Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Най-странния сън, който сте сънували?

+6
CookieMonsta
agressivebitch
`M.и.s.h.и.t.0`
-*-What The Hell-*-
liuba4e
sSanDy
10 posters
Go down
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Най-странния сън, който сте сънували?

Пет Сеп 02, 2011 2:58 pm
Винаги са ми били интересни сънищата... Много ми се странно, когато някой ми каже, че не помни какво сънува. Аз всяка вечер сънувам толкова ярки неща, които ми се набиват в главата... Споделете! Най-странния сън, който сте сънували? 787605
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Пет Сеп 02, 2011 9:47 pm
Веднъж сънувах, как сестра ми умира и всичко около мен беше бяло. Споделих
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Пет Сеп 02, 2011 11:25 pm
сънувах, че се бия с бик, ама 2та се замеряхме с торти о.О Най-странния сън, който сте сънували? 880706
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Съб Сеп 03, 2011 2:09 am
оо имам всеки път някой странен сън :Д един от странните ми, че пребих най-добрата си фр от бой хДДД после цял ден я гледах накриво хД още от съня ми ме държеше рофл
2-ри сън : сънувах че някви самолети пускаха бомби в моя град ии аз трябваше да отида при някви самурай и те щяха да ги убият хората от самолетите (тоо мъч филми .. -_-)

ии тей .. :Д
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Съб Сеп 03, 2011 9:13 am
Аз пък почти всяка нощ сънувам, че ме убиват... Например преди няколко месеца, цяла седмица сънувах един и същи сън как се редя на някаква опашка в един много тесен, бял коридор. В дъното му имаше врата. И с всяка нощ бях все по - близо. И най-накрая, когато беше мой ред да вляза, видях, че хората влизат и ги изнасят мъртви. Е, аз влязох и урмях... Най-странния сън, който сте сънували? 787605 Безброй много пъти съм сънувала как Витоша (нали е била вулкан) изригва... даже веднъж сънувах дяволът, който ме караше да убия някакво дете... Шантави работи...
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Вто Сеп 13, 2011 2:03 am
ами.. преди 2 седмици преди да си купя кученце много се притеснявах.. и явно така пробудих сънищата си.. исках много да си купя Родвайлер и затова сънувах как ' ЯЗДЯ ' Родвайлер на сред центъра на Видин... Най-странния сън, който сте сънували? 787605 Най-странния сън, който сте сънували? 787605
CookieMonsta
CookieMonsta
Любител
Любител
Female
От : Ботевград
Рожден ден : 08.11.1995
Години : 28
Мнения : 322
Дата на рег. : 14.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: H.O.T.D,Soul Eater,Omamori Himari и др.

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Сря Сеп 14, 2011 6:53 pm
Преди няколко дни сънувах как съм на кафе с Nyan-cat.. O.O
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Сря Сеп 14, 2011 8:24 pm
Помня че сънувах как падам от една много висока скала и точно в момента когато паднах се стреснах и отворих очи. Когато бях по-малка пак ми се случи да сънувам подобен сън, но този път бях паднала от някакъв блок от 5-тия етаж и пак на момента на падането се стреснах. Но съня с падането от скалата беше много по-страшен, не спрях да мисля за този сън цял ден! Сякаш беше реалност! : (
CookieMonsta
CookieMonsta
Любител
Любител
Female
От : Ботевград
Рожден ден : 08.11.1995
Години : 28
Мнения : 322
Дата на рег. : 14.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: H.O.T.D,Soul Eater,Omamori Himari и др.

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Сря Сеп 14, 2011 8:26 pm
И аз съм имала подобни сънища.. но само как падам от 6-тия етаж. И винаги точно преди да се "премажа" се събуждам. Казват, че ако сънуваш как умираш значи си умрял докато спиш.. : Радвам се,че винаги преди големия сблъсак се събуждаммм ^^ angels
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Сря Сеп 14, 2011 9:44 pm
Ами , това, че умираш, е пълна измишльотина. Аз почти всяка вечер сънувам, че умирам... Вече съм свикнала с това... Най-странния сън, който сте сънували? 787605
CookieMonsta
CookieMonsta
Любител
Любител
Female
От : Ботевград
Рожден ден : 08.11.1995
Години : 28
Мнения : 322
Дата на рег. : 14.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: H.O.T.D,Soul Eater,Omamori Himari и др.

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Сря Сеп 14, 2011 9:47 pm
Лол О.о Амаа.. че си умираш.. така като се умира.. ? :Д Смисъл.. виждаш че си умряла в съня си.. ?? Лол.. :Д Шантава работа... :Д
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Чет Сеп 15, 2011 5:16 pm
Аз пък никога нищо не сънувам Най-странния сън, който сте сънували? 519416
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Чет Сеп 15, 2011 6:17 pm
Ами да, като умра насън, сънувам черно, демек знам, че съм умряла. Много пъти са ме убивали и други такива... А иначе е доказано, че всеки човек сънува, просто не помни понякога. Моите сънища са винаги много ярки и често се бъркам кое е реалност и кое не...
CookieMonsta
CookieMonsta
Любител
Любител
Female
От : Ботевград
Рожден ден : 08.11.1995
Години : 28
Мнения : 322
Дата на рег. : 14.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: H.O.T.D,Soul Eater,Omamori Himari и др.

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Чет Сеп 15, 2011 6:21 pm
И аз много пъти съм бъркала съня си с реалността.. о.о
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Чет Сеп 15, 2011 6:33 pm
Аз много завиждам на брат си Най-странния сън, който сте сънували? 787605 Той е съзнателен в съня си.... Не знам как го прави, но всяка нощ, знае, че сънува и може да променя нещата. Или, ако сънува някакъв кошмар, да се събуди.... Имам нужда да се науча на тази "техника"
Queen B
Queen B
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 19.10.1994
Години : 29
Мнения : 198
Дата на рег. : 19.08.2011

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Чет Сеп 15, 2011 10:03 pm
Най странния ми съм е от малка. Тъкмо бяха давали годзила по кабелната и а де познайте какво сънувах. . . Сънувах че се прибирам от училище, вече се беше стъмнило и уличките между блоковете около нашия бяха осветявани само тук таме от някоя улична лампа. Помня че ме беше страх и ходех само по тъмното, тъкмо бяха на няколко входа разтояние от моя когато на ъгъна на блокка изкочи ГОДЗИЛА и започнахме да се гоним около блока ми.
Събудих се преди да ме хване точно.
Crooks
Crooks
Любител
Любител
Male
От : Севиля, Испания
Рожден ден : 24.10.1990
Години : 33
Мнения : 293
Дата на рег. : 20.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1/2 Prince, Naruto, Bleach, One piece, Detective conan, Sen-kun-rock и още много....

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Нед Сеп 18, 2011 11:33 pm
Наскоро сънувах един феномен, обаче мога да ви кажа, че мойте сънища са много скучни :) Или джиткам некоя игрица или някъде: планина, море, и т.н.

Помна, че веднъж карах самолет!?! Странно нали ? Аз немога да пилотирам дори делта-планер. Както и да е пилотирам там ръчкам нещо си и докато си летя ...хоп срещу мене виждам в далечината нещо странно. Може би от твърдия алкохол, който пих преди да си легна, но незнайно защо срещу мен летешяха някакви "Самурай". Не ме питайте какви, аз самият не знаех какво става. Веднага погледанх втория пилот той го гледам нещо говори несвързано и държи празно шише. Тогава ми стана много странно, защото в същия момент докато говореше стана и извади някакви карти. Аз на момента реших да взема нещата в мой ръце. Трябваше бързо да изтрелям някакви светлини, за навлизане във въздушният ми път.
Толкова и разбирах, какво търся, когато внезапно погледанх зад мен: Две стюардеси бяха седнали на земята с вторият пилот и гледаха някакви карти. Казах си мале те сега го втасахме. Бързо бутнах "волана" и самолетът започна да пада бързо, нямайки никакво време вече да избегна удар с въпросните самурай. След няколко секунди вече знаех, че не сме ударили нищо, за сметка на това обаче самолетът летеше право на долу с бясна скорост. На предното стакло бяха се залепили вторият пилот и 2-те стюардеси. Имаше малка дупка между 3 мата и се виждаше как земята приближаваше, това беше съдбоновен момент, важното беше да не изпадам в паника. Знаех това много добре и докато се опитвах да издигна носът, вторият пилот ме попита -искаш ли малко- като беше подал шише водка...
После станах от кревата с гръм и трясък :)
Sponsored content

red Re: Най-странния сън, който сте сънували?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите