Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
svenxxx
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 20.10.2009

red От обикновен човек в герой

Вто Окт 20, 2009 7:16 pm
1 Глава – Необикновен Ден


- Нарутоооо ставай ще закъснееш за училище!!!
- Добре мамо ставаммм!!!!
Да, това беше един обикновен ден в който трябваше да ставам за тъпото даскало, хич не ми се ставаше, но майка ми просто не ме оставяше намира. Станах и с полу отворени очи започнах да си търся другият чорап за да се обуя и да тръгвам за училище. Слънцето още не се беше разсънило, а моя приятел Сай ме чакаше на пейката пред блока ми. Грабнах си чантата на бързо облякох се с не толкова чистите ми дрехи, казах чао на майка и татко. Но баща ми се провикна от хола и аз трябваше да отида за да видя какво има да ми казва.
Влизам в хола и виждам ядосаното лице на татко. За миг се зачудих, че сигурно ще ми се кара за двойката по математика, защото вчера имахме родителска среща, а аз не се мярнах пред очите на татко цял ден. Той беше хванал в едната си ръка химикалка и потропваше с нея леко по масата. С доста плашлив глас проговорих:
- Да, кажи татко какво има?
- Наруто, разбрах, че пак си се бил вчера в училище с някъкво си дете на име Саске , учителите хич не са доволни от теб, ще те предложат на съвета за наказание.
Като чух това ми имах чувството, че сърцето ми заседна в гърлото, направо ми се качиха всички органи от стрес. Е разбира се аз знаех, че ще последва някакво такова наказание, но не ме беше страх от него, а от следващите му думи. Тогава той ми каза:
- Виж какво ако продължаваш така ще те оставя без джобни и ще ти намаля парите за закуска от пет на един, разбра ли ме?
Това ме стресна доста, представяте ли си от пет на един, не знам за какво по напред ще ми стигне този лев. Но какво да правя премълчах си и нищо повече не казах. Гледах в земята и си мълчах. Беше голям позор за мен. Тогава татко промълви:
- Изчезвай на училище не искам да ми се мяркаш пред очите днес.
Не за първи път ми се случва да ми казва такова нещо, но вече бях почти свикнал, теглих му една майна на ум. Тръгнах да излизам от хола и изведнъж татко отново се прoвикна:
- Ооо Наруто забравих да ти кажа, наказан си за това, че се сби в училище и, че имаш двойка по математика за един месец, а наказанието ти е да не излизаш от вкъщи.
Като чух това и направо побеснях идеше ми не само да му тегля една майна ами и да му хвърля един бой :D. Е поне ми се размина само с това, миналият път бях наказан за един месец да не излизам от вкъщи и да прочета цялата домашна библиотека, направо полудях тогава. Мислих, че няма да се сети за двойката ама не пропусна и нея.
Излезнах от вкъщи и се запътихме с Сай към училище. Всичко ми кипеше толкова бях ядосан за това наказание, че ми идеше да пребия някой по път. Но най-лошото бе, че ще пропусна концерта на Металика който е след десет дена, а това се случва един път в живота да отидеш на такова голямо събитие, не знам. Направо щях да се изям.
Докато си вървяхме със Сай той ме попита за какво се забавих толкова, а аз му отвърнах:
- Еми не можах да си намеря чорапа, а се оказа, че бил в пералнята и го извадих от там.
Да бе да, това си беше чиста лъжа, нищо такова не се беше случило просто не исках да знае никой, че съм наказан за цял месец без да излизам от вкъщи, защото бях обещал вече на Сай и Хината, че ще ходим на концерта заедно. Между другото бях решил да предложа на Хината да станем гаджета в същия ден когато бе концерта, но и този план ми се проваля. Все пак има доста време до концерта ще измисля начин да избягам.
Както си вървяхме със Сай се сетих, че имахме двамата с него проект по Физика, а бях казал на Сай да го направи. Веднага реших да го попитам.
- Сай направи ли проекта по физика.... ехооо Сай на теб говоря.
„Абе какво му става на този човек защо не ми отговаря” – помислих си, когато видях, че слуша музика. Веднага ми стана ясно защо не ме чува. Запретнах ръкави и като го шамаросах зад врата му изпадаха слушалките и му се развиках:
- Глупак няма да слушаш музика докато говоря.
- Наруто какъв ти е проблема бе, човек от теб неможе да се наслади на малко опера....
О, боже Сай беше толкова назад с модерната музика, че слушаше опера :D, била го успокоявала.
- А Сай направили проекта по физика за днес. А той постоянно отклоняваше темата.
- О, Наруто виж какви хубави мацки има от другата страна на тротоара.
Всъщност даже „мацките” не бяха въобще хубави, а аз му казах:
- Сай, онези двете са грозни като смъртта стига си отклонявал темата и ми кажи дали си направил проекта по Физика, защото от това ни зависят годишните оценки.
А той погледна с земята и ми каза:
- Еми виж ся не можах да го направя , истината е, че забравих.
О, не боже беше забравил за проекта, това беше много лошо:
- Ааааа ужас как можа да забравиш за него, сега какво ще правим, може да ни оставят на изпит, а ако това се случи няма да мога да излезна от вкъщи 1 година.
Да, ако разберат нашите, че оставам на изпит край с мен трябваше да измисля нещо и то бързо, защото часът ни по Физика е последният час , но нищо не ми идваше на ум. Тогава се сетих за най-простото решение:
- Сай, днес няма да ходим на училище. А той ми изгледа много учудено.
- Какво ти луд ли си...
- Ами по-добре отсъствие отколкото поправителен изпит.
И Сай се съгласи, нямаше избор по-добре така отколкото, да ходим на даскало. След това решихме да отидем в най-близкото кафе за да убием малко време. Отидохме в кафенето „Черният Лист” което се намираше близо до една изоставена горичка, но както и да е. Отидохме, влязохме и познайте кого видяхме.... Саске момчето което най-много мразя в цялото ни даскало, точно същото момче с което се бяхме сбили вчера и заради което ме наказаха. Много го мразя това ЕМО, много ме дразни, играеха билярд с брат му Итачи. Също така Сай имаше зъб на Итачи и когато той го видя, по погледа му разбрах, че искаше да му смаже физиономията, но все пак влязохме в кафето. Масата за билярд беше в дъното на кафето, а масите на които седяхме бяха в началото на кафето срещу бара. Тогава Саске се доближи с неговата самодоволна усмивка до нашата маса на която седяхме със Сай и каза:
- О виж ти кой е излезнал на по кафенце или във вашият случай на чаено парти, Жълтокосият мухльо Наруто и неговото приятелче Сай – тъпака.
Като чухме това със Сай ми се приискаше да му размажа жалката физиономия и самодоволната му усмивка. След това Саске допълни:
- Хммм не сте ли на училище жалки червеи.
Е това като го каза и направо избухнах и се развиках:
- Кой наричаш червей бе ЕМО смотано.
Като почнахме да се заяждаме ми стана ясно, че ще става бой. Тогава и братът на Саске дойде:
- Саске какво става.
- О нищо братко просто тези глупаци май си търсят боя.
Като чух това станах и казах на Сай ела с мен, и докато ставах казах на Саске да дойде отвън с брат си за да видим кой е мухльо. Саске се съгласи, а ние със Сай бяхме излезнали вече и взехме по едно дърво, средно дебело и ги чакахме да излезнат. Вратата на кафенето се отвори и първо се показа Итачи, а след това Саске, а ние веднага ги нападнахме със Сай в гръб. Сай нападна от едната страна, а аз от другата с тояги в ръце и мощни викове. Тъкмо да ги ударим и те залегнаха, прпуснахме.... След това Итачи се изправи и ме удари с коляно в корема, за Сай не знам какво ставаше при него просто нямах време трябваше да действам бързо, но беше твърде късно Итачи вече ме беше ударил, а аз бях изпуснал дървото от болка и бях на земята повален от мощното му коляно което ми забоде в корема. След това Итачи взе дървото и искаше да ме удари с него, аз бях на земята, той замахна, а аз се търкулнах и избегнах удара. След това се изправих и започнах да бягам, погледнах назад за бързо за да видя, какво прави Сай, изглеждаше, че при него резултата е отрицателен.(беше избягъл) А на мен не ми оставаше нищо друго освен да бягам, защото Саске и брат му ми бяха по дирите, реших да бягам към гората която беше зад кафето, никой не ходеше в нея, защото се говореше, че я обитавали духове. Но на мен не ми пукаше, защото ме чакаше дърво зад гърба ми. Навлязох в гората всичко изглеждаше спокойно и тихо, явно Саске и брат му ми изгубиха следите. След това по обиколих насам на там и видях една пещера реших да се скрия в нея докато отмине време да се махнат Саске и брат му. Хммм но нещо нередно имаше в тази пещера, реши да я поразгледам малко, и изведнъж проблесна една зелена светлина, реших да отида още по навътре в пещерата за да проверя каква е тази странна светлина, но колкото по навътре отивах толкова по-ярка ставаше светлината и накрая стана толкова ярка, че чак ме заслепи, и аз затворих очи, но кагато ги отворих какво да видя озовах се на съвсем различно място, беше гора, но имаше много изсъхнали дървета и храсти, абе направо всичко си беше изсъхнало и тогава осъзнах, че не се намирам в моя свят....


To be continued.... :P
avatar
Sakura_love
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 19.06.1997
Години : 26
Мнения : 83
Дата на рег. : 08.07.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Вто Окт 20, 2009 8:27 pm
Харесва ми ще чакам продължене От обикновен човек в герой 637210 От обикновен човек в герой 637210 От обикновен човек в герой 811726 :kisss: :kisss: :love: :bravo: :bravo:
vandala
vandala
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Коноха
Рожден ден : 24.08.1996
Години : 27
Мнения : 460
Дата на рег. : 15.09.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Вто Окт 20, 2009 8:29 pm
Кефи ме ! Продължавай !
avatar
svenxxx
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 20.10.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Вто Окт 20, 2009 9:06 pm
Радвам се, че ви кефи, ако имам време тази седмица ще пусна следващата глава..ще се казва Предложението....
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: От обикновен човек в герой

Вто Окт 20, 2009 9:06 pm
пиши, пиши :)
avatar
svenxxx
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 20.10.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Чет Окт 22, 2009 3:25 pm
Ето я и новата глава, надвам се да ви хареса.....

2 глава – Предложението

Всичко беше пусто, а аз реших да се разходя из гората и да намеря изход към моят свят или поне някакво село, ако има такова защото бях в друг свят. Тръгнах на север вървях, вървях и по едно време имах чувството, че някой вървеше зад мен, спрях се за миг и се обърнах да видя дали наистина има някой зад мен, но зад мен имаше само изсъхнали дървета и храсти. След това продължих и както си вървях изведнъж пред мен застана човек, не знам от къде дойде просто много бързо се появи. Стоеше пред мен и на мърдаше, беше облечен в зелена жилетка с много джобове, син панталон и имаше в задния си джоб кунай, а на лицето имаше маска която му прикриваше устата, а на челото му стоеше една бандана, която пък му прикриваше едното око. Изведнъж той вдигна ръка сякаш искаше да ме удари и аз много се изплаших и паднах на земята и останах неподвижен, той клекна до мен и ми каза:
- Здравей, Наруто-кун, очаквахме те.
Доста се стреснах, бях си помислил, че с мен е свършено, но той просто ми каза здравей, доста неочаквано беше.
- Здравей, но кой си ти.
Попитах го с доста учудвителна физиономия и лек страх в очите.
- Оооо да извинявай вярно ,че ти в момента не знаеш кой съм аз. Аз съм Хатаке Какаши и съм нинджа от селото в скритите листа – Коноха.
Погледнах го доста удивително като чух това. Той ми подаде ръка да стана и ми каза:
- Мислих си, че няма да може да намериш портала, но явно си го намерил щом си тук.
- Да очевидно съм го намерил, но къде се намирам, какво правя тук и защо сте ме очаквали. А също така щом сте ме очаквали значи има и други хора тук.
А той се засмя леко и ми каза:
- Да определено има още много хора тук, а относно предишните ти 3 въпроса, ти се намираш в света на нинджите, това е един доста по различен свят от реалният в който живееш ти, но едно време живееше тук с всички нас и всичките ти приятели.... но от както се случи онзи случай ти изостави нашият сват, защото така трябваше и отиде в реалният свят.
- Чакай малко... много съм объркан, преди съм живял тук в нинджа свят???
- Да точно така си беше.
- Лол това е доста объркано, но какво правя тук сега??
- Това ще разбереш по-късно ако дойдеш с мен.
- Но защо да идвам с теб? Как мога да ти имам доверие?? Та дори не те познавам!?!
- Повярвай ми, познаваш ме много добре!
Доста се зачудих дали да дойда с него, но много ми стана странно, защо ми каза, че го познавам много добре??? Е нямаше какво да губя, а и за да разбера какво правя тук трябваше да дойда с него.
- Е добре ще дойда с теб, но в замяна на това искам да получа отговори на всички мои въпроси. Сделка???
- Ок, има сделка.
В мислите на Какаши:


Наруто, наистина е загубил цялата си памет, и предсказанието се сбъдна както предвиди великият оракул Емба. От тук нататък вече трябва да събудим неговото съзнание, или по точно да разбием страничният ефект на техниката...


-Сега Наруто, ще те нося до селото, защото ти не можеш да бягаш като мен, защото не си отключил чакрата си.
- Добре Какаши-сан, а къде по точно ще ме водиш за да разбера какво става с мен и какво правя тук.
- Сега отиваме при Хокагето на селото, тя е една възрастна жена и ще ти разкажем историята за миналото ти и какво е станало с теб, и защо си тук.
- А в миналото имах ли приятели??
- Да имаше много добри приятели като пристигнем ще ги видиш те те чакат с нетърпение за да те видят.
И така тръгнахме към селото, а то не беше много на далеч от гората, по пътя попитах Какаши-сан за едно нещо:
- Какаши-сан, защо гората е изсъхнала, а почвата е влажна и не може да изсъхне просто така.
- Ами това е дълга история, престъпник от ранг S е откраднал кристала на природата, а когато кристала на природата е откраднат, горите и всички растения изсъхват, а ти си тук точно по този повод, защото само ти може да спреш този престъпник...
Това беше доста учудващо за мен, аз да спра някакъв голям престъпник.... не мина много и пристигнахме в селото, отидохме до кантората на Хокагето, Какаши-сан почука на вратата един женски глас се чу отвъд нея:
- Влезте!!
И влязохме вътре, зад бюрото стоеше една доста готина мадама с големи „бомби”:
- Какаши-сан това да не е секретарката на Хокагето.
А той се засмя и ми каза:
- Не Наруто това е Хокагето....
Каквоооо това да е хокагето, но той ми беше казал, че тя е възрастна жена.... направо щях да падна като ми каза това Какаши-сан... Веднага го попитах.
- Какаши-сан, но защо е толкова млада...
- Това е нейно джуцо което и позволява да бъде в тази форма, тя е една от Легендарните Санини, но за жалост тя вече е единственият Санин..
Изведнъж тя се развика:
- Ейййй вие двамата какво си шушукате там!!!
- Извинете Хокагае-сама.... водя ви Наруто.
- Ооо Наруто добре дошъл отново, значи предсказанието се е сбъднало...
- Да Тцунаде-сама, но страничния ефект на онази техника все пак е подействала...
- Това е лошо, значи в момента той не си спомня нищо!
- Да
- Ей ще ме светнете ли за какво става въпрос, какви са тези техники и работи...
- Да, веднага ще ти кажем, преди ти беше велика нинджа, нямаше втори като теб, но за жалост баща ти 4-тият Хокаге заключи 9-то опашатата лисица Кюби. Това беше един от 9-те демона, в тебе беше заключен най-силния. Преди много време организация на име Акацки залавяше всички демони, бяха заловили почти всички демони, освен този който беше заключен в теб. Един ден те нападнаха селото и лидера на организацията Пейн, нападна теб с цел да те убие и да залови Кюбито, ти беше доста силен, но не достатъчно силен за да го победиш. Двамата се бихте дълго, но краят на битката беше фатален.... ти беше победен от Пейн, а той взе демона в теб, но точно преди да те убие, ти направи една забранена техника която беше сътворил сам за авариен случай като този. Тази техника беше с цел да запечата твоята душа в камък който можеше да се постави в невинно тяло. Ние знаехме за тази техника и ти ни беше казал, ако Пейн те победи да прехвърлим душата ти в невинно тяло, но също така искаше това тяло да е досущ като теб. Направихме всичко това и те пратихме в реалният свят в един дом за деца без семейство. Бяхме избрали перфектното семейство за теб, всичко беше нагласено, тя ще те осиновят и ще те отгледат докато не дойде денят в който ще трябва да пробудим истинският Наруто. Всичко изглеждаше лесно, но техниката ти имаше страничен ефект от който се опасявахме най-много, а ефекта беше следният, ако те прехвърлим в невинно тяло можеше да загубиш паметта си и какъв си бил преди, а ето и, че стана това от което се опасявахме най-много... ти не си спомняш кой си. Но има и още една причина за която си тук. След като залови всички демони Пейн създаде камъните на живота, а те бяха, 5 камъка за всяко главно село по един, целта на Пейн беше да има мир м/у всички села чрез тези камъни и ако някой открадне някой камък от камъните на живота, започва голяма промяна в света, измират хора, животни растения и по този начин той искаше да уплаши хората и така да няма войни и светът да е мирен. Но не всеки имаше страх, в момента нашият камък на нашето село камъка на природата е откраднат от Учиха Мадара, неговата цел е да открадне всички камъни и да създаде оръжие за масово унищожение, така той иска да завладее света и да властва над него.
Ето затова си тук за да спреш този човек и да отключим истинският Наруто в теб. А нашето предложение към теб е...... Наруто приемаш ли да спасиш нинджа света от гибел и да отключиш истинското си аз....

To be continue
vandala
vandala
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Коноха
Рожден ден : 24.08.1996
Години : 27
Мнения : 460
Дата на рег. : 15.09.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Чет Окт 22, 2009 7:50 pm
Яко ! Четох я с интерес и чакам да излезе трета глава !
vandala
vandala
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Коноха
Рожден ден : 24.08.1996
Години : 27
Мнения : 460
Дата на рег. : 15.09.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Нед Окт 25, 2009 10:10 am
Кога излиза трета глава ?
avatar
svenxxx
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 20.10.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Нед Окт 25, 2009 12:52 pm
vandala написа:Кога излиза трета глава ?

Днес малко по късно ще излезе 3-та глава, ще се казва Непознати приятели :)
avatar
svenxxx
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 20.10.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Нед Окт 25, 2009 2:29 pm
3 глава - Непознати приятели


Не очаквах това предложение всички ме гледаха, а погледите им ми казваха да приема, но се чудих много, защото родителите ми се притесняваха за мен, а в истинският свят ми са приятелите. А и ако отключа истинското си аз не знам какво ще стане. Тогава Гондаймето ми каза:
- Наруто давам ти срок до утре вечерта да ми отговориш на предложението, помисли си хубаво, защото се отваря портала към реалният свят, а портала се отваря веднъж на 3 години, затова реши до утре и те чакам пред входа на Коноха.
- Добре Хокаге-сама
- Е Наруто ела с мен да ти покажа стаята в която ще спиш.
И тръгнахме с Какаши-сан, но малко преди да излезем от кантората на Хокагето тя прошепна.
- Наруто моля те направи правилният избор...
Изглеждаше, че наистина всички разчитат на мен. Какаши-сан ме заведе в стаята ми и ми каза:
- Е Наруто едно време живееше тук, в тази стая, сега пак ще си в нея.
Стаята беше доста подредена и чиста, изглеждаше уютна. След като Какаши-сан излезна, аз седнах на леглото и на шкафчето до мен имаше една снимка, погледнах я и видях себе си, Какаши-сан и едно момиче с розова дълга коса и едно момче с черна коса и сърдита физиономия. Доста се зачудих защо съм на тази снимка и какво прави там Какаши-сан, погледнах по надолу и на рамката пишеше „Отбор 7”, веднага ми светна, че можете би в миналото сме били отбор с Какаши-сан и момичето и момчето.
Е май наистина съм живял в този свят преди и погледнах към прозореца.
Изведнъж се почука на вратата и влезна едно момиче с къса коса и розова на цвят, носеше чаршафи и кърпи, а аз я попитах:
- Здравей ти да не си камериерката на този етаж?
Изведнъж тя ме погледна с яростен поглед а аз и казах:
- Може да оставиш чаршафите в гардероба, а хавлиените кърпи ми ги остави на леглото...
Като чу това побесня и се развика:
- Глупак аз не съм камериерка!!!
- Ооо да ти си чистачката, боже как можах да сбъркам, еми виж ако има в гаедероба мръсни чаршафи ги вземи и ако може да изчистиш малко пода, че е хванал прах...
- Каквоооо, нито съм чистачка, нито камериерка, аз съм медицинска нинджа и твоя най-добра приятелка!!!
Аз, я изгледах доста умно, чудех се какво ли е медицинска нинджа... но това дето го каза че сме най-добри приятели....
- Но, аз не те познавам от къде на къде ще сме най-добри приятели...
- Охх Наруто Гондаймето беше права, не си спомня нищо, страничният ефект на онази техника е подействала... но все пак аз съм Харуно Сакура.
- Приятно ми е да се запознаем аз съм Узу...
И изведнъж тя ме прекъсна докато си казвах името.
- Да знам кой си, ти си Узумуки Наруто...
За миг се вцепених, тя знаеше почти всичко за мен...
- Е явно се познаваме от едно време когато съм бил велика нинджа...
- Да ти беше наистина велика нинджа.
С поглед през прозореца тя ми каза това, след това седна до мен и взе снимката която държах, но изведнъж се зачудих мислих си, че съм я виждал някъде, като я видях по от близко ми светна, че това е момичето от снимката, но сега е доста по различна, с къса коса е и се е променила малко...
Значи това момиче е било от моят отбор...
- Ех Наруто спомняш ли си преди когато живееше в Коноха бяхме един отбор с момчето което виждаш на снимката Саске, бяхме един отбор.... отбор 7 под ръководството на Хатаке Какаши, нашият учител...
Доста се учудих като разбрах, че Какаши-сан е бил наш учител...
- Значи Какаши-сан е бил наш учител?
- Да и то най-добрият...
С втренчен поглед в снимката Сакура се усмихна и започна да ми разправя за отбора ни:
- Ехх Наруто спомняш ли си когато трябваше да вземем едни звънчета, бяха само две и който не успее да ги вземе ще остане гладен цял ден, но не само това, Какаши-сан щеше да ни скъса ако не бяхме взели звънчетата. Тогава ти беше много глупав винаги попадаше в капаните на Какаши-сенсей, накрая никой не успя да вземе звънчетата, но понеже аз и Саске се справихме най-добре ти остана гладен, а ние ти дадохме от храната си, но Какаши-сенсей ни беше забранил да ти даваме, но ние въпреки това ти дадохме и тогава Учителя ни излезна от един храст, ние си мислихме, че ще ни скъса, но той каза, че минаваме. Тогава се радвахме много и бяхме истински приятели с теб и Саске, макара, че със Саске се мразихте малко... Ехх беше много хубаво тогава...
- Да, но за жалост не си спомням..
- Да за жалост... а спомянш ли си когато Саске избяга и отиде при Орочимара за да тренира и да стане по-силен за да убие брат си... беше много наивен. Но още по наивното беше, че си бяхме обещали да го върнем в селото...
Като каза това Сакура сграбчи снимката и ръцете и взеха да треперят. И продължи...
- Но все пак ние не успяхме да го върнем в селото, колко пъти се опитвахме да го върнем, но все не успявахме. Но накрая Саске уби брат си Итачи и мислихме, че ше се върне при нас, но това не стана.
Влезе в онази гадна организация Акацки, а ти точно заради нея умря... Не спази обещанието си, че ще върнем Саске дори и на сила ако трябва, остави ме сама....
И като изрече тези думи една сълза от лицето и падна на снимката.
- Защо Наруто, защо ме изостави сама!!!
И Сакура започна да плаче като ме прегърна и викайки Защооо Наруто!!!
https://2img.net/h/i484.photobucket.com/albums/rr207/NaruSaku_SasuKarin_isLove/NaruSaku%20Fanart/NaruSaku__The_pain_I_know____by_son.jpg

След малко Сакура се успокои и продължи да ми разказва...
- След като ти бе убит от Пейн се бях заклела да го убия този негодник който ти причини това, но нямах това щастие да го направя...
- Какво стана, защо не си успяла да го убиеш?
Сакура въздъхна и ми каза:
- Ами след като Пейн изпълни целта си да залови 9-те демона той създаде 5-те кристала на разрухата – кристала на природата който го даде на Коноха, кристала на земята който го даде на селото в скрития пясък, кристала на вятъра който го даде на селото на звука, кристала на водата който го даде на селото в скрития водопад и кристала на огъня който го остави за себе си.... но това не продължи дълго, имаше един човек на име Учиха Мадара, той искаше да вземе всички кристали и да унищожи с тях всички села, за да властва над нинджа света. И затова той уби Пейн и взе неговият кристал а сега той е взел и нашият кристал на Коноха. Ето затова не можах да го убия....
След като ми разказа всичко това Сакура стана остави снимката на шкафчето и преди да си тръгне ми каза:
- Е, но все пак всичко това е минало и сега се радвам, че си тук и мога да те видя отново.
И с усмивка на лицето Сакура ми каза:
- Чао Наруто
И си тръгна от стаята ми.
След като Сакура си тръгна аз легнах на леглото и сериозно се замислих за това което ми беше предложила Хокагето . Но изведнъж корема ми изкъркори , бях гладен. Реших да се разкарам из селото и да потърся нещо за ядене. Илезнах от стаята, заключих и отидох в центъра на Коноха. Изведнъж една много хубава миризма ме привлече към едно ресторантче за Рамен. Седнах на столчето и изведнъж готвача се стресна и се извика:
- Нарутоо това си ти!! – а аз отвърнах.
- И ти ли ме познаваш
- Е как да не те познавам... разбрах, че си се върнал от реалният свят, но не си спомняш нищо. А и аз съм Ичирука...
- ОК, а сега би ли ми дал 2 купи рамен, че умирам от глад.
- О, да разбира се, моят рамен ще ти помогне да си спомниш всичко  - отвърна Ичирука с усмивка на лицето.
Наядох се хубаво, но се усетих, че нямам пари.
- Чичка нямам пари ще може ли да платя по късно???
А той ми отвърна с усмивка на лицето
- Ооо не се притеснявай аз черпя.
Мина доста време стана късно и реших да си тръгвам и да помисля сериозно над предложението. Върнах се, легнах на леглото, но се унесох и заспах.
Сутринта се събуждам от голямата шумотевица и се сетих, че днес трябва да взема решението си, но все още не бях помислил за това...
avatar
svenxxx
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 20.10.2009

red Re: От обикновен човек в герой

Пон Окт 26, 2009 4:27 pm
Pуснете едно коментарче де какво мислите :)
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: От обикновен човек в герой

Сря Окт 28, 2009 7:17 pm
увлекателно От обикновен човек в герой 787605 :bravo: бива си го :;):
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 28
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: От обикновен човек в герой

Съб Окт 31, 2009 12:47 pm
кога излиза следващата глава? много е яко blush От обикновен човек в герой 10436 От обикновен човек в герой 10436
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: От обикновен човек в герой

Сря Фев 17, 2010 3:01 pm
Много ми харесва... От обикновен човек в герой 811726 От обикновен човек в герой 811726 От обикновен човек в герой 811726
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: От обикновен човек в герой

Чет Мар 25, 2010 9:29 pm
мн яко От обикновен човек в герой 787605 още
Sponsored content

red Re: От обикновен човек в герой

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите