Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
D&N
D&N
Новородено
Новородено
Мнения : 3
Дата на рег. : 06.01.2013

red CSI: Борово

Нед Яну 06, 2013 10:26 pm
Хей хора! С моята най-добра приятелка решихме да се полигавим и да направвим обща комедийна история ... или по-точно наши истински преживявания! Предполагам звучи тъпо, но ние ще водим нещо като дневник, всичко, което четете ще е прекалено идиотско и дебилско .. дано само да не ни се изтрие темата, но нека да се позабавляваме докато му е времето ... ами да аз вече започнах с тъпизмите и идиотизмите. Само ще ви кажа че с моята приятелка ще се редуваме да си пишем тук изживяванията, спомените и прочие.
Ами скоро предполагам ще накараме някои мозъчни клетки да ви умрат от олигофренизмите, които ще четете!
D&N
D&N
Новородено
Новородено
Мнения : 3
Дата на рег. : 06.01.2013

red Re: CSI: Борово

Нед Яну 06, 2013 10:52 pm
Ооооо, да аз съм приятелката...майко ако някой чуе всички глупости, които сме правили, ще се хване за главата... Дам..да започнем с това, което правихме лято2012 :Д седяхме на малкия вход на училището ми и свиркахме на всички, които минаваха оттам :Д:Д:Д И да те като се обръщаха им казвахме нещо от сорта на "ВЕРВАЙ СИ!" :Д:Д:Д ОМГ беше супер якото така се смея сега докато го пишаа :Д аа и там като седяхме и като мине такси му крешяхме ТАКСИИИИИИИИ и да шофьорите ни гледаха злобно :Д:Д:Д А когато ставаше тъмно и нали хората не ни виждаха пърдяхме с усти пхахахахахахахах :ДД а не какъв смях беше :Д:Д:Д Дааа нека приятелката ми да продължи с историите ни :Д:Д:Д
D&N
D&N
Новородено
Новородено
Мнения : 3
Дата на рег. : 06.01.2013

red Re: CSI: Борово

Пон Яну 07, 2013 12:00 am
Нека да го направим като интересна история за четене:

Когато моята приятелка, под псевдоним ''D'', беше на гости у нас, аз под псевдоним ''N'', с преспиване. Беше Август месец ... мисля че беше 13 Август защото на другия ден отидохме и си продупчихме ушите за втрои път. Как прекарахме ноща ли? В chatrollette с някви идиоти цял час и половина чатене и какви ли не мизерии. Бяхме съвсем сами майка ми се прибра към 23.00. Само тя си бе в къщи. Умната ми приятелка беше домъкнала един презерватив, който най-спокойно си стоеше в центъра на хола, когато майка ми отвори вратата ... слава Богу че килима е шарен та знаели се и тази хубава, сребриста, квадратна опаковчица остана незабелязана от родителското тяло. Естествено наложи се да покрием камерата с нещо или по скоро скрихме сама камера, за да не види че си показваме лицата пред група непознати момчета. След дългия разговор, който свърши по отвратителен начин .. може би сами се досещате какво са направили момчетата или показали ... Започнахме да си правим снимки в WebCam Toy. ЦЯЛА ПАПКА НА ВЕЛИКИТЕ МОДЕЛИ, АЗ И МОЯТА ПРИЯТЕЛКА! Говорихме си после около два часа в леглото след като бяхме изгасили лаптопи телефони и прочие, само нощната ми лампа светеше ... не знам в колко се събудихме .. само си спомням че бяха задръстили хладилника с безалкохолни напитки и едвам го затваряхме ...
После моята фр нави баба си за 10 лева да си продупчи ухото без да иска разрешение от майка си ... тъм тъм тъъъъъъъъъм .... аз си продупчих дясното ухо за трети път на следващата седмица ... моята приятелка беше отново с мен. :)
Само да не започвам с историите от миналото лято на Витоша с ''тя-той'', ''то'' или ''3в1'' .... наистина сега ме мързи адски много ... вижте часа само спи ми се .. утре ще ви доразкажем приключенията си!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: CSI: Борово

Пон Яну 07, 2013 12:38 pm
Какво, по дяволите става тук? CSI: Борово 751198 Нито има тема за коментари, а и имаш 3 поредни мнения! Оправи си нещата, иначе темата отива в коша! И няма да е зле да прочетеш общите правила и тези на всеки отделен раздел!
Sponsored content

red Re: CSI: Борово

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите