Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Световна конспирация

Съб Юли 09, 2011 1:09 am
Това за мен е много важна тема. Ако може и Ивето да я направи като съобщение. Ние живеем в един куклен театър оправляван от световния елит. Немога да обясня всичко в една тема, но който се интересува може да потърси в интернет следните ключови думи: Световна конспирация, Илюминати, Масони, Син Лъч. Ако тръгнете от това ще научите и повече. Като начало може всеки един да прочете тази тема http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=pravoslavie&Number=1950514862&page=&view=&sb= .... Може и да се присъедини в тази група в vbox7 http://vbox7.com/groups/4ce76786dfee . Ще помоля модераторите и админите да не трият темата, а напротив да се постараят да разпространят информацията. Това не е нещо маловажно, а засяга всички нас :)


Последната промяна е направена от Джирая*саннин на Пон Юли 18, 2011 2:14 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Световна конспирация

Съб Юли 09, 2011 1:34 am
ох,да. Едни от моя клас си купиха книга на тая тема, и аз успях да хвърля око. Но чесно казано, всичко това го знаем ..
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Световна конспирация

Съб Юли 09, 2011 11:15 pm
не всички има много хора които трябва да отворят очите си за случващото се около тях. И този форум е едно от най-подходящите места за разпространение на тази информация, понеже повечето тук са подрастващи "деца" и си нямат и понятие за това. Някои все още са малки за да разберат всичко, но когато знаеш от рано е по-добре :)
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Световна конспирация

Съб Юли 09, 2011 11:32 pm
Световна конспирация , so what ? Т'ва са последствията в навлизането на обществото на атеистите - няма Бог , който да е "всевишен" затова човека решава да поеме всичко в свои ръце . Освен това , какво може да се направи сега ? Добре , ако се стигне до разкриване на "конспирацията" какво следва ? Гражданска война ... о , не , по-скоро световна ! Я стига сте се филмирали и си сядайте на задниците , ня'а к'во да се направи това е обикновен еволюционен процес - едни се приспособяват и оцеляват за сметка на други . И т'ва ... "2012 - края на света" е изценирано точно от тази "конспирация" - заличаването на голяма част от населението (тази с по-нисък IQ) с цел обединяване на нациите в една , предотвратяване на енергийна криза , край на световния глад и т.н. ... истината (поне за мен) е , че в това общество или трябва да си схватлив или ученолюбив , или просто да направят с теб каквото нацистите с евреите - ти вече не си нужен и за работна ръка , тъй като всичко върви към тотално автоматизиране на преработвателната индустрията , пък може би и всички други стопански сектори .
In summary - дали има Световна конспирация ? Кого го интересува ? Не бива ли да желаем само благото на човешкия вид ?
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Световна конспирация

Съб Юли 09, 2011 11:45 pm
Със желание не става, трябва и действие... Как човешкия род ще е добре когато точно тези хора създават ГМО храни, тровят почвата, правят химически пръскания във въздуха, създават изкуствени болести като СПИН, играят си майката Природа и още какви ли не престъпления срещу човечеството. Промиват мозъците на обществото, поставят сатанински символи в музикални клипове, филми както и в самите анимета (много пъти съм виждал масоно-сатанински символи с Наруто, ако някой иска снимки да пише) като по този начин манипулират нашото подсъзнание.... По този начин ли желаем благото на човешкия род - като стоим несъпричастни към случващото се около нас ????
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Световна конспирация

Нед Юли 10, 2011 12:03 am
И как разбра , че те правят точно това ? Как разбра , че всичко е идея на някой гениален мозък ? Генно-модефицирани храни ... добре , за това обвиняваш конспирацията , замърсяване на въздуха , който и те дишат , и разпространяване на ХИВ ? За тези мога(ГМО и ХИВ) да се съглася горе-долу като опит да се избавят от ненужното население , но не виждам защо да замърсяват въздуха , който и те дишат ? Освен това , сатаниски символи ? Добре , филмираш се , покажи ми такъв символ и ще изкажа мнение , но иначе първо - не знаем дали съществува Световна конспирация , и второ - откъде знаем , че всичко , в което я "обвини" , е нейно дело ?
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Световна конспирация

Нед Юли 10, 2011 12:19 am
Пирамидата с окото (или само окото) (Piramid with all seeing eye) - символизира всевиждащото око (Люцифер)
Снимка: http://www.sjgames.com/ill/img/2007/pyramid2.jpg
Пример за употребяването и: На американската банкнота от един долар
http://www.collectionstudio.com/images/blog/bonistics/usa/1dollar/dollar_bill_mason_word.jpg
Пример за употребяването му в Наруто: В последния филм "The Lost Tower" мястото кадето беше забит шурикена на 4тия Хокаге за запечатването беше това око.
Числото на звяра (666)
Снимка http://www.666truth.org/portals/_default/skins/666Truth/images/666-antichrist_02.jpg
Пример за употребяването и:
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://sv.rconn.eu/wp-content/uploads/2011/05/MonsterEnergyDrinkLogo1.jpg&imgrefurl=http://sv.rconn.eu/%3Fp%3D105&h=600&w=800&sz=30&tbnid=rpU1hga3dPfoUM:&tbnh=92&tbnw=122&prev=/search%3Fq%3Dmonster%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=monster&usg=__o_SMiEpI0ZfGB8Xx5V3ocKyHtlo=&sa=X&ei=zMMYTubpFIPXsgbL-JXaDw&ved=0CDYQ9QEwAg&dur=167
не помня на коя азбука символите на енергийната напитка "Monster" значи 666
Пример на употребяването му в Наруто - Шаринганът

Hexagram
Пример в Наруто: http://img.youtube.com/vi/gwQZReNjAmw/0.jpg

Малко клипчета със скрити послания в Наруто:
https://www.youtube.com/watch?v=gwQZReNjAmw
https://www.youtube.com/watch?v=vvju39X8qOI&feature=related


Не е нужно да ти ги търся да са намирам на работа ако имаш зор потърси в интернет и се образовай малко

Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Световна конспирация

Нед Юли 10, 2011 12:22 am
относно замърсяването на въздуха - това не е толкова вредно колкото е част от проект Син Лъч
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Световна конспирация

Нед Юли 10, 2011 12:40 am
Да ти кажа MS на Саске на повечето хора изглежда като цвете , което символизира , че е ... гей (поне такива коментари съм чел) . Относно другите - те са част от историята на анимето , пък това за използването на пирамидата на щатския долар ... това ме узадачи , наистина ! Нямам си и на идея какво е обяснението за това .
avatar
Stify
Новородено
Новородено
Мнения : 4
Дата на рег. : 10.07.2011

red Re: Световна конспирация

Нед Юли 10, 2011 9:19 am
Темата е прекалено сериозна за аниме форум. Има хора, които не знаят нищо по въпроса, има и хора които знаят прекалено малко и не взимат ситуацията на сериозно.
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Световна конспирация

Нед Юли 10, 2011 2:20 pm
Stify написа:Темата е прекалено сериозна за аниме форум. Има хора, които не знаят нищо по въпроса, има и хора които знаят прекалено малко и не взимат ситуацията на сериозно.
затова съм я направил, за да ги запозная, да научат нещо полезно
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Световна конспирация

Вто Юли 12, 2011 4:22 pm
Защо не прочетете това ? . . Мисля, че има отношение към темата. Малко или много. (:

Не само заради дявола, а заради това което прави с момчето: илюзия. Илюзия, че всичко е перфектно. Е, сами се убедете.

http://chitanka.info/text/4253-prikazka_za_stylbata


chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: Световна конспирация

Пон Юли 25, 2011 1:29 am
"Приказка за стълбата" го знам учила съм го в седми клас и си спомням всеки ред.Много силен разказ. И е много истински важи за всяко време от човешката история всеки си казва или "аз ще отмъстя на тия горе" или "аз ще ида там и с власта си ще се грижа за хората долу" ама някакси накрая никои не си и спомня за целта с която е тръгнал
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Световна конспирация

Съб Авг 06, 2011 5:23 pm
http://bg.wikipedia.org/wiki/Око_на_Провидението

Един ваш символ си отиде ... ^^
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Световна конспирация

Нед Авг 07, 2011 7:37 pm
Радвам се, че някой се е сетил за нещо толкова важно, но... Нима си мислите, че някакви ,,простаци'', в някакав жалък форум ще направят нещо. О, Боже. И да ги информираш Джирая*саннин, полза няма да има. Като им дадеш малко инфо, и те ще се научат, така ли? Вярно е, че има световна конспирация. Има лек не само за СПИН, но и за рака. Защо не искат да го пуснат на пазара? За да не загубят световните фармацефтични компаний и най - вече кукловодите на нашия шибан свят. Защо има световна криза? Защото федералния резерф на САЩ си играят с лихвените проценти както си искат. А ние всички в целия свят сме зависими от Америка. Ако те пръднат и ние пърдим. Ако един каже майната и на тази тема в анимес-портал, то и другите ще е*ат ма*ката на форума. Така, че има известна полза от темата, но повечето дори няма да обърнат внимание. Обръща се внимание, колкото пиктограмите на остров Суматра. Не се мъчи да правиш нещо, което е невъзможно. Нищо няма да се промени.
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Световна конспирация

Нед Авг 07, 2011 10:17 pm
В к'ви филми се вкарвате -_- Ясно е , че искате да сте велики , целия свят да знае името ви и да го казва с уважение , само че няма да стане ... ние сме досущ като нищожните мравки , приемете го - мравките имат своя "царица" , ние също имаме . Освен това , един обикновен "работник" не ще получи никаква слава , независимо какво направи той . Дори да излезе наяве тази конспирация , какво ? Сами казвате , че Америка си играе със всички , е тогава каква полза има , ако научи света ? Ще организирате бунт ? О , моля ви се - нима това , че не пускат "лековете за рак , Алцхаймер , СПИН и т.н." и че са "инциаторите" на "Световния глад" , не е достатъчно да разберете , че само една малка провокация им е нужна да се оттърве от ненужното население ? Не разбирам какво искате ... сами казвате , че Америка дърпа конците , ала-бала , военния резерв на Америка ще стопи този на всички други . Ще настъпи световна война , тези които дърпат конците ще се покрият , докато ние дишаме отровните газове изхвърлени в атмосферата и постепенно - умираме . Важното , че аз и ти живеем сега , заради милостта на тази "Световна конспирация" - ако се вдигнем срещу нея , ще им направим само услуга . Стойте си мирно и се молете вие и децата ви да умрете от естествена смърт , а не от евентуална война , заради безмозъчни "гении" , които искат да сринат "Световната конспирация" из основи и да станат господари на живота си . Ако ви се живее , си дръжте устата затворена - пък и аз предпочитам да живея , мирно , спокойно и горе-долу добре , отколкото да умря като неуспешен експеримент , затова за благоте на всички ни - затворете си ш*баните устички и се молете края ни да не дойде твърде скоро заради революционери като вас . ^_^
Inferno
Inferno
Любител
Любител
Male
От : World Of BAKA
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 218
Дата на рег. : 06.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Death Note, Final Fantasy:AC, Bakuretsu Tenshi, Hellsing OVA, Dragon Ball Z/GT, Welcome to NHK, Code Geass, Darken Than Black, Bleach, D. Gray Man, Akira, One Piece

red Re: Световна конспирация

Нед Авг 07, 2011 11:39 pm
Интересна тема, много сериозна наистина и аз преди се занимавах да чета за тази конспирация. Но какво толкова се стряскате, тези типове илюминатите са доста напред с материала, те пускат корени още от на баба и дядо времето ( та даже май и от по - отдавна ). Световна конспирация 787605 Не знам как изобщо си мислите да ги спрете. Мисълта ми е, че те имат доста влас и се смятат за недосегаеми ( до известна степен са си такива ), лесно биха могли да изтрият всяка съпротива от лицето на Земята ( предполагам де Световна конспирация 787605 ). А иначе за 666, забравихте да дадете пример с баркода, трите удължени линии са 666, може да видите и сами Световна конспирация 787605 . Световна конспирация 210px-Barcode-EAN13-Bulgaria
И все пак, въпреки всичко което съм чел, ми звучи малко като някакъв фентъзи роман, Всевиждащото око ми напомня за Саурон от Властелина Световна конспирация 787605
Sponsored content

red Re: Световна конспирация

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите