Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sakura_151
sakura_151
Новородено
Новородено
Female
От : Конoха
Мнения : 5
Дата на рег. : 30.12.2011

red Because Of You / sasusaku /

Пет Яну 27, 2012 3:56 pm
Богаташчета, кифли, зубърчета, смотаняци и още много. Направо ми се повдига от тях. Немога да ги понасям. За съжаление аз си падам по едно от тези богаташчета, името му е Саске Учиха. Опс .. забравих да ви се представя, аз съм Сакура Харуно, дълга розова коса, зелени очи и с едно нещо което се гордея - лесно контролирам емоцийте си. Забравих да ви кажа, че имам чувство за хумор и лесно избухвам.
- По дяволите, пак се успах .. - промърморих аз - Такаа днес имам Физическо, значи да си облека нещо спортно. - облякох си черния клин, една черна блузка и отгоре якето.
- Джаф, Джаф ..
- Извинявай Бети, сега ще ти дам да закусиш .. - отидох до кухнята и `и сипах мляко. - По дяволите, закъснявам . !! - излязох, заключих и започнах да тичам към училище.
- Най -сетне стигнах. - казах аз и влязох в класната стая.
- Добро утро г-жо може ли да остана в час ? - попитах аз.
- Разбира се, сядай !! - започнах да си изваждам нещата от раницата, а всички погледи бяха върху мен и още един поглед, който много ме зарадва, да този поглед беше на Саске.
- Какво правим... ? - попитах аз.
- 2-ра задача от учебника . - каза Тен - Тен. Тя е една от мойте приятелки малко спада към " кифлите",но пак си я обичам аз пък спадам малко към смотаняците обаче не ми пука.
- Окк .. !! - бий звънеца и си прибрах учебниците, след това си обух гуменките и отидох в Физкултурния салон.
- Здравейте ученици .. !! - поздрави ни госпожата.
- Отивайте да разгрявате, едните в това поле другите в това - каза ни тя. - Така: Саске, Сакура, Карин, Дейдара и Пейн вие сте в това поле, а останалите в това. - посочи тя и започнахме да загряваме. Дойде и моя ред да показвам.
- Сега черешово цветче си ти .. - каза той и се засмя, забравих да ви кажа, че си пада " малко" шегаджия.
- Показвам 1,2, 3,4 - показах им и те започнаха. - 1,2 достатъчно 4.
- Г-жо готови сме - каза той.
- Ето ви топката .. !! - даде ни я и ние започнахме да играем 5-мата . След малко:
- Добре, започвайте да играете. - тъй като бяхме само 10 човека във игра играхме по 5-ма.
- Саске, хайде да идем в другия отбор, а други двама ще дойдат на нашето място. - каза тя лигаво. Забравих да ви кажа, че тя беше лигла №1.
- Офф добре. - каза той.
Започнахме игра и те водеха.
- Хаха .. малката смотанячка губи.. - каза Карин и се засмя само тя.
- Казва козата, която е пълна с бълхи. - казах и аз, а целия клас се засмя включително и Саске което естествено ме зарадва.
- Ти на кой ще казваш коза маа .. ?? - каза ядосано тя
- За мен " ма " означава мило ангелче.. тс тс тс кога стана обратна .. днешната младеж е една .. - казах аз и на лицето ми се появи една самодоволна усмивка. Ест. всички се спукаха от смях.
- Грр .. - каза ядосано тя.
- Ако добавиш едно " а" ще приличаш на истинска гарга. - казах аз и се изкикотих леко.

Следва продължение .. smile smile


Така искам да ви кажа, че това е първият ми фик и приемам всякакви критики и съвети ... smile smile


Едит от автора: Благодаря за съветите .. Ако искате мога да редактирам главата :) И ако ви хареса да продължа фикчето .. :) Преди време изчетох няколко фикчета и горе/ долу разбрах как трябва да стане .. послушax и вашите съвети и направих едно фикче .. Обаче в друг сайт .. И се оказа, че втория фик имаше по- голям успехх .. :) Ако искате мога да пусна друг фик или да редактирам този .. :) Кажете вие .. :)


Spoiler:
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Because Of You / sasusaku /

Пет Яну 27, 2012 5:00 pm
Because Of You / sasusaku /  Kommm10

Spoiler:
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите