Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/

Пет Апр 13, 2012 7:02 pm
В началото си мислех да не правя тема за срещата си с Малви-чан, но след като ни преследваше един чернокож човек не се сдържах! Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/ 242502

Във петък пристигнах, към 20:00 и нямаше как да се видим.
Във събота и неделя валеше и пак нямаше как да се видим!

Но, във понеделник съдбата беше благосклонна и се уговорихме да се чакаме на центъра.Да де, ама аз нали съм неориентирана и казах братовчедка ми да идва с мен.Ноо закъсняхме и хванахме едно такси, което ни свали на поликлиниката ии...обикаляхме още доста, но накрая се озовах на фонтаните!И обикалям, обикалям паметника, а Малви от другата страна, се набутала в едно храстче и си завряла телефона пред лицето и носеше кафяво яке и хич не можах да я различа.По едно време идва към мен и аз тръгвам към нея.И така, започнахме да се разхождаме/ и по едно време Малви пита "Къде отиваме?" и аз като тресната я гледам! хД/ Минахме покрай едно, езерце/ а аз още не бях забравила, че бях обещала на Малви-чан да я бутна, за да поснима с нейния цифров подводница хд/ и аз я побутвам нататъка, ама тя се усети ;(.

Отидохме на крепостта / тя е единствена там, една крепост има :Д/ и моя гид-Малви ме прекара през едни опасни пътища имаше много кучета и..хубаво, че не и дадох бакшиш! ;ДД Хах, само се шегувам!Ноо...имаше кучета!

После минахме през едни мнооого широки полянки, и след нас тръгна някакъв чернокож.И ние видяхме един много красив черен кон с много дълга грива/ пак черна хД/ и спряхме да го видим.И този чернокожия мина малко напред и после се обърна! :О

И ние се стъписахме.После той викна Малви и каза, че иска да я пита нещо, пък аз отидох назад, щоту да не им преча хД! И нещо там този човек и казал и тя идва към мен и ми казва : Стеф, да тръгваме.Този е малоумен/ е не беше думата "малоумен", но..има и по-малки хора тук. хД/

И дълго време след това се обръщахме, за да видим дали не ни следва! Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/ 242502

Здравата ни беше наплашил!И после влязохме в един магазин, за да може Малви да си намери бяла риза за униформата!Но нищо не и хареса!После мислехме да отидем на сладкарница, но...аз трябваше да тръгвам, за да се снимам за някаква карта и сега ме е яд, понеже и снимките станаха грознии! >.
Нямаме снимки, понеже Малви си строшила цифровия подводница, а аз не бях донесла моя!

Иии...ОЧАКВАЙТЕ СНИМКИ ЛЯТНАТА ВАКАНЦИЯ! Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/ 531613


Последната промяна е направена от s.m.i.l.e.p.e.s.t на Съб Апр 14, 2012 5:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
damnangel
damnangel
Състезател
Състезател
Female
От : Монтана
Рожден ден : 13.12.1996
Години : 27
Мнения : 1134
Дата на рег. : 27.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail and Fullmetal Alchemist

red Re: Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/

Пет Апр 13, 2012 11:10 pm
Стееееф :Д имаш грешки ! ;дд ти дойде петък вечерта.. разбрахме се за събота, но не стана.. после за неделя и пак не се получи и в понеделник късмета бе на наша страна Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/ 787605 Ааа ии да се добави, че се преследвахме докато се видим Какво видях в Монтана/Малви-чан 0.0/ 242502 ти избяга като парен локомотив и ми мина през ума да вървя след теб и да те стресна, но сетне реших да те пресрещна. ;д
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите