Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Dark_girl_98
Dark_girl_98
Новородено
Новородено
Female
От : Варна
Рожден ден : 14.02.1998
Години : 26
Мнения : 1
Дата на рег. : 17.04.2011

red ~Naruto and D.Gray-man~fanfic

Нед Апр 17, 2011 8:45 pm
Ъмм...Това е първото ми фикче и се надявам да ви хареса. naruto - ~Naruto and D.Gray-man~fanfic 787605 Ако имате някакви забележки, свободни сте да критикувате.Ем..приятно четене!! naruto - ~Naruto and D.Gray-man~fanfic 476926

Глава 1:Срещата
В кабинета на Хокагето на Селото скрито в листата се водеше разговор между Тсунаде и двама джонини.
-Кога ще са тук?-попита висок мъж със сива коса и маска на лицето.
-Спокойно Какаши.Екзорсистите са на половин час път на юг от тук.Впрочем единият ще остане у вас,а другият у Сакура.-успокой го висока русокоса жена на име Тсунаде.
-Мислите ли,че можем да им се доверим,все пак двама от тях са членове на Клана на Ной?-попита розовокосо зеленооко момиче на около 16 години.Това бе Харуно Сакура,ученичката на Хокагето.Тя беше най-добрият медик-нинджа в цялата Страна на Огъня.
-Имаш предвид Линали Лий и Алън Уокър?
Сакура кимна.
-Е, доверихме се на Учиха Саске и Акатски , а те са ..
-Не,не са!Двама от Ной могат да изравнят селото със земята за част от секундата, а и..
-започна да се ядосва Черешовият цвят.
-Не искам и да чувам Сакура. Камуй е мой стар приятел и шеф на Черният Орден, така че му имам пълно доверие-щом казва, че Линали и Алън са безопасни-значи е така.Всъщност днес пристигат тя и Зеро-друг екзорсист. -прекъсна я учителката ‘и-Разделила съм ви по екипи, има вероятност Акума да атакуват.Изпратих Учиха Саске и Хюга Неджи на юг да посрещнат гостите ни и да огледат околноста за вероятни нападения,Нара Шикамару и Дейдара са на север, Пейн и Акимичи Чоджи-на изток, а Конан и Яманака Ино оглеждат западните граници.
-Аха и каква полза от от нас нинджите като не можем да победим Акума?-отговори Сакура,а сенсеят и се направи, че не я чува.
-А ние какво да правим?-попита Какаши,който се бе облегнал на стената и само слушаше.
-Охх,Какаши,ще се приберете и ще ги посрещнете както подобава,а утре сутрин ви искам 8:30 тук-всички без изключения.
-Хай,Тсунаде-сама.-казаха двамата нинджи и изчезнаха в облак от дим.
Тсунаде се облегна на стола си, завъртя се и погледна през прозореца “Това ще бъде приключение изпълнено с много смях,забавление,любов,сълзи и мъка”-помисли си тя и се подсмихна.


***

Слънцето беше започнало да залязва.Едва няколко лъча от него пробиваха короните на дърветата около Коноха и се докосваха до земята.Един по един гласовете на птичките затихваха.Всички в гората се приготвяха за нощта.По горската пътека вървяха двама човека, по-точно екзорсисти.
-Колко още има до това проклето място,Линали?-мрънкаше сивокосо 17 годишно момче облечено с бял панталон,кафяви ботуши до колената и яке с емблемата на Ордена (абе нещо като Лави)
-Зеро,ако не млъкнеш,ще ти сритам задника и ще летиш чак до другото село-заплаши момичето.То бе с дълга тъмнозелена коса до кръста,която носеше на две опашки.Имаше бритон и големи тъмнолилави очи.Униформата и се състоеше от яке с емблемата на ордена(както и всички други униформи са с емблеми),много къси панталонки с шал, ботушите и бяха черни тип бедро с по един червен кръст на всеки глезен.Линали можеше да използва Черните,Кристалните и Диамантените ботуши,всеки чифт по-силен от другия.В допълнение с прекрасния и външен вид косата и се вееше от двете и страни,което я правеше още по-привлекателна.
-Но на мен даже не ми се ходи в това тъпооо село.Защо трябваше точно нас?Има други екзорсисти,а и без това Алън и другите ще пристигнат след няколко дена.-продължаваше и продължаваше Зеро.
-Зерооо, това е наш дълг като приемници на Innocence.А сега спри да мърмориш,моля те.Става ли?-и Линали се усмихна с една от прекрасните си усмивки,която беше специялно за него.Такам...Зеро си пада по Линали,а тя по него-не(нещо като при Сакура и Лий).Та Линали успява да маниполира Зеро с чара си(е попринцип тя не е такава,но Зеро постоянно я изнервя).


По това време при Саске и Неджи
-Е, Учиха,явно от днес ще работим заедно.
-Хн..-както обикновенно това бе велия отговор на Учиха,но сега имаше и нещо друго-чули Хюга, екзорсистката била много секси.
-Боже,боже от кога великият Учиха се интересува от момичета?
-Е, хората се променят-каза Саске и продължи напред.
-Хмм, явно леденият блок се топи-прошепна Неджи,по-скоро на себе си отколкото на него,но чернокосото момче го чу и в този момент Неджи усети катана на Саске върху гърлото си
-Я пак.Какво каза?-заплашително произнесе тези думи Саске и тъкмо Неджи да каже нещо, когато се появиха няколко Акума от първо и второ ниво.Двете момчета се изплашиха,но не го показаха.Акума започнаха да стрелят по тях, а те тръгнаха да се крият зад дърветата , не че помогна особено.
“Охх,по дяволите,къде са тези екзорсисти,нали това им е работата.”-мислеха си чернокосите момчета.

-Линали??
-Знам.Хайде Зеро.
-Innocence,включи се-прошепнаха двамата.Черните ботуши на Линали стигнаха до колената и,а от двете страни на бедрата и се появи зелена ивица,която завършваше с по един ромб.Зеро се превърна във висок сибирски тигър,целият със сива козина.Бе висок около 160 см.Те се затичаха към Саске и Неджи.Зеро скочи върху гърба на Акума и го захапа и в този момент демона избухна.Линали започна да ги рита,а те продължаваха да избухват и избухват.Момчетата ги гледаха с удивление.
-Значи това правили приемниците на Innocence.-каза Неджи
-Интересно нали?-потвърди Саске.И в този момент всички демони бяха унищожени.
Саске и Неджи излязоха от близкия храсталак и се приближиха към екзорсистите.
-Здравейте!Аз съм Учиха Саске,това е Хюга Неджи.-Саске посочи белоокото момче,а той кимна.
-Аз съм Линали Лий.Приятно ми е!-поздрави зеленокоската
-Зеро.И на мен.-отвърна студено той,след като видя как Саске гледаше съотборничката му.Истината бе,че малкият Учиха си бе харесал момичето още щом го видя.
-Е,стига сме се запознавали,ами да вървим,защото Какаши и Сакура ни чакат.-каза Неджи и четиримата тръгнаха към селото.Пътят им до там бе спокоен и тих.Линали се беше размечтала,Саске я гледаше без да откъсва поглед от нея(това е нещо ново xD),Зеро се разяждаше от ревност,а на Неджи въобще не му пукаше.Скороте стигнаха главните порти на Коноха.Там вече ги очакваха розовокосо момиче и сивокос мъж.
“Леле скъпа,погледни екзорсистката и как само я гледа Саске.Ще си плати за това”-това бе вътрешната Сакура,която когато видя Линали направо щеше да експлодира.
-Добър вечер!-поздрави Какаши.-Радваме се да ви посрещнем,тук в Коноха.Аз съм Хатаке Какаши,а това е Харуно Сакура.Приятно ни е!
-Аз съм Линали Лий,а това е Зеро.И на нас ни е приятно!-усмихна се лъчезарно тя.Те също и се усмихнаха.
-Линали,ти ще останеш при мен,а Зеро при Сакура и утре в 8:30 трябва да сме при Хокагето.-информира ги Какаши
-Ами,добре.Ще се видим утре Линали.-Зеро и Сакура тръгнаха към дома и.
-Хайде и ние да се прибираме,ОК?-предложи Какаши
-Йоо,хора!Как сте?-това бе гласа на русокосият им приятел Узумаки Наруто-Ооо,здрасти.Аз съм Узумаки Наруто,бъдящия Хокаге!!
-Приятно ми е!Аз съм Лина..
-Наруто,отиди на рамен със Саске,а аз и Линали ще се прибираме,защото тя сигурно вече е уморена.Чао,утре ще се запознаете по-добре.-и Какаши я задърпа към апартамента си.
-Утре ще те видя-провикна се Учиха,а Неджи и Наруто го гледаха смаяно.-Какво??-сопна им се той.
-Нищо.
-Нищо.
-Е,аз ще се прибирам.-каза Хюга и си тръгна.

В апартамента на Сакура
-Имащ хубав апартамент-похвали Зеро,докато си ядеше спагетите.
-Аха
-Ти май харесваш Саске,а?
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: ~Naruto and D.Gray-man~fanfic

Нед Апр 17, 2011 9:39 pm
naruto - ~Naruto and D.Gray-man~fanfic Komentar
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите