Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Какво ви е отношението към политиката в България?

Пон Юни 27, 2011 10:10 pm
Не знам дали някой ще я погледне.....
PaCcO
PaCcO
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Добрич
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 108
Дата на рег. : 21.01.2011

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Пон Юни 27, 2011 10:40 pm
абе аз я погледнах Какво ви е отношението към политиката в България? 242502 ама тая политика не ми харесва абе просто незнам защо ама не ми харесва преди си беше много по добре Какво ви е отношението към политиката в България? 92542 Какво ви е отношението към политиката в България? 81406 Какво ви е отношението към политиката в България? 4485 Какво ви е отношението към политиката в България? 4485 Какво ви е отношението към политиката в България? 12694
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Вто Юни 28, 2011 11:29 am
PaCcO написа:абе аз я погледнах Какво ви е отношението към политиката в България? 242502 ама тая политика не ми харесва абе просто незнам защо ама не ми харесва преди си беше много по добре Какво ви е отношението към политиката в България? 92542 Какво ви е отношението към политиката в България? 81406 Какво ви е отношението към политиката в България? 4485 Какво ви е отношението към политиката в България? 4485 Какво ви е отношението към политиката в България? 12694
Не одобряваш проверките?? Какво ви е отношението към политиката в България? 242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Пон Юли 18, 2011 2:39 pm
Никакво doh Какво ви е отношението към политиката в България? 242502
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Нед Авг 28, 2011 10:33 pm
Доста спорна тема. Политиката на България е в изрядност ( по - голямата част от нея), но министрите ни са скапани. Факт е, че по Тодорживковото време, България е била независима и самостоятелна, но заради модернизацията на другите, около нас страни, се наложи и ние да се усъвършенстваме. Истината е, че нямам против политиката, имам против срещу тези, които я налагат, с високите данъци. Много от тях, деспотират в народното правителство и по този начин излагат България. Предстоят избори, а мнозина си нямат и напредстава, колко пари ще отиде на всеки един политик за да си направи рекламата, и естесвено парите ще идат от нашия джоб. Демокрацията е твърдо против гласуването и отказва да отиде в близкото училище за да направи гласуването, но истината е, че гласът им така или иначе, ще отиде където трябва. За това, аз питах майка ми за кого да гласувам ( истината е, че си нямам и на представа, кой заслужава гласът ми и кой не - всички са ми еднакви) и естесвено за когото каже тя, за него. Не, че тя ми налага ( твърде против правилата е да налагаш мнение, просто аз си нямам представа, кои са почтени и кои не), но невежеството ми се обяснява, с отвращението, което изпитвам, към всички изедници на България. Така, че долу простаците, горе Живковата политика.
Crooks
Crooks
Любител
Любител
Male
От : Севиля, Испания
Рожден ден : 24.10.1990
Години : 33
Мнения : 293
Дата на рег. : 20.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1/2 Prince, Naruto, Bleach, One piece, Detective conan, Sen-kun-rock и още много....

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Нед Сеп 18, 2011 11:30 am
Всичко си ни е наред с политиката, какво не е наред ?
Тук мога да кажа, че ние сме една от водещите държави със стабилна държава. Имам приятели по високите места на политиката и мога да заявя само едно! Когато играете някоя стратегическа игра как почвате да се развивате? Финанси разбира се!!! Просто държавата няма никакви доходи! Неможем да инвестираме пари в нови проекти, поради простата причина, че всички пари които идват в държавната хазна се харчат за да може да се подържа стабилна икономиката и самата държава !!!
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Нед Сеп 18, 2011 5:31 pm
Crooks написа:Всичко си ни е наред с политиката, какво не е наред ?
Тук мога да кажа, че ние сме една от водещите държави със стабилна държава. Имам приятели по високите места на политиката и мога да заявя само едно! Когато играете някоя стратегическа игра как почвате да се развивате? Финанси разбира се!!! Просто държавата няма никакви доходи! Неможем да инвестираме пари в нови проекти, поради простата причина, че всички пари които идват в държавната хазна се харчат за да може да се подържа стабилна икономиката и самата държава !!!

Нямаме доходи ли? Как имаме, да строим магистрали и да ядем асвалт, а нямаме за водопроводната система? Как имат политиците пари за рекламите, относно изборите си, а за оплътняване на шевовете на държавата нямат? Имаме проекти, имаме пари, имаме всичко, но премиерът и мноооого други глупаци си купуват къщи из запада. Някъде видях, че не си бил в България, следователно, след като ние не знаем за икономичното развитие на държавата, в която си, значи и ти не знаеш за родината си. Нещата отиват от зле, по - зле. Поздравявам те за това, че не си в тази помия наречена България, но не дей я хвали толкова...
Crooks
Crooks
Любител
Любител
Male
От : Севиля, Испания
Рожден ден : 24.10.1990
Години : 33
Мнения : 293
Дата на рег. : 20.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1/2 Prince, Naruto, Bleach, One piece, Detective conan, Sen-kun-rock и още много....

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Нед Сеп 18, 2011 6:51 pm
liuba4e написа:
Crooks написа:Всичко си ни е наред с политиката, какво не е наред ?
Тук мога да кажа, че ние сме една от водещите държави със стабилна държава. Имам приятели по високите места на политиката и мога да заявя само едно! Когато играете някоя стратегическа игра как почвате да се развивате? Финанси разбира се!!! Просто държавата няма никакви доходи! Неможем да инвестираме пари в нови проекти, поради простата причина, че всички пари които идват в държавната хазна се харчат за да може да се подържа стабилна икономиката и самата държава !!!

Нямаме доходи ли? Как имаме, да строим магистрали и да ядем асвалт, а нямаме за водопроводната система? Как имат политиците пари за рекламите, относно изборите си, а за оплътняване на шевовете на държавата нямат? Имаме проекти, имаме пари, имаме всичко, но премиерът и мноооого други глупаци си купуват къщи из запада. Някъде видях, че не си бил в България, следователно, след като ние не знаем за икономичното развитие на държавата, в която си, значи и ти не знаеш за родината си. Нещата отиват от зле, по - зле. Поздравявам те за това, че не си в тази помия наречена България, но не дей я хвали толкова...

Апсолютно нищо не хваля, друг е въпроса с кражбите, които спомена. Да краде се, но ако мислиш, че само политиците крадът, то тогава ще сме "БИЖУ" Имам познати с които потдържам връзка в парламента и те ми казват, че при положение, че са дали незнам си колко милиона на някакви фирми да направят асфалт, както ти каза. Всичко изчезва докато се стигне за закупването на този така наречен асфалт ;)
Така, че не си мисли, че незнам нищо за България, защото се интересувам всеки ден! Мислиш, че ми е добре да съм в друга страна ли? Еми само ще ти кажа, че много бъркаш !
smile smile
Sponsored content

red Re: Какво ви е отношението към политиката в България?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите