Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Сря Юни 01, 2011 8:25 pm
comments here
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Сря Юни 01, 2011 9:29 pm
Много е яко!Нямам търпение да разбера какво ще се случи нататък! СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 787605
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Чет Юни 02, 2011 8:21 pm
Велико ooo da направо нямам търпение да разбера какво става!!! Главите са малко къси, но няма нищо!!! Видях една-две правописни грешки, но те са със сигурност от бързане, а не от незнание.....
друго ... друго .... reading хммм..... ами наистина е интересно. така че чакам следващата глава скоро СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 811726
Medeq
Medeq
Новородено
Новородено
Female
От : Somewhere
Рожден ден : 29.12.1996
Години : 27
Мнения : 6
Дата на рег. : 12.05.2011

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Съб Юни 04, 2011 4:17 pm
Благодаря за коментарите и съжалявам много за късите части на главата, но нямам много време СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 548440
loveto_3
loveto_3
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 106
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Съб Юни 04, 2011 9:58 pm
Страхотно е СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 242502 СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 811726 xD нямам търпение да прочета 2 глава.
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Съб Юни 04, 2011 10:03 pm
Суперско!!!
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Нед Юни 05, 2011 12:15 am
Не съм чела въпросната творба, но може и да го направя тази вечер или утре! Обръщам се към авторите на коментарите, че ако видя изречение като "Суперско", дирекно ще бъде изтрито! Не се заяждам, ама поне се старайте да пишете повече! Това на нищо не го прилича! СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 751198
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Пет Юни 10, 2011 6:26 pm
Какво да ти кажа.. Увлекателно, невероятно, страхотно.. Харесва ми. Успя да засилиш интереса ми. Давай нататък! СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 787605
Poison_sun
Poison_sun
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 32
Дата на рег. : 02.04.2010

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Пет Юни 10, 2011 11:11 pm
Дамм определено е интересно, но главите ти се състоят повече от пряка реч ( може би с изключение на последната ), а и са малко късички. Наблегни на описанията, така ще се подсилиш чувството и действието ще се развие още по-добре ( пък и обема на главите ще се промени ). Надявам се да не съм те обидила. СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 631890
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Съб Юни 11, 2011 9:31 pm
Хахаха СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 242502 Господи как да не се засмееш? От всичките коментирали само един - двама, които са над 15 годинки. И кажете как няма да ви хареса.

Аз лично одобрявам желанието на авторите да пишат сасусаку, но всичко е едно и също. Какво си променила - еднинсвено сюжета. Защо го казвам, защото, както винаги Наруто е с Хината, Неджи с Тен тен, Сакура със Саске и никаква промяна. Абсолютно никаква промяна. Естесвено, имаш грешки от какъвто си род щеш. Дори имаш на едно - две места рязка промяна на времената, което леко ме подразни. Но пак грешките ти са сравнително малко. Знаеш ли кое ме подразни най - много, ето това. ,,- Всъщност, не! – тя бързо извади една спринцовка от задния джоб на гащите си и я заби в крака му.'' Ей това изречение ми извади очите. От кои гащи вади пистолета, от бикините или килотите? Също ми направиха впечатление тези твои фрази в скобите от рода на ,,( това е нещо като “мамка му” – специално за брат ми ) или (много xD).'' Ми, съжалявам ама аз ли не ги разбирам тези скоби по време на текстта? И разбира се най - гадният навик на кой ли не - емотиконите. Махайте ги тези работи, че става голяма лигавщина.

И, тези които ме познават знаят, какво ще напиша от тук нататък, така, че съжалявам. Medeq, скъпо дете. Чуй ме и не се обиждай моля те. Найстина имаш талант, и потенциал, но описанията ти куцат до няма и къде. Сядай да пишеш или ЛИС ( ти си на 14 и знаеш какво е това - би трябвало) или есета. Там развиваш всичко каквото искаш. Даскалът ти по български език ще шлифова потенциалът ти ако ти поискаш. Така, че имаш доста разбота. Не се отказвай. smile
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Съб Ное 26, 2011 2:13 pm
Интересно е да се види Сак*ра не само като,добро и послушно момиченце,ами като "сериен убиец" или нещо подобно!Все пак пунктуацията не е съвсем в ред и "това с гащите"-леле паднах от креслото!Трябва ти повече опит,но си сравнително добре.
Късмет,давай нататък-подобрена версия СасуСаку - *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку) 242502

Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Сря Яну 25, 2012 6:29 pm
Пускай следващата!!!
Sponsored content

red Re: *коментари* Смъртоносна любов (СасуСаку)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите