Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
itachi-uchiha fan
Новородено
Новородено
Female
От : Свищов
Рожден ден : 10.02.1997
Години : 27
Мнения : 4
Дата на рег. : 11.04.2014

red ЗАВИНАГИ ТВОЯ

Пет Апр 11, 2014 11:09 pm
I Глава


Бе един ужасен ден за селото скрито в листата. Дори н ето бе ужасено затова , трябваше да вземе един велик човек.



Всички в Коноха бяха съсипани,съсипани от истината,съсипани от смъртта на един невероятен човек.Всеки човек в селото проронваше сълзи за него. Някой дори нямаха сили да отидат на погребението му. Но повечето присъстваха и отдаваха почит но това велико момче. Въпреки цялата мъка на хората нямаше по съкрошенни от тях двамата.Това момиче и….. това момче.

Тя бе седнала на гробът му и сълзите и не спираха,виковете и не отекваха. Никой не можеше да я успокои дори Наруто – най-добрият и приятел. Но приятелите и знаеха че няма смисъл. Спряха да опитват да се справят с мъката и.Може би по – добре бе така , може би тя трябваше да лежи под студената пръст с него. Може би Саске трябваше да убие и нея… Не, не трябваше тя трябваше да живее. Да живее за него. Времето минаваше, вече бе паднал мрак и почти всички си бяха тръгнали. Но приятелите и бяха до нея. Беше ги страх,страх от това че тя ще се опита да отиде при него. Там… в светът на мъртвите.
Наруто не издържаше на това тя да страда. Той прегърна силно Хината и , и каза:
-Хина моля те спри болката и тя не заслужава да страда така.
-Знам Наруто, но не можем да направим нищо за нея.
Докато младежите си говореха се чу пронизващият писък на момичето
-ИТАЧИИИИ… НЕЕЕ ВЪРНИ СЕ ПРИ МЕН МОЛЯТЕ… Итачии.
Сакура прегърна силно Саске и му каза с най-тънкият и умразен глас:
-Саске кун ти си виновен за това… След това го пусна и побягна






2 Глава
Момичето стана от пръста и погледна чернокосото момче с пронизващ поглед.
-Саске – кун ти си виновен. Ти…ти уби моят Итачи.
-Рен –сан… азз…
-Хаха тии. Ако не бях обещала на Итачи досега щеше да си мъртъв малко копеле.
-Рен моля те нека поговорим когато се успокоиш. – Каза с нотка страх момчето.
- О Саске-кун аз съм много спокойна. И знаеш ли Саске-кун. – Погледна го с пронизващ поглед момичето .- Не е нужно да изпълнявам обещанието си към Итачи, той ми обеща , че никога няма да ме изостави но го направи.
-Рен…молятее е
-Но, Саске – кун знаеш ли? Аз не съм чудовище като теб.- Погледна го злобно тя. – Не бих убила чичото на детето ми..Но пък какво? Нима е по – добре когато бебето ми се роди,да има чичо убиец,убиецът на баща му?
-Кааквоо??? Ти си ббременннаа. Азз ще ставам чичо??
-Не Саске ти ще си мъртвият чичо!!!.- Погледна го с насмешка младата жена. Извади кунаят си и тръгна заплашително към Саске-кун..
-Рен -чаан.. Ммоляяте не прави нещо което не е нужно.- В очите на момчето се четеше страх и той отстъпи назад… (Знам какво си мислите:” как подеволите Саске Учиха ще го е страх от една бременна жена”. Ами одговорът е много прост тя е най-силната нинджа в всички нинджа села … ама ощее няма да да разберете защо :Р).







Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: ЗАВИНАГИ ТВОЯ

Пет Апр 11, 2014 11:25 pm
Искам ощи много ЗАВИНАГИ ТВОЯ 811726 ЗАВИНАГИ ТВОЯ 975213 
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: ЗАВИНАГИ ТВОЯ

Пет Май 23, 2014 6:31 pm
smile 
Sponsored content

red Re: ЗАВИНАГИ ТВОЯ

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите