Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Alexis (18+)

Сря Авг 19, 2009 12:50 pm
ПРОЛОГ

В апартамента беше необичайно тихо. В него постоянно се провеждаха партита с различен повод (а и без повод) или някой правеше секс. Но точно днес нищо не издаваше признаци, че апартамента е обитаем., освен котката, която спеше върху големия кожен диван в средата на хола. Тя изглеждаше като бяло петно на фона на черния диван. Изведнъж някакъв шум привлече вниманието на животното. То скочи от дивана и с мяукане побягна към стаята намираща се в другия край на коридора.Секунда по-късно входната врата рязко се отвори и вътре нахълта белокос мъж, който целуваше полугола чернокоса жена. Той я натисна на стената и започна да я обарва по голите и гърди.
-Хидан!-чу се глас зад него.
Той се обърна учудено и видя една русокоса жена, скръстила ръце пред гърдите си, да го гледа гневно.
-Ааа Цунаде!-ухили се той-тази вечер нямаше ли да ходиш на лов?
-Не. Реших да остана за да видя дали пак ще си играеш с храната-погледът и се премести към чернокосото момиче, което се опитваше да скрие гърдите си- явно го правиш…
-А, това ли?-той погледна към момичето,което вече гледаше доста уплашено-Щеше да ми е скучно без теб и затова я докарах да си поиграем. И без това щеше да умре докато го правим.
Момичето го изгледа с побеляло от ужас лице.Тя хвърли бърз поглед към вратата.
-Ох…Колко пъти да ти казвам да не ги водиш в къщи? Миризмата от човешка кръв трудно се маха.
-Добре де.-чернокосата се засили към отворената врата-Няма повече да ги водя.-без да я погледне той я хвана с едната ръка за врата и я притегли към себе си.С другата ръка – за главата , наведе я леко надолу, така че да заголи врата и без да свали поглед от Цунаде я захапа. Две тънки струйки кръв се стекоха към рамото и.
-Утре трябва да се отървеш от това тук-каза тя след като той приключи и подрина безжизненото тяло на жената-Надявам се този път да не я оставиш да се вмирише-каза тя с погнуса.
-Спокойно няма да забравя-ухили и се Хидан.
Цунаде се обърна и отиде в другата стая. Наведе се да вземе котката, като в този момент мъжът безшумно се появи зад нея.Преди тя да успее да реагира по какъвто и да било начин, той бръкна под полата й и вкара пръсти в путката й.
Тя се сепна. Изправи се рязко и хвърли котката на земята.Животното измяука жално и избяга.
-Хидан..Какво..
-Шшшт. Не говори!
-Изкарай си пръстите от там-изпъшка тя
-Еее.Недей така.Знам че ти харесва.-усмивката му бе така широка,че всичките му изключително бели зъби се виждаха.
Той започна страшно бързо да вкарва и да изкарва пръстите си.
-Спри!-изстена тя.
-Защо? Знам че го искаш.
Тя рязко се врътна замахна с ръка към гърдите му.Секунда по-късно дрехите му паднаха разкъсани на земята, а на гърдите му имаше 5 дълбоки рани от нокти. Вампирката му се нахвърли, събаряйки го на земята и започна да ближе раните му, докато го мачкаше по чатала.Хидан беше впил нокти в гърба й и я дереше. Съблече я и с един скок я залепи на стената и започна да я ебе бързо и грубо. Цунаде крещеше от удоволствие. Тя понечи отново да оближе раните му, но те вече бяха зараснали .Хидан и вдигна главата,така че очите им да са на едно ниво и я целуна. След това обхвана с една ръка гърдата й и започна да смуче и да хапе зърното й. Русокосата започна да стене и да го дере ожесточено по гърба. Той я дръпна на земята, така че тя да е отгоре му. Тя започна много бързо да подскача нагоре-надолу , а циците й да се клатят и да плющят, когато се удрят една в друга. Ръцете и бяха върху голите му гърди, а неговите-върху задника й.
Цунаде забърза движенията си върху надървения член на партньора си , която явно го подлуди,защото той и каза:
-Ще свърша.
-Ооо…-изпъшка тя-Свърши в мен.Иска спермата ти да проникне дълбоко в мен!-крещеше тя.
Изведнъж бялата сперма потече от путката на вампирката. Тя поседя така още минута-две след това се отпусна до него и започна да го целува.


Последната промяна е направена от *Alex* на Сря Сеп 16, 2009 10:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Alexis (18+)

Нед Авг 23, 2009 9:00 pm
ГЛАВА ПЪРВА


Целият град беше поканен на партито, което Цунаде и Хидан организираха тази вечер.Това, което не знаеха бе , че там щеше да има много вампири.Това пък което домакините не знаеха е че има нови вампири в града.
Отидох да се погледна за последен път в огледалото преди да тръгна. Белият костюм,който бях облякъл се състоеше от панталон и сако,а под него бях с бяла, прилепнала по тялото ми блуза,която подчертаваше перфектните ми форми. Вдигнах поглед към оранжевата ми коса, която беше вечно рошава, но перфектно вдигната нагоре с гел. Задържах поглед върху вишнево-кафявите ми очи. Това бе най-неустоимото нещо в мен.Никоя жена не им е устоявала.
След няколко минути вече бях в черната лимузина на път за партито,а до мен седеше сестра ми-Нами-с която страшно много си приличаме, но само на външен вид. Тя е много по-избухлива от мен и по-приказлива. Има само 1 нещо по което много си приличаме-и двамата много обичаме секса. Приликата е, тя също обича да го прави с момичета..или по-точно предпочита да го прави с момичета.
Секунда след като почукахме на вратата на къщата тя се отвори. На прага се появиха мъж и жена. Мъжът беше облечен с бял панталон и риза, които бяха в тон с бялата му коса, а жената-в червена рокля с голямо деколте.Русата и коса падаше свободно върху голите и рамене.
-Здравейте!-заговори той с нормален тон и въпреки високата музика аз го чувах без проблем-Аз съм Хидан,домакинът на партито, а това е приятелката ми Цунаде.
-Привет!-поех протегнатата му ръка-Аз съм Алексис , а това е сестра ми Нами.
-Приятно ми е да се запознаем-Цунаде стисна ръката й.
Това, което само аз успях да забележа бе начинът по който Нами я гледаше. Погледът й съвсем ясно разкриваше какви са намеренията й и какво би направила за да ги осъществи.
-И на мене ми е приятно - каза тя с онази странна нотка в гласа, която така добре познавах.
-Влизайте и се чувствайте като у дома си-каза Хидан и ни направи път да минем.
Партито беше доста изискано и е бил вложен доста вкус в правенето му.Къщата беше пълна с вампири и хора. Всички бяха облечени доста изискано без значение дали са студенокръвни или не. Тъкмо си взех чаша вино, когато музиката спря и чух звън на чаша.Заоглеждах се за да разбера какво става. Погледнах към Нами и тя ми направи знак да погледна към Хидан. Той държеше една чаша и я почукваше с пръстенът си за да привлече внимание. Готвеше се да изнесе някаква реч. Гледах го объркано.
-Виждам , че вие двамата сте нови тук. Сигурно не знаете кои всъщност са Хидан и Цунаде-чух глас зад мен.Обърнах се и видях чернокос вампир,който се беше навел към нас и говореше така, че само ние да го чуваме-Трябва да знаете, че те са главните тук.Така е от десетилетия.Те са най-силните и най-старите в околността. Не знам как го правят , но колкото и хора да убият никой не разбира.
-А може ли..-подхванах аз, но той ме прекъсна.
-Шшшшшт.Нека да чуем-погледът му се впери в домакинът , чакайки с нетърпение да чуе какво има да каже.
-Имам да съобщя няколко неща-започна Хидан-Но първо да ви представя новите членове на нашия град-Алексис и Нами-той ни подкани с ръка да отидем при него и се обърна към нас-Ще ви помоля да последвате Цунаде. Тя ще ви заведе в другата стая, където искам да поговоря с вас-той се усмихна, след това се обърна и продължи да говори на останалите-Преди да започнем вечерята искам…
След като излязохме от стаята гласът му заглъхна. Това беше доста странно.
-Надявам се да приемете това, което Хидан иска да ви предложи-подхвана русокосата-Той не обича да му отказват-лилавите й очи ни огледаха внимателно.Тя посочи големият диван в стаята, в която бяхме влезли , и ние се настанихме в него-Тук отдавна не са идвали вампири с потенциал като вашия.
След секунда вратата се отвори и в стаята влезе белокосият вампир, а зад него се чуваха писъци.Очите на Нами притеснено се стрелнаха към вратата в другия край на коридора.
-Спокойно.Започнаха без вас, но им наредих да ви оставят малко-заяви спокойно той-Имам едно предложение. Надявам се да ви хареса.
-С удоволствие ще те изслушаме-отвърнах аз.
-Предполагам вече са ви осведомили, кои сме ние?-попита той
-Да, нещо като царете на подземния свят.
-Хахаха.Доста интересно определение, но и доста вярно-изведнъж стана много сериозен-Това, което ще ви предложа ще промени живота ви завинаги и ще ви направи по-силни. У вас двамата има страшно много потенциал и аз искам да станете част от моето семейство. Ще ви превърна в могъщи вампири.
-Как ще стане това?Каква е уловката?-попита объркано Нами.
-Уловката,мила моя, е че трябва да ви ухапя.
-М-моля??-Нами се беше изправила и гледаше с недоумение.
-Остави го да се доизкаже-каза Цунаде побутвайки я пак да си седне на мястото.Сестра ми само я погледна в очите без да каже нищо повече и си седна на мястото.
-След като ви ухапя ,освен че ще сте свързани с мен и братята и сестрите ни, ще получите сили, уникални сили, които никой друг няма да има.Какво мислиш Алекс?
-Искаш да кажеш, че ще получа някаква способност, която ще ми позволи да правя нещо и никой друг няма да има същата?
-Точно така.Всеки от семейството ни има. Досега не съм видял две еднакви или някой да има повече от една.
-Твоята каква е? – попита Нами
-Моята е да давам способности, а нейната-той посочи Цунаде- е ги неутрализира.Тоест ако някой се опита да използва силата си , докато тя е около него, няма да подейства.
-А знаеш ли каква способност мога да получа и бих ли могъл да си избера?-попитах този път аз.
-Не , не можеш. Но съм чувал , че някои имат по две способности. Не знам дали е истина, но знам че е възможно.Е, съгласни ли сте да станете част от моето голямо семейство?
-Аз съм съгласен.А ти сестричке-обърнах се към Нами, която само кимна без да сваля поглед от Хидан.
-Започваме тогава. Алекс, ти ще си пръв.
Той пристъпи към мен , хвана ми главата и оголи вратът ми.Усетих как гадните му зъби се впиват в шията ми.Изведнъж всичко потъна в мрак.
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите