Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Нед Фев 07, 2010 4:32 pm
Тъй като е първият ми фик за Ю Ги О очаквам мнения и критики
Ето я и първа глава:

Глава първа:

Мана бе много засегната от раздялата си със Сето. Тя изпита голяма мъка, когато го видя да целува устните на Саманта. Русокосото момиче страдаше по Сето, но него това не го засягаше. Той мислеше само за компанията си. Когато Мана реши да му покаже, че не може да си играе с нея, тя бе много хладнокръвна. Тя си помисли:
„Сето е идиот! Ще му покажа, че не може да си играе с чувствата ми!” момичето бе засегнато от Сето, но се опита да го прикрие, за да не може Сето да разбере че е уязвима.
При Сето:
Той не бе сигурен дали все още я обича, или не, но момичето определено не мислеше особено за него. Тя мислеше как да си отмъсти на Сето и това бе единствената й цел.
Когато момичето мислеше как да си отмъсти, сърцето й се късаше, но тя го бе споделила само с Теа. Мана се опита да го прикрие, но това почти не бе възможно. Мъката бе разбила сърцето й. Омразата към Сето не бе по природа на Мана. Тя не умее да мрази никого, но Сето бе изключение. Момичето реши да попита Теа за съвет. Когато Теа разбра, за какво й трябва съвет й каза:
- Мисля че ще е по-добре да зарежеш Сето и отмъщението си. С времето той ще усъзнае какво е направил.
Мана кимна с глава в знак на съгласие и реши да опита по този начин. Когато Сето усъзна, че е изгубил любовта на живота си, сърцето му бе разбито на парченца и реши да помоли Мана за прошка. Сето бе отишъл у Мана, но все още не бе събрал мислите си. Той не знаеше какво да каже, а Мана вече знаеше за какво е в дома й. Момичето му каза:
- Ти разби мечтите и сърцето ми, а сега ме молиш за прошка! Ще помисля.
Сето бе наясно, защо е всичката тази омраза и си помисли:
„Тя е права! Не е лесно да простиш, когато мечтите и сърцето ти са разбити! Изгубих я завинаги! ” Въпреки, че на Мана много й се иска да му прости и да се хвърли в прегрътките му, тя не можеше да го направи. Мечтите и невинността й са пречупени. Сето я направи на глупачка. Тя нямаше сили за прошка, а Оливия се възползва от това, за да спечели Сето. Чернокоската не преставаше да крои планове как да раздели Мана и Сето.
Когато Мана разбра че Саманта го прави си помисли самодоволно:
„Мисля че Саманта иска да улесни отмъщението ми. Сето заслужава това отмъщение! ”
5 минути по-късно:
Мана отиде при Пегасъс за да го помоли за работа и сподели защо иска тази работа. Когато Пегасъс разбра в какво се е забъркал Кайба, реши да даде на Мана работа като секретарка, за да е близо до висотата на Сето. Пегасъс я направи вярна служителка, а Мана бе много щастлива че може да е на висота. Тя никога не е могла да е на такава висота, а Пегасъс се радваше че й е помогнал. Когато новината стигна до ушите на Сето, той реши да я свали по-ниско от нивото й, защото ревнуваше, че може да се издигне повече от него. Момичето придвижваше компанията на белокосия мъж, а той й плащаше добре.

Следва продължение...


Последната промяна е направена от hinata_hyuga_fan на Съб Фев 20, 2010 5:34 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
avatar
tOnNsSi
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 11.03.1996
Години : 28
Мнения : 7
Дата на рег. : 29.01.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Нед Фев 07, 2010 4:43 pm
Аз съм нова във форумчето,но много ми харесва началото на този фик и чакам с нетърпение следващата глава Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605
Леми Кай
Леми Кай
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Рая наречен Ад ..
Рожден ден : 18.06.1995
Години : 28
Мнения : 66
Дата на рег. : 07.02.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Нед Фев 07, 2010 5:03 pm
ще бъда честна ...
това не ми харесва ...
може би е е единствения фик, по Yu-Gi-Oh, който да не ми харесва ...
но да не съм толкова жестока ...
все пак това е само началото ...
та сега да ти обясня защо не ми харесва ...

1-во: от началото на "главата" до половината се говори едно и също ...
защо Мана и Сето са се разделили и че Мана възнамерявала да му отмъсти ... само това се говори ...
2-ро: Мана хубаво отива при Теа за съвет, но разкажи малко повече за разговора им .. ти си написала само че Мана отива при Теа, разказва й и тя й казва едно изречение, което трябва да мине за съвет ... не става така ... трябват подробности около този разговор ...
3-то: после с Пегасъс ... същото като при Теа ... както си разказваш едно и също от началото изведнъж се появява някаква работа при него ... ами разкажи малко повече ... как Мана отива при Пегасъс и кандидатства за тая работа например ...
4-то: там накрая Сето почнал да ревнува, че мана щяла да се качи по-нагоре от него... ? нещо не схващам ... та нали тя е само секретарка ... ? та Сето управлява цяла компания, по дяволите, как ще го измести ... ?
5-то: това май трябваше да го кажа в началото ... абе нали уж Мана много го обичала ... ? ами разкажи как ги е видяла да се целуват, как се е почувствала тогава ... опиши чувствата й ... от това, което си написала се разбира само че тя обича Сето, но иска да му отмасти ...
6-то: добре де ... ти казваш че ги е видяла да се целуват и изведнъж вече са се разделили ... не трябва ли първо да говорят на тая тема и Мана да плаче и да го пцува или нещо такова ... ? или това е нова мода ... да скъсаш с някой телепатично ... пропуснала съм тази новина ... трябва да преровя вестниците ...



а казано на кратко ... трябва му много редакция и изцяло ново писане ...
и все пак ... само заради Сето ще следя фика ... интересно ми е какво ще стане с него, макар, че предвиждам края ... вече виждам пластмасови фигурки на Мана и Сето на върха на тортата, хванали се под ръка, тя с красива булчинста рокля, а той - с изиска костюм ... и след една две годинки около тях бягат малки дечица ... колко романтично нали ... ?
но наистина имам чувството, че това ще е поредната сапунясала историйка ...



п.п. съжалявам ако съм те обидила ... просто изказвам мнение и давам съвети, за да стане фика по-хубав ...
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 08, 2010 7:32 am
Няма нищо. Благодаря ти, че изказа и своето мнение.Може пък занапред да ти хареса Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 631890
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 08, 2010 5:42 pm
Главата е хубава. Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 811726 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 811726 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 811726 Но един съвет от мен: слагай повече описания. Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Продължавай да пишеш Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 23388 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 23388 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 23388
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Сря Фев 10, 2010 2:14 pm
Тук може и да има нова глава скоро Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 631890 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 631890 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 631890 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 476926 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 476926 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 476926 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 476926 star star :uhaa:
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Сря Фев 10, 2010 6:04 pm
hinata_hyuga_fan написа:Тъй като е първият ми фик за Ю Ги О очаквам мнения и критики
Ето я и първа глава:

Глава първа:

Мана бе много засегната от раздялата си със Сето. Тя изпита голяма мъка, когато го видя да целува устните на Саманта. Русокосото момиче страдаше по Сето, но него това не го засягаше. Той мислеше само за компанията си. Когато Мана реши да му покаже, че не може да си играе с нея, тя бе много хладнокръвна. Тя си помисли:
„Сето е идиот! Ще му покажа, че не може да си играе с чувствата ми!” момичето бе засегнато от Сето, но се опита да го прикрие, за да не може Сето да разбере че е уязвима.
При Сето:
Той не бе сигурен дали все още я обича, или не, но момичето определено не мислеше особено за него. Тя мислеше как да си отмъсти на Сето и това бе единствената й цел.
Когато момичето мислеше как да си отмъсти, сърцето й се късаше, но тя го бе споделила само с Теа. Мана се опита да го прикрие, но това почти не бе възможно. Мъката бе разбила сърцето й. Омразата към Сето не бе по природа на Мана. Тя не умее да мрази никого, но Сето бе изключение. Момичето реши да попита Теа за съвет. Когато Теа разбра, за какво й трябва съвет й каза:
- Мисля че ще е по-добре да зарежеш Сето и отмъщението си. С времето той ще усъзнае какво е направил.
Мана кимна с глава в знак на съгласие и реши да опита по този начин. Когато Сето усъзна, че е изгубил любовта на живота си, сърцето му бе разбито на парченца и реши да помоли Мана за прошка. Сето бе отишъл у Мана, но все още не бе събрал мислите си. Той не знаеше какво да каже, а Мана вече знаеше за какво е в дома й. Момичето му каза:
- Ти разби мечтите и сърцето ми, а сега ме молиш за прошка! Ще помисля.
Сето бе наясно, защо е всичката тази омраза и си помисли:
„Тя е права! Не е лесно да простиш, когато мечтите и сърцето ти са разбити! Изгубих я завинаги! ” Въпреки, че на Мана много й се иска да му прости и да се хвърли в прегрътките му, тя не можеше да го направи. Мечтите и невинността й са пречупени. Сето я направи на глупачка. Тя нямаше сили за прошка, а Оливия се възползва от това, за да спечели Сето. Чернокоската не преставаше да крои планове как да раздели Мана и Сето.
Когато Мана разбра че Саманта го прави си помисли самодоволно:
„Мисля че Саманта иска да улесни отмъщението ми. Сето заслужава това отмъщение! ”
5 минути по-късно:
Мана отиде при Пегасъс за да го помоли за работа и сподели защо иска тази работа. Когато Пегасъс разбра в какво се е забъркал Кайба, реши да даде на Мана работа като секретарка, за да е близо до висотата на Сето. Пегасъс я направи вярна служителка, а Мана бе много щастлива че може да е на висота. Тя никога не е могла да е на такава висота, а Пегасъс се радваше че й е помогнал. Когато новината стигна до ушите на Сето, той реши да я свали по-ниско от нивото й, защото ревнуваше, че може да се издигне повече от него. Момичето придвижваше компанията на белокосия мъж, а той й плащаше добре.

Следва продължение...


Това "нещо" е глава?!?!?!? И как така е глава... сорка, че ще го кажа... ама не е глава!
Твърде кратко е за глава... пълна липса на описания. Абее изобщоо отрицателно мнение.
Искам да видя каква ще ти е втората глава. Ако и тя е такава, като тази изобщо няма да си правя труда да следя фика.
пп. Нищо лично!
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пет Фев 12, 2010 1:41 pm
Няма нищо Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 631890 . Благодаря ти, че изказа мнението си, за да знам дали да продължа...


Последната промяна е направена от hinata_hyuga_fan на Съб Фев 13, 2010 12:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пет Фев 12, 2010 2:18 pm
Ето още от този фик... Дано ви хареса

Глава втора

В кабинета на Мана бе тихо и уютно. Там тя работеше без да има проблеми. Но един ден бе по-различно. Сето бе отишъл да я посети, но младото момиче му изкрещя вбесено:
- Върви си! Добре знаеш че не искам да те виждам, Сето! Махай се.
- Разбирам омразата ти и мисля че я заслужавам, но не исках да се засягаш толкова. Щом Сето изрече тези думи, русокоската бе почти запленена от мекия му глас. Но тя добре знаеше, че не трябва да му се връзва. Момичето работеше, стремейки се да не обръща внимание на кафевокосия млад мъж. Точно тогава Пегасъс отиде в кабинета на Мана и остана добре впечатлен, от това, че работи без да обръща внимание на Сето. Той си помисли самоуверено:
„ Това момиче е добро и много ми помага. Сето е идиот за да изпусне такава привлекателна дама. „
Момичето имаше доста документи за преглед. Пегасъс излезе тихо и прошепна:
- Аз излизам. Не искам да те притеснявам.
Момичето му каза спокойно:
- Можете да останете, господин Пегасъс. Няма проблем.
Тогава белокосия мъж каза:
- Не... Не... Нямам работа тук.
Тогава Сето каза:
- Аз също си тръгвам. Нямам повече работа тук. Чао, любов моя!
„ ИДИОТ! Опитва се да ме свали! ” – помисли си Мана притеснено.
Момичето продължи да работи, а когато бе почивката й тя покани Теа, Ишизу, Мерик, Юги, Дюк, Джоуи, Тристан, и Бакура на обяд в най-близкото заведение. Първоначално Ишизу отказваше, но тъй като момичето настояваше, тя се съгласи.
Мерик пък, сърце не му даваше да откаже. Той се бе заклел, да не отказва никога нищо на приятел!
Когато Мокуба разбра, къде е това заведение, хукна към кабинета на брат си, за да му каже. Но Сето сам искаше да се убеди, че Мана и приятелите й са там. Той запали колата си на пълна га и когато стигна до заведението момичето си помисли:
„ Това ми прилича на колата на Сето. Тя е!.”
Мана се убеди, че е той, когато слезе от колата си.
- Непрятна среща! – каза си момичето.
Когато Сето влезе, бе сигурен, че Мокуба не го лъжеше.
5 мин по-късно:
Момичето му каза:
- Ако толкова ме обичаш, колкото твърдиш, ми направи услуга: НЕ МЕ ТЪРСИ ВЕЧЕ!
Мъжът не можеше да повярва, че от устните на любимата му, се чуват тези думи. Той се опитваше, да не мисли за нея, но му бе хрумнал супер план, за да я накара да ревнува. Сето искаше да бъде със Саманта, за да може Мана да ревнува. Когато момичето разбра, помоли Бакура за една малка услуга:
- Бакура... Ако не е нахално ще те помоля, тъй като ме харесваш, да се опитаме заедно да накараме Сето да ревнува...
- Разбира се... – промълви Бакура.

Следва продължение...
avatar
tOnNsSi
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 11.03.1996
Години : 28
Мнения : 7
Дата на рег. : 29.01.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Нед Фев 14, 2010 10:58 pm
Определено тази глава беше по хубава от първата затова чакам третата в най скоро време Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 15, 2010 2:50 pm
tOnNsSi написа:Определено тази глава беше по хубава от първата затова чакам третата в най скоро време Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605

Мерси...
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 15, 2010 9:44 pm
Много ми харесва браво Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Вто Фев 16, 2010 1:20 pm
Naruto_Fen_PNG1 написа:Много ми харесва браво Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Не е нищо особено, но... мерси... blush
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Сря Фев 17, 2010 2:56 pm
Много ми харесва... Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 811726 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 811726 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 811726
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пет Фев 19, 2010 12:51 pm
Очаквайте днес нова глава...
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пет Фев 19, 2010 1:31 pm
Изобщо не ми се разправяше да го пиша но ми бе скучно и го захванах. Ето я новата глава, дано ви хареса:

Глава трета:

Животът на Сето бе станал още по – черен от катран, когато осъзна, че е направил огромна грешка, като се опита да накара Мана да ревнува от Саманта.
„ Не напразно Мана ме мрази толкова! Заслужавам още повече от това! ” – мислеше Сето притеснено и мъчеше сърцето си.
При Мана:
Тя се опитваше да работи, но не спираше да мисли за Сето и неговата Саманта.
Тя се мъчеше с тази мисъл, повече отколкото Сето с мисълта, за грешката си. Живота й бе толкова черен, че тя дори не можеше да работи както преди. Бакура се опитваше да й помогне, но тя не можеше да мисли за нищо друго, освен за това. Тя оценяваше много помощта му, но тя не би й помогнала. Единственото което й бе останало бе приятелството и работата, която радваше Пегасъс. Тя поне бе радостна, че може да е полезна с нещо, въпреки, че не би могла да го направи както преди, но тя поне се трудеше както преди. Упорито и всичко бе почти възможно за нея, но сега тя не можеше да контролира съдбата си както преди, но въпреки това, сърцето пак й бе изпълнено с доброта и благородство. Тя не можеше да мрази никого, освен този, който единствено тя обичаше – Сето. Той бе изключение за нея, и хич не й пукаше, че може да го нарани. Според нея, той трябва да рони сълзи, както тя ронеше за него.
- Телефонът звъни ли? – запита се Мана.
Когато вдигна, на слушалката очакваше да е Сето, но се оказа, че е Дюк.
- О, Дюк! – каза радостно Мана.
- Мана! – отвърна още по – радостно той.
- Не сме се чували от отдавна. – каза младата дама.
- Така е. – каза чернокосият мъж.
При Сето:
Той също мислеше само за Мана и Бакура. Той мислеше, че са заедно щастливи, както той не бе с Мана, но въпреки това, той пак се бореше за сърцето й. Имаше някаква надежда у себе си, с която да я спечели отново.
„ Трябва да го направя! Ако не за себе си, то тогава ла Мана! ” – помисли си кафевокосия мъж.
- Роланд! – извика го Мокуба.
- Мокуба, по – тихо! Чува се чак при мен! – извика от стола си Сето.
Роланд идваше, но нямаше сили, защото бе купил толкова неща, с които да украси кабинетите, че бе напълно изтощен от всичко това.
- И – д – в – а – м! – каза Роланд капнал от умора.

Следва продължение...
avatar
tOnNsSi
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 11.03.1996
Години : 28
Мнения : 7
Дата на рег. : 29.01.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
По-хубава е то първите две Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Чакам още Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 631890
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пет Фев 19, 2010 9:52 pm
Може и да е в четвъртък, защото до сряда не мога да сядам и в действителност да пиша фикчето... Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Нед Фев 21, 2010 4:46 pm
Вече мога... очаквайте днес нова глава, но може да е утре, защото имам още малко за дописване
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 22, 2010 12:52 pm
Не искам да ви разочаровам, затова пуснах една глава днес.
Утре ще има нова.

Глава четвърта:

- Роланд, какво си носил? – попита го Мокуба.
- Нищо особено. – каза още по – капнал от умора той.
Когато Сето видя това, бе изненадан и се замисли:
„ Нещо странно има тук! ”
При Мана:
Тя както винаги работеше неуморно, но мислите се бяха разбъркали в главата й. Момичето се опитваше да ги подреди, но без успех. Тя се опитваше да мисли само за работата си, но не успяваше. Както винаги, Сето бе главната й мисъл. Тя непрекъснато мислеше за него. Тя не можеше да живее без него, защото го обича, но колкото го обичаше, толкова го и мразеше. Омразата бе на път да завладее сърцето й, но любовта й към него, (или това което е останало от нея) не позволяваха на омразата този достъп.
Когато Пегасъс влезе, я попита:
- Мана, работиш ли? –
Тя му кимна, в знак на съгласие, въпреки, че се бе унесла в мисли. Тя започна пак да работи. Стигна до най – важната част от документите, които преглеждаше, и реши да попита шефът си за помощ. Той й каза да направи така:
- Мана, остави тези документи за най – накрая. Има още много, които да прегледаш. Остави тези.
При Сето:
И той не можеше да работи, мислейки за момичето. Блондинката го бе пленила. Тя винаги е била, и винаги ще остане единствената в живота му.
Мокуба попита брат си:
- Сето, каква е следващата задача, която да изпълня?
Сето му каза, че няма такава засега.
При Мана:
Тя бе пооправила мислите си малко, въпреки, че пак бяха разбъркани.
Телефона на момичето прозвъня.
- Кой е? – попита тя.
- Аз съм, Мана. Теа.
Момичето се зарадва и попита какво става с Ишизу.
Теа й бе казала, че Ишизу непрекъснато мисли за нея.
При Сето:
Мокуба изтича при Сето да му съобщи новата новина. Според вестниците, компания на Пегасъс се издига, малко по малко, а кафевокосият млад мъж се страхуваше, от това, че компанията, която Пегасъс ръководи, може да се издигне повече от Кайба – Корп. За Сето, това би било голям провал, след като си блъскаше главата, за да задвижи компанията си, а за награда, би могъл да получи това, че друга компания е на по – високо ниво от неговата.

Следва продължение...


Последната промяна е направена от hinata_hyuga_fan на Пон Фев 22, 2010 1:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
tOnNsSi
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 11.03.1996
Години : 28
Мнения : 7
Дата на рег. : 29.01.2010

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 22, 2010 1:12 pm
Става все по-хубаво продължавай Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Пон Фев 22, 2010 1:18 pm
tOnNsSi написа:Става все по-хубаво продължавай Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605

ok Щом казваш... blush
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Вто Фев 23, 2010 10:17 am
Ето още... малко е смешничко накрая...

Глава пета:

Тъй като Сето бе бесен, от случилото се, той имаше жажда за отмъщение.
„ Тъкмо оправих бъркотията, която Гозабуро нанесе, а сега получавам нож в гърбът! ” – мислеше си Сето.
- Сето, Сето! Чуй това: Според журналистите, Мана е помогнала най – много на Пегасъс, за да се издигне компанията му.
„ Мана! Ако не бях разбил сърцето ти, нямаше да отидеш да работиш там! ” – мислеше си отново младият мъж, мъчейки се отвътре.
При Мана:
„ Ах, Сето! Какво ли си мислиш сега за мен? Сигурно ме презираш, след това което направих за Пегасъс. ” – мислеше си тъжно Мана.
Тя отново започна да работи, но този път бе по – спокойна, че може да работи както трябва, защото след провала на Сето, тя бе сигурна, че не иска да дойде и да я види.
2 мин. по – късно:
На вратата на момичето се почука.
- Кой е? – попита тя от стола си.
- Аз съм! – каза й Сето с повишен тон, а на лицето му не се различаваше каквато и да е емоция.
- Сето! – промълви русокоската.
Когато момичето изрече името му, на лицето й се изписаха тъга и уплаха, а Сето си мислеше, че най – важният работник на Пегасъс е в краката му, но въпреки това, момичето имаше силна воля и не допусна, това което той искаше да направи. Сето я дръпна рязко, а момичето му изкрещя вбесено от характера му:
- Няма да ти позволя да ме целунеш, Сето! Няма да успееш!
Когато устните йм бяха на 1 милиметър разтояние, момичето си помисли:
„ Иска да ме целуне, но няма да му позволя! ”
Момичето само си мислеше така, но Сето не искаше това. Той искаше да зърне поне за миг красивото й лице. Той наистина имаше огромно желание да целуне тези съблазнителни устни, но младата дама не искаше това. Тя правеше всичко, за да не може Сето да успее.
„ Ще си платиш, Сето Кайба! Ще паднеш в краката ми! ” – мислеше си Мана.
„ Мана, ще дойде ден, в който сама ще дойдеш при мен! ” – мислеше си унадеждено Сето.
Устните им се сближаваха още по – близо с всяка изминала секунда.
„ Сето, как копнея за целувките ти, но не мога! ” – мислеше си момичето.
В Кайба Корп:
- Сето! Сето! – викаше го братчето му.
- М – а – й ч – е е и – з – л – я – з – ъ – л. – каза накъсано Роланд, изморен от пренасянето на новите доставки.
Мокуба позвъня на мобилния на Сето, но той бе изключен. Мокуба умираше от притеснение, защото Сето никога не изключва мобилният си.
При Мана:
Сето се опитваше да я целуне, но когато бе на път да го стори, Мана го изблъска, така, че не можеше да се отлепи от стената.

Следва продължение...
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Сря Фев 24, 2010 12:03 pm
Предупреждавам ви, че новата глава ще е леко первезна, за това слагам +16
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 37
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Сря Фев 24, 2010 12:23 pm
Да съм честна по-принцип отдавна спря да ми харесва YU-GI-OH, но това е различно от всичките фикове по наруто и ми хареса Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 787605 Затова ще го следя :cvetq: Мятай следващата глава Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 183921 Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~ 23388 :cvetq:
Sponsored content

red Re: Yu - Gi - Oh ~ Любов или омраза ~

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите