Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Йондайме Узумаки
Йондайме Узумаки
Състезател
Състезател
Female
От : Варна но вече в Пловдив
Рожден ден : 17.10.1999
Години : 24
Мнения : 1018
Дата на рег. : 02.03.2009

red Коледен фик без име

Нед Дек 13, 2009 10:17 am
Това ми е първия фик,дано ви хареса!Той всъщост е за коледния конкурс.
Беше Бъдни вечер.Наруто се разхождаше из Коноха и търсеше подаръци за Какаши,Сакура и омразния Сасуке.Изведнъж магазин за шеги грабна окото му и той влезе в него. Разглеждайки стоката видя кутия ,отвори я и една боксова ръкавица го фрасна в лицето.Той я погледна още веднъж и купи кутията за Сасуке.Помисли малко и поръча да закачат една миризлива бомбичка под ръкавицата. Предвкусвайки предстоящето удоволствие той взе красиво опакованият капан и излезе подсмихвайки се от магазина.Продължи разходката си докато срещна Хината.Тя вървеше по улицата оглеждайки празнично украсените витрини .Като видя Наруто се втурна към него,целуна го по устните и грациозно се дръпна назад.Момчето остана вкаменено,изчерви се и смаян от мислите си реши че такава целувка заслужава подарък.Премалял стигна до цветарския магазин на Ино.Зад гърба на Ино се открояваше букет прекрасни червени рози и Наруто мигновенно го взе. Като излезе си каза:
“Взех само за Сасуке и Хината.Остава да взема за Какаши и Сакура”
И продължи да върви.Видя една книжарница и се сети за Какаши.Влезе и попита любимата му книга-“ Секс пози в поле от рози”.Взе я,преобрази се на възрастен и плати на книжаря. Излизайки от книжарницата видя магазин за дрехи.
Още от вратата видя идеалният подарък за Сакура-дебела червена рокля,в любимия и стил и по-тънко розово яке.Вместо да се чуди кое да купи взе и двете а продавачката направи прекрасна декорация на опаковката .
След като се прибра,той се преоблече и тръгна към тренировачната площадка.
Като стигна започна да тренира расенган и докато се усети вечерния мрак покриваше околните улици .В къщи облече домашната си пижамата,яде рамен и си легна.
На сутринта се събуди весел,след закуската се преоблече,взе подаръците и тръгна към къщата на Сасуке.Като стигна остави подаръка на прага ,звънна и премалял от смях се затича към Сакура.Стигайки до нейната къща,подпря на вратата красиво опакованият подарак, отново звънна и тръгна бързо към боксониерата на Какаши.Наруто просто мина покрай къщата на сенсея си,остави книгата пред вратата, и след като позвъни задъхвайки се продължи едвам едвам към Хината. Стигна до имението на клана Хюга и звънна.Хината му отвори и каза:
-Зддрррааааавей.....Нарутооо-кун!Каккквоо праавишш туккк?
-Здравей,Хината-чан!Това е за теб!
И навеждайки глава Наруто подаде на момичето розите.Изчервявайки се Хината припадна.Наруто я подхвана нежно докато падаше и я понесе към болницата.Още щом видя червения оттенък по лицето и Тсунаде с хитра усмивка каза на Наруто:
-Спокойно,Наруто!Тя ще се свести ...след 15-на минути.
Момчето се успокои за момент и търпеливо зачака.Хината се свести и Наруто отиде при нея.
-Хината,вчера защо го направи?
-Защото те харееесвамм...
Каза едва чуто Хината.
-И аз те харесвам,Хината.Искаш ли довечера да отидем на рамен?Само двамата?
-Но днес е Коледа...
-Знам.Не ми се празнува сам...Е искаш ли?
-Даа!В колко ччаасаа?
-Ще те взема в 7 часа вечерта?
-Добреее.
-По добре ли си?
-Дам.Ще се прибирам
Каза Хината,стана от болничното легло и тръгна към вратата.Наруто й отвори и тръгна след нея.Момичето се прибра в имението,а момчето в неговата къща.
Подготовката за срещата:
Когато Хината се прибра,Неджи я попита къде е била.Тя му отговори:
-Излязох,срещнах се с Наруто и той ме покани на среща довечера...
-Браво на теб,Хината!Кога ще те вземе?
-В 7 часа.
-Тогава отивай да се приготвиш , защото е 6 без 10
-Добре.
И момичето отиде в стаята си.Извади си най-хубавата зимна рокля,облече я,сложи си дебел чорапогащик,сложи си грим и си направи прическа.Тя свърши всичко за 1 час.Погледна часовникът и видя,че е 7 без 10.
В това време при Наруто:
Наруто се прибра развълнуван.Събу обувките си със замах и се качи бос в стаята си.Влезе и започна да тършува из гардероба си.След 30 минути търсене намери дебеличък смокинг и подходяща папионка. Докато облече непривичните за него дрехи минаха още 30 минути, като хареса това което видя в огледалото,веднага слезе,обу се и тръгна към дома на Хината.
Наруто стигна пред имението на Хюга и натисна с треперещ пръст входния звънец.Този път Неджи му отвори:
-Здравей,Наруто!Да вземеш Хината ли?
Неджи попита доста закачливо.
-Амии,да.
Беше отговора на Наруто.В този момент Хината се появи зад братовчед си:
-Неджи ще се отдръпнеш ли?
Неджи се обърна и й даде път.Хината излезе:
-Ще тръгваме ли?
-Разбира се!
И двамата тръгнаха.След 15 минути стигнаха заведението на Ичираку.Наруто отвори вратата на заведението и и даде път да влезе.Хината влезе,а момчето едвам пристъпи след нея. Наруто заради европейските си дрехи реши да се придържа към европейския етикет затова издърпа стола пред масата която беше запазил за вечерта,за да може момичето да седне. Тя седна,а след нея и той.Хината поръча и Наруто.Когато ясенето им дойде те видяха,че и Сасуке и Сакура са тук на вечеря и ги поздравиха.Сакура и Сасуке също ги поздравиха и се преместиха на съседната маса до тяхната.Когато двойката СасуСаку бяха до двойката НаруХина всички се заговориха.
Разговори:
Мимочета:
Сакура:
-Здравей,Хината!Как си?
Хината:
-Здравей,Сакура!Добре съм,а ти?
-И аз съм добре.Как си уреди среща?
-Амиии...Вчера целунах Наруто по устните и днес ме покани на среща...А ти как излезе със Сасуке?
-Странно...Сасуке ме покани на среща по същия начин...

Момчета:
Наруто:
-Здравей,Сасуке!Как си?
Сасуке(мрачен):
-Здрасти,Наруто.Ти ли ми даде подаръка с ръкавицата?
-Да..
Сасуке(много весел):
-Тогава много благодаря!Беше идеален за Итачи!
На Наруто му стана весело и изненадано каза Беше Бъдни вечер.Наруто се разхождаше из Коноха и търсеше подаръци за Какаши,Сакура и омразния Сасуке.Изведнъж магазин за шеги грабна окото му и той влезе в него. Разглеждайки стоката видя кутия ,отвори я и една боксова ръкавица го фрасна в лицето.Той я погледна още веднъж и купи кутията за Сасуке.Помисли малко и поръча да закачат една миризлива бомбичка под ръкавицата. Предвкусвайки предстоящето удоволствие той взе красиво опакованият капан и излезе подсмихвайки се от магазина.Продължи разходката си докато срещна Хината.Тя вървеше по улицата оглеждайки празнично украсените витрини .Като видя Наруто се втурна към него,целуна го по устните и грациозно се дръпна назад.Момчето остана вкаменено,изчерви се и смаян от мислите си реши че такава целувка заслужава подарък.Премалял стигна до цветарския магазин на Ино.Зад гърба на Ино се открояваше букет прекрасни червени рози и Наруто мигновенно го взе. Като излезе си каза:
“Взех само за Сасуке и Хината.Остава да взема за Какаши и Сакура”
И продължи да върви.Видя една книжарница и се сети за Какаши.Влезе и попита любимата му книга-“ Секс пози в поле от рози”.Взе я,преобрази се на възрастен и плати на книжаря. Излизайки от книжарницата видя магазин за дрехи.
Още от вратата видя идеалният подарък за Сакура-дебела червена рокля,в любимия и стил и по-тънко розово яке.Вместо да се чуди кое да купи взе и двете а продавачката направи прекрасна декорация на опаковката .
След като се прибра,той се преоблече и тръгна към тренировачната площадка.
Като стигна започна да тренира расенган и докато се усети вечерния мрак покриваше околните улици .В къщи облече домашната си пижамата,яде рамен и си легна.
На сутринта се събуди весел,след закуската се преоблече,взе подаръците и тръгна към къщата на Сасуке.Като стигна остави подаръка на прага ,звънна и премалял от смях се затича към Сакура.Стигайки до нейната къща,подпря на вратата красиво опакованият подарак, отново звънна и тръгна бързо към боксониерата на Какаши.Наруто просто мина покрай къщата на сенсея си,остави книгата пред вратата, и след като позвъни задъхвайки се продължи едвам едвам към Хината. Стигна до имението на клана Хюга и звънна.Хината му отвори и каза:
-Зддрррааааавей.....Нарутооо-кун!Каккквоо праавишш туккк?
-Здравей,Хината-чан!Това е за теб!
И навеждайки глава Наруто подаде на момичето розите.Изчервявайки се Хината припадна.Наруто я подхвана нежно докато падаше и я понесе към болницата.Още щом видя червения оттенък по лицето и Тсунаде с хитра усмивка каза на Наруто:
-Спокойно,Наруто!Тя ще се свести ...след 15-на минути.
Момчето се успокои за момент и търпеливо зачака.Хината се свести и Наруто отиде при нея.
-Хината,вчера защо го направи?
-Защото те харееесвамм...
Каза едва чуто Хината.
-И аз те харесвам,Хината.Искаш ли довечера да отидем на рамен?Само двамата?
-Но днес е Коледа...
-Знам.Не ми се празнува сам...Е искаш ли?
-Даа!В колко ччаасаа?
-Ще те взема в 7 часа вечерта?
-Добреее.
-По добре ли си?
-Дам.Ще се прибирам
Каза Хината,стана от болничното легло и тръгна към вратата.Наруто й отвори и тръгна след нея.Момичето се прибра в имението,а момчето в неговата къща.
Подготовката за срещата:
Когато Хината се прибра,Неджи я попита къде е била.Тя му отговори:
-Излязох,срещнах се с Наруто и той ме покани на среща довечера...
-Браво на теб,Хината!Кога ще те вземе?
-В 7 часа.
-Тогава отивай да се приготвиш , защото е 6 без 10
-Добре.
И момичето отиде в стаята си.Извади си най-хубавата зимна рокля,облече я,сложи си дебел чорапогащик,сложи си грим и си направи прическа.Тя свърши всичко за 1 час.Погледна часовникът и видя,че е 7 без 10.
В това време при Наруто:
Наруто се прибра развълнуван.Събу обувките си със замах и се качи бос в стаята си.Влезе и започна да тършува из гардероба си.След 30 минути търсене намери дебеличък смокинг и подходяща папионка. Докато облече непривичните за него дрехи минаха още 30 минути, като хареса това което видя в огледалото,веднага слезе,обу се и тръгна към дома на Хината.
Наруто стигна пред имението на Хюга и натисна с треперещ пръст входния звънец.Този път Неджи му отвори:
-Здравей,Наруто!Да вземеш Хината ли?
Неджи попита доста закачливо.
-Амии,да.
Беше отговора на Наруто.В този момент Хината се появи зад братовчед си:
-Неджи ще се отдръпнеш ли?
Неджи се обърна и й даде път.Хината излезе:
-Ще тръгваме ли?
-Разбира се!
И двамата тръгнаха.След 15 минути стигнаха заведението на Ичираку.Наруто отвори вратата на заведението и и даде път да влезе.Хината влезе,а момчето едвам пристъпи след нея. Наруто заради европейските си дрехи реши да се придържа към европейския етикет затова издърпа стола пред масата която беше запазил за вечерта,за да може момичето да седне. Тя седна,а след нея и той.Хината поръча и Наруто.Когато ясенето им дойде те видяха,че и Сасуке и Сакура са тук на вечеря и ги поздравиха.Сакура и Сасуке също ги поздравиха и се преместиха на съседната маса до тяхната.Когато двойката СасуСаку бяха до двойката НаруХина всички се заговориха.
Разговори:
Мимочета:
Сакура:
-Здравей,Хината!Как си?
Хината:
-Здравей,Сакура!Добре съм,а ти?
-И аз съм добре.Как си уреди среща?
-Амиии...Вчера целунах Наруто по устните и днес ме покани на среща...А ти как излезе със Сасуке?
-Странно...Сасуке ме покани на среща по същия начин...

Момчета:
Наруто:
-Здравей,Сасуке!Как си?
Сасуке(мрачен):
-Здрасти,Наруто.Ти ли ми даде подаръка с ръкавицата?
-Да..
Сасуке(много весел):
-Тогава много благодаря!Беше идеален за Итачи!
На Наруто му стана весело и изненадано каза:
-Моля,моля!Това значи ли,че се сдобряваме?Я,виж!И Какаши-сенсей има среща!Но с кого?
-Да,значи вече отново сем най-добри приятели!Само догодина вземи по-твърда ръкавица!Виждам с кого!Незнаех,че Куренай харесва Какаши-сенсей!
-Добре ще взема по-твърда.Да ги поздравим ли?
-Добре.Само да кажем на сладурките си.
Момичета и момчета:
Саске:
-Момичета вижте!Какаши и Куренай имат среща!
И показа масата на сенсея на отбор 7
Сакура и Хината едновременно:
-Сериозно?!
Наруто:
-Да сериозно!Ето там са!
И той показа масата им.
Саске:
-Айде да ги поздравим!
И се провикна:
-Здравейте Какаши-сенсей!
Какаши:
-Аааа,не отбора ми!
После се провикна:
-Здравейте Наруто,Сакура и Сасуке!
После каза на Куренай:
-Айде да се преместим до тях,не ми се вика.
Купенай:
-Добре.
Те станаха и се преместиха до Наруто,Хината,Саске и Сакура.
Всички ядоха,пиха и се веселиха до Нова година.
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: Коледен фик без име

Нед Дек 13, 2009 10:33 am
нешо малко се обърква на разговора на момчетата: едитни го е ше е по-доуре

Spoiler:
е тука и стаа мазало хД
Tuttu
Tuttu
Любител
Любител
Female
От : София
Мнения : 241
Дата на рег. : 26.08.2009

red Re: Коледен фик без име

Пон Дек 14, 2009 3:35 pm
[quote="Йондайме Узумаки"]“ Секс пози в поле от рози”.[quote="Йондайме Узумаки"] Коледен фик без име 787605 Коледен фик без име 787605 мен много ми хареса .. Коледен фик без име 73713
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коледен фик без име

Пон Дек 14, 2009 4:02 pm
Вземи си оправи текста, моля ти се. Сериозно!
Прекалено бързо ти се развиват нещата, но като сюжет найстина много ми хареса. Приличаше ми на виц :D
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Коледен фик без име

Пон Дек 14, 2009 4:14 pm
Хах, човек бива си те. Имаш малко правописни грешки и на места стаа голяма каша кой какво казал, НО отдавна не се бях хиила така. ( от вчера всъщност хД) Най- ме изкефи за боксовата ръкавичка за Итачи! Коледен фик без име 787605
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Коледен фик без име

Сря Фев 17, 2010 2:43 pm
Страхотно Коледен фик без име 637210 Коледен фик без име 637210 Коледен фик без име 637210
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Коледен фик без име

Нед Мар 07, 2010 12:18 pm
много яко0о0о0о Коледен фик без име 787605 Коледен фик без име 787605 Коледен фик без име 787605 Коледен фик без име 787605 Коледен фик без име 811726 Коледен фик без име 811726 Коледен фик без име 811726 Коледен фик без име 811726
Sponsored content

red Re: Коледен фик без име

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите