Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
darklinali95
darklinali95
Новородено
Новородено
Female
Мнения : 5
Дата на рег. : 26.12.2012

red училищни закачки (по наруто)

Пет Дек 28, 2012 4:48 pm
1 глава
Новото момиче училищни закачки (по наруто) 92289

Беше топъл, слънчев ден в Коноха. Днес е денят в който всички нинджи отиват на училище.
Бийп.
Бийп.
Бийп.
- Ах, някой ден ще хвърля този часовник през прозореца! - извика Сакура.
Бийп.
Бийп.
Бийп.
- Сприииии! - ядоса се момичето.
- Хайде, Сакура, миличка, че ще закъснееш за училище! - провикна се майка и.
- Идвам, идвам! Ех, това училище! Сега пък всеки ден трябва да ставам рано! Който е измислил училището е един от многото глупаци! - каза Сакура. Тя стана, свали си нощницата и си сложи училищната униформа. Тръгна да бяга за да не закъснее за даскало. По пътя се блъсна в едно момче. То имаше гарваново черна коса и катранено 'черни очи.
- Извинете ме, но бързам! - извини се Сакура. Така тя тръгна към училището, въпреки, че не и се влизаше много-много. Когато влезе вътре се затича към класната стая, където ще карат първия час. Влезе в стаята и Какаши-сенсей се развика:
- Млъкнете! Тази година имаме нова ученичка в нашия клас! Тя се казва Сакура Харуно. Така Сакура седни до Саске Учиха.
- Току що Саске Учиха ли казахте, сенсей? - попита Сакура.
- Точно така! - отговори сенсея. В този момент Сеске скочи по най-бързия начин и притисна Сакура на стената.
- Защо винаги когато ме видиш правиш едно и също? - попита тя.
- Ти знаеш защо! - каза Саске. Тогава в стаята настъпи тишина, докато едно русокосо момиче не я провали:
- Саскеееее! Как така ,,ти знаеш" каза на тая новобранка, като че ли се познавате?
- Познаваме се от както сме родени! - каза Саске.
- Каквоооооооо? - попита шокирана русокоската.
- Каквото чу Ино училищни закачки (по наруто) 892399 и не ме карай да повтарям! - каза раздразнен Саске.
- Както винаги си си същия, само че още по-студен от както те помня, Саске!-обади се Сакура.
- Е? Ти пък ся сметка ли ще ми държиш? - попита Саске и както самата Сакура не очакваше Саске и лепна една нейна целувка за изненада на всички, но разбира се Сакура не възрази и отвърна. След като се разделиха Сакура зачервена каза:
- Е, добре! Сега може да ме пуснеш!
Тогава той и прошепна в ухато:
- Няма да се отървеш лесно от мене, така да знаеш!
Саске я пусна и тогава и двамата си седнаха на местата. Така мина първият час от даскалото.
Зън.
Зън.
Зън.
- Най-накрая да бие и звънеца, за да пребия тая Сакура за дето ми открадна Саске! - каза Ино ядосана. Сакура забеляза, че повечето момичета харесват Саске и искат да и го върнат. Тогава тя се ядоса и ре развика:
- Какво сте ме зяпнали ве, глупачки? Ако е заради целувката да знаете, че няма връщане назад, пък и се карайте на Саске училищни закачки (по наруто) 813343 . Той ме целуна, а не аз него!
Тя се вбеси и се хвърли върху Саске за да му го върне.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: училищни закачки (по наруто)

Пет Дек 28, 2012 6:07 pm
училищни закачки (по наруто) Comment3
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: училищни закачки (по наруто)

Пет Май 23, 2014 6:39 pm
smile 
Sponsored content

red Re: училищни закачки (по наруто)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите