Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
yuki_chan
yuki_chan
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 26.02.1996
Години : 28
Мнения : 85
Дата на рег. : 13.12.2009

red Последствия

Пон Дек 21, 2009 6:18 pm
Ето едно разказче от мен, което ще пускам на части, ако ви хареса. Разбира се, ако се разрастне, ще бъде фик Последствия 787605. Кажете, ако ви е харесало и си струва да пиша още Последствия 476926
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

АНБУтата доста приличаха на хората от организацията Акатски - бяха много силни нинджи, безпощадни и безкомпромисни, но едно нещо ги различаваше - едните бяха добри, а другите повече от зли. Затова имаха и различни цели. На добрите целта беше да заловят Акацки и да разберат повече за тях, а целта на Акацки - да заловят 9-те опашати звяра и да постигнат световно господство. Затова навсякъде се водеха битки и постоянно умираха още и още хора. Понякога добри, по-рядко зли, а най-вече - невинни. Най-накрая, за успокоение на всички, АНБУтата на Коноха успяха да заловят престъпника Учиха Итачи след ужесточена битка и го вкараха в затвора.
А сега на един млад мъж, капитан на отбор АБУТа, се падаше честта да избере човек, който да надзирава Итачи. Мъжът, познат на всички под името Хидеки, плъзна очи по редицата нинджи, спирайки поглед върху единственото момиче. Тя изглеждаше на около 17-18 години, беше с черна дълга коса, а лицето й беше закрито с маска, наподобяваща котешко лице. Човекът се замисли за малко и каза ледено:
-Момичето с черната коса. Ти отиваш.
-Добре, Хидеки-сама. -промърмори тя и се запъти към вратата, докато зад нея се чуваха недоумяващи възгласи.
Момичето закрачи с възможно най-бавно темпо към затвора на Коноха, заглеждайки се нарочно във всяка витрина на магазините, които подминаваше. Когато все пак стигна до проклетото място, влезе прeдпазливо през масивната метална врата, която изскърца и се затръшна зад нея, и пое по тъмния коридор. Огледа престъпниците във всяка килия - някои дори не бяха нинджи. Момичето най-накрая стигна до последна мизерна стаичка с решетки и надзърна вътре. От тъмнината я наблюдаваха две светещи червени точки. Тя направи още някорко крачки и отключи вратата, заключвайки я веднага след себе си.
-Tи си Учиха Итачи, нали? -момичето попита, сваляйки маската си. -Здрасти, аз съм Рика.
-Хн. -Итачи наклони глава. -Ти не си нито нинджа, нито АНБУ, мога да те убия и да избягам без проблем. Защо те изпратиха тук?
-Амииии... Направих се на АНБУ и Хидеки-сама реши, че може да ме прати тук. -заобяснява Рика. -Ти какво правиш тук? Има ли нещо интересно за правене?
-Хн...
-Ще приема това за не. -момичето седна на леглото до лежащия мисинг-нин и започна да разучава чертите на лицето му. Изведнъж забеляза някаква рана в опасна близост до лявото му око. -Какво ти е станало?
-Аз съм мисинг-нин, бия се с добрите понякога и в повечето случаи побеждавам. В този случай, те ме победиха. -въздъхна чернокосият. -Сега лежа тук и скучая. Стана ли ти ясно положението?
-Мхм... -промърмори Рика, продължавайки да разглежда лицето му. -Имаш ли някъде рани, освен на лицето? Изглежда, че нещо те боли.
Итачи отвори очи объркано. Тя виждаше, че го боли, но откъде знаеше? Та той никога не показваше емоции. Как можа тя да разбере само като го погледнa по-отблизо. Може би, все пак беше нинджа и Итачи беше сгрешил. Но тя сама си призна, че не е.
-Хайде, казвай. -настоя чернокосата, потропвайки нервно с крак. -Ти си мислиш, че имам цялото време на света да те чакам... Ама не! Имам си и свои работи да върша, не само да седя тук и да те зяпам.
Итачи се прокашля:
-Нали това ти е работата?
Рика въздъхна. Напълно беше забравила къде се намира, какво прави и в какво се е забъркала. Тя скръсти ръце и погледна престъпника високомерно:
-Отговаряй или ще те заболи още повече. -момичето посегна да го удари, но той я хвана за ръката и я погледна укорително.
-Виж какво, ако беше нинджа и знаеше какво правиш, нямаше да го направиш.
-Идеята е, че нито съм нинджа, нито знам какво правя! -изплези се момичето, опитвайки се да се освободи от хватката на Итачи. -Пусни ме.
Хватката на Итачи се затегна около ръката й. Явно колкото и да беше в лошо състояние, си имаше достатъчно сила. Рика го погледна накриво и отново направи опит да се измъкне, без успех.
-ПУСНИ МЕ, ЗА БОГА! -изкрщя момичето вбесено и го фрасна в лицето със свободната си ръка.
-А ти престани да се държиш така, ако ти е мил живота и си искаш китката здрава. -контраатакува Итачи с монотонния си глас. -Разбрахме ли се вече? Ако те боли, значи има само някоя спукана кост.
Рика с голямо облекчение осъзна, че Итачи се беше отказал от терора на дясната й ръка, която доста я болеше. Май трябваше да отиде в болницата, веднага, щом излезеше от това забутано и пълно с убийци място. Момичето въздъхна с досада:
-Утре няма да дойда. Ще пратя някое друго АНБУ, което ще е далеч по-безпощадно от мен. Сега ме извини, защото имам да пиша домашно по алгебра за утре.
-Хн.
-Разбирам, разбирам... Не те интересуват чуждите проблеми. -каза Рика, изваждайки една малка тетрадка и подавайки я на Итачи. -Не мога да пиша в момента.
-Хн... -промърмори полу-заспалият престъпник и погледна тетрадката. -Искаш АЗ да ти напиша домашното по математика?
Момичето кимна още по-настойчиво и му подаде един автоматичен молив. Итачи погледна отново задачите, после момичето и после отново задачите.
-Не. -отсече мисинг-нинът.
-Ама...
-Не.
-Ама...
-Не.
-Моля те.
-Не.
-Итачиииии...
-Оххххх. Добре. Само този път и то само защото аз съм виновен за последствията. -Итачи написа набързо отговорите на задачите и подаде тетрадката на Рика. -Никога повече. Сега ти ще ме извиниш, защото искам да се насладя на един хубав сън...
Итачи се просна на възглавницата и след по-малко от минута вече беше заспал. Рика се очуди от това. Никога не беше виждала човек да заспива толкова бързо.
Тя погледна отново Итачи и след това излезе от малката стаичка с решетки. За нейна голяма изненада пред врата я чакаше...
------------------------------------------------
Дано ви е харесало...


Последната промяна е направена от yuki_chan на Сря Дек 23, 2009 8:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Последствия

Пон Дек 21, 2009 7:33 pm
Искам още! :D Ама то аз от сичко искам още... Не ми обръщай внимание! Продължавай да пишеш и не си зарязвай фиковете! :lol!: :obi4amte: :uhaa:
Guren_99
Guren_99
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 05.01.1997
Години : 27
Мнения : 50
Дата на рег. : 25.04.2009

red Re: Последствия

Сря Дек 23, 2009 6:10 pm
Еее, какво става със 2ра глава??? Последствия 811726 Последствия 811726
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Последствия

Сря Дек 23, 2009 6:51 pm
Да да да това наистина мн ми хареса и искам продължението му ooo da
yuki_chan
yuki_chan
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 26.02.1996
Години : 28
Мнения : 85
Дата на рег. : 13.12.2009

red Re: Последствия

Сря Дек 23, 2009 8:32 pm
Такаммм... Да разясня, за сега това нещо не е разделено на глави.
Ето още малко от историйката Последствия 787605
---------------------------------------------------

За нейна голяма изненада пред врата я чакаше Тсунаде. В днешни времена тя се водеше великото хокаге на Коноха. Тсунаде изглеждаше безнадеждно побесняла и готова да обезглави Рика и всеки друг, прекрачил заповедите й. Рика от своя страна беше надянала пасивната маска на лицето си и само каза вяло:
-Добър вечер, Тсунаде-сама. Какво ви води насам?
-Твоята безразсъдност, Рика. -каза ледено хокагето. -Хидеки-сан ми каза, че е забелязал нещо странно в теб, когато си се появила насред всички АНБУта. Как, за бога, ти хрумна да се захващаш с надзиравне на зъл престъпник, като дори не си НИНДЖА!!! Честно, Рика, някой ден ще се самоубиеш, както вървят нещата...
-Ми, се едно. Нали е "някой ден" не днес. Пък и щом още не съм умряла, значи все още има какво да свърша на тоя свят. -обясни момичето с усмивка.
-Рика, утре ще назнача някой ИСТИНСКИ АНБУ, защото не искам нищо лошо да се случи. А пък и си на училище, ако си спомням правилно.
-Ама, то нищо лошо не се е случило. А пък и не ми се ходи. И без това няма да мога да пиша. -Рика повдигна дясната си ръка, забелязвайки огромната синявица на китката. -Причината - Итачи. Последствието - не мога да пиша.
Тсунаде я погледна с изражение, казващо "Нищо лошо, а?", и тръгна към изхода на тъмния коридор.
-Ми, то това не е нищо, като се предполага какво можеше да се случи, след като го фраснах. -Рика направи мили очички. -И Тсунаде-сама, аз дори трябва да му благодаря, защото си имам извинение да не ходя на училище. Благодаря, Итачи!
Тсунаде се обърна и изгледа чернокосото момиче от главата до петите, сякаш беше видяла Орочимару във розова рокличка, и разтърси глава да провери дали не е било сън. Рика все още стоеше там с широка усмивка на лицето си и я гледаше. Лейди хокаге се замисли. Може би наистина сънуваше. Не можеше, просто не беше практически възможно в един ден АНБУта да заловят Великия Учиха Итачи, ученичка да се престори на АНБУ, Хидеки да я проти в Затвора на Коноха да Надзирава Итачи и на всичкото отгоре ТЯ ДА МУ БЛАГОДАРИ?!
Рика въздъхна и тръгна към изхода, подминавайки замръзналата във времето и пространството Тсунаде. Чернокоската прибра тетрадката в джоба на черния си панталон и се запъти към вкъщи. Утре щеше да е още един дълъг и скучен ден...

*На другата сутрин (защото нощта е скучна)*

Беше около 6:30 сутринта, когато алармата на Рика се включи и тя бавно протегна ръка, изключвайки я. Днес нямаше да ходи на училище... Щеше да си...
-РИКА!!! Ставай, ще закъснееш за училище. -изкрещя някой от първия етаж.
Рика се надигна от леглото, подпирайки се на здравата си ръка. Момичето погледна часовника, чантата си и най-накрая - ръката си. Тя въздъхна и се облече, и оправи набързо. След това слезе на първия етаж и седна на един стол близо до масата. Забеляза купичката с мюсли пред себе си, но се отказа да го яде и стана от стола, тръгвайки към входната врата.
Точно, когато щеше да излезе, майка й се прибра, носейки две пазарски чанти. Майката изгледа Рика и след това заприлича на Тсунаде - пребледня и започна да задава всякакви въпроси, които нямаха никакъв смисъл, докато не стигна до:
-Защо приличаш на АНБУ, за бога? Да не би да има маскарад?
-Нах, мамо? За какво говориш? -Рика погледна дрехите си - ами, да, наистина приличаше на нинджа. -Аааа!!! Ти си права, аз изглеждам като...като... АНБУ?! О, не, защо, как? Аа, сещам се...
-Сещаш се какво? -попита загрижено майка й.
-Ами, вчера някакви нинджи бяха хванали Учиха Итачи и го бяха вкарали в затвора...
-Страхотно! И какво стана?
-Аз исках да видя едни приятели от АНБУтата и се направих на АНБУ, за да ме пуснат в залата им за събрания, и после разбрах за онзи Итачи, че е престъпник, но беше късно, защото Хидеки-сама ме назначи да го надзиравам...
Последва една изключително дълга минута тишина, в която Рика се усмихваше широко, а майка й я гледаше поникьосано. А дългата минута тишина беше прекъсната, когато при тях дотича някакво момиче и задърпа Рика за ръката, изкарвайки я от транса й.
-Рика-чан, Рика-чан, закъсняваме за училище. -новодошлата задърпа чернокосата след себе си, а майката на Рика извика след тях:
-Рика, след училище ще си поговорим. СЕРИОЗНО!
-------------------------------------------------------------------------
Дано ви е харесало!
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Последствия

Сря Дек 23, 2009 8:38 pm
Леле ще има сериозен разговор. Хареса ми
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Последствия

Сря Фев 17, 2010 2:41 pm
Страхотно Последствия 637210 Последствия 637210 Последствия 637210
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Последствия

Нед Мар 07, 2010 12:29 pm
ми хубаво е давай още Последствия 811726 Последствия 811726 Последствия 787605
Sponsored content

red Re: Последствия

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите