Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Логически задачки ^^

Съб Окт 22, 2011 9:04 pm
First topic message reminder :

Таа, значи, тук ще ви пускам всеки ден по 3 логически задачи , на който вие трябва да отговорите. Емии .. това е :

1 ► Стая с 4 ъгъла. Във всеки ъгъл на стаята има по една котка. Пред всяка котка има 3 котки. Срещу всяка котка има още една. Колко са котките?



2 ☞ Моторист кара по тесен селски път. Фаровете му не работят. Няма улични лампи и лунна светлина. И все пак мотористът успял да избегне мъж, облечен целият в черно и ходещ по средата на пътя. Как мотористът е избягнал човека? (тука казвам, че отговорът е много тъп хДД )


3 ☂ Един критянин рекъл: "Всички критяни винаги лъжат." Какво е казал той - истина или лъжа? ( и една по - лесничка )


Отговаряйте не само кратко, Да, не , еди какво си .. Отговорите да са пълни, и да има обяснение защо мислите така! :)

liuba4e
Състезател
Състезател
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Логически задачки ^^

Нед Окт 30, 2011 4:25 pm
agressivebitch написа: 1 задача е 3 : отфаряш , бутащ го вътре и затфаряш Логически задачки ^^  - Page 2 787605 Логически задачки ^^  - Page 2 787605



-*-What The Hell-*- написа:3 движения - отваряш хладилника, пъхаш жирафа и затваряш Логически задачки ^^  - Page 2 242502

agressivebitch също е отговорила така, но... не е това отговора. Аз казах 1 движение, но Мишито пак не ме е видяла. Зори следи и предишните мнения, че така се получава спам. Айде шефове. smile
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Логически задачки ^^

Нед Окт 30, 2011 4:40 pm
8 - намираш подходящ хладилник , купуваш го , свързваш го с ел. верига у вас , снабдяваш се с жираф , умъртвяваш го , разфасоваш го , слагаш дреболийките в пакети с надпис точно от коя част на животното е дадена дреболийка , пъхаш във хладилника . XD
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Логически задачки ^^

Нед Окт 30, 2011 6:48 pm
liuba4e написа:
agressivebitch написа: 1 задача е 3 : отфаряш , бутащ го вътре и затфаряш Логически задачки ^^  - Page 2 787605 Логически задачки ^^  - Page 2 787605

-*-What The Hell-*- написа:3 движения - отваряш хладилника, пъхаш жирафа и затваряш Логически задачки ^^  - Page 2 242502
agressivebitch също е отговорила така, но... не е това отговора. Аз казах 1 движение, но Мишито пак не ме е видяла. Зори следи и предишните мнения, че така се получава спам. Айде шефове. smile
Сори, видях ти аз писаното, но мислих, че съм ти отговорила, отвеяна работа съм .. Ами пак е грешно, повече от 1 или 3 движения са .


Mega Pwn!™ написа:8 - намираш подходящ хладилник , купуваш го , свързваш го с ел. верига у вас , снабдяваш се с жираф , умъртвяваш го , разфасоваш го , слагаш дреболийките в пакети с надпис точно от коя част на животното е дадена дреболийка , пъхаш във хладилника . XD

рофл хДД въображение на макс, обаче това не е верният отговор ;д
отново подсказвам , по - малко са от 8 ! :Д
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Логически задачки ^^

Вто Ное 01, 2011 9:08 pm
Значи отговора е ТОЧНО НИКОЛКО (т.е. 0) .

Това е така , тъй като никой нормален човек няма да реши , че трябва да натъпче жираф в своя хладилник , а и всепак V жираф > V хладилник И h жираф > h хладилник - теоритически е невъзможно , освен ако не направите както аз по-горе описах И всъщност целта ви е само да го натъпчите - няма как след това да отворите вратата на хладилника без месата да изпадат .

Това е моя научно доказан отговор - този път не се лигавя , да знаете . :D
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Логически задачки ^^

Вто Ное 01, 2011 9:54 pm
Mega Pwn!™ написа:Значи отговора е ТОЧНО НИКОЛКО (т.е. 0) .

Това е така , тъй като никой нормален човек няма да реши , че трябва да натъпче жираф в своя хладилник , а и всепак V жираф > V хладилник И h жираф > h хладилник - теоритически е невъзможно , освен ако не направите както аз по-горе описах И всъщност целта ви е само да го натъпчите - няма как след това да отворите вратата на хладилника без месата да изпадат .

Това е моя научно доказан отговор - този път не се лигавя , да знаете . :D

`M.и.s.h.и.t.0` написа:

Сори, видях ти аз писаното, но мислих, че съм ти отговорила, отвеяна работа съм .. Ами пак е грешно, повече от 1 или 3 движения са .

рофл хДД въображение на макс, обаче това не е верният отговор ;д
отново подсказвам , по - малко са от 8 ! :Д

Вие със Зорито трябва да четете всичко. Венцииии това е спам.

Аз казвам 4 движения - главата, опашката, тялото и краката. За друго не се сещам. Логически задачки ^^  - Page 2 242502
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Логически задачки ^^

Вто Ное 01, 2011 10:56 pm
Аз повече няма да комуникирам с вас ... хора без работа - ше ми вкарват жирафи в хладилници ... XD Не ме инт. , че е спам , аз съм V.I.P. xP (е*авам се ...)
Е не , извинете ме , ама тоя хладилник каква марка е , че побира възрастен жираф ? То и малко едвам ще побере обикновен хладилник ... може да е хладилна камера , ама не и хладилник ... тоя измислил задачата яко му хлопа дъската или пък е бил ей такъв - човек без работа , та се занимава с глупости . XD
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Логически задачки ^^

Нед Ное 06, 2011 1:00 am
Не съм писала от вторник, а сега сме събута. Ох боже - Мише ще дадеш ли отговор на въпроса ( то вярно, че е малко...), за да даваш следващите?
Sponsored content

red Re: Логически задачки ^^

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите