Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Манга??

Вто Юни 05, 2012 7:02 pm
Здравейте, не съм много сигурна, дали мястото на темата е тук, но ще рискувам.
Исках да попитам - Някой знае ли от къде мога да поръчам манга на английски? По - точно търся I Give My First Love to You ; Кaichou wa maid-sama и Sekai Ichi Hatsukoi, тъй като испанското издателство от което купувам манга, едва ли ще се заеме да ги превежда, та за това търся на английски.
Моля за помощ, ако знаете някой сайт, в който мога да ги открия. Цената не е от значение. Важното е да има доставки до Испания hehe
Благодаря предварително smile
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Манга??

Вто Юни 05, 2012 10:30 pm
А пробвала ли си да потърсиш в манга магазините в Испания. И другото, което ще ти препоръчам е да видиш издателствата на мангите и да си поръчаш от техен сайт или нещо подобно. Би трябвало да има на английски.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Манга??

Сря Юни 06, 2012 2:29 pm
Miss Inтerpol ^.^ написа: Кaichou wa maid-sama

мога да ти дам да я четеш онлайн, но не знам от къде можеш да я поръчаш smile http://mangafox.me/manga/kaichou_wa_maid_sama/
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Манга??

Сря Юни 06, 2012 7:11 pm
Sweeney Todd написа:А пробвала ли си да потърсиш в манга магазините в Испания. И другото, което ще ти препоръчам е да видиш издателствата на мангите и да си поръчаш от техен сайт или нещо подобно. Би трябвало да има на английски.

Манга магазините са ми малко далечко. Повечето са в Барселона или Мадрид, за това ги купувам по интернет.
Добрах се по едната в Amazon, ще потърся повече, дано имам повечко късмет ^^


-*-What The Hell-*- написа:мога да ти дам да я четеш онлайн, но не знам от къде можеш да я поръчаш smile http://mangafox.me/manga/kaichou_wa_maid_sama/

Онлайн я намерих и на испански, просто ми се искаше да ги купя, тъй като вече купих почти всички публикувани vol. в Испания на Black Butler и D. Gray - Man , просто с тях убивам време в междучасията, тъй като няма с какво друго, нали не са позволени телефони. Манга?? 548440

Благодаря ви все пак ^^
Sponsored content

red Re: Манга??

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите