Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Plamena
Plamena
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : yaoilandia
Рожден ден : 26.02.1999
Години : 25
Мнения : 459
Дата на рег. : 18.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,Fairy Tail,D-gray man

red Love and Hate

Пон Юли 09, 2012 10:37 pm
Това е първото ми фикче така, че ме извинете за грешките Love and Hate 4485
Първа глава

Беше слънчев и топъл ден, птичките пееха и подухваше приятен и разхлаждащ ветрец.
Сора седеше върху клоните на едно дърво и дремеше. Аз облегнала се на стъблото свирех на флейта:
- А-а-а-а-а...Ох! – Сора се озова на земята до мен.
- Казах ти, че ще паднеш – смънках аз с усмивка до ушите.
- Забавно ти е, а? – тя се изправи държейки се за задника. Както винаги само по очите можех да позная чуствата й, порклетата маска закриваше почти цялото й лице.
- И питаш.По дяволите, завирам!
- Може би ако не беше облечена в само в черно щеше да ти е по хладно а и кожата запарва... – да това си е моята Сора. Вечно кречетало, дъщеря на Какаши Хатаке и Сакура Харуно. – Хайде да вървим.
Аз и Сора вървяхме по улиците на Коноха когата се блъснах в някой:
- Ака – чан, зравей. Каде е Мару – кун? – Мару бе тъпия брат близнак на Ака – чан, която от своя стана бе мила и забавна за разалика от него. Не мога да разбера какво намира Сора в него.
- Не знам.Мисля, че излезе със Скарлет – чан. – тя бе мацка с убиствено як характер. Дъщера на Ино Яманака и Сай – сан.
- Скарлет значи – изсъска през зъби Сора.
- Лол спокойно жено.
- Тон – Тон кой те е канил да се присъединяваш в нашия разговор? – Тон – Тон бе кучка без родители и с грозно, пъпчасало и мазно лице.Пфу.
- Да, никой не ти иска мнението – Сора започваше да се ядосва все повече и повече, което не беше добре, никак даже.
- Ми хубаво ще си тръгвам – Тон – Тон се фръцна и си замина.
- Е и аз ще вървя.
- Чао Ака – чан! – казахме аз и приятелката ми в хор.
- Чао Шоури – изтреля Сора и хукна на някаде.Това момиче ще си създаде сериозни проблеми.Помислих си аз с усмивка на лицето и тръгнах към нас.


Последната промяна е направена от Plamena на Пон Юли 09, 2012 11:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Plamena
Plamena
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : yaoilandia
Рожден ден : 26.02.1999
Години : 25
Мнения : 459
Дата на рег. : 18.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,Fairy Tail,D-gray man

red Re: Love and Hate

Пон Юли 09, 2012 11:05 pm
https://naruto-hit.catsboard.com/t14501-topic <~~~~~~~~~~Тук поставете комнатрите си Love and Hate 715557
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите