Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red НаруХина Страхотно интересно

Сря Яну 27, 2010 5:16 pm
Фика е копиран, но дано ви хареса

Беше тъмна и мрачна нощ.На небето не се виждаше нито една звезда.Наруто тъкмо се беше върнал от тежка мисия,той отключи вратата и влезе в апартамента си.Когато влезе в хола той забеляза необичайна студенина.Поогледа се и забеляза че сутринта е забравил прозореца отворен,той веднага го затвори и отиде до хладилника да си вземе нещо за ядене,защото не бе ял нищо цял ден.След като похапна обилно,той се приготви да си легне да поспи.Съблече си дрехите,когато изведнъж се почука на вратата.”Кой ли може да е” зачуди се Наруто.Той се облече на бързо и слезе да види кой чука на врата.”Хината,какво правиш тук”.
”Добър вечер Наруто-кун, , дойдох да видя дали си ранен след тази тежка мисия”.
”Спокойно Хината , аз винаги съм добре хахаха”-засмя се Наруто.Той я покани да влезе в апартамента му.Той я покани да седне и я попита дали иска да пие нещо,но тя отказа.
”Аз дойдох само да те видя защото се тревожа за теб.Не искам нещо лошо да ти се случи”-каза Хината.
”Кажи ми Хината защо толкова се тревожиш за мен”- попита Наруто.
”Ами аз,аз,аз трябва да вървя”-тогава тя скочи и избяга от апартамента на Наруто.
”Никога не мога да го разбера това момиче”-промърмори си на ум Наруто.
Той затвори вратата зад нея,за да не става студено.След това се върна в спалнята и си легна .След две,три минути,той вече беше заспал дълбоко.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Глава 1 Искам рамен
На следващата сутрин,той се събуди , бавно се надигна от леглото,плавно си отвори очите и отиде до банята.след това закуси и излезе да се поразходи.По пътя срещна Сакура-„Сакура” извика наруто „ добро утро”
”Добро утро Наруто” каза тя тихо с усмивка на лице
”Къде отиваш”попита той засмян
”Да закуся с един рамен при Ичираку”- каза тя
Той се спря и се замисли от кога не беше ял рамен. След това се обърна и я настигна(тя вървяла,докато той мисли)
”Сакура-чан” –каза той силно и засмяно
”Кажи Наруто” –каза тя усмихнато
”Ще ме почерпиш ли с рамен”-каза Наруто усмихнато
”Ти пари нямаш ли си” каза тя нетърпеливо
С дрезгав глас той отговори „НЕ” и продължи „И тай като Ирука сенсей не е в Коноха да ме почерпи ,оставаш ти” весело каза Наруто
Тогава Сакура се обърна и го удари със супер силата си право в стомаха.Наруто прилетя около 50 метра и падна по глава.След няколко минути в несвяс,той стана и извика „какво толкова казах”,но тя вече беше си отишла.Тогава Наруто се ядоса и си каза „Ами сега,кой ще ме почерпи с рамен”-тогава му хрумна „Какаши, не не той не става сигурно ще се наложи да го чакам до вечерта да дойде на уговореното място.”- промърмори си той. „Саске не става ,него по смъртно няма да го помоля за услуга”-каза си той (историята се развива когато вече Саске е спасен Оручимаро)
Тогава той се замисли,кой може да се навие да го почерпи.Тогава в главата му излезе името на човека,който не му е отказвал нищо,той се засмя и каза „него ще го накарам много лесно”.След това той тръгна да го търси и изведнъж го видя на едно дърво да гледа с бинокъл към един водопад,където няколко момичета си правеха пикник.
”Хей Хей pervertet hermit”(на бг не звучи добре и за това реших да е на английски)
Момичетата-„ААААА воайор” –Тогава те започнаха да го замерят с камъни.Той известно време се пазеше от камъните докато един него лучи точно между очите.Той падна от дървото на глава и остана в безсъзнание за няколко минути.след като се съвзе първата му работа беше да се развика на Наруто-„НАРУТОООООО колко пъти да ти казвам да не ме наричаш pervertet hermit името ми е Джираяяяяя”
Наруто: добре де! Хей pervertet hermit ще ме почерпиш ли с рамен при Ичирако.
Джирая: Няма наяин.
Наруто: Sexy no jutsu - ООООООО Джирая – сама моля ти се
Джирая: аааааааааааааааааааа
и той припадна за няколко часа. След това Наруто разбра,че Джирая няма да се съвземе скоро и че няма да го почерпи с рамен. Той тръгна да се прибира като видя Хината .
”Добър ден Хината” каза Наруто.”Добър ден Наруто-кан”
Хината:Наруто-кун искаш ли да похапнем нещо заедно
”Разгеле най-сетне някой ще ме почерпи с рамен”-каза си на ум Наруто
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Сря Яну 27, 2010 5:17 pm
Глава 2 разговорът между Наруто и Хината

”Съгласен съм Хината,ама къде ще ядем и какво”- запита Наруто
”Ами където кажеш Наруто-кун”-възкликна Хината
”На мен ми се яде рамен при Ичираку”-каза Наруто
”Добре Наруто-кун”-каза Хината
Така те тръгнаха към малкото,но любимото ресторантче на Наруто,което се намираше
точно пред главния вход на Коноха.Като пристигнаха преди да седнат
Наруто каза „Хината ти ще черпиш тоя път,защото аз съм на червено
за днеска нямам и пукнато йени”
”Няма проблем Наруто-кун”-каза Хината
След това те седнаха в ресторанта и си поръчаха две големи порции рамен
Докато ядяха Наруто се зачуди за нещо.След дълго размишляване,той така и не проумя
това,за което си мислеше и продължаваше да си се чуди.По едно време Хината го забеляза,че бе спрял да яде.
”Наруто-кун , защо не ядеш не ти харесва ремена ли”-запита го тя
”Не не, просто се замислих за нещо”-каза той
”И за какво се замисли”-попита го тя
”Хината”-каза Наруто
”Кажи Наруто-кун”-възкликна тя
”Защо избяга вчера от нас”-запита Наруто
Хината: ”Ам,ам,ам”
”Въобще,защо се държиш толкова добре с мен”-запита Наруто
Тя се опита да стане и да избяга,но той я хвана за ръката и не я пусна
”Хината моля те отговори ми,не мога да те пусна,защото искам отговор на въпроса ми”-каза Наруто
Хината: ”Ами Наруто-кун аз аз аз”
Тогава тя се отскубна от ръката му и избяга от ресторанта
”Ами сега кой ще плати рамена ми”-каза Наруто с сълзи на очи
Когато дойдоха да вземат парите за рамена Наруто каза-„моля ви се old men,ще платя утре „
Ичираку: добре Наруто ама само тоя път
тогава Наруто стана и си тръгна от ресторанта.След няколко улици,той отново срещна Хината.Тя седеше на една пейка,той се приближи до нея и седна на пейката.тя като го видя се изчерви цялата.
”Наруто-кун съжалявам,знам че трябваше аз да платя сметката,но просто”-каза тя тогава той я прекъсна и каза:
”Няма проблем Хината,аз казах че утре ще платя само искам да ми отговориш на въпроса ми”
”Наруто-кун аз аз аз аз аз”тогава тя преглътна тревогата и реши да му каже
”Наруто-кун аз те харесвам”-възкликна тя
”И аз те харесвам Хината,ти си една от най-добрите ми приятелки”-каза той
”Не не Наруто-кун аз не те харесвам като приятел”-каза тя
”Ами”-зачуди се той
„Аз те обичам”-каза Хината
Тогава Наруто се изчерви и не можа да каже нищо,в главата му прехвърчаха спомени с нея,които той беше разбрал погрешно
”Значи всичките твои припадъци,всичките твои жестове са били,защото си влюбена в мен”-възкликна той
”Да Наруто-кун”- каза тя
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Сря Яну 27, 2010 5:18 pm
глава 3 Чувствата на Наруто

Тогава Наруто стана от пейката без да каже нищо и си замина.Хината остана да го гледа втренчено как си заминава.През нощта,той не можа да спи в главата му имаше толкова много мисли,толкова много спомени.Наруто не можеше да си го избие от главата,при всеки опит да мисли за друго,думите на Хината веднага искачаха в главата му.
”Какво да правя”-каза си той и се обърна и се опита да заспи.
В къщата на Хината: „Не трябваше да му казвам,не трябваше”-тогава тя заплака прегърна възглавницата си и заспа.
На следващата сутрин Наруто стана,облече се,хапна малко и излезе.
Докато вървеше той се надяваше петия хокаге да има мисия за него,защото не искаше да се среща с Хината ,защото се чувстваше неловко от онази случка.
”Как можах да избягам така,как”-каза си Наруто докато влизаше в стаята на Тцунаде.
”Кажи Наруто какво искаш”-попита петия хокаге
”Надявах се днеска да имате мисия за мен”-възкликна той
”Съжалявам Наруто,но днеска няма никакви сложни мисии,имам само D ранг мисии,които са предназначени за генини”-възкликна тя
”Нищо дайте някаква няма значение каква”-каза Наруто
”Съжалявам Наруто,но не мога да ти дам D ранг мисия,защото иначе няма да има какво да дам на генините.”-каза тя
Тогава Наруто излезе от стаята и се отправи към мястото където винаги можеше да остане сам „great stone faces” (на БГ хич не звучи добре затова го оставих така)
Но за голямо негово разочорование там вече имаше някой.
”Саске”-извика Наруто
”Какво правиш тук Наруто” – зачуди се Саске
”Каквото и ти”- възкликна Наруто
”Знам,но по погледа ти личи,че нещо се е случило,какво е станало Наруто”-запита той
”Ами,не не нищо не е станало”-каза Наруто
”По-погледа ти личи,че е станало нещо,спокойно можеш да ми се довериш”-каза Саске
”Хината ми каза,че ме обича”-възкликна Наруто
”Е крайно време беше,да ти каже”- каза Саске с усмивка на лице
”Ти си знаел”-запита го Наруто
”Естествено всички знаят,просто ти беше прекалено сляп за да видиш фактите”-отговори му Саске
”Защо не ми каза”-запита го сърдито Наруто
”Не се бъркам в личния живот на други хора”-каза му Саске
”А ти Наруто,ти какво чувстваш”-попита той
”Незнам”-отговори Наруто и продължи „От една страна винаги съм я харесвал,от друга тя ми е като сестра”
”А какво и отговори,когато ти го каза”-попита той
”Нищо,просто избягах като страхливец”-отговори Наруто
”Хе хе хе не е в стила на Наруто Узумаки”-възкликна Саске
”Знам,ама какво можех да направя”-попита той
”Ами да и кажеш какво чувстваш ти Наруто”-отговори му той
”Дали щеше да е по добре”-попита Наруто
”Разбира се,сега сигурно се измъчва,защо ти е казала”-отговори той
”Предполагам че си прав”-възкликна Наруто
”Хайде Наруто,тръгвай какво чакаш още отиди да говориш с нея”-каза Саске
”Да,но какво да кажа”-попита Наруто
”Това което чувстваш Наруто”-отговори му той
”Да,това трябва да направя.Благодаря ти Саске!”-каза Наруто
”За теб винаги,хайде тръгвай сигурно те чака”-каза Саске
”ДА сигурно,довиждане Саске”-възкликна Наруто
”Довиждане”-възкликна той
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Сря Яну 27, 2010 5:19 pm
Глава 4 търсенето на Хината

”Чук,чук,чук”-почука Наруто по вратата
Чуха се стъпки към вратата,докато някой не отвори
”Какво искаш”-попита бащата на Хината
”Хината тук ли е”-попита Наруто
”Не,не е тук сутринта излезе много рано и още не се е прибрала”-отговори бащата на Хината
”Така ли”-тогава Наруто въздъхна дълбоко и продължи – „добре,благодаря,бихте ли и предали като се върне,че спешно трябва да говоря с нея”-помоли Наруто
”Добре няма проблем”-каза той и затвори вратата.Тогава Наруто тръгна да обикаля селото за да я намери.
”Къде може да е”-зачуди се той,тогава му хрумна къде може да е и побърза да я хване на време преди да си е тръгнала.Точно преди да почука на вратата,той чу шум,който идваше от двора на къщата и побърза да отиде веднага на двора,да види какво става
Там бяха Киба и Акамару изглежда те тренираха ново джутсу.
”Киба виждал ли си Хината”-попита Наруто
„Наруто!! ,да беше тук сутринта,но си замина”-отговори Киба и продължи -„Мисля че отиде до Куренай сенсей”
”Много благодаря Киба”-възкликна Наруто и тръгна към къщата на Куренай.Когато пристигна,той почука на вратата,но никой не отвори.Тогава той реши да се прибере и да чака.По едно време телефонът звънна.Беше бащата на Хината,той каза,че Хината се прибрала и като чула съобщението на Наруто ,тя избягала на вън и сега не знае къде е.
Наруто пак излезе и обиколи селото но нея я нямаше,той отиде при хокагето и попита дали и е дала някаква мисия,но тя каза,чене и е давала никаква мисия.
”Не може да не сте и дали мисия,обиколих цялото село и не я намерих”-каза Наруто
”Никъде ли я няма”-попита хокагето
”Да абсолютно никъде”-възкликна той
”Тогава Наруто давам ти мисия да я намериш.Сигурно е излязла извън селото,щом я няма никъде в селото.Давам ти десет минути да събереш отряд от трима човека.Тръгвай Наруто!!!”-каза Тсунаде
”Добре!”-тогава Наруто тръгна към главния вход.Като пристигна,той излезе от селото сам въпреки заповедта на хокагето,той тръгна да я търси из гората сам,докато не се сети къде може да е,той тръгна в друга посока,по-посока където бяха извършили мисията бикочиу(мисията за буболечката,която Наруто провали).
Преди да се осети слънцето се беше скрило и луната вече беше изгряла.Той стигна до мястото където бяха лагерували до един водопад.Когато отиде до водопада да си измие лицето с вода преди лягане,тогава той я видя във същата поза в която я беше видял тогава,но за разлика тоя път ,той я позна.Той си спомни когато я видя там на водопада и колко красива е изглеждала,но сега тя изглеждаше още по красива.Тогава той разбра ,че я обича.
”Хината”-извика Наруто
”Наруто-кун”-възкликна Хината и се опита да избяга,но той я хвана здраво за ръката и не я пусна.
”Хината трябва да поговорим”-каза Наруто
”Не искам да говоря с теб Наруто”-каза Хината
”Хината се цупи,не мога да повярвам,никога не съм я виждал да се цупи”-мислеше си Наруто
”Не Хината ще ме изслушаш”-каза той сърдито
”Добре Наруто,говори!”-каза тя
”Хината извинявай,че ти причиних това”-каза Наруто
”Извинението е прието,сега мога ли да си вървя”-попита тя
”Не Хината,не съм свършил”-възкликна той хвана я и не я пусна
”Съжалявам,че се държах като кретен Хината”-каза той
”Просто нямах думи да кажа нищо”-възкликна той
”А сега Наруто,сега имаш ли думи да говориш”-попита тя
”Да Хината,имам толкова неща да ти кажа”-каза той и въздъхна дълбоко като се опита да се успокои,но не можеше сърцето му биеше лудо и пот обля тялото му.Изглеждаше толкова притеснен че никой до сега не го беше виждал в такова състояние.Преди той да продължи Хината разбра че му е неловко и се опита да смени темата
”А ти какво правиш тук,толкова далече от селото”-попита тя
”Дойдох да те търся Хината”-отговори той
„Знаеш ,че на никой не е позволено да излиза от селото без разрешението на хокаге”-каза тя
”Ще си навлечеш големи проблеми ако петия разбере Наруто”-възкликна Хината
”Това се отнася и за теб Хината”-отговори той
”А и имам разрешението на хокаге.Даже имам мисия да те върна жива и здрава”-каза той
”Значи така а,това е твоя мисия значи всичките извинения които каза са били само мисия за теб така ли”-попита тя сърдито
”Не Хината,тя искаше да прати други нинджи да те приберат ,но аз исках именно аз да дойда да те прибера,защото исках и да говоря с теб”-потвърди той
”Да просто си се чувствал отговорен за това което стана и ти е станало неудобно Наруто-кун”каза тя
”Не не е така Хината”-каза той и продължи
”Петия искаше да взема с мен и други две нинджи с които да дойда да те прибера,но аз дойдох сам защото исках да останем насаме Хината”-каза той
”Ще си имаш големи проблеми,като се приберем Наруто,петия ще те накаже много жестоко.”-каза тя разтревожено
”Знам,но не ме интересува,единственото което ме интересува сега си ти Хината”-каза той
Тогава тя се изчерви
”Погледни всички тези красиви звезди Хината”-каза той
”Да много са красиви ,обаче какво искаш да кажеш с това Наруто-кун”-попита тя
”Че ти си по красива от всяка една звезда на небето”-каза той
Тогава тя се изчерви още повече
”Той каза че съм красива не мога да повярвам това наистина ли се случва или е просто сън”-помисли си тя
”Аз те ОБИЧАМ Хината”-каза Наруто
Тогава той се приближи до нея прегърна я силно и я целуна страсно.Тогава той каза „хайде Хината време да се връщаме взе да става студено”Така двамата тръгнаха да се връщат към селото докато не се върнаха в гората.Те се бяха прегърнали и вървяха съвсем спокойно,докато не чуха някакъв странен шум.
”Какво беше това Наруто-кун”-попита Хината
”Не знам,но няма да е зле да побързаме ,че ще завали скоро”-отговори Наруто
Така те се забързаха,но скоро нещо се случи .
”Не може да бъде”-каза Хината
Те се бяха върнали при водопада
”Генджутсу”-каза Наруто
”Но кой”-попита Хината
”Не знам.Мразя да ми правят такива номера”-възкликна сърдито Наруто
”Сега трябваше да см се прибрал и да ям рамен при Ичираку,защо трябваше точно днеска да стане”-каза Наруто
„Трябва да внимаваме Наруто,може да са повече от един или двама,но какво искат”-попита Хината
”Не знам , но няма да им се размине туко така”-каза Наруто и почна да ги търси
Хината реши да му помогне и тръгна след него.
”Наруто чакай”-извика тя
Наруто спря да я изчака и я попита-
”Какво искаш”
”Идвам с теб Наруто”-каза тя
”Но Хината може да стане опасно,не искам да пострадаш”-каза той
”Наруто,това че вече сме гаджета не означава ,че ще седя и само ще гледам”-отговори Хината
Наруто за пръв път беше видял Хината да говори така изглеждаше че вече не е същата срамежливка която беше.
”Добре Хината ,но ми обещай че ще се пазиш”-каза той
Тогава Хината каза добре и извика
”Бякоган”
”Ето там е Наруто,зад онова дърво”-каза тя
” Taju kage bunshin no jutsu”-каза Наруто
Тогава Наруто сформира атака
”RASENGAN”- и одари дървото.
човека зад дървото: оуу шет
И отскочи назад докато се усетят Наруто и Хината бяха заобиколени от нинджи.
”Какво искате”-попита Наруто
”Да унищожим Коноха”-отговори един от нинджите
”И ще започнем с вас двамата,хахаха”-каза друг нинджа
”Няма да ви позволим”-отвърна Наруто
”Опитайте се да ни спрете де”-отвърна друг нинджа
Изведнъж започна да вали дъжд.Битката стана при още по неблагоприятни условия.
”Предайте се и може да ви пощадим”-каза един от нинджите
”Аз никога не се предавам”-каза Наруто
” tajuu kage bunshin no jutsu”
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Сря Яну 27, 2010 5:22 pm
Интересен е НаруХина Страхотно интересно 787605 Чакам продължението НаруХина Страхотно интересно 811726
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Сря Фев 17, 2010 2:13 pm
Строхотен е НаруХина Страхотно интересно 787605 НаруХина Страхотно интересно 787605 НаруХина Страхотно интересно 787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Пон Фев 22, 2010 9:04 am
Ок...
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Чет Апр 22, 2010 5:21 pm
Най после да видя нещо за хината и наруто.Страхотно е но ще стане още по добре ако добавиш от себе си подробности за живота на сакура и саске.НаруХина Страхотно интересно 787605
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Чет Апр 22, 2010 6:19 pm
интересно е НаруХина Страхотно интересно 787605
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Чет Апр 22, 2010 6:31 pm
Така, мис критик в мен се разбонтува. Сори, но не ми харесва особено. Лигаво е, без почти никаква история. Напомня ми на моя пръв хумуристичен опит за фик, Наруто все ядеше, а Сакура биеше наред, плачевно! Та отплеснах се. Попринцип никога не съм била голям присържаник на НаруХина, незнам защо. Може би просто наруто няма да е Наруто ако не е ерген. / фантазиите ми се разбиват хД / Просто няма история, пряката реч НЕ СЕ ПИШЕ В КАВИЧКИ, А С ТИРЕ, имаш няколко времена във фика, а да не говорим за правописните грешки. Още щом погледнах 1-то изречение ми извадиха очите. Има и още нещо. Когато някой пише, които и да е, не е нужно да пише предълги изречения, дето докато им намериш края, забравяш началото. Ако напишеш прости изречения, то това не те прави прост човек! НаруХина Страхотно интересно 787605 А още в 1-ва глава, 1-то изречение ще е МНОГО по- добре, ако се представи в две отделни, повярвай. Знам, че фика не е твоя, но щом го наемаш да го пускаш, то ако не друго, поне метни някой редактация, дори и минимална. Промерно смени кавичките с тирета, защото " С КАВИЧКИ СЕ ОБОЗНАЧАВАТ МИСЛИТЕ НА ГЕРОЙТЕ, А С ТИРЕТА ПРЯКАТА РЕЧ И АВТОРСКИТЕ ОПИСАНИЯ! " НаруХина Страхотно интересно 787605 Сори, че съм гадна, но просто ми човъка здравето. НаруХина Страхотно интересно 787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Чет Апр 22, 2010 6:47 pm
Ами, аз нали казах, че фика не е мой, копиран е... Не си позволих да го редактирам, но не нося отговорност за грешките...
Sponsored content

red Re: НаруХина Страхотно интересно

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите