Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Наруто х Убийствен пъзел

Пет Фев 27, 2009 8:22 pm
--------------------------------Глава 1---------------------------------

- Охх ... К-къде съм ... - Наруто сънено отвори очи, но изведнъж отскочи назд стреснато - К-какво е това?!
Наруто се намираше в някаква много мръсна стаичка, вратата беше заключена, а около него бяха още 7-тима - Киба, Сакура, Хината, Саске, Ино, Ирука, Темари и Дейдара.
- К-какво става ...??? - Наруто измърмори.
- И ние знаем колкото теб. - Сакура клекна до него.
Хината също се свести и започна да гледа уплашено насам-натам. Сакура отиде до нея да я успокои.
- Това е той! - Хината се изправи, избутвайки Сакура.
- Хъ .. Хината-чан ... - Наруто я погледна учудено.
- За кого говориш, Хината? Моля те, знам, че е ужсно чувството да се събудиш на по-различно място от дома си. - Ирука се опита да я поуспокои.
- Не, имам предвид че тов е той - Пъзелът! - Хината каза още по-стресирано и замълча.
Всички останали погледнаха уплашено Хината и так я гледаха в терор няколко секунди.
- Ъъх ... Кой..? - Наруто почна да гледа тъпо.
- Глупчо! - Сакура му заби един. - Не гледаш ли новини?
- Охх, Сакура-сан, съжелявам, но не ... - Наруто разтърка цицината на главата си.
- Уфф, мн си глупав, бе Наруто - Пъзела е онзи дето отвлича хората без причина, затваря ги някъде и ги измъчва. - Сакура каз най-спокойно, намествайки ръкавицата си.
Наруто потръпна леко:
- Каквоо ...
- Каквото чу - никой не се е измъквал жив от Пъзела. - Сакура каза с още по-спокоен тон. - Но въпросът е защо Хината знае?
Хината не отговори, а отиде до един шкаф и от там извади една касетка звуко-записвачка.
- Хей - от къде знаеш за това?! - Киба я погледна учудено.
- Ами ... и преди съм играл н неговите игрички и някак си съм се спасила ... - Хината погледна тъжно надолу.
- Х-хината, какво има? - Ирука се приближи към нея.
!!!Флашбек!!!
Хината се беше сабудила в една празна стаичка, на нея бе зкачено някакво странно устройство - тя се огледа ужасена. Изведнъж телевизора пред нея се включи и тя видя там Една кукла-Клоун! Куклата Клоун я погледна ухилено и й рече "Хината-сан, искам да си поиграем ... Устройството в/у теб е смъртоносно и ако не го махнеш навреме, ще ти сплеска мозъка! Но спокойно - има начин за спасение - ключа към устройството е в стомаха на мъртвия ти близък. До теб има нож, използвай го, за да вземеш ключа и да се освободиш. Но за това имаш само 2 минути. Живей или умри, Хината - избора е твой!" И докато Хината слушаше в ужас, минутите започнах да текат. Тя беше решителна този път - грабна ножа и отиде до тялото на мъртвеца - това беше Неджи! Хината в ужас се наведе, за да прореже корема на Неджи, но той беше все още жив. Сънено я погледна и рече, една движейки устните си "Х-Хината ...". Хината изпищя в ужас, но времето течеше! Тя стана още по-решителна и плачейки започна да разпорва Неджи! Накрая намери ключа и се освоби - и точно навреме - капанът щракна в момента, в който Хината го хвърли на земята!
!!!Флашбека свършва!!!
- Ахаа, ето защо Неджи не ми отговаря на писмата и обажданията, които му пращм ... - Киба кимна учудено с глава.
- Т-това е ужасно, Хината ... - Ирука сложи ръка на гърба й.
Хината плачеше. Киба взе касетката от нея и я пусна. Странен глас каза:
- Добре дошли, приятели - бих искал да поиграем. Целта е да се измъкнете от тук, но вратите долу ще се отворят след 3 часа. За съжеление, в къщата, в която се намирате вмомента е обсипана с опасни токсични газове, които ще съсипят организма ви до 2 часа. За това вашта мисия ще е да намерите спринцовките с противотрова и да си ги инжектирате преди дват чс да са изтекли. Разбира се, спринцовките са скрити на различни места в къщата и вие ще трябва да ги намерите. В сейфа в тази стая има достатъчно спринцовки за всеки от вас, но дали ще разбиете кода, за да го отворите ... отговора е в главите ви. Нека играта да започне!
Стана тихо - всички се спогледаха уплашено - какво да правят сега..? Никой не можеше да се сети какъв е възможния код за сейфа. Ирука огледа стаята и забеляза един ключ с бележка до него. Отиде и я взе - на бележката пишеше "Не използвайте този ключ, за да отворите вратата". Ирука я вдигна с ужас. Киба дойде и пое бележката.
- Хн, и ще вярвате на тези глупости? Аз казвам да отворим вратата с ключа!
- Ааа, по-добре внимавай. - Ирука го предупреди.
- Т-това е тест - Хината каза задъхано.
- Е да, но аз не искам да умра от някаква си отрова - казвам махай се от тук или стой да пукнеш ... - Киба отиде до вратата и набута ключа вътре, завъртя го и изведнъж, с отварянето на вратата се чу едно БУМ!
Всички гледаха в хорър как Киба се свлича мъртъв на земята! От окото му течеше кръв изобилно!
- КИБА!!! - Хината изкрещя и заплака.
- К-киба ... - Сакура сложи ръка през уста.
Ирука отвори полека вратата.
- Ирука сенсей - внимавайте! - Наруто го предупреди.
Ирука огледа вратата - от другаата страна беше поставен пистолет, който да гръмне през шпионката когато някой отключва вратата.
- Т-това е извратено ... - Ирука за малко да повърне.
Саске гледаше намръщено през цялото време и каза:
- Той направи избора си ...
- Саске, как може така да казваш?! - Наруто се изправи и го погледна гневно.
- Аз казвам да отидем долу и да разбием онази врата вместо да му се водим по игричките на този. - Саске каза със студенина в гласа.
Изправи се и отиде в коридора, от там - към долния етаж. Другите го последваха. Долу Саске намери една брадва и я грабна. Със силен замах той я заби във входната врата и започна да тряска и да кърти дървената врата! За съжеление зад дървената врата се намираше още една - и то стоманена! Саске се намръщи и захвърли брадвата.
- С-сега какво ще правим ... - Темари попита.
- Изглежда, че ще трябва да търсим спринцовките - рече Саске и тръгна през някякъв коридор.
- Да се разделим. - Ирука ги посъветва. - Така имаме по-голям шанс да намерим спринцовките ...
- Чакайте ... - Хината ги спря. - Първо ми е чудно защо сме събрани точно ние тук ... Трябва да има някаква причина ... И, ти с дългата руса коса на кок - кой си?
- Дейдара се казвам, ън. - каз той и отново сви рамене.
- Хм, ти не си много разговорлив. - Ирука го огледа.
Дейдара нищо не каза - мълчеше.
- Ммм, трябва да има нещо общо между всички нас - Пъзела няма да ни събере произволно - винаги трябва да има причина ... М, вие губили ли сте някой роднина през живота си..?
Всимки погледнаха Хината.
- А-аз да ... - Ирука сведе глава - Родителите ми умряха когато бях малък ...
- И аз ... - Сакура въздъхна - Баща ми загуби живота си по време на мисия до Суна ...
- Леля ми почина кто бях малка ... - Ино гледаше тавана.
- Майка ми умря при раждането на по-малкия ми брат ... - Темари сложи ръка на челото си.
- М, аз всъщност съм израстнал без родители ... - Наруто сви юмруци и погледна надолу с тъга - а Саске ... неговият клан бе избит преди години ...
- На мен пък чичо ми бе убит като малка ... - Хината рече с тъга в гласа и се обърна към Дейдара - Ами ти - някой да си губил..?
Дейдара мълчеше, но после промълви:
- Всичките ми близки ...
- И всички сте били малки когато това е станло, защото знам, че бащата на Киба бил разкъсан от някакви зверове когато Киба е бил още малък?
Всички кимнах с глава.
- Ясно ... - Хината сложи ръка нааа сърцето си.
- Добре, щом причината е изяснена, нека да потърсим тези спринцовки, че времето ни изтича ... -рече Ирука.
Всички кимнаха и се разделиха на отбори - Хината с Наруто и Сакура, Ирука с Дейдара и Ино е Темари, Саске вече претърсваше един от коридорите. След това се разделиха и започна д претърсват къщата ...
Следва продължение ...
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Наруто х Убийствен пъзел

Пон Мар 02, 2009 12:15 am
--------------------------------Глава 2--------------------------------

Всички кимнаха и се разделиха на отбори - Хината с Наруто и Сакура, Ирука с Дейдара и Ино с Темари, Саске вече претърсваше един от коридорите. След това се разделиха и започна да претърсват къщата ...

А сега, продължението ...

След известно време Сакура откри една стайичка, която изглежда водеше до мазето. Тя я открехна и погледна надолу, но беше прекалено тъмно.
- Ей, Наруто, Хината - да ви се намира фенерче? - тя се обърна към тях.
Наруто забеляза, че едно фенерче е оставено на един шкаф и го взе.
- Ето. - подаде го той на Сакура.
Тя го пое. За щастие батериите бяха на фул и Сакура започва да разучава мястото - имаше стълби, които водеха надолу. Тя пожела от Наруто да извика останалите и той го изпълни. Всички се събраха, даже и Саске. Те слезоха долу и огледаха помещението - бе нещо като мазе и вътре имаше маса, няколко стола и камина. Сакура забеляза, че на масата е поставена касетка, същата като онази, която Хината бе намерила. Сакура я взе и я показа на останалите.
- Ами пусни я. - Саске настоя - Няма само да я зяпаш, нали?
Сакура точно това и стори. От касетката отново се чу ужасният, смръзяващ кръвта глас, този път той гласеше:
- Дейдара, слушай ме внимателно - в камината се намират две спринцовки с противотровата - ти трябва само да ги вземеш. Едната е за теб послучай щедростта ти да се съгласиш да докараш останалите тук. Другата спринцовка - ти ще прецениш на кого да я дадеш. Чудя се, на кой ли ...
Саске свирепо погледна Дейдара. Дейдара също спря погледа си в него.
- ТИ! Ти си виновен за това! - Саске мигновено скочи срещу Дейдара, но Хината го спря.
- Не - това няма значение сега, важното е, че двама от нас ще могат да се спасят. - му рече тя.
Това може би поуспокои Саске и той се отдръпна като отново погледна Дейдара на кръв.
- Ама ти наистина ли си ни заврял у тази дупка? - Ино го погледна любопитно.
- Вижте какво, и аз съм човек, и аз огладнявам и се нуждая от пари, за да си купувам храна. Просто ми платиха солидна сума, но незнаех кой ме е наел. - Дейдара сви рамене, леко изнервено.
- Ама как може така - поне да беше разучил кой ти раздава заповедите! - Наруто се ядоса
Дейдара нищо не каза.
- Наруто, мисля, че е по-добре да послушаме Хината. - Сакура го спря.
Наруто въздъхна и рече:
- Уф добре, дай да извадя спринцовките и да ви ги дам.
- Не! - Хината го погледна - Това изпитание е предназначено само и единствето за Дейдара - името се спомена на записа.
Наруто отстъпи, отново въздишайки.
- Ама трябва ли да ... влизам вътре ... изглежда мръсно ... - Дейдара подсмръкна.
- Изглежда, че трябва. Но спокойно, едва ли има някакви капани - погледнах вътре в камината и нищо не видях. - Ирука се опита да го успокои.
- Нее, това не е проблема >.< - Дейдара замрънка - Косата ми ще се измаца в тия сажди! >.<
- Офф, ще млъкнеш ли?! - Сакура го удари по тиквата, разрошвайки го.
- Уааа, защо ми причинямаш това на прелестните ми златисти кичури?! >.<
- Офф, ако не извадиш тез спринцовки, ще останеш без коса! - Сакура му се сопна, поглеждайки го зловещо.
- Ърр ... - Дейдар потръпна при мисълта и се набута в камината.
- А, така е по-добре ^^ - Сакура се усмихна и намести другата си ръкавица.
Дейдара започна да се оглежда за спринцовките и не след дълго ги видя. Той ги грабна, но изведнъж, вратата на камината се затвори (то като решетка) и се разпали огън - краката на Дейдара почнаха да горят!
- Аааа, неее!!! ПОМОЩ!!! >.< - Дейдара закрещя с цяло гърло и отчаяно се опитваше да изгаси пламъците, но това доведе до още по-буйно разпалване!
- Какво става?! - Темари с ужас забеляза, че решетките на камината са спуснати и че вътре е запален огън - Кой направи това?!
- ОМГ! Какво е станало?! - всички започнаха да гледат в терор - някой започнаха да търсят някакъв начин да измъкнат Дейдара, други (като Ино) просто седяха и припяваха на Дейдара с писъци за неговото "Помощ" (цяла песен сътвориха XD)
През това време Дейдара ужесточено се бореше да спаси косата си, игнорирайки факта, че червата му изгарят ... Той успя да стигне до дъното на пеща, в която се намираше и там намери огнено-изолиран прозорец. Той се долепи до него, продължавайки да вика за помощ и се молеше на всички богове, за които се сети (господ, Алаах, Девата от Гладалупе, Джашин, Один, Зевс, Някви атцтески богове, даже и на Пейн се моли) да спасят косата и прическата му! Наруто сякаш дочу, че писъците сега идват откъм вътрешната страна на пеща и отиде нататък. Той забеляза прозорчето, през което Дейдара се гърчеше и чукаше по него.
- Ей, хора - елате, бързо! - Наруто извика останлите.
Те дойдоха и видяха Дейдара.
- Трябва да го измъкнем от там. - Темари прехапа устни.
Саске грабна нещо като метален лост и започна да ръчка по прозореца, да го отвори. Мина време и най-сетне го отвори. От там се свлече тялото на Дейдара, вече безжизнено. Ино нададе тройно по-силен писък, че Ирука се принуди да я цапардоса, защото го нервеше и него вече! Саске се наведе и взе спринцовките от обгорялата ръка на Дейдара.
- По дяволите! - кресна той вбесен - Спринцовките вече за нищо не стават! - и той ги хвърли на земята.
Учудващото бе, че единствената неизгоряла част от Дейдара бе косата му ... Наруто х Убийствен пъзел 617815
- Хайде - трябва да продължаваме. - Саске се качи нагоре по стълбището и излезе.
Хината отново плачеше и Сакура се наложи да я утешава пак.
- Аз съм виновна ... - Хината си бършеше сълзите.
- Не, спокойно, не си. - Сакура й се усмихваше.
- Саске е прав - трябва да побързаме, имаме само около час преди ... - Там Ирука спря, сне глава и също излезе от това мазе.
Останалите го последваха. Като се качиха горе, Темари започна да кашля много яко.
- Леле, Темари, какво има?! - Сакура я придържа.
Темари не сприаше да кашля. Ирука също клекна загрижено до нея.
- Ау, това е от отровните изпарения ... Изглежда на нея й влият по-бързо от на останлите.
- Спокойно, Темари, ще се оправиш! - Наруто и вдъхна кураж - Не го слушай, Ирука сенсей, не е от отровата, онези сажди и мене ме замаяха одеве...
- Да, Наруто е прав. - Сакура поклати глав в знак на съгласие.
Това всякаш вдъхна жажда за живот на Темари и тя се изправи. След това, отново се разделиха на отбори, да претърсват къщата, а Саске пак бе литнал нанякъде. Ах, Наруто - де да беше прав относно Темари ...
Следва продължение ...
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите