до тоалетна?- попитах аз ;Д
-Вървии бе,не ме занимавай с глупости! Ядосваш ме ... - и още простотии каза господина ,ама не го изслушах ,а направо излязох.До нас имаха час учениците от 11 клас и докато отивах до кенефа ,минах покрай стаята им и чух познат глас.Веднага се залепих за вратата и се заслушах кой говори и какво говори...
-Извинете за закъснението.Аз се казвам Еми Гилбарт и съм нова в градът...
(мисля си аз)*О,не! Еми ще е в даскалото ми... какво е намислила отново! Не знам защо ,но ме побиват тръпки. Мисля ,че сега вече ще има наистина война в даскало,и то не каквато и да била война, А ВАМПИРСКА... *
Такам ,аз си отидох после до тоалетната и се върнах в час леко пребледняла. След като би звънеца веднага изхвърчах в коридора и застанах пред вратата на 11 клас и почнах да чакам да излезе "новата" ...
... ~ tO bE cOuNtiNuEd ~...

  • ако искате да видите как изглеждат геройте ето заповядайте

Еми
Миши
Наруто
Гаара
Ино
първия ден в който мишито пий кръв ;х
класната на 11 клас
библиотекарката
даскало по география
фелшерката (сестрата в даскало)
класната на 12 клас
госпожата по математика (заместник директор)
госпожата по български
и директорката-госпожата по химия и биология ;х
ии още една снимка на еми ;д
еми след вечеря
и последна сакура която отново прави заплахи за бой

с повечето ще се запознаето в следващите глави,но и те участват
ииии сори ако има мн правописни грешки The Vampire Diaries [по наруто] 4485 The Vampire Diaries [по наруто] 631890 The Vampire Diaries [по наруто] 659188
Tuttu
Tuttu
Любител
Любител
Female
От : София
Мнения : 241
Дата на рег. : 26.08.2009

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Пет Фев 26, 2010 7:26 am
Обичам теееееееееее The Vampire Diaries [по наруто] 631890 The Vampire Diaries [по наруто] 631890 The Vampire Diaries [по наруто] 811726 :kisss: :obi4amte: :bravo:
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Вто Мар 02, 2010 6:45 pm
хора ,освен Tuttu {my loff ;d} , има ли др фенове :? да спирам ли да го пускам The Vampire Diaries [по наруто] 4485
metall_girl
metall_girl
Голям фен
Голям фен
Female
От : сОфИя о.О
Мнения : 2682
Дата на рег. : 19.02.2010

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Вто Мар 02, 2010 9:00 pm
аз също го харесвам НЕ СПИРАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ МОЛЯ ТЕ
Sponsored content

red Re: The Vampire Diaries [по наруто]

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите